Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-04-11, 18:43   #1201
kmb1
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Może formuła intensive jest po prostu nie dla Ciebie? Jest ona przeznaczona dla cery tłustej, może masz przesuszoną i się nie trzyma... Myślę,że powinnaś zrezygnować na razie i zostawić sobie na wakacje- jak już się opalisz to sprawdzić. Przecież kupiłaś ciemniejszy z myślą o wakacjach- teraz na pewno nie będzie pasował. Ja też mam semi-matte z Fairly Light Neutral i boję się,że w innej formule się nie sprawdzi. A problem podobny mam z formułą matte (inny odcień podkładu)- osypuje się i zostawia mi plamki, tylko czasem leży dobrze,jest bardzo kapryśna na mojej twarzy.

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline  
Stary 2010-04-11, 18:50   #1202
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Może formuła intensive jest po prostu nie dla Ciebie? Jest ona przeznaczona dla cery tłustej, może masz przesuszoną i się nie trzyma... Myślę,że powinnaś zrezygnować na razie i zostawić sobie na wakacje- jak już się opalisz to sprawdzić. Przecież kupiłaś ciemniejszy z myślą o wakacjach- teraz na pewno nie będzie pasował. Ja też mam semi-matte z Fairly Light Neutral i boję się,że w innej formule się nie sprawdzi. A problem podobny mam z formułą matte (inny odcień podkładu)- osypuje się i zostawia mi plamki, tylko czasem leży dobrze,jest bardzo kapryśna na mojej twarzy.
nie wybrałam formuły semi mat bo ta mi wchodziła w pory (mam cerę mieszaną)
intensive miałam jaśniejsze kolory i wydawało mi się, ze ta formuła bardziej mi służy...
nie mam przesuszonej cery

tylko formuły mat nie próbowałam...

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2010-04-11, 19:00   #1203
Callitus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nie wybrałam formuły semi mat bo ta mi wchodziła w pory (mam cerę mieszaną)
intensive miałam jaśniejsze kolory i wydawało mi się, ze ta formuła bardziej mi służy...
nie mam przesuszonej cery

tylko formuły mat nie próbowałam...

A może po prostu inna firma? Przecież EDM to nie jedyna marka na rynku
U mnie EDM jest kapryśne. Troszkę się opaliłam i Golden Light który był na mnie o wiele za ciemny wygląda bardzo dobrze. Ale niekiedy potrafi się zwarzyć, porobić plamy, a niekiedy wygląda tak pięknie i jednolicie
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline  
Stary 2010-04-11, 19:20   #1204
agneiw
Raczkowanie

w koncu cos mi sie udalo znalezc, malo widac, ale zawsze:
Gloden Fair Pressed swatch
agneiw jest offline  
Stary 2010-04-11, 19:35   #1205
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
A może po prostu inna firma? Przecież EDM to nie jedyna marka na rynku
U mnie EDM jest kapryśne. Troszkę się opaliłam i Golden Light który był na mnie o wiele za ciemny wygląda bardzo dobrze. Ale niekiedy potrafi się zwarzyć, porobić plamy, a niekiedy wygląda tak pięknie i jednolicie
może faktycznie, ale jakos nie bardzo chce mi się testować różne firmy, kolory, formuły...
mam jeszcze Bare minerals, ale jest trochę za ciemny i w sumie nie przyłożyłam się do testowania
chyba wrócę do tradycyjnych podkładów, bo byłam z nich zadowolona, a minerałów chciałam spróbować pod wpływem zachwytów nad nimi

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.

Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2010-04-11 o 19:37
p4w jest offline  
Stary 2010-04-11, 21:01   #1206
Anetuniaa
Wtajemniczenie

Kłaniam się nisko i proszę o pomoc. Chciałabym zamówić mój pierwszy Try Me Free kit na EDM żeby je wypróbować i sprawdzić czy nadają sie do mojej skóry. Ale im dłużej patrzę na te zestawy kolorystyczne tym bardziej nie wiem który na początek wypróbować. Poniżej dodaję zdjęcie zgodnie z instrukcją z 2 posta kawałek twarzy i szyi w dziennym świetle bez makijażu. Podpowiedzcie mi który zestaw zamówić

edit: coś mi się nie chce zdjęcie załadowac :/

Edit 2: uff udało sie

Edit 3: ja sama początkowo myślałam nad MEDIUM ale teraz to juz sama nie wiem

Edytowane przez Anetuniaa
Czas edycji: 2010-04-11 o 21:30
Anetuniaa jest offline  
Stary 2010-04-11, 21:49   #1207
kmb1
Zakorzenienie

Anetko - widzę tu trochę różowych tonów, ale wyglądają raczej na zaczerwienienia niż na chłodny typ karnacji, chyba,że mój komputer przekłamał kolory (co jest bardzo prawdopodobne) . Na pewno nie celowałabym w medium,bo może być za ciemne. Myślę , że try-me-base powinnaś braż LIGHT albo FAIR i popróbować z cieplejszymi bądź neutralnymi odcieniami -light neutral,fairly light , fairly light neutral. U mnie na monitorze szyja jest raczej ciepłym , delikatnym żółtkiem z poziomu około light, mogłabyś spróbować też golden light -ale może być zbyt żółty. I na zaczerwienienia polecam korektor mint.

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline  
Stary 2010-04-11, 22:25   #1208
Eirenn
Wtajemniczenie

Też celowałabym w Lighty. Ale za grosz u mnie na monitorze żółci nie widzę, więc wydaje mi się, że Goldeny i Oliwki odpadają. Może Warmy?

Z mojej strony to czyste strzały. Raz, że doświadczenia w dobieraniu komuś podkładu nie mam, a dwa, że wiadomo, że każdy monitor pokazuje kolory jak mu się żywnie podoba.

Eirenn jest offline  
Stary 2010-04-11, 22:25   #1209
enaiv
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Kłaniam się nisko i proszę o pomoc. Chciałabym zamówić mój pierwszy Try Me Free kit na EDM żeby je wypróbować i sprawdzić czy nadają sie do mojej skóry. Ale im dłużej patrzę na te zestawy kolorystyczne tym bardziej nie wiem który na początek wypróbować. Poniżej dodaję zdjęcie zgodnie z instrukcją z 2 posta kawałek twarzy i szyi w dziennym świetle bez makijażu. Podpowiedzcie mi który zestaw zamówić

edit: coś mi się nie chce zdjęcie załadowac :/

Edit 2: uff udało sie

Edit 3: ja sama początkowo myślałam nad MEDIUM ale teraz to juz sama nie wiem
Zdecydowanie zestaw light
enaiv jest offline  
Stary 2010-04-12, 01:17   #1210
Anetuniaa
Wtajemniczenie

kmb1 Eirenn enaiv dziękuję wam bardzo za szybką reakcję i porady. Teraz jak tak patrzę macie rację z tym light, dobrze zrobiłam że was zapytałam. Moja karnacja nie jest zdecydowana, posiada różowe tony to fakt ale i sama tak stwierdziłam i od makijażystek słyszałam żeby nie podkreślać tych różowości bo robię się wtedy różowa świnka jutro zamawiam zobaczymy co z tego wyjdzie, nie omieszkam się tu pochwalić
Dziękuję jeszcze raz
Stary 2010-04-12, 08:18   #1211
Vegetka
Zakorzenienie

dziewczyny zwracam się z prośbą o pomoc w dobraniu odcienia
załączam 2 fotki pierwsza w świetle dziennym bez makijażu, druga maźnięta ( nie wiem czy dobrze widać ) na policzku EDM podkład light neutral intensive, na szyi korektor multitasking... jak widać odcienie są za ciemne, źle dobrane. jeszcze posiadam puder natural reflection light - myślę, że jest w porządku

zastanawiałam się co do podkładu nad odcieniem ivory z serii buff, ale nie jestem pewna.
jeżeli chodzi o korektor to nie mam pojęcia... potrzebowałabym takiego który zakryje niedoskonałości, i coś co rozświetli cienie pod oczami.
proszę o pomoc.

Edytowane przez Vegetka
Czas edycji: 2010-04-12 o 09:28
Vegetka jest offline  
Stary 2010-04-12, 12:24   #1212
fiolusiek
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
fiolusku juz ci kiedys mowilam....przeczytaj pierw zasady wspolnych zakupow....
przeczytalam i juz sie zabieram do kupowania jednak probek na all w sumie bedzie taniej

teraz prosze was o pomoc.... wklejam 3 zdjecia twarzy i szyji, zastanawiam sie nad kolorami:Beige-Medium i Light w formule intensive, jak myslicie beda dobre

Edytowane przez fiolusiek
Czas edycji: 2010-04-12 o 14:40
fiolusiek jest offline  
Stary 2010-04-12, 16:20   #1213
vril
Zakorzenienie

Dostalam swoje ostatnie nabytki z EDM Faa slonce
Trafilam idealnie z kolorami. Fresh Air jest peikny, jak oni mogli wycofac taki fantastyczny kolor? Cherry Fizz chyba zastosuje wszedzie gdzie sie da - oczy, usta, poliki To samo Pots & Pans, bardzo uniwersalne kolory Light Peach, wiadomo - nieodzalowany klasyk. Carina naprawde ma czasem durne pomysly

Pisze z marszu, zaraz sie cofne do poprzednich postow i zobacze co u was
vril jest offline  
Stary 2010-04-12, 16:52   #1214
Callitus
Zakorzenienie

Light Peach? Czemu ja go nie wzięłam?

Dostałam paczkę od Faa, teraz podzielę się moimi spostrzeżeniami
Wafelek piękny jest, daje efekt delikatniejszy niż Raw i chyba się z nim polubię.

Już kiedyś zachwycałam się CWM, ale co tam, pozachwycam się po raz drugi
Sand Cherry - błyszcząca pomarańczka, polubimy się, bo lubię takie róże
I Snooze Bar - ten odcień mnie zachwycił i powalił na kolana Trudno zidentyfikować jego kolor, trochę brązu, trochę różu, trochę brzoskwinki z dużą ilością drobinek. Na ręce wygląda przepięknie Patrząc pod innym kątem widzę w nim jednak brzoskwinkę z odrobiną różu, ale jak znowu patrzę z innej perspektywy to widzę jednak troszkę brązu. Mam nadzieję, że na twarzy będzie się zachowywał dobrze
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline  
Stary 2010-04-12, 17:03   #1215
Mini1991
Zakorzenienie

ja mimo ze jestem bledzioch okrutyny (linien) nie widac u mnie CWM

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-04-12, 17:52   #1216
tylkokasia
Moderator

A mnie dziś przyszły moje próbki minerałów zamawiane ze strony edm. Wcześniej zamawiałam na allegro i nie podeszły mi. Bardzo słabo kryły mimo że miałam najbardziej kryjącą formułę.
Dziś przetestowałam te ze stronki i różnica między allegro a tymi z edm ogromna.
Te z edm pięknie kryją. Mam zestaw 4 próbek z różnych formuł. 1 podkład najbardziej kryjący, 2 korektory oraz róż - waffle cone w którym się zakochałam
Jak na razie pomieszałam kolory i formuły dla uzyskania koloru i jestem bardzo bardzo zadowolona z efektu na buzi (chociaż nie wiem czy powinno się mieszać różne formuły)
W najbliższym czasie może wstawię fotkę jak to u mnie wygląda

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-04-12, 18:29   #1217
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
A mnie dziś przyszły moje próbki minerałów zamawiane ze strony edm. Wcześniej zamawiałam na allegro i nie podeszły mi. Bardzo słabo kryły mimo że miałam najbardziej kryjącą formułę.
Dziś przetestowałam te ze stronki i różnica między allegro a tymi z edm ogromna.
Te z edm pięknie kryją. Mam zestaw 4 próbek z różnych formuł. 1 podkład najbardziej kryjący, 2 korektory oraz róż - waffle cone w którym się zakochałam
Jak na razie pomieszałam kolory i formuły dla uzyskania koloru i jestem bardzo bardzo zadowolona z efektu na buzi (chociaż nie wiem czy powinno się mieszać różne formuły)
W najbliższym czasie może wstawię fotkę jak to u mnie wygląda
Kasiu, cieszę się, że tu zawitałaś. (będę molestować o Twoje piękne makijaże na mineralnym )
oczywiście, że możesz mieszać różne formuły - wiele z nas tak robi. Możesz też nakladać jedną warstwę jednej formuły, a na nią inną ( w zależności od potrzeb i upodobań).

Tylko dziwi mnie to, co napisałaś o próbkach z Allegro. Minerały EDM raczej nie są podrabiane i w większości te sprzedawane na Allegro pochodzą z zakupów w EDM.
Chyba, że miałaś wyjątkowego pecha i trafiłaś na jakiegoś nieuczciwego sprzedawcę, który sprzedaje jakiś podejrzany proszek pod szyldem minerałów EDM. Taką sytuację należałoby jednak zgłosić.
cathy jest offline  
Stary 2010-04-12, 18:30   #1218
Eirenn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Light Peach? Czemu ja go nie wzięłam?

Dostałam paczkę od Faa, teraz podzielę się moimi spostrzeżeniami
Wafelek piękny jest, daje efekt delikatniejszy niż Raw i chyba się z nim polubię.

Już kiedyś zachwycałam się CWM, ale co tam, pozachwycam się po raz drugi
Sand Cherry - błyszcząca pomarańczka, polubimy się, bo lubię takie róże
I Snooze Bar - ten odcień mnie zachwycił i powalił na kolana Trudno zidentyfikować jego kolor, trochę brązu, trochę różu, trochę brzoskwinki z dużą ilością drobinek. Na ręce wygląda przepięknie Patrząc pod innym kątem widzę w nim jednak brzoskwinkę z odrobiną różu, ale jak znowu patrzę z innej perspektywy to widzę jednak troszkę brązu. Mam nadzieję, że na twarzy będzie się zachowywał dobrze
Widzę, że lubimy podobne kolory. Snooze Bar i Wafelek to moje ukochane maleństwa. Uwielbiam ich efekt na policzkach! Ciekawa jestem tego naszego Tea Time, który jest w drodze. Wzięłam go zupełnie w ciemno.

Eirenn jest offline  
Stary 2010-04-12, 19:10   #1219
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Kasiu, cieszę się, że tu zawitałaś. (będę molestować o Twoje piękne makijaże na mineralnym )
oczywiście, że możesz mieszać różne formuły - wiele z nas tak robi. Możesz też nakladać jedną warstwę jednej formuły, a na nią inną ( w zależności od potrzeb i upodobań).

Tylko dziwi mnie to, co napisałaś o próbkach z Allegro. Minerały EDM raczej nie są podrabiane i w większości te sprzedawane na Allegro pochodzą z zakupów w EDM.
Chyba, że miałaś wyjątkowego pecha i trafiłaś na jakiegoś nieuczciwego sprzedawcę, który sprzedaje jakiś podejrzany proszek pod szyldem minerałów EDM. Taką sytuację należałoby jednak zgłosić.
Dziękuję bardzo Cathy za miłe słowa
Co do allegro to te proszki były jakby zwietrzałe? ciężko mi to określić. Nakładałam je tak samo jak te próbki ze strony edm a krycia nie było. Wcześniej (przed tymi) próbkami z allegro miałam pseudo mineralny podkład z loreal i mnieralny z essence. Obydwa ładnie kryły. Tymi allegrowymi byłam zawiedziona. Kupiłam od sprzedawcy z pozytywami, wystawiającego wtedy jak ja kupowałam (dawno) sporo próbek. Nie mam pojęcia czy ta osoba nadal sprzedaje bo nie sprawdzałam tego.
Dla mnie to wyglądało tak jakby ktoś pomieszał minerały ze zwykłym pudrem transparentnym. Słabo dawały kolor i krycie. Ale nie będę nikogo oskarżać bo po kilku próbkach gdy nie mam odpowiedników w oryginale przed sobą nie mogę powiedzieć czy odsypka wygląda jak oryginał czy nie. Zraziłam się i dopiero po długim czasie zdecydowała się na zakup ze strony.
Dziś jestem zachwycona edm i dziękuję że napisałaś że można mieszać formuły
A makijaży na minerałkach raczej nie wstawię bo nie mam żadnego cienia mineralnego (chociaż chciałabym oczywiście ich spróbować)

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-04-12, 20:54   #1220
Liiii
Zakorzenienie

przyszły moje próbki z allegro i jestem zawiedziona, minerłay nie pokrywają mojej naczynkowej cery, robią mi się na twarzy takie plamy a kolor to albo za jasny albo za ciemny

Liiii jest offline  
Stary 2010-04-12, 21:31   #1221
Anetuniaa
Wtajemniczenie

Właśnie zamówiłam mój pierwszy Try Kit EDM i nawet poradziłam sobie sama i z zamówieniem i z płaceniem PayPalem teraz tylko czekać.

W między czasie trafiłam na wątek o Pixie i planuję zamówić tam Flat Top z gratisowymi próbkami bo wyczytałam, że jest tak samo dobry jak ten z EDM a wychodzi taniej wg moich pomerdanych wyliczeń

Już nie mogę się doczekać kiedy będę się cieszyć z moich EDMków

Edytowane przez Anetuniaa
Czas edycji: 2010-04-12 o 21:58
Anetuniaa jest offline  
Stary 2010-04-12, 22:39   #1222
Mini1991
Zakorzenienie

Eirenn snooze jest brazowy?? bo wafelka uwielbiam.. ale tea time porazka jak dla mnie

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-04-12, 22:49   #1223
Eirenn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Eirenn snooze jest brazowy?? bo wafelka uwielbiam.. ale tea time porazka jak dla mnie
Calli nieźle opisała ten odcień. U mnie na buzi Snooze to ciepły, rudawy brąz - z nutami brzoskwini.

Eirenn jest offline  
Stary 2010-04-13, 00:11   #1224
diamondbabe
Raczkowanie

GG do diamondbabe

Kobietki mam ochotę na ten zestawik: http://www.everydayminerals.com/stor...metallics.html
co myslicie na jego temat? Według Was opłaca się wziąć go? I tak chcialam kupic te 3 pedzelki, a cienie ciekawe ale nie wiem czy jest sens... hm... sama nie wiem..
mogłybyście napisać mi jeszcze czy według Was w ogóle oplacaja sie te zestawy?
pytam bo wiem ze jestescie w tych cenach i przeliczeniach bardziej zorientowane.. W ogóle mam straszną ochotę na te go krotkiego flat topika ale on jest w zestawie za 34 $ a nie wszystko z niego mi odpowiada... w ogóle czy kiedykolwiek był w sprzedazy ten krociutki pedzel jako pojedyncza sztuka czy tylko w zestawach?
i czy sunlight finishing dust wiele sie rozni od korektora sunlight? sama nie wiem potrzebuje czegos na wykonczenie matowe ale nie chce rozswietlac buzi, czy on rozswietla czy jest po prostu taki zolty jak korektor i tyle?
bardzo proszę o odpowiedzi i dziękuję z góry
Stary 2010-04-13, 06:50   #1225
goldika
Zakorzenienie

Sunlight Finishing Dust to był mój faworyt (zanim poznałam się z Kiss of Sun) i moim zdaniem nie ma on niczego wspólnego z korektorem sunlight prócz nazwy. Jest to fajna wykończeniówka, na mnie był całkowicie transparentny

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-04-13, 08:40   #1226
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez diamondbabe Pokaż wiadomość
Kobietki mam ochotę na ten zestawik: http://www.everydayminerals.com/stor...metallics.html
co myslicie na jego temat? Według Was opłaca się wziąć go? I tak chcialam kupic te 3 pedzelki, a cienie ciekawe ale nie wiem czy jest sens... hm... sama nie wiem..
mogłybyście napisać mi jeszcze czy według Was w ogóle oplacaja sie te zestawy?
Przeliczmy.

Kupując ten zestaw płacisz 28$ + przesyłka.

Kupując pojedyncze elementy z zestawu zapłaciłabyś 6$ za każdy cień oraz 5$+6$+7 $ za pędzle, razem 54$ + przesyłka.
Niby drożej. Ale jeśli dorzucisz jeszcze jakiekolwiek 3 zniżkowe produkty, złapiesz się na zniżkę 45% i w efekcie zestaw wyjdzie Ci za 24,3$.

Dodatkowo jeszcze jeśli przekroczysz 34$ ( a przy 12 zniżkowych produktach raczej przekroczysz) dostaniesz gratis zestaw z Super Specials (obecnie cień Funnel Cake Mini i pomadka Golden Strawberry, wartość tego zestawu to 10$).

Tak więc zestaw ni hu hu się nie opłaca.
PS.W obliczeniach pomijam cud-pudełko ze sznureczkiem

Edytowane przez rozważna_i_romantyczna
Czas edycji: 2010-04-13 o 08:42
rozważna_i_romantyczna jest offline  
Stary 2010-04-13, 08:53   #1227
skinner
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość

Kupując pojedyncze elementy z zestawu zapłaciłabyś 6$ za każdy cień oraz 5$+6$+7 $ za pędzle, razem 54$ + przesyłka.
Niby drożej. Ale jeśli dorzucisz jeszcze jakiekolwiek 3 zniżkowe produkty, złapiesz się na zniżkę 45% i w efekcie zestaw wyjdzie Ci za 24,3$.
55*0,55=29,7 a nie 24,3 (bo przeciez znizka jest o 45% a nie 55%)

Edytowane przez skinner
Czas edycji: 2010-04-13 o 08:54
skinner jest offline  
Stary 2010-04-13, 09:13   #1228
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez skinner Pokaż wiadomość
55*0,55=29,7 a nie 24,3 (bo przeciez znizka jest o 45% a nie 55%)
Tak, masz rację. Wyliczyłam znizkę 45%, ale przecież płaci się to co jest po jej odliczeniu, czyli 55%, a więc w tym wypadku 29,7$.
Tak to jest, kiedy człowiek oblicza przed poranną dawką kofeiny
W takim razie edit: czy zamówić zestaw czy osobno, wyjdzie w sumie podobnie.
No chyba, że czyjeś życie straci sens bez wspomnianego pudełka
rozważna_i_romantyczna jest offline  
Stary 2010-04-13, 12:00   #1229
diamondbabe
Raczkowanie

GG do diamondbabe

Cytat:
Przeliczmy.

Kupując ten zestaw płacisz 28$ + przesyłka.

Dodatkowo jeszcze jeśli przekroczysz 34$ ( a przy 12 zniżkowych produktach raczej przekroczysz) dostaniesz gratis zestaw z Super Specials (obecnie cień Funnel Cake Mini i pomadka Golden Strawberry, wartość tego zestawu to 10$).

Tak więc zestaw ni hu hu się nie opłaca.
PS.W obliczeniach pomijam cud-pudełko ze sznureczkiem
Cytat:
Tak, masz rację. Wyliczyłam znizkę 45%, ale przecież płaci się to co jest po jej odliczeniu, czyli 55%, a więc w tym wypadku 29,7$.
Tak to jest, kiedy człowiek oblicza przed poranną dawką kofeiny
W takim razie edit: czy zamówić zestaw czy osobno, wyjdzie w sumie podobnie.
No chyba, że czyjeś życie straci sens bez wspomnianego pudełka
dziekuję za odpowiedzi... a co do tych produktow ze sie wliczaja do tej 45 % to chyba nie bo probowałam tak zrobic, tam są te cienie samples i one sie chyba nie licza jako pełnowymiarowe produkty.. bo juz sama nie wiem .. moja przygoda zaczela sie miesiac temu wiec wybaczcie moja zielonkawosc w tym temacie

a co do tego krotkiego flat topa to ponawiam pytanko czy on wystepowal juz jako pojedyncza sztuka czy tylko w zestawach?
Stary 2010-04-13, 12:36   #1230
papeteria
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez diamondbabe Pokaż wiadomość
dziekuję za odpowiedzi... a co do tych produktow ze sie wliczaja do tej 45 % to chyba nie bo probowałam tak zrobic, tam są te cienie samples i one sie chyba nie licza jako pełnowymiarowe produkty.. bo juz sama nie wiem .. moja przygoda zaczela sie miesiac temu wiec wybaczcie moja zielonkawosc w tym temacie

a co do tego krotkiego flat topa to ponawiam pytanko czy on wystepowal juz jako pojedyncza sztuka czy tylko w zestawach?
jeżeli pytasz o baby flat top byl chyba kiedys do nabycia osobno ale to bylo dawno

Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-04-13 o 12:39
papeteria jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, minerals, minerały, róż, trądzik, winged butter

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości