Niskie czoło a grzywka. Help! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-15, 11:12   #1
Arissay
Przyczajenie

Niskie czoło a grzywka. Help!

Witam Naszła mnie ogromna ochota sprawienia sobie grzywki. Nigdy jej nie miałam, mam niskie czoło, nie wiem czy grzywka nie skróci jeszcze bardziej mojej twarzy. Dziewczyny, jak myślicie, będzie mi pasować grzywka? Jeśli tak, to jaka? Proszę o porady.

Arissay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 14:47   #2
an0138
Raczkowanie

Dot.: Niskie czoło a grzywka. Help!

jaki sliczny kolor wlosow na drugim zjdeciu powiem Ci ze nie masz niskiego czola, na pewno sie wszystcy ze mna zgodza, dla mnie jest normalne
bardzo ladnie wygladasz w tych wlosach co masz-szczegolnie rozpuszczonych do grzyweczki jaknajbardziej sie kwalfikujesz, tylko takiej delikatnej na skos, zadnej grubej czy ciezkiej bo TY jestes delikatna. Krotka tez odradzam, najlepsza by byla na skos zaczynajaca sie od lini ponizej oczu.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

chociaz szczerze mowiac po dluzszym zastanowieniu-skoro do tej pory nie ialas grzywki to mozesz nie byc z niej zadowolona wlosy nie sa przezwyczajone do innego ukladania a i TY nie jestes w tym wprawiona - zapewniam Cie ukladanie codzienne zajmuje czas a i tak ie zawsze jest tak jak ma byc, wiec na sam poczatek zafunduj sobie dluzsza, zastanow sie i zdecyduj zeby w razie czego szybko zapuscic ja znowu
an0138 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 14:47   #3
kate12345
Raczkowanie

Pozwoliłam sobie zrobić małą metamorfozę Twojego zdjęcia na stronie
http://www.taaz.com/
Myślę że i z grzywką i bez Ci dobrze
Na tej stronie jak się zalogujesz to możesz sama popatrzeć są różne fryzury i sobie dopasujesz
To fryzura Lady Gaga;

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.

kate12345 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 18:43   #4
rapunzel8
Zadomowienie

a od kiedy to jest niskie czoło?!! szkoda zakrywać taką ładną twarz włosami. myslę, że grzywka cię nie oszpeci, ale też jakoś bardzo nie upiększy.

przy podejmowaniu decyzji weż też pod uwagę rodzaj posiadanych włosów, bo np przy cienkich grzywka wygląda zwykle mizernie albo przy szybko przetłuszczających się też będzie nieciekawie
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 21:32   #5
biedronka91
Zakorzenienie

Hmm. w zasadzie ta grzywka mogłaby być, ale ja bym nic nie zmieniała, bo jest idealnie!
Stary 2010-03-17, 20:41   #6
patrycjaw1989
Raczkowanie

jasne masz piękne proste włosy nie psuj tego a już na pewno nie prostą grzywką zasłaniającą czoło z grzywką same problemy bo co miesiąc powinno się podcinać żeby zachować jej pierwotny wygląd
patrycjaw1989 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 20:50   #7
ono no komachi
Raczkowanie

Też nie uważam, żebyś miała niskie czoło W każdym razie grzywka zaczynająca się wysoko, prawie na czubku głowy załatwiłaby ten nieistniejący problem Szczerze mówiąc nie jestem pewna czy grzywka to w Twoim przypadku dobry pomysł-- jesteś taka śliczna, że szkoda tą buźkę czymkolwiek przykrywać... a jako wieloletnia posiadaczka grzywki, powiem Ci, że jest ona dosyć kłopotliwa, często żałuję, że nie mam długich prostych włosów-- nic by mi się nie kręciło, nie puszyło, nie wychodziłabym durnie na połowie zdjęć (bo w grzywce często robi się "dziura" XD ).... no ale jak Cię grzywa kusi i przestać kusić nie chce, to pewnie powinnaś spróbować
ono no komachi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 17:47   #8
gallatea82
Przyczajenie

Tez mam niskie czolo, i tez tak jak ty chcialabym miec grzywke, przynajmniej na bok. Znalazlam zdjecie fryzury ktora przeznaczona jest dla niskiego czola i okraglej twarzy. W nastepnym tygodniu lece do fryzjera.

Moze zrobie sie tez na rudo/miedziano?

http://health-beauty-tips.org/longha...-2011_126.html

http://www.hotbeautyhealth.com/wp-co...meron-diaz.jpg

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

PS. Jest taka swietna angielska strone gdzie skanujesz swoje zdjecie logujesz sie i nakladasz na swoja twarz fryzury , szminki, okulary. Wszystko za darmo, trzba sie tylko zarejestrowac swoinm emailem.

http://www.taaz.com/makeover.html#tab=lipstick
gallatea82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 16:58   #9
Weronikaa44
Przyczajenie

Witam chciałabym odświeżyć temat niskiego czoła i grzywki. Bardzo podobają mi się grzywki proste od linijki .. ale niestety wiele razy słyszałam, że osoby z niskim czołem powinny takich unikać. Miałam kiedyś grzywkę na bok, ale pamiętam, że strasznie mi przeszkadzała, bo ciągle mi leciała na oczy i w rezultacie ją non stop zapinałam do góry wsuwkami aż w końcu zapuściłam.. Poradźcie mi, czy naprawdę nie ma szans na prościutką grzywkę?

http://imageshack.us/f/26/p1080274x.jpg/

Pozdrawiam
Weronikaa44 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości