k這poty z d逝gimi w這sami - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2003-07-23, 11:29   #1
Ania2588
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do Ania2588

k這poty z d逝gimi w這sami

Ale si ciesz, 瞠 jest tu w ko鎍u forum fryzjerskie - to bardzo dobry pomysl bo cz瘰to mam pytania dot. w這s闚 a 瞠 m鎩 fryzjer nie ogl康a mnie cz瘰to - pozostaja bez odpowiedzi Bywam u fryzjera nie za cz瘰to ale ostatnio posz豉m podci望 ko鎍e moich z trudem wychodowanych w這s闚 i dowiedzia豉m si, 瞠 w 瘸dnym wypadku nie powinnam ju bardziej ich zapuszcza (si璕aj zaledwie do biustu a ja zawsze marzy豉m o w這sach do pasa)bo to, 瞠 mam z ka盥ym miesi帷em w這sy coraz rzadsze (to prawda wypadaj)jest skutkiem tego, 瞠 cebulki nie s na tyle silne 瞠by wytrzyma takie obci捫enie. ;( Czy to mo瞠 by prawda? A je郵i tak to czy absolutna i ju nic nie da si z tym fantem zrobi? Mam nadziej, ze nie i nie musz rozstawa si z marzeniem o w這sach do pasa. Prosz o rad.
Ania2588 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-07-23, 11:29   #2
Ania2588
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do Ania2588
k這poty z d逝gimi w這sami

Ale si ciesz, 瞠 jest tu w ko鎍u forum fryzjerskie - to bardzo dobry pomysl bo cz瘰to mam pytania dot. w這s闚 a 瞠 m鎩 fryzjer nie ogl康a mnie cz瘰to - pozostaja bez odpowiedzi Bywam u fryzjera nie za cz瘰to ale ostatnio posz豉m podci望 ko鎍e moich z trudem wychodowanych w這s闚 i dowiedzia豉m si, 瞠 w 瘸dnym wypadku nie powinnam ju bardziej ich zapuszcza (si璕aj zaledwie do biustu a ja zawsze marzy豉m o w這sach do pasa)bo to, 瞠 mam z ka盥ym miesi帷em w這sy coraz rzadsze (to prawda wypadaj)jest skutkiem tego, 瞠 cebulki nie s na tyle silne 瞠by wytrzyma takie obci捫enie. ;( Czy to mo瞠 by prawda? A je郵i tak to czy absolutna i ju nic nie da si z tym fantem zrobi? Mam nadziej, ze nie i nie musz rozstawa si z marzeniem o w這sach do pasa. Prosz o rad.
Ania2588 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-07-24, 00:23   #3
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Re: k這poty z d逝gimi w這sami

Witam!
Takto moze byc prawda.
Ale zerknij do moich porad --wypadanie w這s闚.Spr鏏uj,a jezeli w這sy nadal beda wypada造, to musisz nosi kr鏒sze.
Tak to juz jest, gdy cebulki w這sa nie moga podo豉c ciezarowi,to mo瞠 nawet spowodowowac 造sienie.Jest to tez niebiezpieczne dla cebulki, gdy decydujemy sie na doczepianie w這s闚- przed逝zanie.w這sy s豉bsze nie wytrzymuj ci瞛aru, i wypadaj.
Stary 2003-07-24, 00:23   #4
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Re: k這poty z d逝gimi w這sami

Witam!
Takto moze byc prawda.
Ale zerknij do moich porad --wypadanie w這s闚.Spr鏏uj,a jezeli w這sy nadal beda wypada造, to musisz nosi kr鏒sze.
Tak to juz jest, gdy cebulki w這sa nie moga podo豉c ciezarowi,to mo瞠 nawet spowodowowac 造sienie.Jest to tez niebiezpieczne dla cebulki, gdy decydujemy sie na doczepianie w這s闚- przed逝zanie.w這sy s豉bsze nie wytrzymuj ci瞛aru, i wypadaj.

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.