Dzienny zielono brązowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-20, 13:02   #1
greatdee
Wtajemniczenie

Dzienny zielono brązowy

Ehhh, stworzyłam nowy temat i mi go wcięło...
No więc jeszcze raz.
Zachęcona recenzją Ishikawy cieni My Secret zakupiłam kilka i takie coś mi z tego wyszło.
Jak malowałam wydawał mi się mega mocny, a na zdjęciach wyszedł lajtowo. I sama już nie wiem, czy to zdjęcia tak bardzo kłamią, czy ja jestem przewrażliwiona?
W każdym razie jest jaki jest.

Kosmetyki:
1. Baza Sephora matujący - aczkolwiek jakiegoś super efektu matującego nie zauważyłam
2. Podkład mineralny sypki Avon
3. Korektor Scott Barnes
4. Cienie My Secret - łososiowo/cielisty, jasna zieleń i brąz
5. Tusz Bourjois Clubbing
greatdee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 13:18   #2
oLLeM
Zakorzenienie

Dot.: Dzienny zielono brązowy

Bardzo fajny makijaż Do mocnego makijażu trzeba się przyzwyczaić , a aparaty często zjadają kolorki/intensywność Na żywo mógł być ciemniejszy a na zdjęciach wyszedł delikatnie Cienie wyciągnięte na dobrą wysokość Tylko bardziej podkreśliła bym rzęski , brwi i wymodelowała buzię I eweeeentualnie dodała bym kreseczkę , ale to już Moje jakieś widzimisię Nie wiem co Ja mam ostaatnio z tymi kreskami

Edytowane przez oLLeM
Czas edycji: 2010-03-20 o 13:19 Powód: dopisek
oLLeM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 13:51   #3
karoleena
Rozeznanie

A ja postanowilam sie juz wiecej nie wypowiadac ... za kazdym razem pisze o brwiach, i nic... po co sie wiec produkowac...

Widze, ze w poprzednim watku napisalas, ze Ci nie rosna- jest na to odpowiedz- olejek rycynowy.
Pisalas, ze nie lubisz ich mocno porkreslac..ok, ale podkresl je JAKKOLWIEK. Twoja prawa brew jest przeredzona i pourywana, chodzi mi tylko o to, ze ich w ogole nie widac..
Poza tym zaczynaja sie za daleko (ale tu nie wiem, czy je tak depilujesz, czy z natury tak maja)

Edytowane przez karoleena
Czas edycji: 2010-03-20 o 14:03
karoleena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 13:57   #4
Maliniarka
Zakorzenienie

bardzo ładnie wyglądasz, oczka super, ale brwi trochę psują efekt, to prawda posłuchaj rady karolinki
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 14:16   #5
xXxFryciaxXx
Zadomowienie

i znów delikatnie podoba mi sie

http://www.specyficznapanna.pl/
xXxFryciaxXx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 14:17   #6
sweetpinky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
bardzo ładnie wyglądasz, oczka super, ale brwi trochę psują efekt, to prawda posłuchaj rady karolinki
zgadzam się z opinią Malinki i Karoleny

sweetpinky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 16:24   #7
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
A ja postanowilam sie juz wiecej nie wypowiadac ... za kazdym razem pisze o brwiach, i nic... po co sie wiec produkowac...

Widze, ze w poprzednim watku napisalas, ze Ci nie rosna- jest na to odpowiedz- olejek rycynowy.
Pisalas, ze nie lubisz ich mocno porkreslac..ok, ale podkresl je JAKKOLWIEK. Twoja prawa brew jest przeredzona i pourywana, chodzi mi tylko o to, ze ich w ogole nie widac..
Poza tym zaczynaja sie za daleko (ale tu nie wiem, czy je tak depilujesz, czy z natury tak maja)
Hmmm... Nie depiluję ich początków wcale, a jedyne co depiluję to może z 3 włoski rosnące "w kierunku" powieki przy każdej brwi, więc niestety nie bardzo mam co na to poradzić. A przecież nie dorysuję sobie kredką prawie całych brwi, bo to wygląda beznadziejnie...
A "jakkolwiek" są na tych zdjęciach podkreślone - cieniem brązowym
Dziwię się trochę, bo nigdy wcześniej nikt mi nie powiedział, że mam z brwiami coś nie tak...
Stary 2010-03-20, 17:08   #8
Maliniarka
Zakorzenienie

to nie tak, że coś nimi jest nie tak tylko po prostu musisz trochę nad nimi popracować, wcale efekt pomalowanych brwi nie wygląda beznadziejnie, a sprawia, że twarz jest bardziej wyrazista
nie masz brzydkiego kształtu, chodzi o to, że brewki są rozczochrane-spójrz na zdjęcia oczu, lewa jest w miarę ok, za to prawa---każdy włosek w inną stronę, przydałoby się je przeczesać i utrwalić jakimś żelem.
Możesz wybrać także kredkę lub cień do delikatnego zagęszczenia brwi tam, gdzie nie rosną równo, wcale nie znaczy to, że masz je NARYSOWAĆ czarną krechą, jak niektóre starsze babki robią, bo to rzeczywiście wygląda koszmarnie
Jeśli pomalujesz miejsce koło miejsca krótkimi kreseczkami, a potem rozetrzesz to szczoteczką lub grzebykiem powinno być ślicznie nawet dorysowanie 1-2mm poza granicę brwi nie powinno rzucać się w oczy

Sama mam problem z brwiami, bo od połowy jest ich po prostu mniej, pracuję nad tym
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 18:18   #9
ssylvkaa
Wtajemniczenie

Dziewczyny Ci prawde mowia i pamietaj NIKT nie cche Ci na zle, to tylko sluszne uwagi,ja tez mialam wg mnie na poczatku ok brwi,ale jak zobaczylam pare zdjec makijazy i posluchalam rad,to sie postaralam cosss z mnimi zrobic, kazdy ma inne te wloski niestety,ale czasem drobna kosmetyka tylko im pomoze nie zaszkodzi.
Wracajac do tematu makkijazu podobaja mi sie te kolory! i rozlozenie ladnie jest
ssylvkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 21:50   #10
greatdee
Wtajemniczenie

Niee, ja się nie złoszczę ani nie sądzę, że mi ktoś źle radzi, tylko tłumaczę jak to jest z moimi brwiami. Po prostu nagle nie staną się dłuższe, bardziej gęste i nie zaczną rosnąć bliżej nosa... Mam jakie mam, i tego nie zmienię. Jeśli chodzi o uczesanie to ok, lekkie podkreślenie ok (chociaż jest już, ale jak widać niewidoczne), ale nie będę po prostu rysować sobie brwi bo tego nie lubię. W dodatku nie lubię bardzo ciemnych i grubych brwi u siebie, na szczęście nie każdy musi tak samo wyglądać.
Stary 2010-03-20, 22:21   #11
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Niee, ja się nie złoszczę ani nie sądzę, że mi ktoś źle radzi, tylko tłumaczę jak to jest z moimi brwiami. Po prostu nagle nie staną się dłuższe, bardziej gęste i nie zaczną rosnąć bliżej nosa... Mam jakie mam, i tego nie zmienię. Jeśli chodzi o uczesanie to ok, lekkie podkreślenie ok (chociaż jest już, ale jak widać niewidoczne), ale nie będę po prostu rysować sobie brwi bo tego nie lubię. W dodatku nie lubię bardzo ciemnych i grubych brwi u siebie, na szczęście nie każdy musi tak samo wyglądać.
nie musza byc grube ani ciemne.
ja mysle, ze powinnas wyposrodkowac to do czego sie tu zmierza, czyli do idealnych brwi i to co Ty lubisz i w czym czujesz sie dobrze
sprobuj odrobine zagescic brwi, przynajmniej ta prawa, mi sie wydaje (po sobie, a tez mam przerzedzone brwi i zbyt krotkie) ze neutralniej wyglada cien do brwi niz kredka. Piszesz, ze lekko pomalowalas je cieniem. Sprobuj odrobine mocniej, ale tak, zeby nie bylo dla Ciebie ZA ciemno.
poza tym nalozenie bezbarwnego zelu/bazy troche pomaga. Sprobuj, co Ci szkodzi
fajnie kombinujesz z cieniami wiec sprobuj sie i do tego przekonac
lubie malowac taki ksztalt oka
gioseppe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 22:26   #12
kkaska86
Rozeznanie

popieram dziewczyny w 100%, dodam jeszcze że masz ładną ciemną karnację i wydaje mi się że obecne brwi trochę się przy niej gubią, wystarczy cień do brwi pędzelek a i zagęszczenie i przyciemnienie gwarantowane, bez sztucznego looku, na dłuższą metę, zgadzam się z Karoliną, postaw na kurację olejkiem
no i wyżej cienie wyżej, przy otwartych oczach cień zanika

Świetlówki pełnospektralne alternatywą słońca!

Restauracja Katowice - City Rock - najlepsza pizza w mieście!
kkaska86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 22:45   #13
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Podobaja mi sie oczka- sa delikatne ale nie za delikatne (masło maslane ). Co do brwi to zgadzam sie z dziewczynami. Sama pare rzeczy zmieniłam w swoim wygladzie za rada wizazanek wiec wiem ze warto.

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości