Guerlain-kolorówka cz.3 - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-21, 15:35   #4141
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Tak myślałam, że o nią chodzi

chyba najgorsza obsługa, jaką znam

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 111 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2010-06-21, 15:41   #4142
Yasia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

chyba najgorsza obsługa, jaką znam
Ja bywam tam często i czasami są fajne panie, ale bywa i tak że uciekam stamtąd jak najszybciej Zdecydowanie milsze panie są w D.

Coco Chanel
Yasia jest offline  
Stary 2010-06-21, 15:47   #4143
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Ja bywam tam często i czasami są fajne panie, ale bywa i tak że uciekam stamtąd jak najszybciej Zdecydowanie milsze panie są w D.
Wiem jedno, więcej tam nie pójdę, bo nie znoszę niekompetencji i nie dam sobie wmawiać durnot.
Douglas w scc też mi się nie podoba.
Za to Sephory w Sosnowcu sa ok

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 111 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2010-06-21, 16:38   #4144
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
tak, ten nowy, biały

ja nakładam kulki tym pędzelkiem właśnie kolistymi ruchami - tak jak ten filmik, bo zakładam, że też widziałaś ten z makijażem letnim na nosek staram się jak najwięcej zielonego koloru nałożyć bo czerwony zawsze jest tym pędzel jest ułatwione zadanie.
No to super, że ten nowy jednak jest do dostania

I właśnie ten filmik oglądałam Po nim nawet te cienie mi się spodobały...

A te ciemne pojedyncze cienie są śliczne! Uwielbiam takie przydymione kolory

Cytat:
Czy ja jasniutka? Nie wiem, nie umiem ocenic niech Ci za ocenę posłuży, ze Diora mineralnego mam numer 030, a DW Light nr 2.0

Macałąm dzisiaj wszystkie, i ten taki ciemno-wrzosowy to jest w sumie identyczny z tym najciemniejszym w nowych czwórkach
Oooo, ja Diora mineralnego mam też 030, ale stare kulki 03 w ogóle mnie nie przyciemniały Już ten Diorek bardziej mnie brązuje Ja go używam od później wiosny do jesieni tylko. Zimą za ciemny jednak

Corii, a te jedynki nie śmierdzą?

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-06-21 o 17:03
RedShine jest offline  
Stary 2010-06-21, 17:04   #4145
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Nie wiem, już nie wąchałam, bo się wnerwiłam na te babole z S.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-06-21, 17:08   #4146
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiem, już nie wąchałam, bo się wnerwiłam na te babole z S.
Rozumiem
RedShine jest offline  
Stary 2010-06-21, 17:20   #4147
esterr
Zakorzenienie

Jak się dowiedziałam że dziś są już nowe kulasy w jednej z S to pognałam tam jak najszybciej. Załapałam się na ostatnie pudło 03 i zgarnęłam ostatni pędzel. Miałam nadzieję kupić 01 i 02 ale już nie było, cieni czwórek też nie (choć one akurat nie dla mnie, więc strata żadna), pomadki kiss kiss baby też wyprzedane . Ponoć wszystkiego było po 2 (!) sztuki. Rozeszło się w przeciągu niecałych 3 godzin..

Teraz będę polować na 02
esterr jest offline  
Stary 2010-06-21, 17:24   #4148
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:

Oooo, ja Diora mineralnego mam też 030, ale stare kulki 03 w ogóle mnie nie przyciemniały Już ten Diorek bardziej mnie brązuje Ja go używam od później wiosny do jesieni tylko. Zimą za ciemny jednak

129 zł za pędzel

ja z cieniami czekam do kolekcji jesiennej i później chyba w ogóle przestanę kupować, bo tych co mam nie jestem w stanie zużyć :P no chyba, że jakiś fiolet mnie rozwali
Stary 2010-06-21, 17:34   #4149
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Jak się dowiedziałam że dziś są już nowe kulasy w jednej z S to pognałam tam jak najszybciej. Załapałam się na ostatnie pudło 03 i zgarnęłam ostatni pędzel. Miałam nadzieję kupić 01 i 02 ale już nie było, cieni czwórek też nie (choć one akurat nie dla mnie, więc strata żadna), pomadki kiss kiss baby też wyprzedane . Ponoć wszystkiego było po 2 (!) sztuki. Rozeszło się w przeciągu niecałych 3 godzin..

Teraz będę polować na 02
No nie strasz, proszę... Do środy pewnie nic się już nigdzie nie zostanie... co za porządki w tych naszych perfumeriach... Rozumiem, że cieni letnich brak.. Ale kulki? Pędzel?

Cytat:
129 zł za pędzel

ja z cieniami czekam do kolekcji jesiennej i później chyba w ogóle przestanę kupować, bo tych co mam nie jestem w stanie zużyć :P no chyba, że jakiś fiolet mnie rozwali
Już po zniżce 129 zł?

Ja też czekam na jakiś powalający fiolet Ciekawe której z nas wszystkich spełnią się marzenia
RedShine jest offline  
Stary 2010-06-21, 17:38   #4150
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:

Już po zniżce 129 zł?

Ja też czekam na jakiś powalający fiolet Ciekawe której z nas wszystkich spełnią się marzenia
nie, bez zniżki dobra cena

jesień to taka pora na fiolety i mocne barwy, więc mam nadzieję, że nas czymś uraczą
Stary 2010-06-21, 17:40   #4151
esterr
Zakorzenienie

Moje pierwsze nowe kulasy
esterr jest offline  
Stary 2010-06-21, 17:41   #4152
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

Teraz będę polować na 02
Esterr, to mnie jeszcze zostały 01 do nabycia i pędzel

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-06-21, 17:43   #4153
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
te niebieski kulki są urocze
Stary 2010-06-21, 17:44   #4154
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
nie, bez zniżki dobra cena

jesień to taka pora na fiolety i mocne barwy, więc mam nadzieję, że nas czymś uraczą
Super cena!

Też czekam na jesień Jak nigdy

Cytat:
RedShine jest offline  
Stary 2010-06-21, 17:54   #4155
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
No nie strasz, proszę... Do środy pewnie nic się już nigdzie nie zostanie... co za porządki w tych naszych perfumeriach... Rozumiem, że cieni letnich brak.. Ale kulki? Pędzel?
Podobno mają jeszcze dostarczyć, ale słyszałam że dopiero w przyszłym tygodniu . Trochę się zdziwiłam że tak mało było ich w dostawie, tym bardziej że to nie żadna limitowanka . We środę będę w S na zadupiu trochę, więc może tam jeszcze będą te kulki . Ale przez myśl mi nawet nie przeszło że wszystko się rozejdzie w niecałe 3 godziny (cieni jedynek też już prawie nie było).

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Esterr, to mnie jeszcze zostały 01 do nabycia i pędzel
W sumie nie wiem czy się cieszyć, bo nie brałam na razie pod uwagę kupna 03, nastawiałam się na inne, a wzięłam co zostało .
Konsultantka od Guerlaina bardzo zachwalała te 03 (już je miałam w koszyku, więc mogła sobie darować) że będą mi najbardziej ze wszystkich pasować i takie bzdety.
Mówiła że 01 testowała dziś na dziewczynach o różnych karnacjach i dawały efekt porcelanowo-sinej cery (na jasnych karnacjach) i u mnie efekt mógły być podobny

Cytat:
Niebieskie są śliczne , a 03 mnie ocieplają i delikatnie przyciemniają, czego nie robi Beige Chic

Cytat:
Śliczne, ale mam ochotę na więcej
esterr jest offline  
Stary 2010-06-21, 18:07   #4156
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Super cena!

w zeszłym roku też czekałam na jesień, bo się zakochałam w kolekcji Guerlain'a oczywiście

Cytat:

W sumie nie wiem czy się cieszyć, bo nie brałam na razie pod uwagę kupna 03, nastawiałam się na inne, a wzięłam co zostało .
Konsultantka od Guerlaina bardzo zachwalała te 03 (już je miałam w koszyku, więc mogła sobie darować) że będą mi najbardziej ze wszystkich pasować i takie bzdety.
Mówiła że 01 testowała dziś na dziewczynach o różnych karnacjach i dawały efekt porcelanowo-sinej cery (na jasnych karnacjach) i u mnie efekt mógły być podobny
ja jestem chodzący alabaster i nowe 01 na pewno nie dają efektu sinej skóry, aczkolwiek u ciemniejszych karnacji to bym się nie zdziwiła, gdyby taki efekt dawały. bo są naprawdę bardzo jasne ale są w stanie skorygować i upiększyć jasną karnację, która zazwyczaj ma właśnie różowe przebłyski.
Stary 2010-06-21, 18:07   #4157
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
Podobno mają jeszcze dostarczyć, ale słyszałam że dopiero w przyszłym tygodniu . Trochę się zdziwiłam że tak mało było ich w dostawie, tym bardziej że to nie żadna limitowanka . We środę będę w S na zadupiu trochę, więc może tam jeszcze będą te kulki . Ale przez myśl mi nawet nie przeszło że wszystko się rozejdzie w niecałe 3 godziny (cieni jedynek też już prawie nie było)
Trzy godziny to naprawdę szok

Cytat:
Niebieskie są śliczne , a 03 mnie ocieplają i delikatnie przyciemniają, czego nie robi Beige Chic
O, to tym bardziej kuszą Bo mi B.Chic też nic nie robiły

Cytat:
Śliczne, ale mam ochotę na więcej
Nie dziwie się! Ja chciałam początkowo 02 tylko, ale coraz bardziej 03 mnie kusza
RedShine jest offline  
Stary 2010-06-21, 18:08   #4158
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
: eeek:
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-06-21, 18:14   #4159
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
w zeszłym roku też czekałam na jesień, bo się zakochałam w kolekcji Guerlain'a oczywiście

ja jestem chodzący alabaster i nowe 01 na pewno nie dają efektu sinej skóry, aczkolwiek u ciemniejszych karnacji to bym się nie zdziwiła, gdyby taki efekt dawały. bo są naprawdę bardzo jasne ale są w stanie skorygować i upiększyć jasną karnację, która zazwyczaj ma właśnie różowe przebłyski.
Rok temu tylko na Volgę czekałam W tym może być gorzej dla portfela

Ja mam nadzieję, ze 01 faktycznie będą korygować różowości, bo chciałam przyjaciółce kupić, a ona ma naczynkową cerę (do tego też alabaster) i nie znosi błysku
RedShine jest offline  
Stary 2010-06-21, 18:17   #4160
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Rok temu tylko na Volgę czekałam W tym może być gorzej dla portfela

Ja mam nadzieję, ze 01 faktycznie będą korygować różowości, bo chciałam przyjaciółce kupić, a ona ma naczynkową cerę (do tego też alabaster) i nie znosi błysku
a ja sobie aż trzy produkty wtedy kupiłam w Londynie i na lotnisku, strasznie się opłacało!

no to delikatny błysk będzie musiała polubić, bo jednak troszkę drobinek srebrnych jest. dla mnie to nie stanowi problemu, ale jeśli przyjaciółka nie lubi, to lepiej pomacaj dobrze w sephorze tester, czy to nie za dużo będzie koryguje to na pewno i nie ma sinej cery chociaż w tym kraju dla większości społeczeństwa blada cera = niezdrowa cera ehh...
Stary 2010-06-21, 18:23   #4161
RedShine
Zakorzenienie

Cytat:
a ja sobie aż trzy produkty wtedy kupiłam w Londynie i na lotnisku, strasznie się opłacało!

no to delikatny błysk będzie musiała polubić, bo jednak troszkę drobinek srebrnych jest. dla mnie to nie stanowi problemu, ale jeśli przyjaciółka nie lubi, to lepiej pomacaj dobrze w sephorze tester, czy to nie za dużo będzie koryguje to na pewno i nie ma sinej cery chociaż w tym kraju dla większości społeczeństwa blada cera = niezdrowa cera ehh...
Mi się oczywiście najdroższa rzecz z kolekcji spodobała i stwierdziłam, ze 300 zł paletę nie dam i czekałam aż ją dodadzą na truskawkę. Opłacało się i kupiłam za 166 zł ostatecznie. A z Londynu to mi koleżanka czasem cienie przywozi Diora, bo i bez promocji średnio po 160 zł wychodzą...

A z tym błyskiem to właśnie czytałam, że są najbardziej blinkowe z całej trójeczki. Mam nadzieję, że jednak błyszczą lżej niż wcześniejsze wersje .

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-06-21 o 18:25
RedShine jest offline  
Stary 2010-06-21, 18:23   #4162
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Mam nadzieję że trupa ze mnie nie zrobią

Cytat:
Trzy godziny to naprawdę szok

O, to tym bardziej kuszą Bo mi B.Chic też nic nie robiły

Nie dziwie się! Ja chciałam początkowo 02 tylko, ale coraz bardziej 03 mnie kusza
Rozeszły się ekspresowo, inna sprawa że było ich naprawdę mało .

Ale.. zadzwoniłam przed chwilą do S w której będę we środę (bo jest na drugim końcu miasta) i poprosiłam Panią o odłożenie mi 01 i 02 na nazwisko. I przemiła Pani się zgodziła, powiedziała że do końca dnia będą na mnie czekały i ze nie ma żadnego problemu . Normalnie jakaś ludzka obsługa.. zobaczymy jak wyjdzie to w praktyce .
esterr jest offline  
Stary 2010-06-21, 18:32   #4163
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Mi się oczywiście najdroższa rzecz z kolekcji spodobała i stwierdziłam, ze 300 zł paletę nie dam i czekałam aż ją dodadzą na truskawkę. Opłacało się i kupiłam za 166 zł ostatecznie. A z Londynu to mi koleżanka czasem cienie przywozi Diora, bo i bez promocji średnio po 160 zł wychodzą...

A z tym błyskiem to właśnie czytałam, że są najbardziej blinkowe z całej trójeczki. Mam nadzieję, że jednak błyszczą lżej niż wcześniejsze wersje .
no naprawdę, tam to mają życie.. nie dość, że zarabiają kilkakrotnie razy więcej niż my, to jeszcze produkty mają tańsze cóż za niesprawiedliwość!

bo jeden kolorek w 01 jest bardzo blink blink, pozostałe prawie matowe. ale tak jak mówię - mi to nie przeszkadza, jest dużo mniejszy blink niż w pastelach i to mi odpowiada też mi się wydaję, że 02 i 03 bardziej matowe ale co z tego skoro oba za ciemnie do mojej skóry

Cytat:

Ale.. zadzwoniłam przed chwilą do S w której będę we środę (bo jest na drugim końcu miasta) i poprosiłam Panią o odłożenie mi 01 i 02 na nazwisko. I przemiła Pani się zgodziła, powiedziała że do końca dnia będą na mnie czekały i ze nie ma żadnego problemu . Normalnie jakaś ludzka obsługa.. zobaczymy jak wyjdzie to w praktyce .
no powiem Ci, że przy ciemniejszej karnacji nie celowałabym w 01, chyba, że ze względów kolekcjonerskich

trzymam kciuki za Sephorę
Stary 2010-06-21, 18:51   #4164
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:

Reduś podaj link do tego filmu bo ja ostatnio szukam inspiracji do malowania z filmików

Cytat:

jakie one cudnowne OMG

Cytat:
nio i one ładnie na buzi robią (tak jak jedna kuleczka srodkowa z pryszczach)

Cytat:
Super cena!

Redus slinaczki sa nam potrzebne ale cudne no po prostu

Cytat:

no i Ester będzie szczęśliwą posiadaczka wszystkich 3 nowych kulek aaaa i pyndzelka
hola ola jest offline  
Stary 2010-06-21, 18:54   #4165
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
no powiem Ci, że przy ciemniejszej karnacji nie celowałabym w 01, chyba, że ze względów kolekcjonerskich

trzymam kciuki za Sephorę
Ależ ja bladzioch jestem , zimą namiętnie pasteli używam, podkłady zimą noszę 01, a teraz 02 jeszcze ciut za ciemne dla mnie. Więc myślę że 01 powinny być idealne, testowałam je na ręce i jakoś nie wybieliły jej .

A co do Sephory to sama w szoku jeszcze jestem, że babka zgodziła się kulki odłożyć po telefonicznej prośbie .
esterr jest offline  
Stary 2010-06-21, 19:06   #4166
aga79
Zakorzenienie

Dziewczyny ze stolicy, czy już pojawiły się kuleczki w warszawskich sephorach?
Jutro chce się po nie wybrać ale nie wiem czy nie pojadę na darmo
Stary 2010-06-21, 19:08   #4167
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Ależ ja bladzioch jestem , zimą namiętnie pasteli używam, podkłady zimą noszę 01, a teraz 02 jeszcze ciut za ciemne dla mnie. Więc myślę że 01 powinny być idealne, testowałam je na ręce i jakoś nie wybieliły jej .

A co do Sephory to sama w szoku jeszcze jestem, że babka zgodziła się kulki odłożyć po telefonicznej prośbie .
a bo myślałam, że skoro od 03 zaczęłaś, to troszkę ciemniejsza niż ja jesteś jeśli tak, to 01 w sam raz dla Ciebie!
Stary 2010-06-21, 19:16   #4168
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ze stolicy, czy już pojawiły się kuleczki w warszawskich sephorach?
Jutro chce się po nie wybrać ale nie wiem czy nie pojadę na darmo
Były dziś w Sadybie przez 3 godz ale już nie ma.
Podobno są w CH Bemowo i chyba całkiem sporo ich jest, tak mi przez tel powiedziano .
W GM nic nie wiedzą kiedy będą .

Cytat:
a bo myślałam, że skoro od 03 zaczęłaś, to troszkę ciemniejsza niż ja jesteś jeśli tak, to 01 w sam raz dla Ciebie!
Zaczęłam od 03 bo tylko te zostały, a że byłam na te nowe tak napalona, więc złapałam co było, zwłaszcza że to ostatnie już pudełko było .
esterr jest offline  
Stary 2010-06-21, 19:19   #4169
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Były dziś w Sadybie przez 3 godz ale już nie ma.
Podobno są w CH Bemowo i chyba całkiem sporo ich jest, tak mi przez tel powiedziano .

Zaczęłam od 03 bo tylko te zostały, a że byłam na te nowe tak napalona, więc złapałam co było, zwłaszcza że to ostatnie już pudełko było .
ah rozumiem ja też już tak je chciałam mieć, że po nocach mi się śniły! zwłaszcza, że to moje pierwsze opakowanie
Stary 2010-06-21, 19:20   #4170
aga79
Zakorzenienie

Cytat:
1.Były dziś w Sadybie przez 3 godz ale już nie ma.

2.Zaczęłam od 03 bo tylko te zostały, a że byłam na te nowe tak napalona, więc złapałam co było, zwłaszcza że to ostatnie już pudełko było .
1. Bemowo to dla mnie drugi koniec warszawy Najbardziej mnie intereresuje Targówek, Marki, Arkadia, Wilenska ewentualnie ZT i Wola Park
2. Szczęściara

Tagi
guerlain, meteoryty

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości