zniszczone wlosy po twalej, prosze o pomoc !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-23, 19:30   #1
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652

zniszczone wlosy po twalej, prosze o pomoc !!!


Witam serdecznie na nowym forum
..dla mnie teraz zupelnie na czasie !!!

W zwiazku z tym, ze jakie klikanascie tygodni temu zrobilam sobie trwala, wymarzona, dlugo oczekiwana...wszystko swietnie ale tylko przez pierwsze zalewdwie 2 tygodnie swiazutkiej fryzurki, loczkow...
Obecnie mam okropnie przesuszone,szorstkie, jakby spalone wlosy, sianowate konce, paskudne loki...uzywam juz chyba wszystkiego balasamy,olejek rycynowy,wczoraj kupilam mocno zachwalany w aptece spray DUCRAY Lactocerat...

Zeby jakoos wygladac przez caly dzien codziennie je myje, susze i PROSTUJE na szczotce, inaczej na ulice nie wychodzic Zaznaczam ze wczesniej tez codzinnie je mylam ui ukladalam.
Nigdy wczesniej takich problemow nie mialam czy po farbowaniu czy trwalej (juz 4 raz). Wlosy zawsze lsnaice, zdrowiutkie i akurat im najmniej poswiecalam czasu.Bezproblemowe.

W jaki sposob je nawilzyc, co im moze pomoc?
Bardzo prosze o rade ....

Pomijam fakt ze te koncowki trzeba sciac, moze jutro sie juz wybiore na egzekucje

Pozdrawiam i czekam na cokolwiek

WIOLA
"zniszcony wlos"
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-23, 19:30   #2
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
zniszczone wlosy po twalej, prosze o pomoc !!!

Witam serdecznie na nowym forum
..dla mnie teraz zupelnie na czasie !!!

W zwiazku z tym, ze jakie klikanascie tygodni temu zrobilam sobie trwala, wymarzona, dlugo oczekiwana...wszystko swietnie ale tylko przez pierwsze zalewdwie 2 tygodnie swiazutkiej fryzurki, loczkow...
Obecnie mam okropnie przesuszone,szorstkie, jakby spalone wlosy, sianowate konce, paskudne loki...uzywam juz chyba wszystkiego balasamy,olejek rycynowy,wczoraj kupilam mocno zachwalany w aptece spray DUCRAY Lactocerat...

Zeby jakoos wygladac przez caly dzien codziennie je myje, susze i PROSTUJE na szczotce, inaczej na ulice nie wychodzic Zaznaczam ze wczesniej tez codzinnie je mylam ui ukladalam.
Nigdy wczesniej takich problemow nie mialam czy po farbowaniu czy trwalej (juz 4 raz). Wlosy zawsze lsnaice, zdrowiutkie i akurat im najmniej poswiecalam czasu.Bezproblemowe.

W jaki sposob je nawilzyc, co im moze pomoc?
Bardzo prosze o rade ....

Pomijam fakt ze te koncowki trzeba sciac, moze jutro sie juz wybiore na egzekucje

Pozdrawiam i czekam na cokolwiek

WIOLA
"zniszcony wlos"
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-23, 20:09   #3
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: zniszczone wlosy po twalej, prosze o pomoc !!!

Być moze został źle dobrany pły do rodzaju włosów, albo nie używałas odzywki po trwałej, ałbo za czesto ja robisz?Ja uzywam specjalne srodka zabezpieczajacego włos przed dzialaniem powtórnym plynu do trwał.na konce.
Musisz podciac konce, ale odradzam rycyne.Teraz potrzebujesz maski regenerujacej kore włosa oraz odzywkę nawilzajacą wygładajacą łuske włosa.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-23, 20:09   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: zniszczone wlosy po twalej, prosze o pomoc !!!

Być moze został źle dobrany pły do rodzaju włosów, albo nie używałas odzywki po trwałej, ałbo za czesto ja robisz?Ja uzywam specjalne srodka zabezpieczajacego włos przed dzialaniem powtórnym plynu do trwał.na konce.
Musisz podciac konce, ale odradzam rycyne.Teraz potrzebujesz maski regenerujacej kore włosa oraz odzywkę nawilzajacą wygładajacą łuske włosa.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-23, 20:56   #5
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: zniszczone wlosy po twalej, prosze o pomoc !!!

... ta trwala to miala byc headline
a moge prosic o konkretne nazwy firm tych koemtykow nawilzajacych jakie sa godne polecenia ? juz nie wiem co wymyslac?
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-23, 20:56   #6
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: zniszczone wlosy po twalej, prosze o pomoc !!!

... ta trwala to miala byc headline
a moge prosic o konkretne nazwy firm tych koemtykow nawilzajacych jakie sa godne polecenia ? juz nie wiem co wymyslac?
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-23, 22:15   #7
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: zniszczone wlosy po twalej, prosze o pomoc !!!

To rzeczywiscie cos CI zrobili nie tak, poniewaz ta trwała dobrze wykonana nie ma prawa zniszczyc włosa.Ona wrecz powinna zniknac z wlosa po 2-4 tygod.
Wim ze to nie jest pocieszajace.Jezeli to jest dwa tyg. po , to powinni Ci teraz te włosy leczyc.
MATRIX, WELLA SP, L"OREAL, tych firm,do zniszczonych po zabiegach chemicznych.
Do mnie tez czasem zawitaja klientki z taim problemem, lecze im wtedy włosy odzywkaMATRIX 5+ protopak i algami , sa świetne regeneruja włosy nawet po 3 zabiegach.Oczywiście potem pielegnacja w domu.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-23, 22:15   #8
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: zniszczone wlosy po twalej, prosze o pomoc !!!

To rzeczywiscie cos CI zrobili nie tak, poniewaz ta trwała dobrze wykonana nie ma prawa zniszczyc włosa.Ona wrecz powinna zniknac z wlosa po 2-4 tygod.
Wim ze to nie jest pocieszajace.Jezeli to jest dwa tyg. po , to powinni Ci teraz te włosy leczyc.
MATRIX, WELLA SP, L"OREAL, tych firm,do zniszczonych po zabiegach chemicznych.
Do mnie tez czasem zawitaja klientki z taim problemem, lecze im wtedy włosy odzywkaMATRIX 5+ protopak i algami , sa świetne regeneruja włosy nawet po 3 zabiegach.Oczywiście potem pielegnacja w domu.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-24, 10:58   #9
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: zniszczone wlosy po twalej, prosze o pomoc !!!

DZIEKUJE dzis zapytam o ten MATRIX
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-24, 10:58   #10
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: zniszczone wlosy po twalej, prosze o pomoc !!!

DZIEKUJE dzis zapytam o ten MATRIX
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 08:00   #11
lovex3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 49
Dot.: zniszczone wlosy po twalej, prosze o pomoc !!!

Dla mnie ten protopak to NAJWIĘKSZA zakupowa pomyłka Wszech Czasów !!! Nie robi z moimi (średnio zniszczonymi włosami- jasny naturalny blond, 2 lata namiętnie prostowane, wielokrotnie rozjaśniane i malowane. dlaczego więc mowie średnio zniszczone? Od roku dbam o nie jak i skarb i ich kondycja się poprawiła) ABSOLUTNIE NIC oprócz tego, że nie da rady ich rozczesać, są matowe i tępe w dotyku.. NIENAWIDZĘ !
lovex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-20, 13:32   #12
Markiza1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 67
Dot.: zniszczone wlosy po twalej, prosze o pomoc !!!

Sama miałam już 2 trwałe robione.
Pierwsza bardzo mocna trzymała się na włosach prawie 2 lata. Oczywiście już nie było mocnych loczków, ale piękne fale. Włosy były ładne, niewiele wysuszone. Kolejna robiona u innej fryzjerki trzymała się ok 2 miesięcy przez co teraz mam włosy bardo zniszczone, łamliwe i silnie rozdwajające się.
Tak jak ja musiałaś wybrać złego fryzjera, który po prostu zepsuł roboty np, wybierając zły płyn.

Teraz stosuje różne maseczki głównie z Biovax'u. Przed myciem olejowanie, po myciu maseczka, w trakcie mycia balsam z łopianem z Green Pharmacy, do tego olejek na końce, czasami jedwab i włosy powoli wracają do normalności. Niestety bardzo powoli....
__________________
1 II 2014
przysiady, deseczka, brzuszki, ściana płaczu
30 I 2014
walka z cellulitem (ćwiczenia na uda i pośladki)
+ czy w ciągu miesiąca przygotuję się do zrobienia szpagatu?
Markiza1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-20 13:32:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.