abc nailstore - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-28, 15:15   #61
Vanessita
Zakorzenienie

Dot.: abc nailstore

Tak u mnie też raczej delikatna biel.
Co do żelu pod glossa to jest tak, że praktycznie każdy rzadki żelik nadaje się. Z resztą tego uczą na szkoleniu, a by najmniej powinni uczyć!
Stary 2010-03-28, 15:36   #62
Naddel
Raczkowanie

U mnie kobietki też nie rzucają się na takie dające po gałach biele, ale też nie powiem, żeby same naturalne odcienie miały aż takie "branie". Pinka po wierzchu jednak mało która lubi. Dlatego stoję gdzieś po środku z bielą mojego aktualnie ulubionego xtreme white'a NSI

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Roks ale polar i tak jest jedynym absolutnie fenomenalnym żelem. I lepiej żebyś nie dyskutowała. .. a jeszcze nie tak dawno nfu było ooohhh
Aaaa...o tym to ja nic nie wiem i się nie mieszam Mi tam się podoba ten polar i to, co można z nim zrobić. I z całą pewnością nie jest tak, że ABC wzbudza zachwyt li i jedynie u fanek pani...wiadomo
Naddel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 17:36   #63
RoksiSK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Roks ale polar i tak jest jedynym absolutnie fenomenalnym żelem. I lepiej żebyś nie dyskutowała. .. a jeszcze nie tak dawno nfu było ooohhh
Dokładnie tak było
Stary 2010-03-28, 20:40   #64
byliczka
Zakorzenienie

U mnie Monia jak widać naturalna przygaszona biel. 2 razy robiłam rzadkim żelem, ale jednak wygląda on jak to moje babole mówią: jak korektor. :P
Stary 2010-04-02, 00:50   #65
sssi2
Przyczajenie

Ja pracuję na żelach abc od maja 2009. W mojej miejscowości nowy french kosztuje 55 zł a przedłużenie ze zdobieniem 50 zł ( a i to czasami wydaje się zbyt drogo- !!!). I wcale nie uważam, że żele są drogie i coś mi się nie opłaca. Po tylu miesiącach pracy na tych produktach doszłam już do takiej wprawy, że zużycie materiałów jest naprawdę niewielkie a paznokcie są bardzo trwałe. Dostrzegłam też, że u klientek u których stosuję tylko żele serii impuls płytka nie jest tak bardzo zniszczona. Jeśli potrafi się położyć żele serii perfection to stylizacja można szybko wykonać (ok 1,5 godz).
Dla porównania pracowałam na tych markach: La femm, charisma, bass, sun flower, spn.
Miałam również paznokcie wykonane na produktach perfect beauty.
nie rozpisując się zbyt dużo: zdecydowanie najlepiej pracuje MI się na abc nailstore. I- co najważniejsze- moje klientki są zachwycone.

A najbardziej nie mogę pojąć komentarzy osób, które nigdy nie miały okazji pracować na tych produktach.... No cóż- to tak jak w życiu; jedni lubią masło a inni margarynę. I jednym i drugim da się chleb posmarować...

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
dziewczyny,Impulse sculptur-40 euro za 15 gram+19% podatku i koszt wysylki.....
musieliby dodawac blyszczacego od olejku Murzyna gratis....
A czy widziałaś kiedyś paznokcie wykonane tymi żelami???

Edytowane przez sssi2
Czas edycji: 2010-04-08 o 22:17
sssi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 00:53   #66
frauhelga
Ordnung muss sein!

nie widzialam...
i nie musze widziec.
dobra stylistka zrobi piekne paznokcie na czymkolwiek

widzialam pazurki robione na Nfu Oh,Entity-Charismie,i wierz mi ABC nie ma mnie czym zaskoczyc,
oczywiscie,ze ma!!!!
cena....

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-04-02 o 01:11
frauhelga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 08:24   #67
magdasol
Raczkowanie

GG do magdasol

Helgo wierz mi, że ma Ale trzeba by spróbować, bo produkty, a zwłaszcza z serii impuls, są fenomenalne.

Piszecie, że każdym glossem się da zbudować szkielet, nie wiem, nie próbowałam, zapewne jest to możliwe, ale po co jeśli trzeba go będzie zmatowić, a w dodatku jest tak żadki, że będzie spływał z szablonu? Nabłyszczaczami abc spokojnie można przedłużyć wszystkie 5 paznokci bez obaw, że coś spłynie, ponadto mają one warstwę dyspersyjną więc kolejne warstwy żelu kładziemy już normalnie, bez zabaw z matowieniem.

Każdy biały żel da się położyć pod glossa i z tym się zgadzam, tylko żaden nie da takiego efektu jak polar, bo kładziemy go mega cienką warstwą, tak jak i żele kolorowe, a poza tym w jego przypadku również robimy wszystkie 5 palców i dopiero do lampy, z innym rzadkim żelem raczej nie będzie to możliwe? Ponadto wykonując stylizację stóp możemy zrobić frencha polarem - bezpośrednio na przygotowanej płytce, na to nabłyszczacz i tyle. Również żele kolorowe w przypadku stóp możemy położyć bez żadnej warstwy podkładowej i nie dość, że wszystko będzie się trzymało, to jeszcze nie zostają przebarwienia.

A żel Sculpture, zwłaszcza 2, jest fantastyczny, zupełnie inny niż jakiekolwiek dostępne na rynku. W opakowaniu wygląda jak typowa galaretka, a gdy nabierzemy go na pędzelek zdaje się mieć konsystencję wody, która nie spłynie nawet gdy pędzelek powiesimy włosiem do dołu.

I również dziwię się dlaczego wypowiadacie się na temat marki, której nie próbowałyście. Znać dystrybutora to jedno, a produkty - to drugie.
magdasol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 09:04   #68
RoksiSK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sssi2 Pokaż wiadomość
Ja pracuję na żelach abc od maja 2009. W mojej miejscowości nowy french kosztuje 55 zł a przedłużenie ze zdobieniem 50 zł ( a i to czasami wydaje się zbyt drogo- !!!). I wcale nie uważam, że żele są drogie i coś mi się nie opłaca. Po tylu miesiącach pracy na tych produktach doszłam już do takiej wprawy, że zużycie materiałów jest naprawdę niewielkie a paznokcie są bardzo trwałe. Dostrzegłam też, że u klientek u których stosuję tylko żele serii impuls płytka nie jest tak bardzo zniszczona jak przy innych produktach. Jeśli potrafi się położyć żele serii perfection to stylizacja można szybko wykonać (ok 1,5 godz).
Dla porównania pracowałam na tych markach: La femm, charisma (beznadziejny nabłyszczacz- jest matowy już po tygodniu), bass, sun flower, spn.
Miałam również paznokcie wykonane na produktach perfect beauty.
nie rozpisując się zbyt dużo: zdecydowanie najlepiej pracuje MI się na abc nailstore. I- co najważniejsze- moje klientki są zachwycone.

A najbardziej nie mogę pojąć komentarzy osób, które nigdy nie miały okazji pracować na tych produktach.... No cóż- to tak jak w życiu; jedni lubią masło a inni margarynę. I jednym i drugim da się chleb posmarować...

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

A czy widziałaś kiedyś paznokcie wykonane tymi żelami???

Wybacz, ale robiąc paznokcie na żelach, za które już na stracie musiałabym taką kasę wydać - nie brałabym po 50/55zł.
Zresztą pierwszy post i taka rzeczowa wypowiedź na temat ABC (rejestracja ponad rok wcześniej jeszcze o niczym nie świadczy).

Jeśli stylistka jest zdolna i ma smykałkę, to nawet na Allepaznokcie ślicznego frencza wykona.
Takie reklamowanie, że ze słoiczka zrobi się 300 klientek to może i prawda, ale jedynie dokona takiego wyczynu osoba, która jest specjalistą. A niestety na takie reklamowanie nabierają się początkujące w tej branży osoby, które nie umiejąc odpowiednio jeszcze nakładać żelu, pójdą z torbami A jeśli jeszcze instruktorka umie sprzedać swoje produkty, to takie dziewczątko pójdzie i będzie wielbić ją i daną markę pod niebiosa (nie piszę tu tylko o ABC, ale o wszystkich dostępnych firmach, bo najczęściej kupuje się po szkoleniu produkty na których się uczyło).

Raz przeczytałam, że set na PB to koszt 40zł i niektóre osoby nie stać na pracę na tak drogich produktach I to podobno info bezpośrednio od źródła A mnie stać, mimo iż jakimś Rockefellerem nie jestem
Podsumowując - bajki każdy może sobie pisać, bo klawiatura wszystko przyjmnie

Edit: Tak mi się wydawało, że Cię z innego "krakowskiego" forum kojarzę, na którym zachwalałaś ABC. Z tym, że wkradły Ci się pewne nieścisłości w wypowiedzi, bo w lutym pisałaś, że koszt seta to 8-10zł, a niecały miesiąc później w wypowiedzi do innej dziewczyny, dziwiłaś się pisząc czy ją nie stać na 10-28zł za nowego seta

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2010-04-02 o 09:30
RoksiSK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 13:00   #69
byliczka
Zakorzenienie

Dziewczyny powiem krótko żeby uciąć ten bezsensowny temat. Oczywiście że marka żeli ma znaczenie, głównie w komforcie pracy, bo efekt ostateczny zależy od umiejętności stylistki.
Tylko maksymalnie mnie wkurza jedna rzecz. Żadna inna firma, nawet ABC DO NIEDAWNA nie wciskało tak swojej każdemu marki jak dzieje się to w tym momencie.
Szczerze? Przeczytałam MASSEEEE wypowiedzi Ani G.P i jest ona fenomenalnym szkoleniowcem, ale w ani jednej nie powiedziała: Polecam Ci żele ABC bo na nich zrobisz lepsze paznokcie, a takim żelem zrobisz to a takim to a pilniki to już są w ogóle bajka! I to nic że w cenniku za frencha masz 50 zł bo to i tak Ci się zwróci!!
Niestety takie zachowanie nie prowadzi do tego żeby się zaprzyjaźnić z daną marką a jedynie mnie odrzuca.
Może faktycznie te żele są najlepsze, może wcale nie, ale takie wciskanie na maksa danej firmy odbije się wyłącznie czkawką.
I niestety taka jest prawda. Rozumiem zachwyt nad czymś, ja się zachwycam nad wieloma rzeczami, ale z góry skreślanie wszystkiego innego wokół jest dla mnie kompletnie niepoważne. Gro dziewczyn NIE pracuje na ABC a jakoś nie bankrutują z tego powodu... Także trochę obiektywizmu nigdy nikomu jeszcze nie zaszkodziło.

PS. Pracuje na przeróżnych markach i w przeliczeniu nie wychodzi 40 zł . i to z całą pewnością. Tylko o tych cenach ja bym tak głośno nie brzęczała, bo co powiedzą klientki jak będą wiedzieć że trzaska się im za frencza stówe w momencie kiedy za materiały wychodzi 1/10 ceny

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-04-02 o 13:02
byliczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 13:47   #70
frauhelga
Ordnung muss sein!

Cytat:
Napisane przez magdasol Pokaż wiadomość
Helgo wierz mi, że ma Ale trzeba by spróbować, bo produkty, a zwłaszcza z serii impuls, są fenomenalne.

Piszecie, że każdym glossem się da zbudować szkielet, nie wiem, nie próbowałam, zapewne jest to możliwe, ale po co jeśli trzeba go będzie zmatowić, a w dodatku jest tak żadki, że będzie spływał z szablonu? Nabłyszczaczami abc spokojnie można przedłużyć wszystkie 5 paznokci bez obaw, że coś spłynie, ponadto mają one warstwę dyspersyjną więc kolejne warstwy żelu kładziemy już normalnie, bez zabaw z matowieniem.

Każdy biały żel da się położyć pod glossa i z tym się zgadzam, tylko żaden nie da takiego efektu jak polar, bo kładziemy go mega cienką warstwą, tak jak i żele kolorowe, a poza tym w jego przypadku również robimy wszystkie 5 palców i dopiero do lampy, z innym rzadkim żelem raczej nie będzie to możliwe? Ponadto wykonując stylizację stóp możemy zrobić frencha polarem - bezpośrednio na przygotowanej płytce, na to nabłyszczacz i tyle. Również żele kolorowe w przypadku stóp możemy położyć bez żadnej warstwy podkładowej i nie dość, że wszystko będzie się trzymało, to jeszcze nie zostają przebarwienia.

A żel Sculpture, zwłaszcza 2, jest fantastyczny, zupełnie inny niż jakiekolwiek dostępne na rynku. W opakowaniu wygląda jak typowa galaretka, a gdy nabierzemy go na pędzelek zdaje się mieć konsystencję wody, która nie spłynie nawet gdy pędzelek powiesimy włosiem do dołu.

I również dziwię się dlaczego wypowiadacie się na temat marki, której nie próbowałyście. Znać dystrybutora to jedno, a produkty - to drugie.
Magda-
-wiesz co?
masz racje,glupio napisalam-jasne,ze dobra marka ma znaczenie.
chodzilo mi raczej o to,ze te zele sa po prostu za drogie.
jezeli sa takie salony,ktore kasuja za paznokcie 70-100 euro,to ok,
dlaczego nie?
ale biorac za pazury 35 € i uzywac ABC jest technicznie nie mozliwie.
jezeli robilabym paznokcie dla samych rozkoszy duchowych,to tak-prawdopodobnie pracowalabym rowniez na ABC,
ale ja niestety robie paznokcie,zeby zarabiac pieniadze,wiec...
Stary 2010-04-02, 16:41   #71
magdasol
Raczkowanie

GG do magdasol

Cena to w tym przypadku pojęcie dość względne - zgadzam się, że budujące wychodzą drogo, bo w końcu czy to ABC, PB, czy DR nakładamy tyle samo, jednak nie zmienia to faktu, że ABC wypada zdecydowanie najlepiej pod względem komfortu pracy czy jakości. Ale fakt faktem, trudno sobie pozwolić na żel w tej cenie, jeśli za seta nie bierzemy 150 zł. Sama natomiast zainwestuję w polara chociażby, bo suma summarum w przeliczeniu na jedną klientkę koszt jest niewielki, a efekt bardzo fajny i nawet jeśli nie stać mnie na kupienie całej serii to pojedyncze produkty będę powoli kompletować.

Byli nie wiem do kogo konkretnie kierujesz swojego posta, ale nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek pisał, że na produktach innych niż ABC paznokci wykonać się nie da. Nikt tutaj nikogo chyba nie namawia do niczego, osobiście traktuję to bardziej jako luźną rozmowę na temat produktów, tylko drażni mnie, gdy sytuacja jest odwrotna - ktoś czegoś nie próbował i z góry zakłada jakie to jest.

A z tymi 40stoma zł. to trochę inna historia niż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać Ale nie będę tutaj tego rozdmuchiwać
Stary 2010-04-02, 18:01   #72
byliczka
Zakorzenienie

Kieruje tego posta sama do siebie. Wiesz lubie prowadzić monologi.
Nie wiem czy pamiętasz postać niejakiej Jagody? Dostała propozycje przedstawicielstwa ABC na wielkopolskę jakiś rok temu o ile dobrze pamiętam i stwierdziła że te żele są do d.
Więc jak widzisz ile mózgów tyle gustów.
Ja nie kupię Nokii mimo że jest ponoć NAJLEPSZĄ MARKĄ NA ŚWIECIE bo po prostu mi nie odpowiadają, mam Samsunga który odpowiada mi 100 razy bardziej niż Nokia. Analogia. Analogia.
I wybacz, ale widocznie nie tylko ja nie traktuję tego jak luźną rozmowę nt. produktów.

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-04-02 o 18:09
byliczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 19:22   #73
RoksiSK
Zadomowienie

Święte słowa Byli. To co jednemu pasuje, drugiemu nie musi.
P.S. Ja natomiast kupuję tylko Nokie, i to od prawie 10 lat, bo mi inne nie leżą

Wracając do ABC - oglądałam kolorówkę z żeli i jest śliczna. Niestety na razie mnie nie stać, ale może kiedyś...
Stary 2010-04-02, 21:07   #74
magdasol
Raczkowanie

GG do magdasol

Byliczko w takim razie cóż to jest, jak nie luźna rozmowa na temat produktów? Jedyna Jagoda jaka przychodzi mi do głowy, to bodajże ta z okolic Warszawy, innej nie kojarzę

A co do tematu przewodniego powiem tylko tyle, że żeby stwierdzić czy coś nam odpowiada, czy też nie trzeba najpierw tego spróbować, a nie sugerować się tym co mówią inni bez względu na to, czy są to pozytywne, czy też negatywne opinie. Zadziwiające, że większość osób udzielających się w tym wątku produktów abc na oczy nie widziała a do powiedzenia ma najwięcej.
Stary 2010-04-02, 21:23   #75
sssi2
Przyczajenie

Trochę śmieszna i dziecinna sytuacja zrobiła się w tym wątku. Dziewczyna w pierwszym poście prosiła o ocenę produktów abc od osób , które pracowały lub pracują na tych produktach. Otrzymała trzy strony informacji od stylistek wymądrzających się głównie na temat ceny a nie mających pojęcia jak pracuje się na tej firmie. To prawda, że wprawna stylistka zrobi piękne paznokcie na niemalże każdym produkcie. Ale..... mają one ładnie wyglądać do czasu kolejnej odnowy- a tak nie zawsze się dzieje: żółknący biały, pękający w siateczkę lub zmatowiały nabłyszczacz, szarzejący żel na całości płytki; czyż nie słyszycie o takich sytuacjach? Po co więc z góry przekreślacie firmę kierując się tylko ceną jej produktów. Zresztą w podobnych cenach jest np. LCN, Alessandro.
Dziewczyna chciała zaczerpnąć informacji od osób nie związanych z firmą a pracujących na tych produktach- bo to ją interesuje. Czy pytała o cenę? Przecież była na targach i ją doskonale zna!!! A co w zamian otrzymała? Polemikę na temat to kosztuje tyle a to tyle.
Dlaczego więc udziela jej odpowiedzi osoba, która NIGDY nie miała tych produktów w rękach?
Czy chciałybyście uzyskać takich odpowiedzi, jakich udzieliłyście?

Hmmm.... " normalnie żal.pl -jakby to mój syn powiedział....
Stary 2010-04-02, 21:27   #76
frauhelga
Ordnung muss sein!

sssi-to jest forum publiczne,i kazda z nas ma prawo sie na nim udzielac.
Stary 2010-04-02, 21:43   #77
sssi2
Przyczajenie

Cytat:
sssi-to jest forum publiczne,i kazda z nas ma prawo sie na nim udzielac.
Oczywiście- wcale tego nie neguję. Tylko, że w tym przypadku raczej powinno to być udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie.
Czy Twoim zdaniem udzieliłaś dziewczynie pomocy choć w jednej wypowiedzi? Czy ona pytała ciebie o cenę? Napisała, że była na targach 21 marca- więc pojęcie o cenie produktu ma aktualne. I raczej zrozumiałam, że nie przeszkadza jej ona- chce tylko znać opinię osób PRACUJĄCYCH na tych produktach.
Dzięki m.in. Tobie nie uzyskała żadnej pomocy.
Stary 2010-04-02, 21:43   #78
laDiva
Raczkowanie

@magdasol
A ja pracowalam 1,5 roku na ABc i odeszlam bo znalazlam jeszcze cos "innego". döa mnie lepszego
.. i zalozymy sie ,ze "innymi" produktami wykonam tooo wszystko i tez "ladnie" ? .mozemy sie umowic na randke "magdasol...

Co jest bardzo przykre i takze z Twojej wypowiedzi wynika to.. dlaczego "fani" tej firmy dyskerytuja innych na rynku? ..... najlepsze? najlepsze jest dobre wyksztalcenie.
Nie twierdze,ze ABC jest zle czy dobre. To firma z porzadnymi produktami.
Ale istnieja tez -nawet jezeli to niemozliwe dla was -inne firmy ktorych zel nie plywa po szablonie i jest bialy ... a juz wogole twierdzic,ze tylko ABC ma gloss z warstwa dyspersyjna *smiech... tozto ma kazda firma. Gesty gel gloss to standart... wybaczcie.... i zejdzcie na ziemie.

..a watku o cenach nie mozna przekreslac skoro ABC samo non stop porownuje wszystko cenowo ....

Co ludzi denerwuje, to fakt ze ABC stosuje negatywna taktyke porownywania wszystkich innych firm na niekorzysc konkurencji. To nie fair i glupie,bo ludzie sie przeciez znaja i robili ladne paznokcie przed powstaniem tej mlodziutkiej firmy jaka jest ABC.

W koncu ani Ania G ani kilka innych nie zostalo mistrzami podczas wspolpracy z ABC tylko PRZED ABC.... Zreszta Anka nie ma sobie rownych i pewno zrobilaby Cudenko z zelu kupionego na Allegro...-.-. Takze dla niej samj warto tam na szkoleniu wyladowac.
Twierdzenie,ze pazury zelami firmy XY sa taakie proste i same sie robia to naiwnosc.Za kazda marka stoja ludzie doskonali w fachu.I to oni sprzedaja nam produkty. Nie produkty czynia mistrzow czy profesionalistow. Zapamietajcie to.....
Uzywajcie tych produktow, badzccie fankami , uwielbiajcie Sculpture czy Cream Peach czy Polar White (ktory swoja droga i tak najlepiej waychodzi z dwoma warstwami) ale -na Boga- nie "kopcie dolkow" pod innymi firmami bo to wroci w dwojnasob.

Z kolezenskim pozdrowieniem,
P.

Mistrzyni Swiata Beauty Forum 2009

Paulina Feinauer

www.pauline-feinauer.de

Edytowane przez laDiva
Czas edycji: 2010-04-02 o 22:01
laDiva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:54   #79
magdacz86
Raczkowanie

GG do magdacz86
Wink Dot.: abc nailstore

To artykuł ze strony Ani Gembali:

Koszt użycia żeli abc nailstore

Komponenty i żele dodatkowe Impuls (produkty bardzo wydajne):
- Impuls Polar White, 15g -starcza na ok.300 klientek ~ 0,56 zł/os. - Impuls Soft White, 15g - ok.80-100 klientek 1,80-2,50 zł/os. - Impuls High Gloss (Rose, Aqua, Milky lub nonUV), 15gr - ok. 100-150klientek 1,10-1,70 zł/os. (przy opakowaniu 100g) 0,85-1,28 zł/os. - Impuls Bond - 150 - 300 klientek 0,30-0,52 zł/os. - Impuls Tonic - tutaj min 50 klientek ~ 0,80 zł/os. (przy butelce 500ml) ~ 0,56 zł/os. Przy dodatkach więc z zależności od tego czy jest to odnowa, czy nowe modelowanie oraz w zależności od wybory białego żelu koszt waha się w granicach: 2,50-5,52zł
Nie trudno zauważyć, że pracując produktami z linii ekskluzywnej Impuls koszt jest tak samo niski jak przy tradycyjnych systemach (dzięki olbrzymiej wydajności produktów Impuls).

Żele kamuflujące (klient płaci za usługę dodatkowo):
- Impuls Nude, 15g - ok. 40-100 klientek (w zależności czy przedłużamy łożysko, czy lekko kamuflujemy niedoskonałości płytki) 1,70-4,20zł/os.

Żele budujące (generują podstawowy, główny koszt):
- Impuls Sculpture1 albo Sculpture2, 15gr - 10-25 klientek 6,75-17,00 zł/os. (przy 100g. opakowaniu) 5,00-12,75 zł/os. - Perfection Crystal Clear, 20gr - 10-25 klientek 4,00-10,00 zł/os. (przy 100g. opakowaniu) 3,20-8,00 zł/os.
Pilniki:
pilniki Impuls abc nailstore starcza na ok 40 użyć. Zakładając, że użyłyśmy najdroższych pilników za 12zł (ten sam pilnik przy zakupie 10szt jest za 11zł) koszt na klientkę przy każdej wizycie to 30gr

Podsumowując całkowity koszt:

- budujący Perfection
od 6,50zł do 20zł.

- budujący Impuls
od 7,50 do 27zł
Od czego zależy więc całkowity koszt?

Ostateczna cena zależy od wybranej techniki, długości paznokci noszonych przez klientkę i naszej wprawy. Osoby początkujące zazwyczaj mają większe zużycie materiału od osób z większym doświadczeniem. Pamiętać też warto, że koszt maksymalny jest w założeniu że używamy wszystkich produktów, czyli np. kamuflaż za który najczęściej klientka i tak płaci np. 10zł więcej (chociaż nasz koszt za ten produkt to 1,8-4zł) Łatwo też zauważyć, że najdroższą część stanowią żele budujące, których koszt z kolei możemy zmniejszyć inwestując w większe opakowania, gdzie np żel w opakowaniu Perfection 100gr jest o 27% tańsze niż 20gr, podobnie jak Impuls gdzie 100gr jest 22% tańsze od 15gr.

wiec jak widac np. z zelu Perfection Crystal Clear, 20gr nie zrobimy 300 klientek a jak pisze 10-25

Takie info dla niektórych
Masz pytania?? pisz
magdacz86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:56   #80
frauhelga
Ordnung muss sein!

Cytat:
Napisane przez sssi2 Pokaż wiadomość
Oczywiście- wcale tego nie neguję. Tylko, że w tym przypadku raczej powinno to być udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie.
Czy Twoim zdaniem udzieliłaś dziewczynie pomocy choć w jednej wypowiedzi? Czy ona pytała ciebie o cenę? Napisała, że była na targach 21 marca- więc pojęcie o cenie produktu ma aktualne. I raczej zrozumiałam, że nie przeszkadza jej ona- chce tylko znać opinię osób PRACUJĄCYCH na tych produktach.
Dzięki m.in. Tobie nie uzyskała żadnej pomocy.
chyba przestalam wlasnie rozumiec idee istnienia publicznego forum...
Paula zapytala w pierwszym poscie o te zele-i dzieki temu wywolala dyskusje.
I mysle,ze jako poczatkujaca stylistka nie tylko ona z przyjemnoscia poczyta opinie ,,starych paznokciar''-
-i wychodzi na to,ze w tym watku udzielac sie moga li i jedynie dziewczyny pracujace na ABC?
Stary 2010-04-02, 21:57   #81
paula211
Rozeznanie

Hmm muszę przyznać że ta dyskusja jest faktycznie bez sensu. Proponowałabym wrócić do tematu samych żeli i innych produktów ABC bo jak wiadomo jeden woli PB inny Astonishing i każdy ma prawo do swojego w zupełności się zgadzam. Zdaję sobie też sprawę że produkty są cholernie drogie i cena ich jest przerażająca. Na pewno skuszę się na coś z kolorówki bo krycie mają super i to już przy jednej cienkiej warstwie no i Polar White co do reszty to wiem że są porównywalne do produktów innych dobrych marek w nieco niższych cenach. Sama na doszkoleniu jakiś czas temu pracowałam na charismie i dla mnie firma super wszystko się rewelacyjnie nakładało trzymało się super a ceny niższe niż ABC. Także z wieloma napisanymi przez Was rzeczami się zgodzę także nie lubię jak ktoś zachwala tylko produkty jednej firmy bo sama pracuję na kilku i z każdej lubię coś innego. Tak więc pozdrawiam i wesołego jajka

Edytowane przez paula211
Czas edycji: 2010-04-02 o 22:00
paula211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:58   #82
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

ja też pracowałam na produktach sprzedawanych w sklepie ABC nailstore - np. fimo (za jedyne 8 zeta) - u mnie za 3zł., Swarovski - jaki jest kazdy wie - ale ten z ABC kosztuje 34 zeta a u mnie 9,50 (ciekawe czym oprócz ceny się rózni?) itd..... wszystkie holo - plastry piegi i inne badziewie - w ABC 11 zeta, u mnie 3 zeta
czym się różnią?
sorry ale tylko ceną - czyli apetytem na zarabianie włascicieli

a jeszcze taka kalkulacja ceny tych żeli
15g kosztuje 169 zeta
1000g kosztuje 6698 zeta czyli 6,70 kosztuje 1 gram - przyjmijmy, że to najniższa mozliwa cena, która i tak się firmie opłaca (czyli i tak na niej zarabiają bo przecież po to się prowadzi biznes)
15g x 6,70 = 100,50
konfekcjonowanie (srednia cena z etykietowaniem) 1,50 zł.
słoik (najdroższy jaki miałam w ręce kosztował 7,20 netto czyli 8,78 brutto)
razem 110,78 zł.

czyli conajmniej 58,22 zeta przepłacone na 15g słoiku

Proste:
jeśli się im opłaca sprzedaż 1g żelu za 6,70 zeta to dlaczego słoik 15g nie kosztuje 110,78 zeta tylko 169 zł.
Skoro realnie kosztuje conajwyżej 110,78?????

dla przyzwoitości bym tych cen za 1000g nie podawała - bo jak ktoś umie liczyć to się wkurzy
dobrarada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:07   #83
sssi2
Przyczajenie

Paulino! Przeczytałam z uwagą Twoją wypowiedź. I chciałabym do niej nawiązać.
Byłam na ostatnich targach odbywających się w Polsce. Wystawiało się na nich również ABC. Podczas pokazów Dominiki nigdy nie usłyszałam stwierdzenia " nasze produkty są takie a produkty firmy X są be". Raczej odebrałam to jako typową prezentację produktów. Nie zauważyłam również dyskryminacji produktów firm XX na innych forach.
No ale może nie siedzę tak "głęboko" w tym światku paznokciowym jak Ty.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
chyba przestalam wlasnie rozumiec idee istnienia publicznego forum...
Paula zapytala w pierwszym poscie o te zele-i dzieki temu wywolala dyskusje.
I mysle,ze jako poczatkujaca stylistka nie tylko ona z przyjemnoscia poczyta opinie ,,starych paznokciar''-
-i wychodzi na to,ze w tym watku udzielac sie moga li i jedynie dziewczyny pracujace na ABC?
Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
Hmm muszę przyznać że ta dyskusja jest faktycznie bez sensu. Proponowałabym wrócić do tematu samych żeli i innych produktów ABC bo jak wiadomo jeden woli PB inny Astonishing i każdy ma prawo do swojego w zupełności się zgadzam. Zdaję sobie też sprawę że produkty są cholernie drogie i cena ich jest przerażająca. Na pewno skuszę się na coś z kolorówki bo krycie mają super i to już przy jednej cienkiej warstwie no i Polar White co do reszty to wiem że są porównywalne do produktów innych dobrych marek w nieco niższych cenach. Sama na doszkoleniu jakiś czas temu pracowałam na charismie i dla mnie firma super wszystko się rewelacyjnie nakładało trzymało się super a ceny niższe niż ABC. Także z wieloma napisanymi przez Was rzeczami się zgodzę także nie lubię jak ktoś zachwala tylko produkty jednej firmy bo sama pracuję na kilku i z każdej lubię coś innego. Tak więc pozdrawiam i wesołego jajka
Frauhelgo! Masz odpowiedź samej Pauli- nie o takie wywody jak Twoje jej chodziło.
Pozdrawiam!
Stary 2010-04-02, 22:07   #84
laDiva
Raczkowanie

@dobrarada

no akurat to jest normalne. Zawsze wieksza ilosc ma lepsza cene. To normalne

@sissi

........ .... interpretacja ma tysiac sciezek.....
... przeczytaj wypowiedzi magdysol..... sorry.. ale "nadaje" jak po praniu mozgu ..... i nie ona jedna.....

a Dominika, niestety ma taki sposob robienia reklamy (porownujacy) , co jest dla innych firm przykre. I smutne bo wiele dziewczyn z branzy sie przyjazni i nie mowimy o sobie zle.

poza tym szkoda,ze "nawiazujesz" tylko do negatywow... a pozytywy dotyczace tej firmy ,ktore wymienilam takze, ignorujesz. Obiektywizmem tez tego ie mozna nazwac.

A forum jest aby dyskutowac. jak cos komus nie pasuje ,to zaczyna sie ludzi uciszac. Orwellowska farsa.

Paulina Feinauer

www.pauline-feinauer.de

Edytowane przez laDiva
Czas edycji: 2010-04-02 o 22:14
Stary 2010-04-02, 22:12   #85
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

Cytat:
Napisane przez magdacz86 Pokaż wiadomość
To artykuł ze strony Ani Gembali:

Koszt użycia żeli abc nailstore

Komponenty i żele dodatkowe Impuls (produkty bardzo wydajne):
- Impuls Polar White, 15g -starcza na ok.300 klientek ~ 0,56 zł/os. - Impuls Soft White, 15g - ok.80-100 klientek 1,80-2,50 zł/os. - Impuls High Gloss (Rose, Aqua, Milky lub nonUV), 15gr - ok. 100-150klientek 1,10-1,70 zł/os. (przy opakowaniu 100g) 0,85-1,28 zł/os. - Impuls Bond - 150 - 300 klientek 0,30-0,52 zł/os. - Impuls Tonic - tutaj min 50 klientek ~ 0,80 zł/os. (przy butelce 500ml) ~ 0,56 zł/os. Przy dodatkach więc z zależności od tego czy jest to odnowa, czy nowe modelowanie oraz w zależności od wybory białego żelu koszt waha się w granicach: 2,50-5,52zł
Nie trudno zauważyć, że pracując produktami z linii ekskluzywnej Impuls koszt jest tak samo niski jak przy tradycyjnych systemach (dzięki olbrzymiej wydajności produktów Impuls).

Żele kamuflujące (klient płaci za usługę dodatkowo):
- Impuls Nude, 15g - ok. 40-100 klientek (w zależności czy przedłużamy łożysko, czy lekko kamuflujemy niedoskonałości płytki) 1,70-4,20zł/os.

Żele budujące (generują podstawowy, główny koszt):
- Impuls Sculpture1 albo Sculpture2, 15gr - 10-25 klientek 6,75-17,00 zł/os. (przy 100g. opakowaniu) 5,00-12,75 zł/os. - Perfection Crystal Clear, 20gr - 10-25 klientek 4,00-10,00 zł/os. (przy 100g. opakowaniu) 3,20-8,00 zł/os.
Pilniki:
pilniki Impuls abc nailstore starcza na ok 40 użyć. Zakładając, że użyłyśmy najdroższych pilników za 12zł (ten sam pilnik przy zakupie 10szt jest za 11zł) koszt na klientkę przy każdej wizycie to 30gr

Podsumowując całkowity koszt:

- budujący Perfection
od 6,50zł do 20zł.

- budujący Impuls
od 7,50 do 27zł
Od czego zależy więc całkowity koszt?

Ostateczna cena zależy od wybranej techniki, długości paznokci noszonych przez klientkę i naszej wprawy. Osoby początkujące zazwyczaj mają większe zużycie materiału od osób z większym doświadczeniem. Pamiętać też warto, że koszt maksymalny jest w założeniu że używamy wszystkich produktów, czyli np. kamuflaż za który najczęściej klientka i tak płaci np. 10zł więcej (chociaż nasz koszt za ten produkt to 1,8-4zł) Łatwo też zauważyć, że najdroższą część stanowią żele budujące, których koszt z kolei możemy zmniejszyć inwestując w większe opakowania, gdzie np żel w opakowaniu Perfection 100gr jest o 27% tańsze niż 20gr, podobnie jak Impuls gdzie 100gr jest 22% tańsze od 15gr.

wiec jak widac np. z zelu Perfection Crystal Clear, 20gr nie zrobimy 300 klientek a jak pisze 10-25

Takie info dla niektórych

15g żelu ma starczyć na 300 klientek
czyli 15g = +/- 15ml
15ml/300 = 0,05ml na osobę -
czy wiecie, że statystycznie objętość kropli wody to własnie 0,05ml?
proponuję kropelkę żelu spuścić na pędzelek i tą kroplą zamalować 10 paznokci
wychodzi 0,005 ml na paznokieć
sukcesów zyczę
fizyka ma swoje prawa i sloń się do butelki nie zmieści

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez laDiva Pokaż wiadomość
@dobrarada

no akurat to jest normalne. Zawsze wieksza ilosc ma lepsza cene. To normalne

@sissi

........ .... interpretacja ma tysiac sciezek.....
... przeczytaj wypowiedzi magdysol..... sorry.. ale "nadaje" jak po praniu mozgu ..... i nie ona jedna.....
pewnie, że normalne. my też mamy 50ml żel w cenie jednostkowej na gram niższej niż 5ml. ale kto kupuje żel w pojemności 1000g?
skoro 15g ma starczyć na 300 klientek - to 1000 g Polar White starczy na 19,998 klientek
całe Brzeszcze mogą się zażelować i jeszcze zostanie
Stary 2010-04-02, 22:15   #86
magdasol
Raczkowanie

GG do magdasol

Cytat:
Napisane przez laDiva Pokaż wiadomość
@dobrarada

Nie życzę sobie takich wypowiedzi w stosunku do mojej osoby. Nie interesuje mnie jaką mistrzynią sobie jesteś, to w żadnym wypadku nie upoważnia Cię do obrażania innych.
Stary 2010-04-02, 22:15   #87
laDiva
Raczkowanie

@dobrarada

*smiech

@magdasol

..... takie na mnie wywarlas wrazenie. Kropka.To moja opinia, nie obrazanie. Obrazic to sie moga inne firmy ,ktore tutaj w Twoich wypowiedziach sa adekwatnie sprowadzane do zera.......
Ty masz prawo wyrazic opinie a inni nie...?

Paulina Feinauer

www.pauline-feinauer.de

Edytowane przez laDiva
Czas edycji: 2010-04-02 o 22:19
Stary 2010-04-02, 22:18   #88
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

i jeszcze na koniec:

magdasol: Ale fakt faktem, trudno sobie pozwolić na żel w tej cenie, jeśli za seta nie bierzemy 150 zł.

sssi2: Ja pracuję na żelach abc od maja 2009. W mojej miejscowości nowy french kosztuje 55 zł a przedłużenie ze zdobieniem 50 zł ( a i to czasami wydaje się zbyt drogo- !!!). I wcale nie uważam, że żele są drogie i coś mi się nie opłaca.

to jak w końcu jest?
opłaca się za 55zł.? czy za 150zł.?
bo ja się zgubiłam....
Stary 2010-04-02, 22:19   #89
byliczka
Zakorzenienie

Diva i jak Cię tu nie kochać

W moim ostatnim poście chodziło mi dokłądnie o to o czym mówi Diva. Czyli dyskredytowanie wszelkich innych firm i wmawianie klientom że dany produk jest absolutnie fenomenalny. No sory... Ale to zalatuje mi traktowaniem dziewczyn jak rasowe blondyny z całym szacunkiem dla blondynek
Stary 2010-04-02, 22:25   #90
paula211
Rozeznanie

jeśli chodzi o sam sposób robienia reklamy przez Dominikę firmie ABC to faktycznie zgodzę się z Pauliną. Sama słyszałam wypowiedzi typu "Nasze pilniki są 4 razy mocniejsze od pilników innych firm" i inne ale przytaczać nie będę, lecz wypowiedzi sugerowały że tylko produktami tej firmy wykonamy daną czynność mimo że wprost nie zostało to powiedziane. Aczkolwiek w kwestii pilników mogę się wypowiedzieć bo pracowałam pilnikami ABC i na pewno nie starcza na 35 - 40 klientek no może wtedy gdy się większość robi frezarką to może tak. Ale sama zdecydowanie wolę pilniki Nail Selection i na nich pracuję od roku i są zdecydowanie lepsze niż ABC pozdrawiam dziewczyny
paula211 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości