Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-25, 16:46   #4621
anulita30
Raczkowanie

Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja mam mpm product nagrzewa do 220 ale blaszki są niesamowite po niej. nie wiem jak to się będzie czynić do zabiegu ???
anulita30 jest offline  
Stary 2010-11-25, 21:58   #4622
perelka_np
Zadomowienie

GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
poza tym ja bym na Twoim miejscu zdecydowała sie juz teraz, bo teraz jest okres "wilgoci" na dworze więc na pewno nie rozstaniesz się z prostownicą... znam to z autopsji... a tak to przez 3miechy odpoczną zimą od prostowania.
Właśnie teraz nie bardzo mi odpowiada robienie tego zabiegu bo aktualnie walczę z wypadaniem włosów ale zauważyłam że mam mnóstwo babyhair długości 1,5cm i wolałabym poczekać do wiosny aż one urosną bo wtedy keratynka ich nie ominie

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012

perelka_np jest offline  
Stary 2010-11-25, 22:57   #4623
rendsaid
Wtajemniczenie

hej dziewczyny !!
bardzo potrzebuje keratyny , jesli ktos chce mi odsprzedac jakas porcje to prosze o kontakt ..
bardzo mi zalezy na tym
rendsaid jest offline  
Stary 2010-11-25, 23:19   #4624
Papryczkaa
Zakorzenienie

a możecie powiedzieć jakim Remingtonem robiłyście?

Papryczkaa jest offline  
Stary 2010-11-26, 08:36   #4625
Caramella
Wtajemniczenie

ja robilam remingtonem s9904 w 230 stopniach, 28listopada mijaja 3 miesiace a wlosy wciaz sa w miare proste w niektorych miejscach sie pusza ale np. spodnia warstwa jest wciaz tak prosta jak zaraz po zabiegu
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Stary 2010-11-26, 08:37   #4626
mmm3m
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
hej dziewczyny !!
bardzo potrzebuje keratyny , jesli ktos chce mi odsprzedac jakas porcje to prosze o kontakt ..
bardzo mi zalezy na tym
Od takich spraw jest osobny wątek o zbiorowych zamówieniach. INNA FORMA SPRZEDAŻY JEST NIELEGALNA (patrz regulamin).
mmm3m jest offline  
Stary 2010-11-26, 08:49   #4627
pszczola2000
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Właśnie teraz nie bardzo mi odpowiada robienie tego zabiegu bo aktualnie walczę z wypadaniem włosów ale zauważyłam że mam mnóstwo babyhair długości 1,5cm i wolałabym poczekać do wiosny aż one urosną bo wtedy keratynka ich nie ominie

część dziewczyn pisała na wątku, że po zabiegu przestały im wypadać, no ale to Twoja decyzja.
Jest pora jesienna więc każdemu wypadają.

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline  
Stary 2010-11-26, 10:01   #4628
Jennifer85
Zakorzenienie

Prawda Chociaz ja uzywam Alpecinu i przestaly mi wypadac

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-11-26, 10:21   #4629
pszczola2000
Rozeznanie

dziś się mierzę i obiecuję wstawić foto

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline  
Stary 2010-11-26, 10:41   #4630
Jennifer85
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
dziś się mierzę i obiecuję wstawić foto

Czekam

Jennifer85 jest offline  
Stary 2010-11-26, 13:45   #4631
megusiaa
Rozeznanie

hej dziewczynki
mam do was pytanie poniewaz wlasnie dzisiaj rozmawialam ze swoim fryzjerem na temat Keratin Complex Smoothing Therapy by coppola... i zaczelam sie zastanawiac nad tym zeby poddac sie temuz zabiegowi... moje wlosy sa straszniee cienkie i jest ich bardzo malutko... nie mam pojecia od czego bo stalo sie to w ciagu kilku miesiecy... ale wlosy mi nie wypadaja co jest najlepsze a zrobily sie starsznie cieniutkie i jest ich malutko... uzywam prostownicy srednio co drugi dzien wlosy myje w szamponie dla dzieci uzywam odzywek bez silikonow... a do prostowania dodatkowo chronie wlosy sprayem termoochronnym...raz na tydzien staram sie zrobic wlosom odzywke z zoltka i oliwy z oliwek... jednak nie wiem czy mimo wszystko moje wlosy w ciagu tych kilku miesiecy nie pogorszyly sie przez to prostowanie co drugi dzien... wczesniej prostowalam rzadziej... tzn nie raz na miesiac ale bylo to napewno rzadziej niz co drugi dzien powiedzmy raz w tygodniu...
jakie macie doswiadczenia z ta metoda prostowania wlosow o ktora pytalam...? bo boje sie ze moje wlosy po tej metodzie prostowania beda przyklapniete i ze bedzie ich jeszcze mniej sie wydawalo... czy keratyna jakos wplynie na stan moich wlosow? czy beda wygladaly na zdrowsze? ladniejsze?

eh prosze o jak najszybsze odpowiedzi bo jesli sie zdecyduje to musze na poczatku przyszlego tygodnia to zrobic bo pozniej moj fryzjer nie ma miejsc...az do po sylwestrze...
megusiaa jest offline  
Stary 2010-11-26, 20:21   #4632
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

a ile ten zabieg kosztuje?

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline  
Stary 2010-11-26, 20:55   #4633
_paula_20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
hej dziewczynki
mam do was pytanie poniewaz wlasnie dzisiaj rozmawialam ze swoim fryzjerem na temat Keratin Complex Smoothing Therapy by coppola... i zaczelam sie zastanawiac nad tym zeby poddac sie temuz zabiegowi... moje wlosy sa straszniee cienkie i jest ich bardzo malutko... nie mam pojecia od czego bo stalo sie to w ciagu kilku miesiecy... ale wlosy mi nie wypadaja co jest najlepsze a zrobily sie starsznie cieniutkie i jest ich malutko... uzywam prostownicy srednio co drugi dzien wlosy myje w szamponie dla dzieci uzywam odzywek bez silikonow... a do prostowania dodatkowo chronie wlosy sprayem termoochronnym...raz na tydzien staram sie zrobic wlosom odzywke z zoltka i oliwy z oliwek... jednak nie wiem czy mimo wszystko moje wlosy w ciagu tych kilku miesiecy nie pogorszyly sie przez to prostowanie co drugi dzien... wczesniej prostowalam rzadziej... tzn nie raz na miesiac ale bylo to napewno rzadziej niz co drugi dzien powiedzmy raz w tygodniu...
jakie macie doswiadczenia z ta metoda prostowania wlosow o ktora pytalam...? bo boje sie ze moje wlosy po tej metodzie prostowania beda przyklapniete i ze bedzie ich jeszcze mniej sie wydawalo... czy keratyna jakos wplynie na stan moich wlosow? czy beda wygladaly na zdrowsze? ladniejsze?

eh prosze o jak najszybsze odpowiedzi bo jesli sie zdecyduje to musze na poczatku przyszlego tygodnia to zrobic bo pozniej moj fryzjer nie ma miejsc...az do po sylwestrze...
niestety zabieg prostowania na pewno nie wpłynie pozytywnie na włosy jeżeli chodzi o objętość;| sama mam cienkie włosy i po zabiegu (po Encanto) było ich optycznie mniej ale tylko na początku. zawsze można ratować się np suszeniem głową w dół czy na szczotce a co do tego czy włosy będą wyglądały na zdrowsze i ładniejsze to na pewno ale mówię tu o moich doświadczeniach po prostowaniu Encanto.

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline  
Stary 2010-11-27, 11:56   #4634
Papryczkaa
Zakorzenienie

Będę dziś robić zabieg, trzymajcie kciuki

Edytowane przez Papryczkaa
Czas edycji: 2010-11-27 o 12:00
Papryczkaa jest offline  
Stary 2010-11-27, 13:52   #4635
Bombolinka
Raczkowanie

GG do Bombolinka

Hej dziewczyny.
Mam pytanie myślicie, że można stosować po zabiegu Encanto odżywkę Revlon Professional, Equave 2 Phase Hydro Nutritive? Porównywałam jej skład z listą niepolecanych substancji i wydaje mi się, że jest ok, a ma bardzo dobre recenzje na KWC.
Skład:
Aqua, Cyclomethicone, Dimethicone, Domethicone Copolyol, Dimethiconol, Phenyl Trimethicone, Vitis Vinifera, Camelia Sinensis, Polyquaternium-6, Polyquaternium-16, Hydrolyzed Keratin, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Wheat Amono Acids, Lactid Acid, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Parfum, Benzophenone-4, Disodium EDTA Copper, Triethanolamine, Imidazolidynyl Urea, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone
Bombolinka jest offline  
Stary 2010-11-27, 15:23   #4636
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

trochę mnie niepokoja te silikony na poczatku

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline  
Stary 2010-11-27, 17:26   #4637
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

ja używam silikonów na co dzień i moje włosy są w idealnym stanie. Szampon i odżywka zawiera silikony, a włosy miałam piękne jak nigdy (i nie chodzi tu o optycznie ładny efekt po silikonie), a ostatnie prostowanie robiłam 5mies temu. Za to po szamponach typu Hipp itd keratyna mi się wypłukała już po 2 mies.
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline  
Stary 2010-11-27, 17:37   #4638
megusiaa
Rozeznanie

no dziekuje za odpowiedz...
a moze ktos wypowie sie jak wygladaja jego wlosy po coppola hmm? bo ja sie boje ze moje wlosy beda strasznie uklapniete i ze w zaden sposob nie bede mogl ich poniesc - bo teraz nic na nie dziala... nawet jak spiskam je lakierem to za chwile klapna jak byly...
eh ale jak zabieg nie wplynie pozytywnie? hm chodzi o wysoka temp prostownicy? czy o co? bo moim zdaniem jesli keratyna jest naturalnym skladnikiem wlosa i prostowanie za pomoca keratyny zeby ona wniknela jeszcze we wlosy to powinno jakos je moim zdaniem odzywic - ale moge sie mylic...?
co do grubosci i ilosci wlosow to fakt moze nie miec wplywu ale jesli nie bede prostowac wlosow prostownica to moze jednak to keratynowe prostowanie im toche pomoze w dojscu do siebie... bez uzywania prostownicy co 2 dzien... hm bo wlosy mi takie cienkie sie zrobily jakies 4miesiace temu - czyli jak zaczelam non stop katowac je prostownica co 2 dzien... wiec mysle ze to od tego zrobily sie takie cienkie...
czy zauwazylyscie poprawe kondycji swoich wloskow po keratynowym prostowaniu? tzn chodzi mi tu np po miesiacu dwoch trzech? czy wlosy sa bardziej zdrowe?
megusiaa jest offline  
Stary 2010-11-28, 13:24   #4639
Czarna14
Wtajemniczenie

Chcę dzisiaj zrobić zabieg i w związku z tym mam pytanie: kiedy nałożę już odżywkę, wysuszę i wyprostuje włosy to po 30 min myć je tym szamponem (a potem znowu suszyć?). Jak uniknąć efektu przyklapniętych włosów? Prostować trzymająć ku górze? Czytałam, że niektórym dziewczynom włosy odkształciły się po nocy. Jak tego uniknąć ? Ciężko przebrnąć przez ten wątek, stąd moje pytania ...
Stary 2010-11-28, 14:51   #4640
vizz28
Raczkowanie

GG do vizz28

Witam wszystkich!
Poczytałam trochę wątek, przyjrzałam się zdjęciom i stwierdziłam, że nie mogę nie wypróbować tego zabiegu na moim kręconym i puszącym się pierzu na głowie, regularnie prostowanym co drugi dzień
Zestaw już zamówiłam na eBayu z USA.
Mam pytanie odnośnie samego zabiegu. W związku z toksycznymi właściwościami formaldehydu... czy podczas całego zabiegu, tzn. od mycia szamponem po nakładanie odżywki i prostowanie należy mieć założone rękawiczki Czy coś się stanie, jeśli nałożę keratynę i odżywkę za blisko skóry głowy i jej dotkną? Chodzi o to, że nie mam na kogo liczyć (na pomoc przy zabiegu) i będę to robić sama. Boję się, że nie dam rady nałożyć przepisowo - 1cm od głowy - preparatów, tylko, że mi się to rozmaże też po skórze głowy jak farba podczas farbowania. Ciężko tak nakładać, szczególnie z tyłu głowy kiedy nie widzę włosów
Czy podczas zabiegu bardzo dają się we znaki opary? Maseczka na twarz pomorze? Trochę się boję tego zabiegu ze względu na wdychanie tego świństwa...
vizz28 jest offline  
Stary 2010-11-28, 15:33   #4641
Bombolinka
Raczkowanie

GG do Bombolinka

Cytat:
Napisane przez vizz28 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Poczytałam trochę wątek, przyjrzałam się zdjęciom i stwierdziłam, że nie mogę nie wypróbować tego zabiegu na moim kręconym i puszącym się pierzu na głowie, regularnie prostowanym co drugi dzień
Mam pytanie odnośnie samego zabiegu. W związku z toksycznymi właściwościami formaldehydu... czy podczas całego zabiegu, tzn. od mycia szamponem po nakładanie odżywki i prostowanie należy mieć założone rękawiczki Czy coś się stanie, jeśli nałożę keratynę i odżywkę za blisko skóry głowy i jej dotkną? Chodzi o to, że nie mam na kogo liczyć (na pomoc przy zabiegu) i będę to robić sama. Boję się, że nie dam rady nałożyć przepisowo - 1cm od głowy - preparatów, tylko, że mi się to rozmaże też po skórze głowy jak farba podczas farbowania. Ciężko tak nakładać, szczególnie z tyłu głowy kiedy nie widzę włosów
Czy podczas zabiegu bardzo dają się we znaki opary? Maseczka na twarz pomorze? Trochę się boję tego zabiegu ze względu na wdychanie tego świństwa...
Ja zabieg robiłam wczoraj pierwszy raz i powiem tak rękawiczki załóż koniecznie, nawet jak nakładasz odżywkę. Nie wiem jak z tym 1 cm podczas nakładania, mi mama robiła zabieg, ale przy chemicznym prostowaniu też się tak robi, więc lepiej tego przestrzegać. Ja i mama miałyśmy maseczki i to moim zdaniem też jest konieczność, bo środek bardzo dusi i szczypie w oczy i nos.
Bombolinka jest offline  
Stary 2010-11-28, 16:00   #4642
Czarna14
Wtajemniczenie

Siedzę teraz z tym środkiem prostującym na głowie, zaraz będę suszyć. Odp na moje wcześniejsze pyt już znalazłam. Ale mam jeszcze jedno... zabieg kończy się na ponownym wysuszeniu i wyprostowaniu włosów, kiedy najwcześniej mogę je umyć? (obawiam się, że w nocy mi się odkształcą...)
Stary 2010-11-28, 16:25   #4643
mon9
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czarna14 Pokaż wiadomość
Siedzę teraz z tym środkiem prostującym na głowie, zaraz będę suszyć. Odp na moje wcześniejsze pyt już znalazłam. Ale mam jeszcze jedno... zabieg kończy się na ponownym wysuszeniu i wyprostowaniu włosów, kiedy najwcześniej mogę je umyć? (obawiam się, że w nocy mi się odkształcą...)
podobno po 3h już można
mon9 jest offline  
Stary 2010-11-28, 18:29   #4644
Papryczkaa
Zakorzenienie

ja jestem świeżo po zabiegu. Najgorsze jest wg mnie nakładanie odżywki-piekło mnie tak bardzo, że aż bolały mnie płuca co chwile latałam na balkon żeby się przewietrzyć, przez co odżywkę nałożyłam niezbyt dokładnie :/
Wydaje mi się, że przed to zabieg nie do końca mi wyszedł.. Owszem, włosy są proste, ale trudno, żeby nie były jeśli prostowałam każde pasmo po ok 8 razy
Takiego spektakularnego błysku na włosach jak Wy niestety nie mam, no i włosy są oklapnięte mimo, że prostowałam trzymając kosmyki na górze. Aż się boję myć..
Do tej pory pieką mnie oczy, gardło i nos

Papryczkaa jest offline  
Stary 2010-11-28, 21:01   #4645
Papryczkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czarna14 Pokaż wiadomość
i jak Ci wyszło?

Papryczkaa jest offline  
Stary 2010-11-28, 21:33   #4646
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez vizz28 Pokaż wiadomość
Na ebayu jest dostępny zestaw nie zawierający formaldehydu, probowala może któraś z Was?

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2010-11-28, 22:12   #4647
vizz28
Raczkowanie

GG do vizz28

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Na ebayu jest dostępny zestaw nie zawierający formaldehydu, probowala może któraś z Was?
A możesz wkleić link do aukcji, który to zestaw?
vizz28 jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:12   #4648
Papryczkaa
Zakorzenienie

musze przyznać, że po myciu włosy są o wiele lepsze nie błyszczą się tak jak Wam, ale wyglądają na zdrowe, bosko się układają i co najważniejsze- są proste! nie wierzę, że nie muszę ich prostować właśnie umyłam włosy i pozwolę im samodzielnie wyschnąć - ciekawa jestem efektu
No i ta miękkość! jak u dziecka

polecam wszystkim, na prawdę- dla takiego efektu warto się trochę namęczyć przy zabiegu

Papryczkaa jest offline  
Stary 2010-12-01, 16:05   #4649
adrianal
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez gonia Pokaż wiadomość
kasiu, i co jest szansa, że będziemy miec ten zestawik ?
witam czy mogę zaprasować włosy keratyną z mazideł
adrianal jest offline  
Stary 2010-12-01, 16:24   #4650
leile
Przyczajenie

hej dziewczyny chcialabym sie dowiedziec czy ktos zamawia teraz zestaw do podzialu jak tak to ile kosztuje ?
leile jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości