Labret, snikebites. Piercing - Poznań. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-19, 13:14   #1
Staind
Przyczajenie

GG do Staind
Question

Labret, snikebites. Piercing - Poznań.

Witam, od długiego już czasu zastanawiam się nad labretem tudzież snikebites. Jedyną przeszkodą jest mój wiek. Mianowicie, mam 14 lat.
Mama z początku nie dopuszczała do myśli kolczyka w wardze, ale po żmudnych, długich rozmowach odnośnie mnie i mojego stylu jest już prawie przekonana, co nie znaczy, że to akceptuje.
Od razu mówię, nie chodzi mi to, żebyście pisali, że się tym oszpecę, że odmieni mi się, jestem za młoda, czy coś w ten deseń. Robię to dla siebie, nie na pokaz, wszystkie za i przeciw przeanalizowałam, jestem zdecydowana. Tylko pozostaje kwestia w jakim studio go zrobię.
I pytam. Jakie studia piercingu polecacie, oczywiście w Poznaniu. Oczekuję konkretnych odpowiedzi, aniżeli dyskusji na temat kompetencji poszczególnych piercerów, jak się dużo razy już zdarzało.
Pozdrawiam, i z góry dziękuję ; ).
Staind jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 20:54   #2
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

Wpisy w blogu: 4
Dot.: Labret, snikebites. Piercing - Poznań.

ja robilam w poznaniu na ogrodowej (idac ze starego rynku polwiejska w lewo i po prawej stronie ulicy jest studio tattoo i piercingu) bylam bardzo zadowolona, profesjonalna obsluga itp. ale nie zrobi Ci tam jak masz mniej niz 18 lat. ja bylam 2 miesiace przed 18-tka i nie chcieli mi zorbic, musialam poczekac te 2 mies i dopiero placilam chyba 130zl jak sie nie myle, ale to bylo jakies dobre ponad 3 lata temu.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości