Nieskomplikowane fryzury na d逝ugie w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2003-07-21, 10:19   #1
teofano
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 149

Nieskomplikowane fryzury na d逝ugie w這sy

Super, 瞠 jest tu teraz forum fryzjerskie. Bo wsz璠zie pisze pytam si i nic. A mam do嗆 d逝ugi problem. W這sy za 這patki. Nie mog ich 軼i望 bo to grozi rozwodem. A mam ju do嗆 kucyka, warkocza czy tym podobnych powszednich wynalazk闚. Co patrz w gazetach czy w internecie to jakie wyszukane koafiury. A mi zale篡 na prostych, ma這 skomplikowanych rzeczach. Typu dwie wsuwki i po b鏊u. No mo瞠 by ich wi璚ej. Ale bez wa趾闚 noszonych przez ca陰 no (koszmar), tapir闚 itp. Przepraszam, 瞠 si rozszala豉m z tym pisaniem, ale ten problem przerasta moj pomys這wo嗆.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=488763

http://teofano.blogspot.com/

Mam z這ty charakter. Dlatego taki ci篹ki.
teofano jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-07-21, 10:19   #2
teofano
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 149
Nieskomplikowane fryzury na d逝ugie w這sy

Super, 瞠 jest tu teraz forum fryzjerskie. Bo wsz璠zie pisze pytam si i nic. A mam do嗆 d逝ugi problem. W這sy za 這patki. Nie mog ich 軼i望 bo to grozi rozwodem. A mam ju do嗆 kucyka, warkocza czy tym podobnych powszednich wynalazk闚. Co patrz w gazetach czy w internecie to jakie wyszukane koafiury. A mi zale篡 na prostych, ma這 skomplikowanych rzeczach. Typu dwie wsuwki i po b鏊u. No mo瞠 by ich wi璚ej. Ale bez wa趾闚 noszonych przez ca陰 no (koszmar), tapir闚 itp. Przepraszam, 瞠 si rozszala豉m z tym pisaniem, ale ten problem przerasta moj pomys這wo嗆.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=488763

http://teofano.blogspot.com/

Mam z這ty charakter. Dlatego taki ci篹ki.
teofano jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-07-21, 10:44   #3
Benita
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108
GG do Benita
Re: Nieskomplikowane fryzury na d逝ugie w這sy

Ja tez prosz o jakiegos prostego koczka z instrukcj obs逝gi u mnie tez 軼i璚ie grozi rozwodem)
Benita jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-07-21, 10:44   #4
Benita
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108
GG do Benita

Ja tez prosz o jakiegos prostego koczka z instrukcj obs逝gi u mnie tez 軼i璚ie grozi rozwodem)
Benita jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-07-21, 10:47   #5
paulka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
GG do paulka

witam i przylaczam sie do waszej prosby kobietki bo ja tez mam ten sam problem
pozdrowionka)))
paulka
paulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-07-21, 10:47   #6
paulka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
GG do paulka

witam i przylaczam sie do waszej prosby kobietki bo ja tez mam ten sam problem
pozdrowionka)))
paulka
paulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-07-22, 12:23   #7
helenridley
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Wiecie co ja odkry豉m ostatnio, super spos鏏, taki dwa w jednym:
1.Wersja do domu, gdy nikt nas nie musi widzie w domu kiedy dostaje sz逝 z wpadaj帷ymi mi do oczu w這sami, spinam je... tylko teraz jak to napisa 瞠by wysz這 po ludzku... wi璚 napierw bior w這sy tak jakbym chcia豉 zrobic kucyka i skrecam je (ruch podobny do tego jaki robimy przy wyrzynaniu prania p霩niej sk豉dam je na p鏊 i spinam pionowo(tak do g這wy) te dwie cz瘰ci w這s闚 spink (tak 瞠 spinka przechodzi przez srodek tych cz窷ci), te w這sy kt鏎e stercz te skr璚am w kuleczke i spinam ma造m grzebykiem. Gdy pochodze w takiej fryzurze nawet godzine to po rozpuszczeniu mam naprawd fajne fal (to jest ta druga opcja), kt鏎e dodatkowo mo積a ozdobi dwoma grzebyczkami, je郵i zrobimy przedzia貫k po 鈔odku to jeden wsuwamy z jedenj strony a drugi z drugiej, naprawd super i seksowne
Chyba nie napisa豉m zbyt zrozumiale ale spr鏏uje i wysle to Wam, mo瞠 sie przyda.
helenridley jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-07-22, 12:23   #8
helenridley
Raczkowanie

Wiecie co ja odkry豉m ostatnio, super spos鏏, taki dwa w jednym:
1.Wersja do domu, gdy nikt nas nie musi widzie w domu kiedy dostaje sz逝 z wpadaj帷ymi mi do oczu w這sami, spinam je... tylko teraz jak to napisa 瞠by wysz這 po ludzku... wi璚 napierw bior w這sy tak jakbym chcia豉 zrobic kucyka i skrecam je (ruch podobny do tego jaki robimy przy wyrzynaniu prania p霩niej sk豉dam je na p鏊 i spinam pionowo(tak do g這wy) te dwie cz瘰ci w這s闚 spink (tak 瞠 spinka przechodzi przez srodek tych cz窷ci), te w這sy kt鏎e stercz te skr璚am w kuleczke i spinam ma造m grzebykiem. Gdy pochodze w takiej fryzurze nawet godzine to po rozpuszczeniu mam naprawd fajne fal (to jest ta druga opcja), kt鏎e dodatkowo mo積a ozdobi dwoma grzebyczkami, je郵i zrobimy przedzia貫k po 鈔odku to jeden wsuwamy z jedenj strony a drugi z drugiej, naprawd super i seksowne
Chyba nie napisa豉m zbyt zrozumiale ale spr鏏uje i wysle to Wam, mo瞠 sie przyda.
Stary 2003-07-22, 18:58   #9
lejka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 420

Oo, ja robi tak samo od 4 lat, kole瘸nka mnie nauczy豉... Fale pomijam, bo i tak naturalnie mi si kr璚, ale i to wygodne i ch這dniej latem, bardzo lubi. Szykownie te wygl康a, bez tego ma貫go grzebyczka na ko鎍u... Mam fotk w takim fryzie, do sukienki galowej, naprawd nadaje si tez na codzie, po mie軼ie w tym chodze i nikt si nie dziwi. Taki koczek prsotszy...
lejka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-07-22, 18:58   #10
lejka
Zakorzenienie

Oo, ja robi tak samo od 4 lat, kole瘸nka mnie nauczy豉... Fale pomijam, bo i tak naturalnie mi si kr璚, ale i to wygodne i ch這dniej latem, bardzo lubi. Szykownie te wygl康a, bez tego ma貫go grzebyczka na ko鎍u... Mam fotk w takim fryzie, do sukienki galowej, naprawd nadaje si tez na codzie, po mie軼ie w tym chodze i nikt si nie dziwi. Taki koczek prsotszy...
Stary 2003-07-22, 21:50   #11
helenridley
Raczkowanie

No w豉郾ie najlepsze s najprostsze rozwi您ania
Stary 2003-07-22, 21:50   #12
helenridley
Raczkowanie

No w豉郾ie najlepsze s najprostsze rozwi您ania
Stary 2003-07-23, 03:29   #13
superka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 738

Robi z w這sami co podobnego, tylko 瞠 nie sk豉dam ich a skr璚am w co w postaci 郵imaka lub banana. I nie u篡wam wsuwki tylko klamry przez 鈔odek tego zawijasa - klamra musi by super mocna, lub takiego szpikulca chwytaka (nie wiem jak si to fachowo nazywa), kt鏎y te musi mocno spina.

Tak naprawd upi璚ie w ten spos鏏 w這s闚 to 瘸den problem - wa積e s akcesoria. Ja u篤yam klamer z metalow spink nie fa責owan z napisem (na metalu) "made in France". Nie wiem czy one s madeInFrance, ale tak spikn mo積a sobie spi望 r瘯 w nadgarstku i nie p瘯nie nawet taka najcie雟za. Kosztuj ciut wi璚ej ni takie najzwyklejsze, ale s ta雟ze ni te markowe. Zale篡 od rozmiaru.
Chwytaki kupuj w BijouBridget - ale zawsze je najpierw sprawdzam - je郵i przy pierwszym podej軼iu nie mog otworzy szpikulca - znaczy, 瞠 jest bardzo dobry.

Teo, je郵i kupisz sobie dobry "sprz皻" i porz康nie zakr璚isz kucyka (por闚nanie z wykr璚aniem prania jest jak najbardziej na miejscu), tak by czu豉, 瞠 w這sy s mocno napi皻e, to mo瞠sz sp璠zi caly dzie majchaj帷 g這w na wszystkie strony, podskakuj帷 itp i nic ci si we fryzurze nie zmieni.

udanych pr鏏
superka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-07-23, 03:29   #14
superka
Rozeznanie

Robi z w這sami co podobnego, tylko 瞠 nie sk豉dam ich a skr璚am w co w postaci 郵imaka lub banana. I nie u篡wam wsuwki tylko klamry przez 鈔odek tego zawijasa - klamra musi by super mocna, lub takiego szpikulca chwytaka (nie wiem jak si to fachowo nazywa), kt鏎y te musi mocno spina.

Tak naprawd upi璚ie w ten spos鏏 w這s闚 to 瘸den problem - wa積e s akcesoria. Ja u篤yam klamer z metalow spink nie fa責owan z napisem (na metalu) "made in France". Nie wiem czy one s madeInFrance, ale tak spikn mo積a sobie spi望 r瘯 w nadgarstku i nie p瘯nie nawet taka najcie雟za. Kosztuj ciut wi璚ej ni takie najzwyklejsze, ale s ta雟ze ni te markowe. Zale篡 od rozmiaru.
Chwytaki kupuj w BijouBridget - ale zawsze je najpierw sprawdzam - je郵i przy pierwszym podej軼iu nie mog otworzy szpikulca - znaczy, 瞠 jest bardzo dobry.

Teo, je郵i kupisz sobie dobry "sprz皻" i porz康nie zakr璚isz kucyka (por闚nanie z wykr璚aniem prania jest jak najbardziej na miejscu), tak by czu豉, 瞠 w這sy s mocno napi皻e, to mo瞠sz sp璠zi caly dzie majchaj帷 g這w na wszystkie strony, podskakuj帷 itp i nic ci si we fryzurze nie zmieni.

udanych pr鏏
Stary 2003-07-23, 03:44   #15
superka
Rozeznanie

PS. Grzebyczk闚 nie doczepiam, bo a)nie lubi grzebyczkow; b)nie ma takiej potrzeby - w這sy mo積a skr璚i tak by ni nie wystawa這 (albo prawie nic);

PS'.Do wszystkich d逝gow這sych, kt鏎e si pokusz: taka fryzura uzale積ia, bo jest szalenie wygodna.

zdr闚ko
Stary 2003-07-23, 03:44   #16
superka
Rozeznanie

PS. Grzebyczk闚 nie doczepiam, bo a)nie lubi grzebyczkow; b)nie ma takiej potrzeby - w這sy mo積a skr璚i tak by ni nie wystawa這 (albo prawie nic);

PS'.Do wszystkich d逝gow這sych, kt鏎e si pokusz: taka fryzura uzale積ia, bo jest szalenie wygodna.

zdr闚ko
Stary 2003-07-23, 09:39   #17
Estella
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 638

ja tez tak robie,skrecam wlosy a pozniej je okrecam az zrobia taka kulke-koczka i obwiazuje gumka
mam w planach kupienie takiego czegos do kokow-nie mam pojecia jak to sie nazywa,ale kiedys to mialam
to s atakie druciki w ksztalcie prostokatu powleczone materialem-w srodku jest rozciecie wsadza sie tam wlosy i zakreca
kilka razy widzialam to w sklepach wysylkowych mango itp-tylko ze tam dwa takie urzadzonka kosztuja chyba 100zl a w zwyklym sklepie jedno 3zl:P

Ka盥e prze篡te 篡cie po cz窷ci sk豉da si z tego, czego nie zrobi這 si albo nie powiedzia這 w jedynym w豉軼iwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-07-23, 09:39   #18
Estella
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 638

ja tez tak robie,skrecam wlosy a pozniej je okrecam az zrobia taka kulke-koczka i obwiazuje gumka
mam w planach kupienie takiego czegos do kokow-nie mam pojecia jak to sie nazywa,ale kiedys to mialam
to s atakie druciki w ksztalcie prostokatu powleczone materialem-w srodku jest rozciecie wsadza sie tam wlosy i zakreca
kilka razy widzialam to w sklepach wysylkowych mango itp-tylko ze tam dwa takie urzadzonka kosztuja chyba 100zl a w zwyklym sklepie jedno 3zl:P

Ka盥e prze篡te 篡cie po cz窷ci sk豉da si z tego, czego nie zrobi這 si albo nie powiedzia這 w jedynym w豉軼iwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-07-23, 12:20   #19
superka
Rozeznanie

Je郵i kt鏎a z was stosowa豉 to co opisuje Estella, to napiszcie co o tym - ja te to widzia豉m i ciekawa jestem jak spelnia swoje zadanie.
zdr闚ko
Stary 2003-07-23, 12:20   #20
superka
Rozeznanie

Je郵i kt鏎a z was stosowa豉 to co opisuje Estella, to napiszcie co o tym - ja te to widzia豉m i ciekawa jestem jak spelnia swoje zadanie.
zdr闚ko
Stary 2003-07-23, 20:28   #21
lejka
Zakorzenienie

superka napisa(a):
> Je郵i kt鏎a z was stosowa豉 to co opisuje Estella, to napiszcie co o tym - ja te to widzia豉m i ciekawa jestem jak spelnia swoje zadanie.

Ja! ale dla mnie to beznadzieja, 幢e trzyma, mam wra瞠nie, 瞠 obci捫a mi cebulki w這s闚, tak je ci庵nie, w dodatku baaaardzo nietrwa貫, wystarczy mocniej potrz御n望 i sie rozpada... To ja podzi瘯uj, w dodatku sama nie za bardzo umiem sobie tym majstrowa z ty逝 g這wy, a jak mi mam robi豉, to te by這 nietrwa貫...
Stary 2003-07-23, 20:28   #22
lejka
Zakorzenienie

superka napisa(a):
> Je郵i kt鏎a z was stosowa豉 to co opisuje Estella, to napiszcie co o tym - ja te to widzia豉m i ciekawa jestem jak spelnia swoje zadanie.

Ja! ale dla mnie to beznadzieja, 幢e trzyma, mam wra瞠nie, 瞠 obci捫a mi cebulki w這s闚, tak je ci庵nie, w dodatku baaaardzo nietrwa貫, wystarczy mocniej potrz御n望 i sie rozpada... To ja podzi瘯uj, w dodatku sama nie za bardzo umiem sobie tym majstrowa z ty逝 g這wy, a jak mi mam robi豉, to te by這 nietrwa貫...
Stary 2003-07-23, 21:16   #23
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

To nie jest takie z貫(mysle o tym co pisa豉 Estella), lecz nie nalezy za mocno sciskac w這sow.NIe nadaje sie tez , zreszta jak nie wszystkie spinki,zapinki itd.do kazdego rodzaju w這s闚.
Fajnie tez wyg豉daja tak spiete jaa na fotkach.
Dla kreconych i dla prostych.Mozna zaple嬈 pare warkoczyk闚 i spiac.
Stary 2003-07-23, 21:16   #24
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

To nie jest takie z貫(mysle o tym co pisa豉 Estella), lecz nie nalezy za mocno sciskac w這sow.NIe nadaje sie tez , zreszta jak nie wszystkie spinki,zapinki itd.do kazdego rodzaju w這s闚.
Fajnie tez wyg豉daja tak spiete jaa na fotkach.
Dla kreconych i dla prostych.Mozna zaple嬈 pare warkoczyk闚 i spiac.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg z1232493G[1].jpg (16,2 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 0000000000013538[1].jpg (15,0 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg phot_17_l[1].jpg (12,6 KB, 31 za豉dowa)
Stary 2003-07-23, 21:23   #25
superka
Rozeznanie

A nie masz mo瞠 jaki zdj耩 z "tym" na widoku? Ch皻nie bym si przyjrza豉

PS - ta pierwsza: boska!
Stary 2003-07-23, 21:23   #26
superka
Rozeznanie

A nie masz mo瞠 jaki zdj耩 z "tym" na widoku? Ch皻nie bym si przyjrza豉

PS - ta pierwsza: boska!
Stary 2003-07-23, 22:03   #27
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

niestety nie mam. Ale to nie takie trudne-jak w這sy sa kecone -na umyte odzywione wcierasz pianke lub zel do ukladania, wygniatasz loki ,suszysz.
nastepnie ma造mi pasmami podpinasz fantazyjnie, lekko lakirujesz delikatnym lakierem.
Do w這s闚 nie kreconych ale podtnych na skret jak wyzej i anwijasz na wa趾i, podpinasz,i ok!
Stary 2003-07-23, 22:03   #28
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

niestety nie mam. Ale to nie takie trudne-jak w這sy sa kecone -na umyte odzywione wcierasz pianke lub zel do ukladania, wygniatasz loki ,suszysz.
nastepnie ma造mi pasmami podpinasz fantazyjnie, lekko lakirujesz delikatnym lakierem.
Do w這s闚 nie kreconych ale podtnych na skret jak wyzej i anwijasz na wa趾i, podpinasz,i ok!
Stary 2003-07-23, 22:58   #29
superka
Rozeznanie

Oj, tylko, 瞠 ja tak w豉郾ie podpi望 nie potrafi
Stary 2003-07-23, 22:58   #30
superka
Rozeznanie

Oj, tylko, 瞠 ja tak w豉郾ie podpi望 nie potrafi
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.