Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-30, 21:10   #2971
moniulka20
Raczkowanie

Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

czytam ogladam i tylko sie napalilam na to heh, no ale kot mi to zrobiw wrr.
moniulka20 jest offline  
Stary 2010-07-30, 21:23   #2972
Inuyashka
BAN stały

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
dziewczyny moim zdaniem powinnyscie czytac uwaznie , nie jest to pierwsza osoba ktora chce albo wykonala juz zabieg nie na calej dlugosci wlosow i bylo wszystko w porzadku.
wszystko zalezy od wlosow
dokładnie
przeciez niedawno dott pisała ze robi zabieg od połowy włosów i boskoo jej wyszło
ja jutro robie i tez chyba zrobię trochę dalej od skory głowy bo boje sie przylizu
Inuyashka jest offline  
Stary 2010-07-30, 23:24   #2973
Madziulek_90
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez moniulka20 Pokaż wiadomość
czytam ogladam i tylko sie napalilam na to heh, no ale kot mi to zrobiw wrr.
To zdolnego masz kota

Przepraszam, ale nie mogłam się opanować.
Madziulek_90 jest offline  
Stary 2010-07-31, 08:49   #2974
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
1 zabieg 10-15 cm od głowy!!!???? Jest wogóle wtedy sens robić zabieg...???
Jak dla mnie jest to totalnie bezsensu... to tak jak by pofarbować włosy od połowy głowy...

a ja wyczulam tutaj lekkie cos. duza ilosc wykrzyknikow swiadczy ze ktos krzyczy a tutaj znaki zapytania swiadcza o dociekliwosci i wyrazaja ze cos dla Ciebie jest bez sensu. przez internet tez mozna wyrazac emocje. nie chodzi mi ze krzyczysz ale wiadomo o co chodzi

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
To zdolnego masz kota

Przepraszam, ale nie mogłam się opanować.
to samo chcialan napisac

ja jestem miesiac po drugim prostowaniu i musze przyznac ze musze czasem poratowac sie prostownica bo suszarka juz nie daje rady. ciekawe dlaczego sie tak dzieje? moze ze mam krotkie wlosy? moze sierpien wytrzymam i znowu prostowanie..czyli w moim porzypadku co 2 miechy

a swoja droga jesli ktos ma dlugie wlosy to zazdroszcze mu ze moze zrobic to 15 cm od skory nie ma wtedy efektu przylizu. a to jest straszne jeszcze przy cienkich wlosach. a wiadomo ze dlugie to jeszcze ciezke i przyliz mega murowany.

24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2010-07-31 o 08:52
Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2010-07-31, 08:52   #2975
agusiajnw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
skoro zadajesz konkretne pytanie to ja Ci na nie konkretnie odpowiem
moje włosy są gładkie, proste, zdrowe i lśniące tak mniej więcej na długości 10-15 cm., poniżej już niestety nie- zniszczyłam je trwałą, dekoloryzacją i wielokrotnym farbowaniem. więc nie widzę sensu nakładania keratyny przy głowie- zwłaszcza po tym jak wiele dziewczyn skarzyło się na okropnie przylizane i bardziej przetłuszczające się po zabiegu włosy. Po co mam poprawiać coś co jest bardzo dobre?
Ciekawa jestem jaki niby efekt uboczny miałby mnie spotkać po tym?
a jeśli chodzi o "normalne" salony to ja do takich nie chodze juz od ponad roku- mam dość niechcianej wizji jakiejs fryzjerki na mojej glowie. I powiem Ci ze nigdy nie byłam tak zadowolona z moich włosów jak teraz- sama je sobie scinam, farbuje a jutro sama wyprostuje
oczywiście, że nie będzie żadnych skutków ubocznych, nie wiem skąd w ogóle ten pomysł
W salonie fryzjerskim, dobry fryzjer też nigdy nie będzie nakładał czegoś na całą długośc włosów jeśli nie ma takiej potrzeby...
Powiedziałabym więcej ale nie chcę nerwówki wprowadzac
anwen ja też mam długie i proste włosy i też bym zrobiła kolejny raz tak jak Ty chcesz teraz bez wahania

W każdym bądź razie - wczoraj zrobiłam zabieg nie mam jak wstawi zdjęc żeby się pochwalic, ale jestem bardzo zadowolona
Miała bardzo suche i zniszczone włosy (blond palette - odradzam ), a teraz mam jak z reklamy Proste i tak miałam więc na to nie patrzę
Mam tylko nadzieję że długo tak będą wyglądały

Jedna uwaga - myślałam że się uduszę wszystkie okna otwarte, ja i TŻ w maskach, a i tak nie można było wytrzymac... łzy leciały ciurkiem a oddech można było dopiero złapac wystawiając głowę za okno...
Ale chyba było warto

Edytowane przez agusiajnw
Czas edycji: 2010-07-31 o 08:57
agusiajnw jest offline  
Stary 2010-07-31, 09:01   #2976
estre
Zakorzenienie

Kurcze, a co ze zwierzakami domowymi?
Jak jest taki smród to czy im to nie szkodzi jakoś?
Nie wiem co zrobić z moimi na ten czas...
Wywalę je chyba na balkon
Stary 2010-07-31, 09:01   #2977
_paula_20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość

Jedna uwaga - myślałam że się uduszę wszystkie okna otwarte, ja i TŻ w maskach, a i tak nie można było wytrzymac... łzy leciały ciurkiem a oddech można było dopiero złapac wystawiając głowę za okno...
Ale chyba było warto
to mnie przeraża , ale mam nadzieję ze warto pocierpieć

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline  
Stary 2010-07-31, 09:05   #2978
mmm3m
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
wiesz trillinka skoro mmm3m zapomniała nick osoby, która pisała 2 posty przed nią to nie ma się co dziwić, że zapomniała też, że pojawiały się już w wątku dziewczyny które robiły tak jak ja.
Poza tym z tego co mi wiadomo preparat nie powinien mieć kontaktu ze skórą i zalecane jest nakładanie keratyny kilka cm od głowy. Ja mam zamiar nałozyć kilkanaście cm od głowy ale nikogo przeciez do tego nie namawiam ani tym bardziej nie proszę o przyzwolenie. A jeśli chodzi o ton wypowiedzi katarzyny- to i moim zdaniem przesadziła- nie pierwszy raz zresztą. Swoją drogą jesli wymaga się od innych tolerancji wypadało by się nią również wykazać...
Koniec offtopa- jutro jeśli tylko uda mi się zrobić zdjęcia pokaże efekty
Ale gdzie tu brak tolerancji z mojej strony? Przecież nie szykanuję twojego wyboru, jedynie mnie zaintrygował i czekam na efekty by wiedzieć czy rzeczywiście warto robić od połowy głowy w takim przypadku jak twój.
A nicków za zwyczaj nie pamiętam bo są takie nie po polsku najczęściej więc staram się ratować cytatami xD
mmm3m jest offline  
Stary 2010-07-31, 10:36   #2979
katarzyna21
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a ja wyczulam tutaj lekkie cos. duza ilosc wykrzyknikow swiadczy ze ktos krzyczy a tutaj znaki zapytania swiadcza o dociekliwosci i wyrazaja ze cos dla Ciebie jest bez sensu. przez internet tez mozna wyrazac emocje. nie chodzi mi ze krzyczysz ale wiadomo o co chodzi...
Hehe...zawsze mnie to rozbawia, bo fakt zawsze używam 3x wykrzyknika, 3xpytajnika no i wielokropka...wszedzie nie tylko na forach
No i fakt czasem to moze być źle odebrane, ale jak ktoś szuka dziury w całym to ją znajdzie i sie nakreci negatynie...

Cytat:
moje włosy są gładkie, proste, zdrowe i lśniące tak mniej więcej na długości 10-15 cm., poniżej już niestety nie- zniszczyłam je trwałą, dekoloryzacją i wielokrotnym farbowaniem. więc nie widzę sensu nakładania keratyny przy głowie- zwłaszcza po tym jak wiele dziewczyn skarzyło się na okropnie przylizane i bardziej przetłuszczające się po zabiegu włosy. Po co mam poprawiać coś co jest bardzo dobre?
Ciekawa jestem jaki niby efekt uboczny miałby mnie spotkać po tym?
a jeśli chodzi o "normalne" salony to ja do takich nie chodze juz od ponad roku- mam dość niechcianej wizji jakiejs fryzjerki na mojej glowie. I powiem Ci ze nigdy nie byłam tak zadowolona z moich włosów jak teraz- sama je sobie scinam, farbuje a jutro sama wyprostuje
Mi chodziło tylko o to że bezsensu jest robić pierwszy zabieg od połowy włosów...każdy nast może być bo jednak włosy odrastają zdrowsze i mniej zmaltretowane... a o efekt uboczny chodziło mi że bedą to włosy różnej jakości... przy skórze i te 15cm, takie naturalne itd...a dalej mega proste i błyszczące...jakby nie pasujące do reszty...i w tym tkwi w mojej opini lekki bezsens...ale jak już pisałam wczesniej każdy ma swoja fantazje i pomysły...
katarzyna21 jest offline  
Stary 2010-07-31, 10:43   #2980
mmm3m
BAN stały

Cytat:
Hehe...zawsze mnie to rozbawia, bo fakt zawsze używam 3x wykrzyknika, 3xpytajnika no i wielokropka...wszedzie nie tylko na forach
No i fakt czasem to moze być źle odebrane, ale jak ktoś szuka dziury w całym to ją znajdzie i sie nakreci negatynie...

Mi chodziło tylko o to że bezsensu jest robić pierwszy zabieg od połowy włosów...każdy nast może być bo jednak włosy odrastają zdrowsze i mniej zmaltretowane... a o efekt uboczny chodziło mi że bedą to włosy różnej jakości... przy skórze i te 15cm, takie naturalne itd...a dalej mega proste i błyszczące...jakby nie pasujące do reszty...i w tym tkwi w mojej opini lekki bezsens...ale jak już pisałam wczesniej każdy ma swoja fantazje i pomysły...
No właśnie ja tego samego się obawiam. Przecież ten zabieg bardzo nabłyszcza włosy, odżywia i pewnie różnica będzie drastyczna mimo zdrowych włosów na czubku głowy. Ale jak już pisałam, czekam na efekty bo być może moje obawy zostaną obalone
mmm3m jest offline  
Stary 2010-07-31, 10:47   #2981
Inuyashka
BAN stały

jestem właśnie po pierwszym prostowaniu
i juz czekam tylko na szampon i odzywke
masakra jak nam oczy łzawiły
Inuyashka jest offline  
Stary 2010-07-31, 11:11   #2982
katarzyna21
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Inuyashka Pokaż wiadomość
jestem właśnie po pierwszym prostowaniu
i juz czekam tylko na szampon i odzywke
masakra jak nam oczy łzawiły
Oj biedactwo...ale wrażliwcy tak maja... ja siedziałam z mokrym ręcznikiem przy twarzy jak mi moj TŻ robił włosy... bo nawet maseczka chirurgiczna nie dawala rady...

Ale już bliżej końca i bedzie spoko
katarzyna21 jest offline  
Stary 2010-07-31, 11:45   #2983
mmm3m
BAN stały

Cytat:
Oj biedactwo...ale wrażliwcy tak maja... ja siedziałam z mokrym ręcznikiem przy twarzy jak mi moj TŻ robił włosy... bo nawet maseczka chirurgiczna nie dawala rady...

A czy da się do tego jakoś przyzwyczaić, np. po kilku zabiegach?
mmm3m jest offline  
Stary 2010-07-31, 11:48   #2984
agusiajnw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
moje były w drugim pokoju zamknięte... ale jeżeli nie będzie zimno to dobry pomysł żeby były na balkonie, tam na pewno nie dostaną się te opary

Cytat:
Napisane przez _paula_20 Pokaż wiadomość
myślę że warto

Cytat:

A to nie wpadłam na pomysł mokrego ręcznika - daje to coś? Bo ja to miałam ochotę w samej bieliźnie wybiec na dwór i uciekac od własnych włosów
agusiajnw jest offline  
Stary 2010-07-31, 11:49   #2985
Inuyashka
BAN stały

Cytat:

teraz siedzę z odzywka i jest jeszcze gorsza
a taki ładny zapach miała w butelce
Inuyashka jest offline  
Stary 2010-07-31, 11:51   #2986
mimi44
Rozeznanie

GG do mimi44

Witajcie dziewczyny.
Podglądałam was po cichu od dawna i w końcu zakupiłam sobie keratynke.Szukam chętnej na 1/2 ,moze jest ktos z Wa-wy z kim mozna bedzie sie umówić na wzajemne prostowanie,zapraszam do siebie
mimi44 jest offline  
Stary 2010-07-31, 12:18   #2987
katarzyna21
BAN stały

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A czy da się do tego jakoś przyzwyczaić, np. po kilku zabiegach?
Nie da sie przyzwyczaić... robiłam 2 koleżanką i było to samo Przynajmniej ja nie mogłam się przyzwyczaić

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
...
A to nie wpadłam na pomysł mokrego ręcznika - daje to coś? Bo ja to miałam ochotę w samej bieliźnie wybiec na dwór i uciekac od własnych włosów
Cytat:
teraz siedzę z odzywka i jest jeszcze gorsza
a taki ładny zapach miała w butelce
Daje radę... ale szału nie ma, ogólnie to wszystkie te mazidła ładnie pachną w butelce przez chcwilę... ale na dłuższą mete są okropne...
Tak sie zastanawiam jak w zimie bede chciała zrobić zabieg... to chyba w garażu na -20 st C bede robić...hehehehe
katarzyna21 jest offline  
Stary 2010-07-31, 12:36   #2988
edycisko
Raczkowanie

ja robiłam sobie sama,przy wiatraku i nic nie szczypie,nic nie dusi
tak że ,jeżeli tylko macie możliwość załatwić sobie takiż sprzęt,to załatwiajcie.
edycisko jest offline  
Stary 2010-07-31, 12:46   #2989
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:

nie trzeba sie nakrecac zeby wyczuc niesmak.

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2010-07-31, 13:02   #2990
Inuyashka
BAN stały

Mam gładziutkie włosy
Inuyashka jest offline  
Stary 2010-07-31, 13:08   #2991
katarzyna21
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
nie trzeba sie nakrecac zeby wyczuc niesmak.
hehe...twoj czy mój...skończmy ten offtop EOT i tyle

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Mam gładziutkie włosy
No to wrzuc fotki...i tu i na tym drugim tylko ze zdjęcami...bo z tego co pamietam dziewczyny nie chciały aby tam komentować...
katarzyna21 jest offline  
Stary 2010-07-31, 13:12   #2992
Inuyashka
BAN stały

Cytat:
hehe...twoj czy mój...skończmy ten offtop EOT i tyle

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

No to wrzuc fotki...i tu i na tym drugim tylko ze zdjęcami...bo z tego co pamietam dziewczyny nie chciały aby tam komentować...
baterie sie ładuja
jej mam nadzieje ze zostanie ten efekt juz po prostowaniu bo po suszeniu nie były takie gładkie
Inuyashka jest offline  
Stary 2010-07-31, 13:53   #2993
mourie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez _paula_20 Pokaż wiadomość
Ja za pierwszym razem kiedy robiłam tylko pasemko włączyłam wiatrak w stronę mieszkania i faktycznie mi ten zapach przeszkadzał.

Drugi raz jak robiłam zabieg otworzyłam całe okno na oścież, a wiatrak ustawiłam na największe obrony, ale tym razem w stronę okna, postawiłam lustro na parapet i siedziałam między oknem, a wiatrakiem - cały smrodek wywiewał poza mieszkanie, a że leciało na mnie bezpośrednio chłodne powietrze - nie czułam niemal nic. Dopiero jak szłam do małej łazienki zmywać preparaty, czułam ostry zapach, ale kiedy wróciłam do okna - znów było ok
Tak więc nikt w moim domu nie ucierpiał

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Tak sie zastanawiam jak w zimie bede chciała zrobić zabieg... to chyba w garażu na -20 st C bede robić...hehehehe
No zimą faktycznie będzie problem

Edytowane przez mourie
Czas edycji: 2010-07-31 o 13:56
mourie jest offline  
Stary 2010-07-31, 13:58   #2994
Maggie_90
Wtajemniczenie

Cytat:
baterie sie ładuja
jej mam nadzieje ze zostanie ten efekt juz po prostowaniu bo po suszeniu nie były takie gładkie
Taaaak, chcemy zobaczyć efekty ;D
Dziewczynki, encanto, pojawiło się na allegro- tylko 3 szt., z czego jedną biorę ja, więc szybciutko ;D

Osobiście nie mam pojęcia skąd ten naskok na katrzynę21, nie zauważyłam nic obraźliwego w jej wypowiedziach prócz tego, że jest osobą z charakterkiem i tyle
A sama też nie zamierzam nakładać encanto zaraz przy skórze głowy, nie chcę przetłuszczających się włosów i przylizu, a lepiej chuchać na zimne A 15 cm też wydaje mi się być trochę za dużo, na moje z 5 cm będzie idealnie, taką mam nadzieję
Maggie_90 jest offline  
Stary 2010-07-31, 14:15   #2995
katarzyna21
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, encanto, pojawiło się na allegro- tylko 3 szt., z czego jedną biorę ja, więc szybciutko ;D

Osobiście nie mam pojęcia skąd ten naskok na katrzynę21, nie zauważyłam nic obraźliwego w jej wypowiedziach prócz tego, że jest osobą z charakterkiem i tyle
A sama też nie zamierzam nakładać encanto zaraz przy skórze głowy, nie chcę przetłuszczających się włosów i przylizu, a lepiej chuchać na zimne A 15 cm też wydaje mi się być trochę za dużo, na moje z 5 cm będzie idealnie, taką mam nadzieję
Ależ dziekuję za zauważenie jakże subtelnej różnicy między moim specyficznym pisaniem postów...a byciem nie miłym

Ja chyba też nakładama jakies 3 cm...a teraz mam już odrost od keratyny i widzę duuuuża róznice...mimo że teoretycnie keratyna sie wypłukuje...
katarzyna21 jest offline  
Stary 2010-07-31, 14:24   #2996
_paula_20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, encanto, pojawiło się na allegro- tylko 3 szt., z czego jedną biorę ja, więc szybciutko
i jeden zestaw kupiłam ja nie mogę się doczekać kiedy przesyłka dotrze

_paula_20 jest offline  
Stary 2010-07-31, 14:37   #2997
Inuyashka
BAN stały

któras używała to serum keratynowe z mazideł ?
ta: http://mazidla.com/index.php?option=...d=287&Itemid=2
jeszcze zastanawiam sie nad jedwabnym serum: http://mazidla.com/index.php?option=...d=286&Itemid=2

Edytowane przez Inuyashka
Czas edycji: 2010-07-31 o 15:17
Inuyashka jest offline  
Stary 2010-07-31, 16:20   #2998
estre
Zakorzenienie

Dzięki za odpowiedzi, wszystko już wiem

Jeszcze mam pytanko jedno...
Czy jest ktoś z Katowic lub okolic (tak do 30km), kto np. chciałby się umówić na wzajemne prostowanie? Tylko u mnie z racji pracy tylko weekendy wchodzą w grę.
Stary 2010-07-31, 18:44   #2999
anwen
Zadomowienie

GG do anwen

Zrobiłam tak jak mówiłam - czyli ok 10-15 cm od głowy. Mam wrażenie, że zabieg się udał bo już przy suszeniu odżywki włosy były idealnie proste
Zapach rzeczywiście straszny! Oczy łzawiły mi okropnie i aż w gardle mnie piekło cały zabieg zajął mi 4 godziny- więc nie najgorzej
Niestety okazało się, że ładowarka do moich akumulatorków została w domu więc mam tylko zdjęcia z komórki- raczej średnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0014.jpg (150,0 KB, 500 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00153a.jpg (214,2 KB, 439 załadowań)

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012

Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com

Edytowane przez anwen
Czas edycji: 2010-12-16 o 21:18
anwen jest offline  
Stary 2010-07-31, 18:57   #3000
_paula_20
Raczkowanie

Cytat:
Zrobiłam tak jak mówiłam - czyli ok 10-15 cm od głowy. Mam wrażenie, że zabieg się udał bo już przy suszeniu odżywki włosy były idealnie proste
Zapach rzeczywiście straszny! Oczy łzawiły mi okropnie i aż w gardle mnie piekło cały zabieg zajął mi 4 godziny- więc nie najgorzej
Niestety okazało się, że ładowarka do moich akumulatorków została w domu więc mam tylko zdjęcia z komórki- raczej średnie
pięknie wyglądają zazdroszczę takich długich włosków

_paula_20 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości