Smooth legs - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-15, 15:33   #1
kingaa9090
Raczkowanie

Question

Smooth legs

Co sądzicie o smooth legs depilator bo znalazlam to na allegro i zamowilam tylko cos wątpie zeby to zadzialalo ;//moze do nóg bedzie dobre ale do pach i bikini chyba nie .....Czy ktos z was to ma i jakie sa wasze opinie o tym ?i czy te nasadki to trzeba tylko przykladac do tej nakladki różowej czy to sie jakos przykleja ???bo nie wiem za bardzo jak tego używac
kingaa9090 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 13:12   #2
Lasd
Raczkowanie

Dot.: Smooth legs

bedziesz musiała sie niezle namachac aby zetrzec wloski. u niektórych skora była podrazniona a u mnie np nie. ale na jedna noge poswieciłam prawie 30 min wiec wole zainwestowac w nowa maszynke do golenia.
Lasd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:11   #3
kingaa9090
Raczkowanie

Dot.: Smooth legs

Ja własnie chyba kupie sobie depilator bo te smooth legs w ogole na mnie nie dziala ;//kupilam z ciekawosci ale skora na nogach po tym byla bardzo podrazniona i czerwona.Wole jednak ten depilator przynajmniej bedzie lepszy efekt i na dluzej.
kingaa9090 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 17:51   #4
marina_007
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Smooth legs

Właśnie niedawno zakupiłam smooth legs i jestem bardzo na NIE.
Zwykle do depilacji stosuję wosk na ciepło lub depilator elektryczny. Smooth legs kupiłam z myślą o usunięciu drobnych włosków tzw "meszka" z brzuszka i pośladków. Niestety ten wynalazek zgotował mi dramat!
Kiedy tylko listonosz przyniósł mi paczkę, postanowiłam od razu wypróbować tę metodę depilacji - zaczęłam od brzuszka. Delikatnymi, kolistymi ruchami ścierałam włoski. I faktycznie smooth legs z łatwością poradził sobie z nimi. Niestety ucierpiała moja skóra - po ok. 5 minutach zrobiła się czerwona i strasznie bolała przez 2 dni! To uczucie było porównywalne z ostrym poparzeniem słonecznym. Po tym wszystkim nawet prysznic sprawiał mi ból. Zdecydowanie nie polecam!
marina_007 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości