Jaka farba blond do br您owych w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-03-15, 18:46   #1
mancia_83
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Lightbulb

Jaka farba blond do br您owych w這s闚

Witam

Jestem tu pierwszy raz Mam problem z w這sami. Naturalnie s koloru br您owego, wpadaj帷ego w kasztan. Do niedawna rozja郾ia豉m je rozja郾iaczem do bardzo jasnego blondu, ale znudzi mi si ten kolor. Marzy mi si 鈔edni /ciemny blond, ale taki kt鏎y nie b璠zie ani 鄴速y ani rudy. Pofarbowa豉m je Lorealem Excellence 7.1 Blond Popielaty
Kolor wyszed na pocz徠ku do軼 ciemny, potem zja郾ia i by niez造, Pofarbowa豉m jeszcze raz po 1,5 miesi帷a i odrost by rudy Nie chc u篡wac rozja郾iacza, a chcia豉bym miec 豉dny 鈔edni blond. Co radzicie??
mancia_83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-15, 18:52   #2
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 847
Dot.: Jaka farba blond do br您owych w這s闚

Nie widz tego koloru wi璚 niewiele mog pom鏂. Je郵i jest to tylko jaka po鈍iata to mo瞠 spr鏏uj p逝kank, a je郵i nie to zostaje albo rozja郾iacz albo ciemniejsza farba.
Stary 2010-03-15, 19:02   #3
mancia_83
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

W這sy s pomara鎍zowo-rude na odro軼ie. Dziwne, bo blond mia byc popielaty. My郵a豉m, 瞠 mo瞠 powinnam na這篡c jaki ja郾iejszy/ bardziej rozja郾iaj帷y blond na odrosty a potem ten popielaty blond na ca這sc. Prosz o rad
mancia_83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-25, 17:17   #4
aniuska18032
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 130

Ja si do陰czam. Jeszcze nie mam tego koloru ale mam w這sy takie ciemno czekoladowe a chcia豉bym zmieni na taki popielaty blond z blond refleksami i w豉郾ie boj si jakichkolwiek rudo軼i oczywi軼ie farbowa chce si u fryzjerki bo sama wol nie ryzykowa. Nie wiem czy to dok豉dnie jest popielaty blond bo nie mog znale潭 zdj璚ia takiego jakie widzia豉m w gazecie ale kumpela m闚i豉, 瞠 to w豉郾ie ten kolorek.. no a nie mam skanera 瞠by wstawi fotk.
aniuska18032 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, blond popielaty, ciemny popielaty blond, loreal excellence 7.1, rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.