Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-02, 16:03   #4171
dottoressa
Zakorzenienie

Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez sweetnusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny w czerwcu robilam zabieg encanto(STR79), zaznaczam ze bylam MEGA ZADOWOLONA.. Efekt tez utrzymywal sie bardzo dlugo. Pod koniec sierpnia planowalm meisieczny wyjazc do azji, chialam powtorzyc zabieg zeby na palzy nie miec problemu z wlosami, neistty nie udalo mi sie zakupic keratyny na allegro.. Jak wyjezdzalm to efekt jeszzce troche sie utrzymywal.. PO TYG WLOSY ZACZELY WYCHODZIC MI GARSCIAMI!!!!!! jestem zalamana.. tlumacze sobi ze moze ejsli wlosy byly pokryte keratyna to po prostu te ktpre mialy sie wczesneij wykruszyc badz polamac odpadaja teraz, gdy nie am tego "wzmocnienia" ;p W przyszlym tyg planuej ejszcze raz encanto.. mam nadz ze pomoze, jesli nie to zalamka..
ja robiłam w sierpniu i teraz zaczęły mi wypadać intensywnie - nigdy wcześniej tak nie miałam

ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline  
Stary 2010-10-02, 16:18   #4172
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Dziewczyny w czerwcu robilam zabieg encanto(STR79), zaznaczam ze bylam MEGA ZADOWOLONA.. Efekt tez utrzymywal sie bardzo dlugo. Pod koniec sierpnia planowalm meisieczny wyjazc do azji, chialam powtorzyc zabieg zeby na palzy nie miec problemu z wlosami, neistty nie udalo mi sie zakupic keratyny na allegro.. Jak wyjezdzalm to efekt jeszzce troche sie utrzymywal.. PO TYG WLOSY ZACZELY WYCHODZIC MI GARSCIAMI!!!!!! jestem zalamana.. tlumacze sobi ze moze ejsli wlosy byly pokryte keratyna to po prostu te ktpre mialy sie wczesneij wykruszyc badz polamac odpadaja teraz, gdy nie am tego "wzmocnienia" ;p W przyszlym tyg planuej ejszcze raz encanto.. mam nadz ze pomoze, jesli nie to zalamka..
A jak ktoś nie planuje już więcej ENCANTO ...
Stary 2010-10-02, 16:45   #4173
sweetnusia
Raczkowanie

nie wiem czy pamietacie ale swego czasu bylo juz glosno na forum odnosnie wypadania wlsow.. wtedy wydawalo mi sie ze to tylko niepotrzebny szum.. etraz jestem zszokowana ze takie ilosci wloso moga wypadac podczas mycia... szczotkowania.. =|
sweetnusia jest offline  
Stary 2010-10-02, 16:48   #4174
Jennifer85
Zakorzenienie

Bardzo duzo osob narzeka o tej porze roku na to, ze wypadaja im wlosy. Moze Wy tez tak macie?

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-10-02, 17:22   #4175
edytka8787
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
Ja również zauważyłam różnicę między keratyną u Jaysona a tą u Adamaprl. Co więcej, moja keratyna od Adamprl była na "wpół" otwarta, jedynie szampon był zamknięty szczelenie, a pozostałe dwie buteleczki miały prawie oderwaną folię pod nakrętką. Być może to przez wstrząsy itp, ale wcześniejsza kertayna od Jaysona była szczelnie zamknięta. Miała któraś z Was to samo z keratyną od Adamprl?Bo jeśli moja sytuacja jest jedyna to zapewne przypadek, ale jeśli nie :/ No i pełno jakiś grudek w niej było...
Hej ja tez zamowilam keratyne u adamprl i mialam buteleczki 2 otwarte na poczatku sie przestraszylam , bo myslalam , ze uzywane czy cos , ale patrze sa pelne , to mysle sobie , ze moze pod zakretka sa takie zabki , ktore przekrecajac otwieraja ta folie np jak w sokach teraz albo otwieraja i dolewaja cos innego nie daj boze , ale mysle , ze nie skoro czlowiek tyle placi choc roznie bywa z ta uczciwoscia
Stary 2010-10-02, 17:38   #4176
sweetnusia
Raczkowanie

Włosy zaczely wypadac mi poczatkiem wrzesnia jak bylam w Tajlandii.. Uwierz mi ze takie ilosci nie sa normalne.. nigdy czegos takiego wczesniej nie miaalm. Dodam tez ze zmiany hormonalne awitaminozy etc nie wchodza w gre.. odzywiam sie dobrze , zreszta jestem po Akademi Med. wiec jakies tam pojecie o swoim zdrowiu mam Zdecydowanie to przez encanto. Mam teraz tylko nadzieje ze to dlatego ze nie zrobilam koeljnego zabiegu w okreslonym czasie i slabe koncowki ktore normalnie dawno jzu by wypadly hurtowo lamia sie teraz... Bo rzeczywiscie po encanto przestaly mui sie lamac konce i wlosy byly mocniejsze...
sweetnusia jest offline  
Stary 2010-10-02, 18:02   #4177
weronikawera
Przyczajenie

Mam pytanko jakie szampony i odżywki należy używać po kreatynowym prostowaniu ?(chodzi mi o konkretne przykłady)
Pozdrawiam : ****
weronikawera jest offline  
Stary 2010-10-02, 18:09   #4178
Smarfetka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez weronikawera Pokaż wiadomość
Mam pytanko jakie szampony i odżywki należy używać po kreatynowym prostowaniu ?(chodzi mi o konkretne przykłady)
milion razy było już to wałkowane

baby dream
hipp

gloria
dolce latte
crema al latte

Edytowane przez Smarfetka
Czas edycji: 2010-10-02 o 18:12
Smarfetka jest offline  
Stary 2010-10-02, 18:10   #4179
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez weronikawera Pokaż wiadomość
babydream z rossmana
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij

Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2010-10-02, 18:12   #4180
_Enea_
Raczkowanie

sweetnusia a możesz opisać jak wyglądają te włosy które Ci wypadają? Tzn czy widzisz na końcu cebulkę, czy może są urwane albo załamane na końcu albo nienaturalnie cienkie od reszty włosa?

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline  
Stary 2010-10-02, 18:31   #4181
sweetnusia
Raczkowanie

jak znajde chwile to sprawdze.. wydaje mi sie ejdnak ze sa bez cebulki.. czyli polamane.. do tej pory jednak tego nie sparwdzalam.. sa to duze ilosci dlatego ciezko to zweryfikować.. MASAKRA!!!
sweetnusia jest offline  
Stary 2010-10-02, 18:35   #4182
Jennifer85
Zakorzenienie

To powinnas napisac, ze sie lamia a nie wypadaja. A uzywasz prostownicy? Suszarki itd?

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-10-02, 18:47   #4183
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
jak znajde chwile to sprawdze.. wydaje mi sie ejdnak ze sa bez cebulki.. czyli polamane.. do tej pory jednak tego nie sparwdzalam.. sa to duze ilosci dlatego ciezko to zweryfikować.. MASAKRA!!!
Zabiegu nie robiłam, ale wątek śledzę od dłuższego już czasu...Encanto nie nakłada się na całą długość, tylko kilka cm od skóry głowy...więc wątpię żeby to był winowajca. Faktycznie sprawdź czy włosy wypadają razem z cebulkami czy może się łamią...a zmiana klimatu nie ma wpływu??

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Stary 2010-10-02, 19:02   #4184
sweetnusia
Raczkowanie

one i wypadaja i sie lamia.. takei duze ilsoci to nie wina suszarki czy prostownicy ktorej uzywam od 10lat.. tylko zabiegu.. nei weim czy przegladalas caly watek ale ktoras z dziewczyn natknela sie na jakies zagraniczne forum na ktorym bylo glosno o wypadaniu wloso po tym zabiegu.. jeszcze 2-3mies temu smialam sie z tego i myslalm ze to tylko niepotzrebny szum.. teraz wiem ze serio wlosy wypadaja i to w duzych ilosciach..

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Zabiegu nie robiłam, ale wątek śledzę od dłuższego już czasu...Encanto nie nakłada się na całą długość, tylko kilka cm od skóry głowy...więc wątpię żeby to był winowajca. Faktycznie sprawdź czy włosy wypadają razem z cebulkami czy może się łamią...a zmiana klimatu nie ma wpływu??
Wątek sledze od samego poczatku.. i wiem ze jzu wczesniej bylo o tym glosno.. w momencie kiedy efekt przestal byc widoczny.. wlosy zaczely mi wypadac naprawde w duzych ilsociach. Zdecydowanie zmiana klimatu nei ma tu nic do rzeczy, podrozuje czesto i nigdy cos takiego mi sie nie przytrafilo.
Zdecydowanie to po encanto! tak jak jzu wczesniej pisalam, sprobuje powtorzyc zabieg, mam nadz ze bedzie lepiej..

jeszcze jedno.. preparat nakladalam zgodnie z zasadami, nie musisz mi tu pisac oczywistych rzeczy jakto ze keratyny nei naklada sie od samej glowy..
do samego konca wlosy mylam szamponem bez SLS i uzywalam odpowiednich odzywek http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...4&postcount=16
sweetnusia jest offline  
Stary 2010-10-02, 19:15   #4185
aagusiaa88
Zakorzenienie

A moze to chodzi o to, ze to jest za mocne na wlosy europejskie? Pamietacie? Cos tam bylo o tym, ze to jest lepsze do wlosow murzynek, ktore maja wlosy grube. Moze dlatego wlosy sa oslabione i wypadaja. Czy cos mi sie porypalo? Jesli tak, to prosze o uswiadomienie mnie
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2010-10-02, 19:25   #4186
estre
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
ja robiłam w sierpniu i teraz zaczęły mi wypadać intensywnie - nigdy wcześniej tak nie miałam
Ja mam tak samo, zabieg robiłam w sierpniu, od jakichś dwóch tygodni, może mniej wypada mi sporo włosów.
Szczególnie to widać przy rozczesywaniu mokrych. Cały grzebień we włosach
Stary 2010-10-02, 19:29   #4187
Ćwirka
ćwir ćwir

Czytam Wasze ostatnie posty i cieszę się, że nie zrobiłam zabiegu Moje 1/3 butelek ze wspólnego zamówienia nadal stoi nietknięte, a ostatnio coś się usmiechało do mnie Ale znowu mi przeszło po Waszych opiniach.
Stary 2010-10-02, 19:34   #4188
Plotkaraaa
xoxo

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Czytam Wasze ostatnie posty i cieszę się, że nie zrobiłam zabiegu Moje 1/3 butelek ze wspólnego zamówienia nadal stoi nietknięte, a ostatnio coś się usmiechało do mnie Ale znowu mi przeszło po Waszych opiniach.
ja tak samo.
a jak była nowość to pokroić się chciałam dac za ten preparat

.
Plotkaraaa jest offline  
Stary 2010-10-02, 19:35   #4189
estre
Zakorzenienie

Ja już pisałam to kilka dni temu, ale też powtórzę jeszcze raz. Farbowałam włosy, dopiero po tym zaczęły mi wypadać włosy.
Farba Syoss. Nie wiem czy to wina farby czy Encanto, ale może być różnie.
Stary 2010-10-02, 20:21   #4190
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
one i wypadaja i sie lamia.. takei duze ilsoci to nie wina suszarki czy prostownicy ktorej uzywam od 10lat.. tylko zabiegu.. nei weim czy przegladalas caly watek ale ktoras z dziewczyn natknela sie na jakies zagraniczne forum na ktorym bylo glosno o wypadaniu wloso po tym zabiegu.. jeszcze 2-3mies temu smialam sie z tego i myslalm ze to tylko niepotzrebny szum.. teraz wiem ze serio wlosy wypadaja i to w duzych ilosciach..

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Wątek sledze od samego poczatku.. i wiem ze jzu wczesniej bylo o tym glosno.. w momencie kiedy efekt przestal byc widoczny.. wlosy zaczely mi wypadac naprawde w duzych ilsociach. Zdecydowanie zmiana klimatu nei ma tu nic do rzeczy, podrozuje czesto i nigdy cos takiego mi sie nie przytrafilo.
Zdecydowanie to po encanto! tak jak jzu wczesniej pisalam, sprobuje powtorzyc zabieg, mam nadz ze bedzie lepiej..

jeszcze jedno.. preparat nakladalam zgodnie z zasadami, nie musisz mi tu pisac oczywistych rzeczy jakto ze keratyny nei naklada sie od samej glowy..
do samego konca wlosy mylam szamponem bez SLS i uzywalam odpowiednich odzywek http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...4&postcount=16
Po prostu głośno się zastanawiam, nie mam zamiaru uświadamiać no cóż, w takim razie mam nadzieję, że wypadanie przejdzie.

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Stary 2010-10-02, 20:50   #4191
dottoressa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo, zabieg robiłam w sierpniu, od jakichś dwóch tygodni, może mniej wypada mi sporo włosów.
Szczególnie to widać przy rozczesywaniu mokrych. Cały grzebień we włosach
o tak - właśnie po myciu jest ich najwięcej

miałaś kiedyś problemy z takim wypadaniem włosów?
kiedy je farbowałaś?

ja zaczęłam niedawno stosować doustną antykoncepcję - może to przez to

dottoressa jest offline  
Stary 2010-10-02, 21:04   #4192
estre
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
o tak - właśnie po myciu jest ich najwięcej

miałaś kiedyś problemy z takim wypadaniem włosów?
kiedy je farbowałaś?

ja zaczęłam niedawno stosować doustną antykoncepcję - może to przez to
Zdarzało mi się czasem po farbowaniu, ale tylko jeśli była to tańsza farba.
Przy droższych nigdy. Wydawało mi się, że Syoss jest dobrą farbą, używałam jej pierwszy raz.
Farbowałam dwa tygodnie temu.
Będę robić zabieg ponownie, dam mu jeszcze jedną szansę. Tylko tak się nie mogę zebrać. Może jutro...
Stary 2010-10-02, 21:34   #4193
dottoressa
Zakorzenienie

Cytat:
Przy droższych nigdy. Wydawało mi się, że Syoss jest dobrą farbą, używałam jej pierwszy raz.
Będę robić zabieg ponownie, dam mu jeszcze jedną szansę. Tylko tak się nie mogę zebrać. Może jutro...
Ja szczerze wątpię ze to za sprawa tego zabiegu... Nakładalam specyfik na wlosy od połowy ich długości... Chciałabym żeby wypowiedziala sie w tym temacie Ehinokokus-ona siedzi w tym najdłużej...

dottoressa jest offline  
Stary 2010-10-02, 21:46   #4194
anwen
Zadomowienie

GG do anwen

Dziewczyny nie siejcie niepotrzebnie paniki! Siedzę na róznych forach (nie tylko na wizażu) i ostatnio bardzo dużo dziewczyn narzeka na wypadanie włosów. Taka pora roku po prostu. Trzeba wzbogacić dietę albo postawić na jakieś suplementy. A co do farb to mi niestety wzmagają wypadanie zarówno te tanie jak i drogie- profesjonalne :/

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012

Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline  
Stary 2010-10-02, 21:54   #4195
dottoressa
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie siejcie niepotrzebnie paniki! Siedzę na róznych forach (nie tylko na wizażu) i ostatnio bardzo dużo dziewczyn narzeka na wypadanie włosów. Taka pora roku po prostu. Trzeba wzbogacić dietę albo postawić na jakieś suplementy. A co do farb to mi niestety wzmagają wypadanie zarówno te tanie jak i drogie- profesjonalne :/
Wiem,ze wielu dziewczynom jesienią i wiosna wypadaja wlosy,jednak mnie ten problem do tej pory nie dotyczyl-dlatego mnie to martwi...

dottoressa jest offline  
Stary 2010-10-02, 22:43   #4196
aja23
Rozeznanie

Widzę, że panika się powoli robi ja jestem przed keratyną....
nigdy nie miałam problemów z wypadaniem włosów, a od jakiegoś czasu 2-3 tygodnie lecą mi włosy garściami! nie prostuję, nie farbowałam nigdy
Wkrótce wybieram się do lekarza bo przeraża mnie to co się dzieje! Płakać mi się chce gdy myje głowę lub czeszę, wszędzie moje włosy! Moje koleżanki z tego co mówią to mają podobnie...nie mam pojęcia czego to wina ale może u Was dziewczyny to też nie wina Encanto, bo u mnie napewno nie...
aja23 jest offline  
Stary 2010-10-02, 23:04   #4197
Madziulek_90
Zadomowienie

Ja również robiłam zabieg w wakacje i jakiś czas temu zauważyłam, że włosy wychodzą mi całymi pasmami, tak jak wspominały wyżej dziewczyny po umyciu
Rozmawiałam z koleżankami i każda stwierdziła, że po Skrzypovicie zauważały wzmożone wypadanie włosów. Ja Skrzypovitę brałam jakiś czas. Teraz odstawiłam i zauważyłam, że rzeczywiście włosów wypada mi o wiele mniej. Nie jestem pewna, czy ma to jakiś związek, ale u mnie sytuacja uległa poprawie
Madziulek_90 jest offline  
Stary 2010-10-02, 23:13   #4198
lutka21
Raczkowanie

ja narazie jestem niecaly tydzien po encanto i wlosy mi sie przestaly lamac - wypada mniej bo wczesniej to lecialy i lazienke mialam cala we wlosach dywan bym mogla upleść :P a jak mialam czarne to mój facet mówił ze w wannie byla ta laska z horroru hahaha :P

lutka21 jest offline  
Stary 2010-10-03, 08:00   #4199
RoyalTigers
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aja23 Pokaż wiadomość
Widzę, że panika się powoli robi ja jestem przed keratyną....
nigdy nie miałam problemów z wypadaniem włosów, a od jakiegoś czasu 2-3 tygodnie lecą mi włosy garściami! nie prostuję, nie farbowałam nigdy
Wkrótce wybieram się do lekarza bo przeraża mnie to co się dzieje! Płakać mi się chce gdy myje głowę lub czeszę, wszędzie moje włosy! Moje koleżanki z tego co mówią to mają podobnie...nie mam pojęcia czego to wina ale może u Was dziewczyny to też nie wina Encanto, bo u mnie napewno nie...
mam dokładnie tak samo! na piątek jestem umówiona na encento, ale zauważyłam, że od około 2 tygodni trochę wypadają mi włosy.. może nie garściami, ale i przy myciu i na ciemnych ubraniach widać.. zresztą często trzymam ręce w włosah i sama sprawdzam czy czasem czegoś nie wyciągnę
dodatkowo czytając ostanie wiadomości zastanawiam się czy nie przełożyć zabiegu
pamiętajcie jeszcze że biorąc różne suplementy, żeby włosy rosły szybciej, czy też pojawiły się nowe zdrowe włosy - te stare włosy muszą wypaść..
zauważyałam że Jennifer85 dość szybko rosną włosy po specyfiku - doradź proszę gdzie go kupić
RoyalTigers jest offline  
Stary 2010-10-03, 08:15   #4200
Caramella
Wtajemniczenie

ja ostatnio farbowalam trwala farba Londa wlosy sa takie same jak przez zabiegiem, efekt sie nie stracil ale teraz faktycznie zaczely mi bardziej wypadac wlosy - zwalam to na farbowanie, zawsze po farbowaniu mi wypadaja. na szczescie mam duzo wlosow wiec dopoki nie jest to jakies mega wypadanie nie panikuje
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości