Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-04, 12:13   #4231
sorina
Zakorzenienie

Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Nie wiem o co wam chodzi z tą keratyną od Adama (coś tam )
Jakie były od Jasona? ja zamawiałam od Adama zanim pojawił się Jason. Adam odpisał mi że zamawia od tego samego co Jason. Jak zamawiałm keratynę w maju to przyszły mi 3 buteleczki i miały taką folię coś jakby taśma klejąca z jednej strony. Na zdjeicach widac było tą folię. Innych zabezpieczen nie było. Zabieg wszystkim wyszedł ok
Teraz też czekam aż mi wyśle.Dostałyście już ??
sorina jest offline  
Stary 2010-10-04, 12:56   #4232
edytka8787
Rozeznanie

No rozpuszcza folie , bo to chemiczne wszystko , ja tam wierze temu Panu , skoro tyle osob zamawia i robi i wychodzi czyli dziala i cieszyc sie ,a ztym wypadaniem wlosow to niektorzy przesadzaja widze , takto cisza byla , a nagle bum na wypadanie wlosow, moze przez to , ze jesien idzie ,
Stary 2010-10-04, 17:13   #4233
Deborah100
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fanfelka Pokaż wiadomość
wiecie co Dziewczyny? z tym wypadaniem to chyba jest coś na rzeczy. Zabieg przeprowadzałam 2 razy (16 czerwiec i 18 wrzesień). Pod koniec września zauważyłam, że po myciu włosów i rozczesaniu ich nad wanną całe siteczko (w sensie to od wanny) jest zatkane włosami. Wcześniej nigdy mi się to nie zdarzało. Zauważyłam też że jak związuję włosy w kitkę to jest ich strasznie mało... nie wiem czy to po encanto, ale wiem że wcześniej nigdy tak nie miałam....
Wiesz, że mam dokładnie tak samo. Zaraz po myciu wypada ich zdecydowanie więcej niż wcześniej. Łatwo to zauważyć.
Natomiast jeśli są już suche, normalne czesanie i inne czynności to raczej wypada norma.
Też mi się wydaje, że to po encanto, wcześniej nawet gdy bardzo dużo się stresowałam po myciu tak mocno nie wypadały.

Teraz łykam belissę i jem codziennie jabłka + pozytywne myślenie i może nie będzie tak źle.

Przypomniały mi się wypowiedzi osób na amerykańskich forach, niektórzy skarżyli się, na mocne wypadanie.
Może to działa na takiej zasadzie, że osoby mające przed zabiegiem zniszczone, osłabione włosy po encanto poprawia się ich kondycja.

Natomiast u tych, którzy mieli zdrowe jest na odwrót albo jakiś składnik negatywnie podziałał na cebulki włosowe.

Nie wiem, można gdybać do woli. Mam nadzieje, że wszystkie będziemy zadowolone
Deborah100 jest offline  
Stary 2010-10-04, 19:20   #4234
RoyalTigers
Przyczajenie

jesli chodzi o encanto od Adam....to kupilam zestaw okolo dwoch tygodni temu, wszystkie buteleczki byly zabezpieczone i nie naruszone..dzwonilam do goscia i potwierdzil ze zamawia w USA.. uprzedzal nawet ze zabezpieczenia moga sie naruszac przy odkrecaniu, lub gdy caly czas plyn bedzie mial stycznosc z folia zabezpieczajaca
dzisiaj po tych wszystkich emailach sprawdzilam raz jeszcze
butelki trzymalam w pudelku na plasko i zauwazylam ze szampon ma nadal nie naruszona folie, odzywka (chyba jest dos intensywna) troche rozpuscila folie, a treatment calkiem ja rozpuscil.. mysle ze jesli bedziemy trzymac butelki na plasko to plyn (intensywna substancja w koncu) caly czas styka sie z folia i ja moze rozpuscic..to zabezpiecznie jest jedynie pewnie po to aby bylo wiadomo, ze produkt jest nowy i nie naruszony..
butelka jest w koncu z plastiku i sie nie rozpuszcza..wiec moze tylko zaczynamy sie martwic na zapas.. sama sie zastanawiam bo w piatek umowiona jestem na prostowanie..
RoyalTigers jest offline  
Stary 2010-10-04, 21:04   #4235
Happymix
Przyczajenie

Witam,
Przeczytałam wszystkie porady, dziś otrzymałam zamówiony na all zestaw encanto; ale boję się robic sama; czy mozecie poleci jakąś fryzjerkę w Poznaniu, która mi zrobi zabieg w rozsądnej cenie?
pozdrawiam i dziękuję za wszytskie informację, mam nadzieję ze jest to ratunek dla moich zniszczonych falowanych, puszących się włosów
Happymix jest offline  
Stary 2010-10-04, 21:47   #4236
marryme21
Zakorzenienie

Czytałyście to?
http://www.zeberka.pl/art.php?id=10127
marryme21 jest offline  
Stary 2010-10-04, 21:53   #4237
MalaArielka
Wtajemniczenie

Czy już któraś z Was odważyła się tą metodą pokręcić włosy? Jak efekty?
MalaArielka jest offline  
Stary 2010-10-05, 06:52   #4238
Caramella
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Czy już któraś z Was odważyła się tą metodą pokręcić włosy? Jak efekty?
podobno nie ma sensu, keratyna sprawia, ze wlos dazy do tego zeby byc prosty. chyba ktos tu cos takiego pisal juz
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Stary 2010-10-05, 08:02   #4239
Jennifer85
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość

No tak ale tam nie jest napisane jednoznacznie, ze jest to be itd

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-10-05, 08:04   #4240
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Nic nowego tam nie ma Zresztą, to jest śmieszne- w Polsce obowiązują zupełnie inne normy, niż w Stanach. Powoływanie się na telewizję ABC jest zupełnie pozbawione sensu (jeśli chodzi o ten artukuł). A co do "bezpieczeństwa fryzjerek"- przecież producenci zalecają wykonywanie zabiegu m.in. w maseczkach ochronnych, przy odpowiedniej wentylacji... to, że niektóre amerykańskie fryzjerki mają w nosie swoje bezpieczeństwo, to już inna sprawa. Przy wykonywaniu zabiegu raz na 3 miesiące na pewno nikomu nic się nie stanie, także dla mnie to kolejny bzdurny artykulik.
weegirl jest offline  
Stary 2010-10-05, 14:55   #4241
agusiajnw
Zakorzenienie

dawno mnie tu nie było, a wiedze że odkryłyscie że jednak to prostowanie szkodzi włosom... ja po zabiegu jestem już 4 miesiące i raczej jest to co przed i szczerze bym się już skusiła na poprawke ale jak sobie przypomnę jak dusiło to troche mi się odechciewa
agusiajnw jest offline  
Stary 2010-10-05, 16:13   #4242
evelinarav
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to evelinarav

widze, ze chyba watek zamiera....a moze to dlatego, ze kasi ( ) nie ma
evelinarav jest offline  
Stary 2010-10-05, 18:04   #4243
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evelinarav Pokaż wiadomość
widze, ze chyba watek zamiera....a moze to dlatego, ze kasi ( ) nie ma
Ja nie mam co pisać zrobiłam zabieg efekt się utrzymuje i będę powtarzać za tydz ile razy można pisać o tym samym
sorina jest offline  
Stary 2010-10-05, 18:08   #4244
estre
Zakorzenienie

No właśnie
Ja robiłam w niedzielę ponownie, ładnie wyszło i tyle
Stary 2010-10-05, 19:40   #4245
nevershoutnever
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
dawno mnie tu nie było, a wiedze że odkryłyscie że jednak to prostowanie szkodzi włosom... ja po zabiegu jestem już 4 miesiące i raczej jest to co przed i szczerze bym się już skusiła na poprawke ale jak sobie przypomnę jak dusiło to troche mi się odechciewa
a czy zauważyłaś jakieś pogorszenie kondycji włosów gdy keratyna już z nich zeszła w stosunku do tego jakie były przed prostowaniem? jeśli efekt będzie się utrzymywał krótko - trudno, ale nie wybaczę sobie jeśli zniszczę tym zabiegiem włosy
nevershoutnever jest offline  
Stary 2010-10-05, 20:08   #4246
sorina
Zakorzenienie

Co Wam z tym niszczeniem włosów? To nie niszczy włosów, najwyzej nie bedizecie mieć efektu prostych i tyle.
sorina jest offline  
Stary 2010-10-05, 20:19   #4247
mmm3m
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

a moje dwa razy powtórzone pytanie nadal nie otrzymało odpowiedzi. jakiś ignor na mnie włączony czy co?
mmm3m jest offline  
Stary 2010-10-05, 20:33   #4248
sorina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
a moje dwa razy powtórzone pytanie nadal nie otrzymało odpowiedzi. jakiś ignor na mnie włączony czy co?

Odpowiadam :p Nie wiem Nie próbowałam nigdy zamówić. Dziewcyzny pisały ze nie można a ten Adampr czy jakoś tak napisał mi ze zamawia od tego samego dostawcy co kaśka i można od niego zamawiać
sorina jest offline  
Stary 2010-10-06, 00:23   #4249
Ehinokokus
Zadomowienie

bo zadajesz pytanie na które odpowedź była.
jak sobie kupisz na zagranicznym ebayu to sobie kupisz. czemu miałby Ci nie wysłać????
Ehinokokus jest offline  
Stary 2010-10-06, 11:03   #4250
mmm3m
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Odpowiadam :p Nie wiem Nie próbowałam nigdy zamówić. Dziewcyzny pisały ze nie można a ten Adampr czy jakoś tak napisał mi ze zamawia od tego samego dostawcy co kaśka i można od niego zamawiać
A od którego zamawia Kaśka? Wiecie, ja chcę przez ebay bo dla mnie jednej wychodzi taniej niż na allegro

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
bo zadajesz pytanie na które odpowedź była.
jak sobie kupisz na zagranicznym ebayu to sobie kupisz. czemu miałby Ci nie wysłać????
No przecież była afera, że nie wysyłają do Polski i dlatego pytam czy już to odblokowali. Zawsze było zamawiane od brazilianencanto dopóki nie wynikła ta afera, i dlatego pytam, czy już u niego można CZY NADAL MA IGNORA NA POLSKĘ ?
mmm3m jest offline  
Stary 2010-10-06, 11:34   #4251
agusiajnw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Pokaż wiadomość
a czy zauważyłaś jakieś pogorszenie kondycji włosów gdy keratyna już z nich zeszła w stosunku do tego jakie były przed prostowaniem? jeśli efekt będzie się utrzymywał krótko - trudno, ale nie wybaczę sobie jeśli zniszczę tym zabiegiem włosy
nie, nie zauważyłam

keratynę kładłam przede wszystkim dlatego że miałam zniszczone i sianowate włosy i mogę powiedzieć że teraz znów się puszą i wywijają ale nie są aż tak sianowate jak przed zabiegiem więc według mnie to wręcz ratunek dla sianka

Edytowane przez agusiajnw
Czas edycji: 2010-10-06 o 11:35
agusiajnw jest offline  
Stary 2010-10-06, 14:14   #4252
katia84
Zakorzenienie

GG do katia84

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Dziś pojawiła się aukcja od Katarzyny 235 zł w tym 10 zł przesyłka
http://allegro.pl/encanto-do-brasil-...250440233.html

Adam ma 10 zł drożej ale zamówiłam od niego Chyba też tu zagląda bo napisał mi tak:
Cytat:
!!!!!!!!!
Tam jest moje zdjęcie!!!!
Nie wyraziłam zgody na publikację.
Za wykorzystywanie czyichś zdjęć trzeba płacić! a nie kraść i korzystać.
Cytat:
To trzeba napisać tu i tam... kto się podejmie?
Historii z allegro się tak łatwo nie wymaże....

Oczywiście można kupić PEWNE encanto za granicą ok. 140zł (bez przesyłki) :

http://health-beauty.shop.ebay.com/H...=p3286.c0.m282

Przepis prawny:
1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości
lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności
do lat 3.
dziewczyny tam znalazłam też moje zdjecie co z tym fantem zrobić
katia84 jest offline  
Stary 2010-10-06, 15:24   #4253
kaska222
Moderator

katia84 musisz do niej napisac,jesli nie poskutkuje do redakcji Allegro
Ehinokokus tez znalazlam zdjecie ale na innym forum
http://forum.trojmiasto.pl/KERATYNOW...3116,1,11.html

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2010-10-06, 16:42   #4254
katia84
Zakorzenienie

GG do katia84

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
katia84 musisz do niej napisac,jesli nie poskutkuje do redakcji Allegro
Ehinokokus tez znalazlam zdjecie ale na innym forum
http://forum.trojmiasto.pl/KERATYNOW...3116,1,11.html
już napisałam ale później znalazłam moje zdjęcie też na ich stronie internetowej, tylko teraz adresu nie mogę znaleść odpisali że z aukcji usuną, ale chcę się powołać też na ich stronę, ma ktoś może pod ręką
katia84 jest offline  
Stary 2010-10-06, 16:58   #4255
kaska222
Moderator

wyslalam PW zeby nierobic jej reklamy

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-06 o 16:59
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2010-10-06, 20:08   #4256
WMakuch
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sweetnusia Pokaż wiadomość
Włosy zaczely wypadac mi poczatkiem wrzesnia jak bylam w Tajlandii.. Uwierz mi ze takie ilosci nie sa normalne.. nigdy czegos takiego wczesniej nie miaalm. Dodam tez ze zmiany hormonalne awitaminozy etc nie wchodza w gre.. odzywiam sie dobrze , zreszta jestem po Akademi Med. wiec jakies tam pojecie o swoim zdrowiu mam Zdecydowanie to przez encanto. Mam teraz tylko nadzieje ze to dlatego ze nie zrobilam koeljnego zabiegu w okreslonym czasie i slabe koncowki ktore normalnie dawno jzu by wypadly hurtowo lamia sie teraz... Bo rzeczywiscie po encanto przestaly mui sie lamac konce i wlosy byly mocniejsze...
Cześć sweetnusia,
ja dopiero jestem przed zabiegiem ale byłam w zeszłym roku w Tajlandii i nagle mi też zaczęły włosy garściami wypadać może tu chodzi o wodę w Tajlandii?

Mam jeszcze jedno pytanie co do nałożenia produktu, czy nie przydało by się używać folii (tak jak przy farbowaniu) aby produkcja nie dotykał skóry głowy?

Edytowane przez WMakuch
Czas edycji: 2010-10-06 o 20:19
WMakuch jest offline  
Stary 2010-10-07, 06:42   #4257
Caramella
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez WMakuch Pokaż wiadomość

Mam jeszcze jedno pytanie co do nałożenia produktu, czy nie przydało by się używać folii (tak jak przy farbowaniu) aby produkcja nie dotykał skóry głowy?

ja używałam folii
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Stary 2010-10-07, 09:41   #4258
gaffi
Przyczajenie

Hej dziewczyny,
zaczytałam się w wątku w poprzedni piątek, gdzie wcześniej od koleżanki dowiedziałam się o zabiegu w salonie. Poczytałyśmy na internecie i gdy tylko dowiedziałam się że jest możliwość zamówienia zestawu i samodzielnego wykonania, długo się nie zastanawiałam. Nie mam zdjęcia teraz przy sobie moich włosów po suszeniu przed zabiegiem, ale po krótce opisze- otóż mają duże skłonności do puszenia, skręcania, są suche i rozjaśniane, włosów mam dużo- starsze "mamy" gdy prostuje zawsze mówią- po co Ty prsotujesz masz takie ładne gęste i puszyste- ale chyba same rozumiecie - w pielęgnacji są mega uciążliwe, nie wspominając o wilgotnej pogodzie, gdy wyjdę w wyprostowanych włosach, o niczym innym nie myślę jak tylko o tym, że ta super fryzura spod 190 stopni zamienia się w powykręcane nie wiadomo co

Na zabieg jak wspomniałam zdecydowałam się spontanicznie- zrobiła mi go znajoma fryzjerka, zestaw Encancto od jaysona przyszedł z dnia na dzień, siedziałam u niej 4 godziny i podczas suszenia przeżywałyśmy dramat- maski ochronne napewno trochę pomogły.

Dziewczyny moje drogie- wstawiam zdjęcia, mam nadzieję że mi to wyjdzie- jestem bierną uczestniczką forum. Zabieg był wczoraj wieczorem robiony- rano nie wytrzymałam- umyłam włosy HIPPem, odżywki trochę keratynowej dałam, później scandic'a- Water mask. Przy suszeniu nic nie dałam, ale idąc do pracy dzisiaj kupiłam Loton-PROvit Keratyna- ktoś używał?
Jutro nałoże przy suszeniu

Teraz 2 miesiące i okaże się jak długo taki spektakularny efekt (jak na moje włosy_) utrzyma się przez okres jesienny

Edytowane przez gaffi
Czas edycji: 2010-10-07 o 14:18
gaffi jest offline  
Stary 2010-10-07, 10:02   #4259
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Faktycznie dużo włosów a jakie ładne ja bym chyba zapuściła je do równej długości. Śliczne są

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Stary 2010-10-08, 10:26   #4260
gaffi
Przyczajenie

Dziękuje , w sumie to jestem zadowolona.
Na razie jedno mycie było, ale jak dla mnie już jest nieźle, dużo czasu się chyba oszczędza na tych włosach. Co do zapuszczania- do równej długości nie lubię, wolę takie różnej, bo wtedy coś się na tej głowie dzieje
gaffi jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości