zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-30, 16:03   #31
aneczka90-90
Raczkowanie

Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

bylam zapytac w salonie o dekolaryzacje razem z polozeniem farby na dlugie wlosy jest to koszt 270 zl z czego za pierwszym razem nie mialabym zimnego brazu, dlatego doszlam do wniosku, ze poczekam tak do pazdziernika, az wlosy bardziej urosna, bo wtedy nie bede plakac za podcietymi koncowkami, jesli dekolaryzacja zniszczy je bardziej niz zakladam
aneczka90-90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 20:52   #32
biala
Wtajemniczenie

Question z farbowanej czerni na zimny brąz - jak?

Dziewczyny poradźcie.
Mam z natury włosy w kolorze - ciemny brąz. Pofarbowałam je Londa Color Natural 11/2 z racji siwych (a raczej białych) włosów. Mam teraz odrosty - włos w 1/5 jest bialusieńki, a reszta czarna - zupełnie jak zebra.

Dodatkowo głęboka czerń nie wygląda naturalnie na moich włosach - chciałabym uzyskać na głowie kolor: zimny brąz. Jak to zrobić, tzn. jaką farbę kupić?
Zastanawiam się nad zakupem kolejnej farby z Londy...

Licze na wasze doświadczenie i dobre serducho.
Stary 2010-10-17, 14:48   #33
czarna_mamba_26
Przyczajenie

Question Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Witam wszystkich, mam zapytanie, otóż mój problem polega na tym iż, farbuję włosy na kolor czarny, ale ostatnio coś mnie podkusiło zrobiła farbą Pallette kolor: cosmic blue, oczywiście po farbowaniu nadal miałam czarne z taka poświata niebieskiego, aktualnie już od miesiąca nie farbuję włosów farba się troche sprała, ale chciałabym zmienić kolor na brąz i tu jest problem bo nie chce zadnych dekoloryzacji takie coś odpada, nie chce też bezpośrednio rozjaśniać, ale czytałam tu na forum o „ kąpieli rozjaśniającej „ i ze można ten zabieg wykonać w domu, doradźcie mi czy ten zabieg nadaje się w mojej sytuacji, boje się ze wyjdzie jakis dziwny kolor, włosy mam jednak grube i krecone, ale znudzil mi się już ten czarny kolor, z gory dzieki za wszystkie opinie. Pozdrawiam.
czarna_mamba_26 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
pomoc, rozjaśnianie włosów, włosy rozjaśniane

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości