abc nailstore - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-03, 19:16   #121
RoksiSK
Zadomowienie

Dot.: abc nailstore

O kur.. a ja właśnie pasztet wcinam... No to jakoś straciłam apetyt, mimo iż pasztet z indyka a nie królika

Mhm ja również napisałam niezbyt zachęcającego posta, a do Pauli nic nie mam. Nie lubię tylko hipokryzji. Czemu jak tylko pojawia się pytanie o ABC to nagle pojawiają się dziewczyny, które go bardzo polecają, a które spotkałam przy okazji innych rozmów na innych forach, gdzie wręcz polecały tylko ABC, bo reszta to: się kruszy, za drogą wychodzą po przeliczeniu na jedną klientkę, źle kryją, źle się na nich pracuje i pękają
Stary 2010-04-03, 21:44   #122
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

królik wyjątkowo szałowy

- a w temacie - wiele istotnych informacji posiada jedna z Wizażanek (poszukajcie jak chcecie - kto tak się wypowiadał) na temat i-nails, mimo tego, że nie zdobytych na podstawie doświadczenia tylko opinii innych osób oraz próby.
a mianowicie:

moje żele się kruszą przy odnowie
się dowiedziałam z tego wątku o tym jaki żel wybrać:
bass cosmetics, ibd, abc nailstore, prestige i pb, chociaż będę przechodziła na samego bassa i abc, bo niestety przy prestige paznokcie łamią mi się znacznie łatwiej niż gdy buduję bassem... DR lubi się kruszyć przy odnowie i słyszałam to już od kilku osób...
a od kogo - jesli można spytać? i który konkretnie żel - bo mamy ich około 40 rodzajów

i że cenowo są tylko troszkę tańsze niż te super jakościowe z wysokiej półki - z tego samego wątku
cytat:
"Próbowałam kiedyś i-nailsów, ale szybko wróciłam do trochę droższych żeli, bo różnica w cenie tak na prawdę kolosalna nie jest, a w jakości dość spora "

jak dla mnie różnica między 169 a 25 jest kolosalna (ABC vs i-nails) 82 a 25 (Bass vs. i-nails) , ale może się mylę
podałam ceny 15g żelików....

jak reklama produktów ABC nailstore i jej promocja ma polegać na uprawianiu czarnego PR-u, to mogę spać spokojnie. Nic tak nie odstręcza potencjalnych Klientów od firm które tak postepują. W każdym razie jakbym była stylistką to już bym niczego z tej firmy nie kupiła

skoro można pisać o i-nailsach opinie na podstawie domniemanych opinii innych osób i własnych prób, czemużby nie można było tu się wypowiadać o ABC mimo braku doświadczenia w ich stosowaniu?
no to już naprawdę koniec wywodów moich na temat ABC nailstore, zresztą myślę (a nawet jestem pewna), że ta akurat firma (marka) kariery w Polsce nie zrobi - zbyt wysokie progi cenowe jak na polskie warunki...

Edytowane przez dobrarada
Czas edycji: 2010-04-03 o 21:48
dobrarada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 22:50   #123
sssi2
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
jak dla mnie różnica między 169 a 25 jest kolosalna (ABC vs i-nails) 82 a 25 (Bass vs. i-nails) , ale może się mylę

jak reklama produktów ABC nailstore i jej promocja ma polegać na uprawianiu czarnego PR-u, to mogę spać spokojnie. Nic tak nie odstręcza potencjalnych Klientów od firm które tak postepują. W każdym razie jakbym była stylistką to już bym niczego z tej firmy nie kupiła

skoro można pisać o i-nailsach opinie na podstawie domniemanych opinii innych osób i własnych prób, czemużby nie można było tu się wypowiadać o ABC mimo braku doświadczenia w ich stosowaniu?
no to już naprawdę koniec wywodów moich na temat ABC nailstore, zresztą myślę (a nawet jestem pewna), że ta akurat firma (marka) kariery w Polsce nie zrobi - zbyt wysokie progi cenowe jak na polskie warunki...
Hmmm.... 25 zł za 15ml żelu? To moje lakiery do paznokci są droższe...
sssi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 22:53   #124
Naddel
Raczkowanie

Cytat:
królik wyjątkowo szałowy

- a w temacie - wiele istotnych informacji posiada jedna z Wizażanek (poszukajcie jak chcecie - kto tak się wypowiadał) na temat i-nails, mimo tego, że nie zdobytych na podstawie doświadczenia tylko opinii innych osób oraz próby.
a mianowicie:

moje żele się kruszą przy odnowie
się dowiedziałam z tego wątku o tym jaki żel wybrać:
bass cosmetics, ibd, abc nailstore, prestige i pb, chociaż będę przechodziła na samego bassa i abc, bo niestety przy prestige paznokcie łamią mi się znacznie łatwiej niż gdy buduję bassem... DR lubi się kruszyć przy odnowie i słyszałam to już od kilku osób...
a od kogo - jesli można spytać? i który konkretnie żel - bo mamy ich około 40 rodzajów

i że cenowo są tylko troszkę tańsze niż te super jakościowe z wysokiej półki - z tego samego wątku
cytat:
"Próbowałam kiedyś i-nailsów, ale szybko wróciłam do trochę droższych żeli, bo różnica w cenie tak na prawdę kolosalna nie jest, a w jakości dość spora "

Droga Dobrarado! Przyznaję się bez bicia -ja na przykład jestem jedną z tych osób, które twierdzą zdecydowanie, że niestety I-nailsy przy odnowie się kruszą. I twierdzę tak nie na podstawie zasłyszanych opinii, tudzież zużycia 1/15 opakowania żelu, ale na podstawie kilku zużytych opakowań różnych żelików. Przy czym przewinęło mi się prze ręce jeszcze sporo produktów innych firm i nie zauważyłam nigdzie indziej - no, może poza PB - takiego problemu.

I wybacz proszę, ale nie uwierzę, no nie-u-wie-rzę, że różnica między I-nailsami a takim np. Bassem czy innym Abc polega jedynie na cenie! Nie oszukujmy się, jeśli coś jest warte więcej - nikt nie sprzeda tego za mniej!!
Naddel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 23:16   #125
frauhelga
Ordnung muss sein!

ja pracuje 11 lat-i jeszcze nie znalazlam zelu,ktoryby szarzal,kruszyl sie,zolkl-
hmm
moze dlatego,ze usilnie staram sie nie pracowac na Bronek Nails.
Stary 2010-04-03, 23:47   #126
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Droga Dobrarado! Przyznaję się bez bicia -ja na przykład jestem jedną z tych osób, które twierdzą zdecydowanie, że niestety I-nailsy przy odnowie się kruszą. I twierdzę tak nie na podstawie zasłyszanych opinii, tudzież zużycia 1/15 opakowania żelu, ale na podstawie kilku zużytych opakowań różnych żelików. Przy czym przewinęło mi się prze ręce jeszcze sporo produktów innych firm i nie zauważyłam nigdzie indziej - no, może poza PB - takiego problemu.

I wybacz proszę, ale nie uwierzę, no nie-u-wie-rzę, że różnica między I-nailsami a takim np. Bassem czy innym Abc polega jedynie na cenie! Nie oszukujmy się, jeśli coś jest warte więcej - nikt nie sprzeda tego za mniej!!
ależ ani się nie gniewam, ani nie mam pretensji, nawet nie wymuszam przyznawania się bez bicia czy z biciem
zapewne róznica w jakości jest - też tak uważam,
jak coś jest drogie w zakupie (czyli producent stosuje jakieś nowe technologie itd) bo powstało z lepszych komponentów, albo są zastosowane lepsze technologie itd... to oczywiście powinno być droższe i jest droższe - bo fabryka żeli sprzedaje je drożej - tu nie mam nawet zamiaru dyskutować.

ale jesli to samo chińskie fimo kosztuje na jednej stronce internetowej 8 zł a na drugiej 3 złote, a na Allegro 1 zł. - to co to oznacza?
że po prostu jedna firma narzuca sobie marżę 1000% , druga 300% a trzecia 100%
jeśli firma #1 narzuca na wszystko takie duże marże, że każda głupota (ozdoba, gilotyna, brokat, fimo, Swarovski itd...) kosztują 2-3 razy więcej niż w innych sklepach IDENTYCZNE produkty - można domniemywać, że swoją politykę cenową stosuje również do produktów markowanych swoją marką
to logiczne.
Przecież nie będą stosować niższych marż na markowane produkty, skoro na pozostałe badziewie stosują ogromne marże. raczej odwrotnie - czyli na swoje markowe produkty stosują jeszcze wyższe narzuty bo są ich jedyne, niepowtarzalne i firmowe.

i tyle w temacie
siedzę w tej branży od drugiej strony i naprawdę wiem o co chodzi w tym biznesie
są firmy w tym kraju które u mnie kupują akcesoria i sprzedają je jako swoje markowe z 300% narzutem
myślicie, że w czasie wysyłki zamieniają się w lepsze
bo droższe ????
jeśli karuzelka na ozdoby kosztuje w ABC chyba 8 zeta a u mnie załózmy 3,99 (nawet nie wiem dokładnie) to czy ta z ABC jest lepsza
o bynajmniej
jest identyczna
zrobiona w Chinach
i tyle. ot cała filozofia.

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
ja pracuje 11 lat-i jeszcze nie znalazlam zelu,ktoryby szarzal,kruszyl sie,zolkl-
hmm
moze dlatego,ze usilnie staram sie nie pracowac na Bronek Nails.
mam pytanko
podaj mi jeśli możesz Swój adres na priv
wyślę Ci pakiet naszych żeli - tak z 20-30 sztuk, wszystkie podstawowe i kilka kolorowych i bym była wdzięczna jeśli byś je wypróbowała i oceniła - OBIEKTYWNIE oczywiście
wiem, że za granicą mieszkasz, no ale czego się nie robi dla renomy firmy
co Ty na to???
Stary 2010-04-03, 23:55   #127
frauhelga
Ordnung muss sein!

Dobrus!
jaknajbardziej!!!!!

oh

musze odetchnac-poczekaj chwilke....

juz-

-zawsze chcialam ,,cie'' wyprobowac!

jöööhöööö jak soe ciesze!

tylko ten slynny violet mi przyslij!!!!

Stary 2010-04-03, 23:58   #128
magdasol
Raczkowanie

GG do magdasol

Dobrarado święta są, nie masz już kompletnie co robić? Nie zależy mi bynajmniej na wszczynaniu kłótni i nie zamierzałam Cię swoimi wypowiedziami urazić - w żadnym wypadku. Nie rozumiem jedynie po co je przywołujesz? Myślałam, że wszelakie afery w tym wątku się skończą, ale jak widać nic z tego.

Wierz mi, próbowałam Twoich produktów i uważam, że jak na tę cenę są bardzo dobre, ale osobiście cenię sobie komfort pracy na produktach sprawdzonych marek więc inwestuję w wyższą półkę. I jak widać nie tylko ja twierdzę, że żele DR się kruszą przy odnowie - bo przy noszeniu nie sprawiały większych problemów. A tak na marginesie - budulce bassa kosztują 65 zł za 15ml, także jak dla mnie różnica w cenie nie jest niemożliwa do przeskoczenia.

Kurcze tylko nie zauważyłam w tym wątku nigdzie reklamy firmy ABC... Od tego są chyba ich przedstawiciele, a żaden się jak do tej pory nie wypowiadał, także skąd pomysł na "promocję polegającą na uprawianiu czarnego PR-u"?
Obydwie z Ssisi2 miałyśmy okazję pracować na produktach ABC, napisałyśmy co o nich sądzimy i od razu zostałyśmy posądzone o wszystko co najgorsze.

Edytowane przez magdasol
Czas edycji: 2010-04-04 o 00:02
magdasol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 00:08   #129
byliczka
Zakorzenienie

Madziu prosze Cię, z całym szacunkiem do Twojej osoby, błagam Cię! Błagam! Nie próbuj wmówic komuś że czarne jest białe. Akurat w Twoim przypadku słowa o nierozumieniu zarzucanej sytuacji są co najmniej dziwne :/.

Żeby ostatecznie uciąc temat miałam do czynienia z pi razy drzwi 10 produktami żelowymi od Dobrej Rady. Stosuje je z powodzeniem nie tylko na sobie ale i na klientkach i nie zdarzyło mi się ani razu żeby mi jednofazówka bądź jednofazówka violet kruszyły się, żeby mi american white sie nie utwardzał czy inne perypetie się z tym działy. Jedynym zarzutem jaki mam do żeli Dobrej Rady jest kurczenie się kolorówki! Nic mi nie żółkło, nie szarzało ani nie kruszyło się. Chyba jestem upośledzona o_O.

Idę spac bo na pasterke rano nie wstane
Stary 2010-04-04, 00:50   #130
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

Byli i Frau
a że tak spytam:
pasterka ????

dobra, ja też juz kończę
z Magdąsol się nie dogadam
mamy ekstremalnie inne podejście do stylizacji paznokci
Magdasol nie używa kleju szybkoschnącego (tzw. klej do tipsów), cążek i bloków polerskich
ja uzywam i nawet uważam je za niezbędne
więc z porozumienia nici
Stary 2010-04-04, 02:18   #131
kinia2305
Zadomowienie

Ehhh...
Tak czytam i czytam od wczoraj.
Miałam się nie wypowiadać ale to się już po prostu robi niesmaczne.
Jako, że jest Wielkanoc i powinnyśmy wszystkie zajadać białą kiełbachę z ćwikłą, oraz że wytworzyła się iście offtopowa dyskusja proszę... dajcie sobie spokój, bo to i tak do niczego nie doprowadzi. Każdy ma swoje racje i nikt do niczego drugiej strony nie przekona.
Szczerze mówiąc nawet nie rozumiem o co chodzi. Czarne jest czarne, a białe jest szare czy tam jakoś tak.
To wątwek o abc więc jeśli ktoś ma ochotę najechać na i-nails niech to zrobi w innym wątku, a nie wystawia antyreklamę tutaj dzięki czemu abc ma niby wypaść lepiej. Cóż za beznadziejna metoda reklamowania produktów. Powiedziałabym wręcz, że trąci tanizną i brakiem kultury.
Osobiście nie testowałam abc więc w tej kwestii się nie wypowiem.

Zróbta se drinka kobity i zjedzta kiełbachę
kinia2305 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 07:39   #132
magdasol
Raczkowanie

GG do magdasol

Więcej się nie zamierzam w tym wątku wypowiadać. Odezwałam się jedynie dlatego, że nie podoba mi się, gdy ocenia się produkty przez pryzmat sympatii/antypatii do osoby która reprezentuje daną firmę, rozpętała się awantura, która już nie wiem, czy dotyczy tego, że produkty są kiepskiej jakości, tego, że nie lubicie Pauli, czy też czegoś zupełnie innego.

Ale krótko. Nie robię reklamy ABC, nie moja to rola, napisałam jedynie SWOJĄ opinię na temat produktów - jeśli ktoś myśli inaczej, trudno. To samo dotyczny także produktów innych firm, staram się być obiektywna jak tylko mogę, ale wybaczcie, jesteśmy tylko ludźmi i czasami emocje biorą górę. Nikomu nie zamierzam również robić antyreklamy, o i-nailsach wypowiadałam się w innym wątku, tutaj jedynie pojawiły się cytaty. W każdym razie, również na zakończenie - jeśli ktoś poczuł się urażony, przepraszam.

Smacznego jajka i mokrego dyngusa
magdasol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 20:06   #133
sssi2
Przyczajenie

Ja też wypowiedziałam się w tym wątku, bo w pierwszym poście dziewczyna poprosiła o opinię wystawioną przez osoby pracujące na tej marce. Rozwiązała się z tego dziwna dyskusja na temat ceny produktów ABC. Dobrarada dla uwidocznienia kontrastu porównuje produkty, które nawet w minimalnym stopniu nie są sobie równe (seria Impuls ABC ma kompletnie inną konsystencję niż produkty od Dobrejrady). Już raczej powinna porównywać serię Perfection w cenie 99 zł za 20gr- no ale wtedy nie byłoby takiego kontrastu.

Z racji, że do dyskusji włączyła się również Diva zajrzałam z ciekawości na Polską stronę nailselection. I co zobaczyłam? Że pierwszy lepszy żel budujący (nie mam rozeznania w tych żelach więc sprawdziłam pierwszy lepszy) kosztuje 80 zł za 14ml. Jest więc droższy niż żel ABC serii Perfection. W cyrkoniach różnica wynosi bodajże 7 zł. W brokatach nie ma różnicy w cenie.

W charismie żel budujący 14 gr kosztuje 98 zł.
Więc już nie rozumiem dlaczego tak uwzięłyście się, że w ABC jest drogo.Jest wiele firm, które mają produkty w podobnych cenach i jakoś z powodzeniem działają na polskim rynku (więc po co prorokowanie że firma na pewno nie zrobi kariery w Polsce).
Jeśli ktoś woli chodzić w butach marki Puma to nie kupi butów za 25 zł bo są tańsze.
Ot i cała filozofia. Więc uważam, że dla wielu z Was głównym problemem jest Paula z Krakowa (choć nie wiem o co z nią chodzi) a cena to chyba przykrywka.
Ja nie znam Pauli- lubię produkty ABC- nie jest dla mnie straszna cena tych produktów-kasuję za paznokcie 55 zł-nie dokładam do interesu i jeszcze zarobię na buty marki Puma.

Aha- i jeśli trafię na produkty, na których będzie mi się lepiej pracowało- to się przerzucę. Czy będą kosztować więcej czy mniej- to bez znaczenia...

Edytowane przez sssi2
Czas edycji: 2010-04-04 o 21:26
Stary 2010-04-04, 21:57   #134
nattaliah
Rozeznanie

Nikt nie lubi jak mu się robi wodę z mózgu. Niechęć do formy wzbudzają kłamliwe porównania do innych marek. Tak jak ty uważasz, że możesz pracować na ABC i brać 55zł za pazurki, tak ja stwierdzam, że 40zł za seta na PB to absurd, bo ja biorę 70 zł. Moje koszty to wynajem lokalu, podatek, ubezpieczenie i dojazd do pracy. Nie machałabym 2-3 godziny pilnikiem za 30 zł brutto... (odejmując koszt materiału).
Kolejna bzdura: polar white starcza na 300 klientek. Wspominała o tym DobraRada, ale nie mogę znaleźć tego posta. Jak sobie wyobrażasz nabranie na pędzel 0,05 (pięć setnych) grama?
nattaliah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 23:41   #135
sssi2
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
Nikt nie lubi jak mu się robi wodę z mózgu. Niechęć do formy wzbudzają kłamliwe porównania do innych marek. Tak jak ty uważasz, że możesz pracować na ABC i brać 55zł za pazurki, tak ja stwierdzam, że 40zł za seta na PB to absurd, bo ja biorę 70 zł. Moje koszty to wynajem lokalu, podatek, ubezpieczenie i dojazd do pracy. Nie machałabym 2-3 godziny pilnikiem za 30 zł brutto... (odejmując koszt materiału).
Kolejna bzdura: polar white starcza na 300 klientek. Wspominała o tym DobraRada, ale nie mogę znaleźć tego posta. Jak sobie wyobrażasz nabranie na pędzel 0,05 (pięć setnych) grama?
Ja również prowadzę działalność legalnie i mam tego rodzaju koszty. Jeśli chodzi o żel Polar white to akurat nie mogę potwierdzić jego wydajności ponieważ pracuję na soft white. Ale wiem jak nabiera się polar white- tylko zanurza się końcówkę pędzelka (najlepiej ściętego) i ilość żelu, która go oblepi starczy na jeden paznokieć. Zmierzyć tego akurat nie idzie- trzeba byłoby mieć chyba wagę laboratoryjną. Być może trudno w te ok.300 zastosowań uwierzyć- ale czy któraś z nas to sprawdzi? Nie wiemy o jaką długość frencha chodzi.

A Dobrarada nigdy nie będzie bezinteresowna w swoich opiniach o innych produktach, bo to kłóci się z jej interesami. Bywam zresztą czasami na jej forum i zdarzyło mi się czytać porównanie produktów i-nails z innymi markami. A tutaj zarzuca firmie ABC czarny PR (choć ja nie słyszałam akurat nigdy na targach takich porównań ze strony ABC)

P.S. A może zważymy ten polar white? No bo może jest bardziej wydajny niż mówi producent...
Stary 2010-04-05, 00:05   #136
potty
Wtajemniczenie

GG do potty

Cytat:
Napisane przez sssi2 Pokaż wiadomość
Ja również prowadzę działalność legalnie i mam tego rodzaju koszty. Jeśli chodzi o żel Polar white to akurat nie mogę potwierdzić jego wydajności ponieważ pracuję na soft white. Ale wiem jak nabiera się polar white- tylko zanurza się końcówkę pędzelka (najlepiej ściętego) i ilość żelu, która go oblepi starczy na jeden paznokieć. Zmierzyć tego akurat nie idzie- trzeba byłoby mieć chyba wagę laboratoryjną. Być może trudno w te ok.300 zastosowań uwierzyć- ale czy któraś z nas to sprawdzi? Nie wiemy o jaką długość frencha chodzi.

A Dobrarada nigdy nie będzie bezinteresowna w swoich opiniach o innych produktach, bo to kłóci się z jej interesami. Bywam zresztą czasami na jej forum i zdarzyło mi się czytać porównanie produktów i-nails z innymi markami. A tutaj zarzuca firmie ABC czarny PR (choć ja nie słyszałam akurat nigdy na targach takich porównań ze strony ABC)

P.S. A może zważymy ten polar white? No bo może jest bardziej wydajny niż mówi producent...
natknieta lektura sprobowalam tego dzis z rzadkim bialym od Prestrige - dziala... na opracowany paznokiec zaraz pod nablyszczacz (od DR nota bene)

a co do forum Beatki - to jak sama napisalas jej forum gdzie promuje sie zele i-nails, wiec nie rozumiem dlaczego nie mialoby sie ich porownywac ich z innymi produktami akurat tam. czy sa to porownania typu i-nails deklasuja wszystkie inne bo to i tamto czy raczej i-nails robi to gdy np ta firma robi to??? (osobiscie nie wiem bo nie bywam)

troche pomyslunku w swoich wypowiedziach

a i jeszcze a propos DR
mi sie tam nic nie kruszy a i jeszcze na dodatek nic mi sie nie kurczy
jestem wyjatkowa widocznie

Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 00:12   #137
nattaliah
Rozeznanie

sssi2,
Według ciebie cena=jakość. Jak zatem wytłumaczysz fakt, że twoje paznokcie kosztują tyle co paznokcie pseudo wykonane ABC International, a nie 20-krotnie droższym ABC Nailstore? 5 dych to ja brałam za paznokcie bez kursu robione sun flowerem i oczywiście pracując na czarno bez drogich produktów do dezynfekcji, że nie wpomnę o sterylizacji. Coś musi z nimi być nie tak. Moje nie są idealne, zauważam niedociągnięcia, a niektóre moje klientki płacą mi po 100 zł, bo uważają, że są tyle warte. Bo w w salonie za 130 zł miały gratis przepiłowaną płytkę, albo dwudniowe paznokcie za 5 dych u pseudo.
Ewidentnie coś musi być nie tak z twoimi paznokciami, skoro się upierasz, że bierzesz 55 zł. Może pokażesz nam zdjęcia kamuflażu ABC na pazurkach? Tak a propo tematu...

Edytowane przez nattaliah
Czas edycji: 2010-04-05 o 00:13
Stary 2010-04-05, 00:57   #138
sssi2
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
sssi2,
Według ciebie cena=jakość. Jak zatem wytłumaczysz fakt, że twoje paznokcie kosztują tyle co paznokcie pseudo wykonane ABC International, a nie 20-krotnie droższym ABC Nailstore? 5 dych to ja brałam za paznokcie bez kursu robione sun flowerem i oczywiście pracując na czarno bez drogich produktów do dezynfekcji, że nie wpomnę o sterylizacji. Coś musi z nimi być nie tak. Moje nie są idealne, zauważam niedociągnięcia, a niektóre moje klientki płacą mi po 100 zł, bo uważają, że są tyle warte. Bo w w salonie za 130 zł miały gratis przepiłowaną płytkę, albo dwudniowe paznokcie za 5 dych u pseudo.
Ewidentnie coś musi być nie tak z twoimi paznokciami, skoro się upierasz, że bierzesz 55 zł. Może pokażesz nam zdjęcia kamuflażu ABC na pazurkach? Tak a propo tematu...
Ja nie napisałam nigdzie, że cena=jakość. Napisałam TYLKO że na produktach ABC dobrze MI się pracuje. Jeśli trafię na markę, która mi "podejdzie" to przerzucę się na nią. Mam w swoim posiadaniu klika innych firm (akrylki charismy, nfu oh, żele ons, bass)- ale największym sentymentem darzę ABC za komfort pracy.

Dobrze wiesz, że jest coś takiego jak regionalizacja rynku. W rejonie rolniczym, gdzie w całej gminie mieszka nie więcej niż 10.000 mieszkańców nikt nie zapłaci 100 zł za paznokcie. Gdybym wystawiła taką cenę to z całą pewnością nie zarobiłabym na 600 zł czynszu. I nie trzeba tu wielkiej logiki; 5 klientek dziennie (np. 1 na pedicure za 40 zł, 3 na stylizację paznokci za 55zł, 1 na zabieg na twarz za ok. 60 zł) daje utarg 265 zł. Tygodniowo w różnej kombinacji to ok. 1000-1200 zł. Miesięcznie 4000 zł. Tydzień pracuję na koszty materiałów, tydzień na czynsz i ubezpieczenie, dwa tygodnie zostają dla mnie. I to w minimalistycznym wyliczeniu. W sezonie jest lepiej.

I nie muszę zarobić 2500 zł na sam czynsz - jak moja koleżanka prowadząca salon w mieście, w którym jest 500.000 mieszkańców i spora konkurencja.

A jeśli nie wiesz, jakie mogą być ceny w małych mieścinach- to poczytaj na innych forach- gdzieś już dziewczyny skarżyły się.
W mojej miejscowości ludzie zarabiają średnio 1317 zł brutto- co nie znaczy, że nie chcą ładnie wyglądać. Opinia jaką teraz wystawiłaś poniża zarówno mnie jak i moje klientki. Z osoby, która chciała udzielić rad zostałam zamieniona w osobę, która musi się tłumaczyć- bo została sprowadzona do roli tipsiary. Pewnie, że mogłabym robić paznokcie innymi produktami. Ale na tych po prostu dobrze mi się pracuje- a komfort pracy jest dla mnie najważniejszy.

P.S. A jak znajdę zdjęcie to wstawię- jeśli tak bardzo chcesz sprawdzić czy jestem tipsira czy nie

Edytowane przez sssi2
Czas edycji: 2010-04-05 o 01:21
Stary 2010-04-05, 09:23   #139
byliczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sssi2 Pokaż wiadomość
A najbardziej nie mogę pojąć komentarzy osób, które nigdy nie miały okazji pracować na tych produktach....
---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------
Halo halo! Najpierw piszesz że nie rozumiesz ludzi którzy oceniają produkty nie pracując na nich, po czym sama twierdzisz że NIE WIESZ JAK TO JEST Z TYM POLAREM bo na nim nie pracujesz.. ALE WIESZ JAK SIĘ GO NAKŁADA ... nie no nie mogę.
Wiesz o tym że ja wiem jak się kładzie asfalt? Albo wiem np jak się produkuje nachosy? Albo jak wygląda zrobienie świecy zapłonowej?
Wiem jak się robi liposukcje.... mikrodermabrazje... ścina włosy...

uśmiałam się na początek dnia.

Dyskusja wydawała się już być skończona, ale jednak trzeba było coś jeszcze wtrącić ....
Wiesz dlaczego jesteś z miejsca negatywnie odebrana przez dziewczyny?
Bo wszystkie Twoje posty traktują o jednym. Dziwne?
Stary 2010-04-05, 12:21   #140
sssi2
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Halo halo! Najpierw piszesz że nie rozumiesz ludzi którzy oceniają produkty nie pracując na nich, po czym sama twierdzisz że NIE WIESZ JAK TO JEST Z TYM POLAREM bo na nim nie pracujesz.. ALE WIESZ JAK SIĘ GO NAKŁADA ... nie no nie mogę.
Wiesz o tym że ja wiem jak się kładzie asfalt? Albo wiem np jak się produkuje nachosy? Albo jak wygląda zrobienie świecy zapłonowej?
Wiem jak się robi liposukcje.... mikrodermabrazje... ścina włosy...

uśmiałam się na początek dnia.

Dyskusja wydawała się już być skończona, ale jednak trzeba było coś jeszcze wtrącić ....
Wiesz dlaczego jesteś z miejsca negatywnie odebrana przez dziewczyny?
Bo wszystkie Twoje posty traktują o jednym. Dziwne?
To że nim nie pracuję na co dzień nie znaczy nie znaczy, że nie widziałam go na oczy. i Tak się składa, że wiem jak go się nakłada. Czy ty klepiesz codziennie np. czerwone frenche? Na pewno nie- co nie znaczy, że nie wiesz jak nakłada się żel koloru czerwonego. Mam w szufladzie polar white, ale nie używam bo wolę delikatniejsze frenche . Więc sorki- ale teraz to czepiasz się już słówek i szczegółów.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

I wiecie co- nie jestem żadną małolatą, którą można pomiatać. Mam prawie 40 lat, pewien bagaż doświadczenia życiowego i nie pozwolę, aby ktoś robił ze mnie idiotkę. Trafiłam na to forum bo w google wpisałam abc nailstore. Chciałam udzielić dziewczynie kilka informacji z racji, że pracuję na tych produktach od jakiegoś czasu i mam na ich temat jakąś wiedzę.

I teraz już wiem, dlaczego większość uznanych stylistek (mam tu na myśli stylistki, które naprawdę osiągnęły wiele w tej dziedzinie- żeby to było jasne) wybiera świat kosmetyki.

Edytowane przez sssi2
Czas edycji: 2010-04-05 o 12:06
Stary 2010-04-05, 12:34   #141
agatacia
Rozeznanie

wiecie co dziewczyny, poziom tego watku jest na prawdę żenujący. I bynajmniej nie piszę tu o postach sssi2.
Średnio mnie obchodzi, kto komu i za co płaci i kto jest z kim powiązany, wasze sympatie i antypatie również, nie zarejestrowałam się na forum, żeby szukac przyjaciół. Zdziwił mnie szczerze poziom niektórych wypowiedzi, teksty dziewczyn, które do tej pory próbowały wchodzić w rolę wszystkowiedzących rozjemczyń, nieco mi ich obraz zaburzyły.

I również doskonale wiem, i przyznajcie same w duchu, że gdyby pprzedstawicielką ABC była Stefcia X z Koziej Wólki, temat nigdy nie wywołałby tylu kontrowersji. Jesli Paula jest faktycznie taką manipulatorką (co równiez średnio mnie obchodzi), to niestety, po raz kojelny zatriumfowała - udało się na robic szumu.

I dla ścisłości - z ABC nie mam nic wspólnego, a produkty owszem, przy jakieś okazji wypróbowac zamierzam.

Pozdrawiam
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 23:43   #142
frauhelga
Ordnung muss sein!

jezeli nie przestaniecie offtopowac,to posty bede usuwac i poleca punkty karne.
howgh
Stary 2010-04-07, 21:29   #143
Ania_G
Raczkowanie

Zastanawiałam się, czy zabierać głos w dyskusji, bo zrobiło się gorąco
Chciałam jednak napisać kilka słów o produktach abc nailstore, chociaż mam ochotę poruszyć chyba z 50 wątków
Nigdy nie krytykowałam produktów innych firm, dlatego jestem trochę zaskoczona oskarżeniami, że stosujemy jakieś agresywne taktyki.. Nie wypowiadam się nigdy na temat produktów innych producentów, nawet jeśli uważam, że są nic nie warte. Uważam, że opinie powinny pochodzić od bezstronnych osób.
Powiedzenie, że "pilnik ma 4-krotnie dłuższą żywotność od większości zwykłych pilników" jest zwykłym porównaniem. Znamy bowiem mniej więcej żywotność standardowych, powszechnie dostępnych, popularnych pilników..Ponieważ pilniki abc nailstore kosztują 7-12zł, tłumaczymy dlaczego tak jest. Zauważcie, że w prawie każdym wątku o produktach abc nailstore po kilku postach znajdują się osoby, które piszą "ale te produkty są drogie". To właśnie podejście wielu osób w Polsce sugeruje nam, że niektórym osobom trzeba wytłumaczyć skąd bierze się wyższa cena i czym objawia się wysoka jakość.
Udzielane przez nas informacje o wydajności produktów są informacją czysto techniczną. Bowiem na niektórych naszych produktach pracuje się inaczej. I na prawdę wiem co mówię, bo to do nas dzwonią Panie, które się dziwią, że Polar White nałożony dłutkiem nie chce utwardzać. Nawet tutaj (na forum) pojawiły się matematyczne wywody na temat wydajności Polar White Otóż sama testowałam żel Polar White stosowany przez moje kursantki starczył na ok 250 kompletów (gdzie kursantki są osobami niedoświadczonymi). Nie interesuje mnie więc ile w gramach żelu nabieram, wiem natomiast na ile mi wystarcza.
Przy takim nabieraniu:

pokrywamy taki paznokieć:

i żelu starcza na około 250-300klientów .
Kalkulacja cen natomiast wynika z tego, że 90% osób pyta o cenę produktów, a nie zastanawia się nad kalkulacją rzeczywistych kosztów. Żele Perfection są w podobnej cenie jak większość żeli dostępnych na naszym rynku, ale Impuls biorąc pod uwagę wydajność wcale nie jest dużo droższa. Jeśli koszt materiałów Impuls na klientkę jest większy o 10zł niż przy pracy tańszymi żelami, a ja za to pracuję o ¼ czasu krócej, bardziej komfortowo i w ciągu dnia zrobię o jedną klientkę więcej wychodzę wręcz na plus nie zmieniając cen za usługę. To właśnie chcemy przekazać naszym klientom. Ponadto paznokcie są bardziej trwałe, delikatne i klientek mam więcej...

Produkty abc nailstore są tworzone pod potrzeby stylistów. Ich zachowanie, właściwości są dyktowane przez osoby pracujące tymi produktami, mocno testowane przed wprowadzeniem na rynek. Tak właśnie powstał m.in. Impuls Soft White, który został stworzony zgodnie z moimi wytycznymi. W chwili obecnej pracujemy też nad żelem budującym na mistrzostwa.
Ja do tej pory nie umiałam znaleźć produktów jednego producenta, które satysfakcjonowały mnie na każdym etapie modelowania. Dopiero teraz wykonuję całe modelowanie linią jednej marki. Nie potrafię wręcz znaleźć produktów, które spełniałyby moje oczekiwania w takim stopniu jak abc nailstore. Wiedzą doskonale o tym moje „stare” kursantki, które musiały zgłębiać wiedzę modelowania paznokci na materiałach 5 producentów.

Nikt nigdy nie twierdził i nie wmawiał, że niemożliwe jest wykonanie pewnych czynności produktami innych producentów. Tylko po co to robić? Każda firma prezentuje przecież technikę, która pozwala wykorzystać najlepsze cechy ICH materiałów. Paznokcie przedłużamy żelem nabłyszczającym abc nailstore z konkretnych powodów, a nie po to żeby robić coś innego..nie widzę więc sensu przedłużania paznokci żelem nabłyszczającym, który jest żywicą syntetyczną..Po to zespół abc nailstore pracuje nad doskonaleniem techniki i nad produktami, żeby naszym klientom dawać gotowe rozwiązania, ułatwiające pracę w salonie.

Jeśli ktoś nie widzi różnicy w zachowaniu i jakości produktów, to sama mu doradzę, żeby pracował na tańszym produkcie. To samo powiem klientce – jeśli nie widzi różnicy w paznokciach zrobionych przeze mnie i zrobionych w salonie obok za ¼ ceny, to też szkoda jej pieniędzy. Niech idzie tam gdzie jest taniej – będzie bardziej zadowolona. Analogii może być wiele.. jeśli jesteśmy zadowoleni ze swojego samochodu, to nie ma sensu przekonywać, że np. BMW jest lepsze. Zawsze się znajdzie taki, co powie, że za BMW jest za drogie i że on nie widzi różnicy..i oto przecież chodzi..każda marka ma swoich zwolenników.

Ja sama nigdy nie rozumiałam osób które pracowały na tanich produktach, kiepskiej jakości. Wszystkie moje klientki mają modelowane paznokcie linią Impuls, ale nie wynika to z mojej rozrzutności.

Nie bardzo rozumiem tylko czemu w wątku o abc nailstore znajdzie się kilka osób bulwersujących się milionem rzeczy.. My sami nie biegamy po wątkach związanych z innymi firmami, żeby krytykować wszystkich na około.

Każdy wybiera to, co mu pasuje i tak niech pozostanie. Natomiast osoby zainteresowane poznaniem zalet produktów abc nailstore zapraszam na bezpłatne pokazy produktowe w abc nailstore katowice. Są one niezobowiązujące i mają na celu zapewnić, że osoby które rozważają zakup produktów będą świadome techniki ich stosowania, aby mogły w pełni cieszyć się ich wysoką jakością.

Edytowane przez Ania_G
Czas edycji: 2010-04-07 o 21:41
Ania_G jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 22:00   #144
frauhelga
Ordnung muss sein!

no to jak juz jestes,to powiedz prosze,czy Impuls Nude mozna polozyc na naturalny paznokiec na bonder?
czy trzeba dac pod spod jakis zel?
Stary 2010-04-07, 22:28   #145
Ania_G
Raczkowanie

Nude nakładamy bezpośrednio na Bond
Stary 2010-04-07, 22:29   #146
frauhelga
Ordnung muss sein!

a do zbudowania sculpture 2?

http://www.shop.abc-nailstore-bielef...re-2-14ml.html

pod bonder dac primer http://www.shop.abc-nailstore-bielef...tore-10ml.html

czy http://www.shop.abc-nailstore-bielef...sic-10-ml.html

bo wyprobuje-coby nie byc kobitka,co nie wie bo nie widziala

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-04-07 o 22:33
frauhelga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 22:50   #147
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

Droga Aniu - ja też uwielbiam mieć jasność we wszystkim
pozwolę sobie zakupić Wasz żelik polar white. Tak się składa, że dysponujemy u nas w firmie wagami laboratoryjnymi ważącymi z dokładnoscią do 0,01 g i odważę sobie 0,05 g (jedna porcja) i wykonam tutorialik - pokrycie 10 paznokci tym zelikiem (tą porcyjką).
Będzie obiektywnie i klarownie
a Wy będziecie mieć dowód - że tak jest (lub nie jest)
Jutro zamawiam
Stary 2010-04-08, 09:23   #148
Ania_G
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
a do zbudowania sculpture 2?

http://www.shop.abc-nailstore-bielef...re-2-14ml.html

pod bonder dac primer http://www.shop.abc-nailstore-bielef...tore-10ml.html

czy http://www.shop.abc-nailstore-bielef...sic-10-ml.html

bo wyprobuje-coby nie byc kobitka,co nie wie bo nie widziala
Pod Bond nakładamy Natural Basic (paznokcie są wymodelowane systemem całkowicie bezkwasowym). Primer jest stosowany tylko przy problematycznej płytce ZAMIAST bonda.
Stary 2010-04-08, 09:29   #149
laDiva
Raczkowanie

Polar White starcza na niewiarygodnie dlugo. Nie wiem czy akurat dokladnie *smiech na 250 setow czy na 198 ale jest "niemozliwie" wydajny.... moge to potwierdzic,bo pracowalam na nim prawie 1,5 roku.
Mamy i u nas podobny problem. Dziewczyny przychodza i reklamuja bialy zel bo sie nie utwardza. Bo przeciez one nakladajan i pedzelkiem a nie dlutkiem i cienko i wogole.... a jakpoprosze, aby mi tym pedzelkiem i cienko na tipsie pokazaly jak opracuja to okazuje sie,ze ta ich zdaniem "cienka" warstwa moglabym zrobic nie jeden a piec frenchow.Nie bez powodow firmy prezentuja na targach produkty /zeby wlasnie pokazac sposoby pracy na nich) lub oferuja tansze lub nawet czesto bezplatne workshopy aby wlasnie wykluczy takie problemy.

@Aniu

Nie wiem czy zauwazylas,ale tu nie chodzi tyle o produkty i ich jakosc ALE sympatie i antypatie .

I uwierz mi,ze inne firmy/osoby tez maja podobne problemy (ja przeciez ,zdaniem niektorych to wogole nie umiem robic paznokci....).
A o ceny beda dziewczyny zawsze krzyczaly.Tak jest bylo i bedzie.
W tym temacie jednym tchem wymieniane sa inne firmy (jak to one sa zle i sie krusza) i porownywane z ABC. Dziwisz sie? Nie zajelabys zdania jezeliby bylo odwrotnie? Nie bronilabys "swojej" firmy? Dziewczyny oburzaja sie ,bo przeciez mozna pracowac i chwalic marke bez krytykowania innych firm,prawda? A te porownania sa nie fair i pozostawiaja duze miejsce do interpretacji. However- nobodys perfect......Kropka.

A Agresywna polityka.... takie chodza sluchy w branzy i ja czesto slyszalam na targach opinie innych dziewczyn. Bezpodstawne czy nie.... ? Same to musicie wiedziec i albo olac albo wyjasnic.Nam bedzie milej, jezeli okaze sie to tylko glupim gadaniem lub robienie z igiel widel.Bo niektore wypowiedzi byly tez dla mnie przykre- zwlaszcza jak dostaje maila z taka lub taka wiadomoscia od kilku nie zwiazanych ze soba dziewczyn, czlowiek zaczyna sie zastanawiac,czy cos w tym jest....... Ludzkie,prawda?
A poza tym faktem jest,ze to glupi temat nie majacy nic wspolnego z firma ani jakoscia i wartoscia produktow.

Pozdrawiam.

Paulina Feinauer

www.pauline-feinauer.de

Edytowane przez laDiva
Czas edycji: 2010-04-08 o 09:46
laDiva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 12:09   #150
nattaliah
Rozeznanie

Cytat:
Droga Aniu - ja też uwielbiam mieć jasność we wszystkim
pozwolę sobie zakupić Wasz żelik polar white. Tak się składa, że dysponujemy u nas w firmie wagami laboratoryjnymi ważącymi z dokładnoscią do 0,01 g i odważę sobie 0,05 g (jedna porcja) i wykonam tutorialik - pokrycie 10 paznokci tym zelikiem (tą porcyjką).
Będzie obiektywnie i klarownie
a Wy będziecie mieć dowód - że tak jest (lub nie jest)
Jutro zamawiam
Beatko, jesteś boska!!!
Dobrze by jednak było, gdybyś odważyła tę ilość i poprosiła kogoś przeszkolonego przez ABC o wykonanie frencha. Padły tu już stwierdzenia, że niektórzy kładą za dużo żelu. Jeśli okaże się, że nie wystarczyło, to powiedzą, że za dużo kładziesz i błędne koło...

Edytowane przez nattaliah
Czas edycji: 2010-04-08 o 12:14
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości