Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV - Strona 94 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-31, 23:10   #2791
włoczykijka
Zadomowienie

Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

A co sądzicie o tym-http://www.fitomed.pl/Żele_do_twarzy/sklep_k/?idk=7 ? Zna ktoś? Swoją drogą co do Brevoxylu to mi nawet pasuje,ale tylko na pojedyncze pryszcze.
Stary 2010-08-01, 14:07   #2792
MiaVall
Raczkowanie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Dzięki za informację o Babydream- w sumie miałam i ten i ten, z tym że różnica w cenie jest spora i w tym jest problem.Avene chyba sprawdzał się bardziej,ale szukam jakieś tańszego odpowiednika i jakoś od paru miesięcy nie mogę go znaleźć
Polecam Cethapil emulsje do mycia. Na wiele kosmetykow moge narzekać, ale ten naprawde jest genialny! Nie powinien zrobic krzywdy twojej twarzy i... kieszeni
MiaVall jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:17   #2793
krolowa zurawin
Zadomowienie

po 4 dniach od dość poważnej masakry moja twarz z 'całej czerwonej z paroma normalnymi obszarami' zaczyna powoli przypominać 'w miare normalną twarz z paroma miejscami w czerwone kropki' ... nienawidze siebie za te masakry!
krolowa zurawin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 15:24   #2794
włoczykijka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MiaVall Pokaż wiadomość
Polecam Cethapil emulsje do mycia. Na wiele kosmetykow moge narzekać, ale ten naprawde jest genialny! Nie powinien zrobic krzywdy twojej twarzy i... kieszeni
Miałam go ok.2 lata temu.Dla mnie był zbyt delikatny jak na coś do mycia, zostawiał taką tłustą warstwę na cerze.Co prawda łagodził podrażnienia,ale nie wiem czy spodowował wysypu ,bo wtedy miałam cerę w najgorszym stanie.
Stary 2010-08-01, 22:47   #2795
olivvuska
Rozeznanie

Ja obecnie używam Cetaphilu, to prawda, że jest bardzo delikatny, jednak to prawda też, że super efektu oczyszczenia po umycia się nie czuje, jednak ja mam przesuszoną cerę, więc dla mnie jest ok. Czasem też używam, gdy właśnie czuję taki efekt nienależytego oczyszczenia, zwłaszcza na policzkach, które mam jednak dosyć tłuste, Iwostinu Puritin, żel do mycia twarzy: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-21...wa-formula.htm który jest całkiem, całkiem.
olivvuska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 23:08   #2796
włoczykijka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez olivvuska Pokaż wiadomość
Ja obecnie używam Cetaphilu, to prawda, że jest bardzo delikatny, jednak to prawda też, że super efektu oczyszczenia po umycia się nie czuje, jednak ja mam przesuszoną cerę, więc dla mnie jest ok. Czasem też używam, gdy właśnie czuję taki efekt nienależytego oczyszczenia, zwłaszcza na policzkach, które mam jednak dosyć tłuste, Iwostinu Puritin, żel do mycia twarzy: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-21...wa-formula.htm który jest całkiem, całkiem.
Miałam go- i sprawował się w porządku. Z tym ,że chyba wolę dołożyć 10 zł i kupić ten Avene,szkoda tylko że jest coraz trudniej dostępny u mnie.
Stary 2010-08-02, 14:20   #2797
misterybusiness
Raczkowanie

Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i zaczyna się u mnie wysiew... Eh, gdybym chociaż nie dotykała i nie skubała, wyglądałabym całkiem a tak po jednej stronie twarzy mam 3 czerwone plamy, z którymi będę walczyć 2 miesiące. A było tak dobrze.
Stary 2010-08-02, 20:15   #2798
włoczykijka
Zadomowienie

Question Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez misterybusiness Pokaż wiadomość
Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i zaczyna się u mnie wysiew... Eh, gdybym chociaż nie dotykała i nie skubała, wyglądałabym całkiem a tak po jednej stronie twarzy mam 3 czerwone plamy, z którymi będę walczyć 2 miesiące. A było tak dobrze.
Kurczę też biorę tabletki ,ale nie wiem kiedy je skończę.Ogólnie okres spóźnia mi się 5 dni a mam zrobić badania krwi czemu mam takie problemy
A czy wg Was kupowanie kosmetyków przez allegro jest pewne czy raczej odpuścić i zapłacić drożej w sklepie?
Stary 2010-08-02, 20:31   #2799
krolowa zurawin
Zadomowienie

moja sis brała tabletki przez jakieś 4-5 lat... jak odstawiła to tak ją wysypało! masakra! prawie rok ten wysyp leczyła... dlatego ja jakieś mam opory co do tabletek... i bez nich mam straszną cerę,więc jakbym miała jeszcze wysyp... nie chce myśleć :P
Stary 2010-08-02, 21:00   #2800
włoczykijka
Zadomowienie

Post Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
moja sis brała tabletki przez jakieś 4-5 lat... jak odstawiła to tak ją wysypało! masakra! prawie rok ten wysyp leczyła... dlatego ja jakieś mam opory co do tabletek... i bez nich mam straszną cerę,więc jakbym miała jeszcze wysyp... nie chce myśleć :P
Hm ja nie miałam wyboru, od mniej więcej 2 lat nie występuje u mnie okres normalnie i od listopada biorę tabletki. Ale przyznam ,że cera jakoś nie zmieniła się szczególnie. Mnie wysyp dopadł po tetrarysalu i to była masakra,że nawet nie chcę tego wspominać.
Stary 2010-08-02, 21:04   #2801
olivvuska
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Mnie wysyp dopadł po tetrarysalu i to była masakra,że nawet nie chcę tego wspominać.
a po jakim czasie od zaprzestania łykania wysyp nastąpił?
Stary 2010-08-02, 22:01   #2802
włoczykijka
Zadomowienie

Post Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez olivvuska Pokaż wiadomość
a po jakim czasie od zaprzestania łykania wysyp nastąpił?
W sumie to było 4 lata temu więc trochę mogę się mylićAle generalnie podczas kuracji właściwie nic się nie zmieniało,natomiast jakiś...miesiąc po wysypało mnie tak że miałam podskórne góle, kaszkę,zwykłe pryszcze i w ogóle do wyboru do koloru Jakby ktoś był ciekawy:,,zaleczyłam" go żelem Avene, Locacidem + zaczęłam brać wtedy Omega3 i cynk w tabletkach.Aha, dodawałam też wtedy olejek herbaciany do toniku.I jakoś powoli zeszło.
Stary 2010-08-04, 10:05   #2803
LolaBunny
Raczkowanie

Ja biorę tabletki od 2 lat.. i szczerze powiem ,że moja cera się nie zmieniła. Przed okresem tak czy siak mi coś wyskakuje. A tak to jak zawsze mam, jakiś pryszczek się znajdzie.
Teraz robią tabletki też ze słabymi hormonami... więc wątpię żeby cokolwiek się działo. Czy chodzi o tycie czy wysyp. Kwestia dobrania tabletek.

Staram sie właśnie nie wyciskać, dobrze oczyszczać cerę... i jak cokolwiek się pojawia nawet mini mini to smaruję na noc pastą lassari. I znika jak ręką odjął.
Sądzę ,że prawidłowa pielęgnacja i właśnie nie dotykanie twarzy sprawia cuda
LolaBunny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 22:14   #2804
coldold
Proszkonizatorka

Dziewczyny chce mi się wyć do księżyca. Znów to zrobiłam. I to jak
Ja nie wiem, już było praktycznie idealnie, walczyłam z jednym śladem na policzku, a tak poza tym to mogłam chodzić bez makijażu, ale... no normalnie, nie chce mi się jutro budzić, wiem co zobaczę. Tak się boję, że zostaną mi blizny ubytkowe. Jestem na maksa sfrustrowana.
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 22:20   #2805
Funiak
Rozeznanie

hej dziewczyny, jak Wam idzie?
dawno mnie juz nie bylo tutaj, ale moge sie pochwalic ze juz nie ruszam nic na plecach i jest naprawde niezle jeszcze nie na tyle zeby calkiem je odkrywac, ale jak mam top + rozpuszczone wlosy to jest spoko z czego jestem bardzo zadowolona na buzi tez troche lepiej, mleczko ogorkowe Ziaji + tonik rumiankowy Ziaji + babydream rumiankowy to u mnie najlepszy zestaw

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 22:53   #2806
Magdzia94
Zakorzenienie

A ja właśnie dokonałam masakry na buzi i na plecach. Pierwszy raz tak mocno, no masakra
Wiem teraz jak moja buzia i plecy wyglądają po takim ataku i już ich nie dotknę.
Funiak a co używasz na plecy?

Magdzia94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 23:29   #2807
olaaaa199111
Zakorzenienie

A mi się zrobiło coś na nosie. Ciężko narazie określić co to, bo jak narazie to boli i jest czerwone, ale myślę, że to jakaś podskórna gula. Oby do soboty zniknęła...
Stary 2010-08-04, 23:52   #2808
93paulina
Rozeznanie

GG do 93paulina

Mi się zbliża okres, niedługo urodziny a tu... TADAM! Jakaś boląca krostka na brodzie. I w ogóle jakoś gorzej...

Też macie tak, że jak Wasza cera jest ładniejsza, podleczona to chce się Wam wszędzie wychodzić, poznawać ludzi itp., a jak jest gorzej to najchętniej byście siedziały w domu tylko? Bo zauważyłam, że tak mam... Sobie zdaje sprawę, jak bardzo trądzik wpływa na psychikę. Szlag.
Stary 2010-08-05, 08:05   #2809
Mordka212
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 93paulina Pokaż wiadomość

Też macie tak, że jak Wasza cera jest ładniejsza, podleczona to chce się Wam wszędzie wychodzić, poznawać ludzi itp., a jak jest gorzej to najchętniej byście siedziały w domu tylko? Bo zauważyłam, że tak mam... Sobie zdaje sprawę, jak bardzo trądzik wpływa na psychikę. Szlag.
Też tak mam ale niestety jest więcej tych dni w których nie mam ochoty przez pryszcze wychodzić z domu
Mordka212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 08:19   #2810
olivvuska
Rozeznanie

Chyba wszyscy mają podobnie, ale to trzeba zmienić, przecież nie ma się czego wstydzić tak naprawdę, to jest zwykła choroba.

Albo pewnie też macie taką standardową opcje, że jak jest już lepiej, że już się Nam wydaje, że jest naprawdę całkiem fajnie i nagle dzień, dwa dni i znowu to samo.
Stary 2010-08-05, 08:28   #2811
Magdzia94
Zakorzenienie

Ja na szczęście tak nie mam, teraz mam brzydką cerę, bo wyciskałam i w ogóle, ale spokojnie wychodzę w domu i zapominam że mam to coś na twarzy.

Stary 2010-08-05, 08:42   #2812
Mordka212
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Ja na szczęście tak nie mam, teraz mam brzydką cerę, bo wyciskałam i w ogóle, ale spokojnie wychodzę w domu i zapominam że mam to coś na twarzy.
To ja zazdroszczę tez bym chciała sie nie przemować stanem cery ale raczej nie potrafie
Mordka212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 09:12   #2813
Funiak
Rozeznanie

Cytat:
Funiak a co używasz na plecy?
nic tylko robie peeling przy kąpieli/prysznicu i czasami przemyje tym tonikiem Ziaji. poprostu nie dotykam i to chyba najlepszy sposob na plecy, bo z twarza nie zawsze tak latwo, bo jak sie juz cos upatrzy to zwieksza sie chec wycisniecia

Stary 2010-08-05, 10:26   #2814
krolowa zurawin
Zadomowienie

a mi dzisiaj mama przy śniadaniu powiedziała tak :
dzieeeeeeeeeecko czy ty musisz tak wyciskać tą biedną twarz?
i zrobiło mi się smutno... bo w sumie nie mam jakiejś masakry na twarzy... choć wczoraj troche pomajstrowałam...
ale chciałam jej na to odpowiedzieć : a czy mi muszą się robić pryszcze?
Stary 2010-08-05, 11:23   #2815
windbag
Wtajemniczenie

mam jakąs pozapychana twarz, nie wiem od czego, nie maluje sie, stosuje tylko zel ziaja nuno, tonik ziaja ogórkowy i BD nagietkowy punktowo, a pory pozapychane nawet na policzkach
windbag jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:59   #2816
Funiak
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
mam jakąs pozapychana twarz, nie wiem od czego, nie maluje sie, stosuje tylko zel ziaja nuno, tonik ziaja ogórkowy i BD nagietkowy punktowo, a pory pozapychane nawet na policzkach
moze to dlatego ze mamy lato i te upaly tez wplywaja na nasza cere. ja zawsze w wakacje mam wiecej mniejszych wagierkow i ogolnie taka "tlusciejsza" cere co sprzyja nowym niespodziankom

Stary 2010-08-05, 13:44   #2817
93paulina
Rozeznanie

GG do 93paulina

U mnie sprawdza się kuracja z aloesem. Polecam Dziewczyny. Myję twarz albo pianką Pharmaceris, albo zwykłym żelem do higieny intymnej Ziaji. Sok z aloesu (kupowany w aptece) stosuję jako tonik - przecieram delikatnie twarz. Smaruję się żelem aloesowym z Gorvity i (wieczorem oczywiście ) nakładam pastę cynkową.

I odnośnie niej mam pytanie - tym razem zakupiłam pastę Lassari. Wiem, że ma ciut mniej wazeliny i dodatkowo kwas salicylowy. Któraś z Was stosowała? Jak się spisuję ta pasta Lassari?

A, i co do aloesu - jak mi się zdarzyło wycisnąć (powinnam się walnąć w łapki, wiem... ) to od razu przecieram tym z sokiem z aloesu i nie mam żadnych czerwonych plam na pół policzka. Co kiedyś mi się zdarzało dość często.... A później żałowałam strasznie. Ale, mimo wszystko, i tak NAJLEPSZE JEST NIEWYCISKANIE.

Królowa żurawin, rodzinka czasem potrafi 'pocieszyć'. Ale nie przejmuj się tym.

Windbag, mi tak na wiosnę straszliwie pozapychało policzki. Nigdy nie miałam tylu zaskórników. A ten Nuno nie ma żadnych składników, które mogą zapychać?
Stary 2010-08-05, 14:17   #2818
Magdzia94
Zakorzenienie

Ja mam tą pastę i bardzo ja sobie chwalę, super likwiduje wyskakujące niespodzianki.
Używam jej raczej punktowo.

Stary 2010-08-05, 17:19   #2819
93paulina
Rozeznanie

GG do 93paulina

Cytat:
Ja mam tą pastę i bardzo ja sobie chwalę, super likwiduje wyskakujące niespodzianki.
Używam jej raczej punktowo.
Oczywiście tez zamierzam stosować punktowo. Na całą twarz by zapchało i/lub wysuszyło. Jednak jest tam sporo wazeliny.
Stary 2010-08-05, 18:26   #2820
Magdzia94
Zakorzenienie

No to dobrze
Ja ją polecam i jest bardzoo wydajna

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości