Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-26, 20:01   #2881
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
skąd takie bzdury? oczywiście, że zmyje. używam go przed co drugim myciem (oleju kokosowego) i wszystko jest normalnie.

dziewczyny, proszę Was, nie twórzcie nowych Dziadów
u mnie tez babydream spokojnie zmywal olej kokosowy tak 2-3 mycia dla pewnosci i bylo ok.
a teraz juz nie mam oleju i jest bida
Stary 2010-07-26, 20:07   #2882
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
a ten babydream mi nie zmyje oleju? nawet po 2-krotnym umyciu?
Ano stąd, że suspense napisała żebym uważała czym go zmywam (bo pytałam o zmywanie keratyny itp) więc pomyslalam że mam uwazac na te szampony z SLS, ale ja i tak tylko babydreama uzywam tyle ze nie mialam wczesniej oleju k.

Skoro nawet Babydream zmywa olej kokosowy to wszystkie szampony zmyją dlatego od razu zapytałam czy on nie zmywa, bo sama bym na to nie wpadła, a ta odpowiedź mnie trochę zmyliła
iwona200 jest offline  
Stary 2010-07-27, 09:09   #2883
suspense
Zadomowienie

nie o to mi chodziło

mówiac,żebyś uważała czym zmywasz, chodziło mi o to,żebyś nie szorowała trzy razy włosów szamponem naszpikowanym SLSami i innymi paskudztwami bo to już może zaszkodzić...

Babydream jest ok, ah i nie mam ambicji do tworzenia dziadów

Edytowane przez suspense
Czas edycji: 2010-07-27 o 09:11
suspense jest offline  
Stary 2010-07-27, 13:28   #2884
edycisko
Raczkowanie

A oto i moje keratynowanie.Narazie efekt po samym prostowaniu.Po myciu dam zdjęcia ,jak umyje włosy.
Włosy przed kiedyś kręcone,teraz mega szopa,bardzo zniszczone,bardzo suche.

Edytowane przez edycisko
Czas edycji: 2010-07-27 o 13:30
edycisko jest offline  
Stary 2010-07-27, 13:43   #2885
iwona200
Zakorzenienie

Ja jestem w trakcie. Wczesniej mi robiła kuzynka, teraz po zmyciu keratyny jestem i nalozeniu odzywki (nie wiem czy nie dalam jej za duzo), potem nastepne prostowanie musze robic sama

W instrukcji jest napisane ze te 50% odzywki moge zebrac grzebieniem przeczesujac, faktycznie bedzie ok? Bo dosc sporo tej odzywki nalozylam
iwona200 jest offline  
Stary 2010-07-27, 14:09   #2886
katarzyna21
BAN stały

Cytat:
Ja jestem w trakcie. Wczesniej mi robiła kuzynka, teraz po zmyciu keratyny jestem i nalozeniu odzywki (nie wiem czy nie dalam jej za duzo), potem nastepne prostowanie musze robic sama

W instrukcji jest napisane ze te 50% odzywki moge zebrac grzebieniem przeczesujac, faktycznie bedzie ok? Bo dosc sporo tej odzywki nalozylam
Jak bedzie za duzo...to mogą być bardzo obciązone i wtedy efekt bedzie troszkę przekłamany...bo bedą mega oklapłe włosy i moga sie takie strąki zrobić... ja tą odżywkę zczesałam grzebieniem i troszkę spłukałam, zostawiłam troszkę wiecej niż na reszcie włosów na koncówkach
katarzyna21 jest offline  
Stary 2010-07-27, 14:29   #2887
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Jak bedzie za duzo...to mogą być bardzo obciązone i wtedy efekt bedzie troszkę przekłamany...bo bedą mega oklapłe włosy i moga sie takie strąki zrobić... ja tą odżywkę zczesałam grzebieniem i troszkę spłukałam, zostawiłam troszkę wiecej niż na reszcie włosów na koncówkach
ale na ostateczny efekt to nie wplynie? jestem po suszeniu i podczas suszenia robily sie takie strąki, ale po wysuszeniu juz ich nie ma, ale przyliz troche jest ale prosciutkie - juz moge sie cieszyc?

zrobilam sobie przerwe na kawalek pizzy i zaraz lece prostowac, ufff...
iwona200 jest offline  
Stary 2010-07-27, 17:20   #2888
iwona200
Zakorzenienie

Ok, już po zabiegu. Trwał 5 godzin. Włosy przed jak widać miały tendencje do kręcenia, ale nie były to takie ładne loczki tylko takie nieokreślone "cuś" I strasznie się puszyły. Lekko zniszczone farbowaniem, sporadycznie prostowane.
Po zabiegu są strasznie przylizane
Już po spłukaniu keratyny i suszeniu po odżywce były proste Mam nadzieję, że taki stan się utrzyma
Fotki do katalogu przed i po dodam po pierwszym lub drugim myciu )
iwona200 jest offline  
Stary 2010-07-27, 17:30   #2889
imago84
Wtajemniczenie

Cytat:
Ok, już po zabiegu. Trwał 5 godzin. Włosy przed jak widać miały tendencje do kręcenia, ale nie były to takie ładne loczki tylko takie nieokreślone "cuś" I strasznie się puszyły. Lekko zniszczone farbowaniem, sporadycznie prostowane.
Już po spłukaniu keratyny i suszeniu po odżywce były proste Mam nadzieję, że taki stan się utrzyma
super ci wyszło
u mnie leje ale byłam w rozpuszczonych i włosy się wogóle nie spuszyły, to uznaje za największy plus
Stary 2010-07-27, 17:51   #2890
Maggie_90
Wtajemniczenie

Witam Wizażanki od Keratynki ;D

Iwona, Efekt swietny i kolor jaki cuuuudny!

Na prostowanie keratynowe jestem zdecydowana w 100 %, czekam tylko aż pojawi się na all, sprzedawca ma zarezerwować dla mnie jeden zestaw

Prostownicę odpowiednią mam, tylko najpierw musze moje włosy doprowadzić do stanu używalności, kolor tragiczny- zamiast miodowego, ciepłego blondu wyszła jajecznica ;( Naturalny kolor to bardzo ciemny blond. W ogóle moje włosy pusza się i bez wilgoci, jak jest deszcz to chodzę tylko w ciasno spiętym koku i opasce, stosowałam multum kosmetyków, od ziołowych, po sklepowe i profesjonalne i nadal tragedia. Kiedyś miałam piękne długie i PROSTE włosy, teraz zależy mi na tym, żeby się nie puszyły, były błyszczące, niekoniecznie proste, ale chce je odzywić. Rok temu fryzjerka zrobiła mi blond pasemka i brązowe refleksy, wyszły siwe jak u babci, po miesiącu wszystkie się wykruszyły i zostało siano. Do Do tego mam takie 3 LOKI w miejscu, gdzie kiedys wypadły mi włosy, kręciołki jak diabły, a pozostałe są stosunkowo proste, tylko napuszone Zapuszczam i zapuszczam, a co chwila jakiś fryzjer to mi zepsuje ;/ Po wielu przejściach mam włosy do łopatek, mocno wycieniowane na całej długości (niestety), ale inaczej nie dało się zrobić po tym, jak głupia baba zrobiła mi coś takiego jak bob przed ramiona, a spod niego wychodzące smetne pasma wysuszonych prostych włosów.... Płakałam jak bóbr.

Więc liczę na to, że keratynka mi pomoże
Maggie_90 jest offline  
Stary 2010-07-27, 18:27   #2891
katarzyna21
BAN stały

Cytat:
OOOOO jjjjaaaa... jak ślicznie...szczerze to genialnie włosy wyglądają w porównaniu z tym co było przed!!!
Przed wyglądałay jak u jakieś wiejskiej baby... a po no cudo
Masz podobny kolorek do Czarnej Orchideii... żebym ja tak ślicznie wyglądała w brązach czy rudościach...ehhh... Gratuluje

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki od Keratynki ;D

Iwona, Efekt swietny i kolor jaki cuuuudny!

Na prostowanie keratynowe jestem zdecydowana w 100 %, czekam tylko aż pojawi się na all, sprzedawca ma zarezerwować dla mnie jeden zestaw

Prostownicę odpowiednią mam, tylko najpierw musze moje włosy doprowadzić do stanu używalności, kolor tragiczny- zamiast miodowego, ciepłego blondu wyszła jajecznica ;( Naturalny kolor to bardzo ciemny blond. W ogóle moje włosy pusza się i bez wilgoci, jak jest deszcz to chodzę tylko w ciasno spiętym koku i opasce, stosowałam multum kosmetyków, od ziołowych, po sklepowe i profesjonalne i nadal tragedia. Kiedyś miałam piękne długie i PROSTE włosy, teraz zależy mi na tym, żeby się nie puszyły, były błyszczące, niekoniecznie proste, ale chce je odzywić. Rok temu fryzjerka zrobiła mi blond pasemka i brązowe refleksy, wyszły siwe jak u babci, po miesiącu wszystkie się wykruszyły i zostało siano. Do Do tego mam takie 3 LOKI w miejscu, gdzie kiedys wypadły mi włosy, kręciołki jak diabły, a pozostałe są stosunkowo proste, tylko napuszone Zapuszczam i zapuszczam, a co chwila jakiś fryzjer to mi zepsuje ;/ Po wielu przejściach mam włosy do łopatek, mocno wycieniowane na całej długości (niestety), ale inaczej nie dało się zrobić po tym, jak głupia baba zrobiła mi coś takiego jak bob przed ramiona, a spod niego wychodzące smetne pasma wysuszonych prostych włosów.... Płakałam jak bóbr.

Więc liczę na to, że keratynka mi pomoże
Są duuuuużżżżeee szanse na to że włoski się po keratynie ogarną...
Ale przy mocno cieniowanych może być potrzeba lekko podciąć te spodnie włoski...
Ja strasznie żałuje że nie trafiłam na to cudo zanim obciełam włosy...miała właśnie długie do łopatek... a zciełam do ucha i wtedy znalazłam keratynke... i mogę spokojnie zapuszczać... nie katując ich i rosną gęstsze i grubsze Także tobie też może sie przysłużyć do odratowania włosków...
katarzyna21 jest offline  
Stary 2010-07-27, 18:30   #2892
Smarfetka
Zakorzenienie

Cytat:
ślicznie Ci wyszły włoski
Smarfetka jest offline  
Stary 2010-07-27, 18:35   #2893
dottoressa
Zakorzenienie

Cytat:
bomba! to jest dopiero efekt

ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline  
Stary 2010-07-27, 18:40   #2894
mmm3m
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez suspense Pokaż wiadomość
nałóż na włosy jakąś odżywkę w celu ochrony - np. younga różowego (bez silikonów, tani i wydajny) a nizoral tylko na skalp. to co ewentualnie mogłoby dostać się do włosów odżywka powinna zatrzymać.

poza tym z tego co dziewczyny piszą to, to ile trzyma się zabieg i jak wyjdzie jest kwestią indywidualną i kosmetyki jakich używamy nie mają aż takiego znaczenia. są takie które robiły wszystko zgodnie z instrukcją a im po prostu nie wyszło, bo takie mają włosy, a są takie które np. prostowały na mniejszej temperaturze, po zabiegu używały odżywek z silikonami i są bardzo zadowolone.

skoro nizoral ci pomaga to nie rezygnuj od razu tylko zobacz jak się włosy zachowują. jeżeli zabieg ci wyjdzie, a co mycie włosów będziesz widziała znaczną różnice w stanie włosów to wtedy odstawiaj. jeżeli pomoże to znaczy,że winowajcą był nizoral, jeżeli nie, to że tak ci schodzi keratyna.

nie wiem czy pomogłam i jasno wytłumaczyłam o co mi chodzi, ale starałam się

ponoć od prostowania po zabiegu znacząco niszczą się końcówki. ja bym się bała,że od lokówki to w ogóle zrobi mi się na głowie tragedia. chyba ,że wałki...

oleje nie, ale uwazaj czym zmywasz

Ja głównie myślę o wałkach dlatego się boję, że jak już coś wyczaruję to się wyprostują
mmm3m jest offline  
Stary 2010-07-27, 19:38   #2895
anytsuj
Zadomowienie

ja mam pytanie odnośnie odżywek po keratynowaniu, czy muszą być jakieś specjalne z tego co pamiętam pisalyście o
CHI keratin
Kallos creme latte
takie sklepowe np. pantene odpadają?
anytsuj jest offline  
Stary 2010-07-27, 19:41   #2896
katarzyna21
BAN stały

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
ja mam pytanie odnośnie odżywek po keratynowaniu, czy muszą być jakieś specjalne z tego co pamiętam pisalyście o
CHI keratin
Kallos creme latte
powinny być bez sylikonów i alkoholu...
TAkie sklepowe średnio sie nadajaą no chyba że sełniają 2 powyższe kryteria...
katarzyna21 jest offline  
Stary 2010-07-27, 19:52   #2897
xxxcarolxxx
Raczkowanie

A ja dodaję fotki po 1.5 miesiąca od prostowania (i po tym moim nieszczęsnym chlorowanym basenie, który delikatnie mówiąc nieco zrujnował mi efekt) ale dalej jestem zadowolona, bo włosy przy twarzy są prościusieńkie więc niczym nie męczę ich, a z tyłu to nie widzę, więc mnie tak nie wkurzają
Zresztą i tak, jest kolosalna różnica patrząc na "przed" i "po", nawet biorąc ten basen pod uwagę
PS. wyglądają trochę nieświeżo, ale to wina niespłukanej do końca odżywki, bo klient przyszedł jak brałam prysznic i musiałam wyjść

Zdjęcia są: przed, zaraz po, po 2 tygodniach i po 1.5 miesiąca
xxxcarolxxx jest offline  
Stary 2010-07-27, 20:20   #2898
_paula_20
Raczkowanie

Cytat:
mam prawie identyczne włosy jak Ty tylko troszkę dłuższe i ciemniejsze ale skręt taki sam, twoje zdjęcia jeszcze bardziej mnie przekonują do tego zabiegu!
nie mogę się doczekać kiedy kupię ten zestaw, ale czekam aż będzie na allegro bo na ebayu jeszcze nigdy nic nie kupowałam i mam małe obawy ;]

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline  
Stary 2010-07-27, 20:23   #2899
migdaska
Raczkowanie

Drogie wizażystki nie orientujecie sie czy ktoś będzie robił zamówienie w najbliższym czasie ? Nie chce zamawiać na allegro z tego względu, że nie potrzebuje aż takiej ilości, chyba że ktoś chciał by 1/2
Prześledziłam cały wątek, muszę przyznać że efekty piorunujące

Edytowane przez migdaska
Czas edycji: 2010-07-27 o 20:45
migdaska jest offline  
Stary 2010-07-27, 20:58   #2900
edycisko
Raczkowanie

Iwona,póki co efekt niesamowity i oby tak dalej.Ja umyłam włosy i niestety jestem rozczarowana.Owszem włosy wygładzone,ale nie prostsze.Nie dodaje zdjęcia bo nie ma czego
edycisko jest offline  
Stary 2010-07-27, 21:05   #2901
Maggie_90
Wtajemniczenie

Cytat:
OOOOO jjjjaaaa... jak ślicznie...szczerze to genialnie włosy wyglądają w porównaniu z tym co było przed!!!
Masz podobny kolorek do Czarnej Orchideii... żebym ja tak ślicznie wyglądała w brązach czy rudościach...ehhh... Gratuluje

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Są duuuuużżżżeee szanse na to że włoski się po keratynie ogarną...
Ale przy mocno cieniowanych może być potrzeba lekko podciąć te spodnie włoski...
Ja strasznie żałuje że nie trafiłam na to cudo zanim obciełam włosy...miała właśnie długie do łopatek... a zciełam do ucha i wtedy znalazłam keratynke... i mogę spokojnie zapuszczać... nie katując ich i rosną gęstsze i grubsze Także tobie też może sie przysłużyć do odratowania włosków...

Właśnie na to licze, bo teraz nawet godzinę od prostowania wyglądają jak siano. Bardzo o nie dbam, witaminki, spirulina, belissa, piję pokrzywę, przynajmniej raz w tygodniu maska, po każdym myciu odżywka, jedwabie, suszarką suszę bardzo rzadko, prostownica od święta, a i tak musze je cały czas nosić spięte, bo wyglądają tragicznie Zresztą jutro wrzucę zdjęcia, bo w moim przypadku keratyna będzie miała duże pole do popisu ;P Może mi coś doradzicie z kolorem, bo z tego co czytam to lepiej rozprawić się z nim przed, nie wiem czy na tą moją jajecznicę szamponetka do 28 myć loreal casting gloss by coś dała, ale do fryzjerów, jestem już zrażona, a wam zazdrozczę pięknych włosów
Maggie_90 jest offline  
Stary 2010-07-27, 23:15   #2902
AgnesB24
Raczkowanie

Cześć dziewczyny od keratynki,
Naszukałam się o tym dużo i przebrnęłam przez cały wątek i pomyślałam że się przyłączę.

Jestem w szoku po obejrzeniu waszych przemian, każda z was dokonała tu niezłych cudów. Moje włosy są z natury proste ale nie maja już tego blasku i lejności, trochę matowe i podniszczone. Dodam, że mam krótkie włosy.

Zamówiłam już swój zestawik z allegro, czekam aż dotrze i niedługo będę działać. Jednak stwierdziłam ze zanim je potraktuję keratyną to poprawię ich kolor i tak dziś byłam u fryzjera na farbowaniu na ciemny brąz (przez słońce wypłowiały mi bardzo włosy - naturalna ciemna blondynka). Więc muszę ze 2 tyg odczekać przed keratyną.

Prostownicę mam jedynie do 200 stopni, mam nadzieję, że wystarczy.

Pozdrawiam

Edytowane przez AgnesB24
Czas edycji: 2010-07-27 o 23:18
AgnesB24 jest offline  
Stary 2010-07-28, 09:44   #2903
agusiajnw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
CHI keratin
Kallos creme latte
nie jestem pewna, więc w razie czego proszę mnie poprawić - chyba nadawałby się odżywki Nivea Hair Care jeśli chodzi o sklepowe....
znalazłam to tu : http://wizaz.pl/forum/showthread.php...ez+silikon%F3w
tylko nie wiem na 100% czy silikon=SLS
agusiajnw jest offline  
Stary 2010-07-28, 09:55   #2904
katarzyna21
BAN stały

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
nie jestem pewna, więc w razie czego proszę mnie poprawić - chyba nadawałby się odżywki Nivea Hair Care jeśli chodzi o sklepowe....
znalazłam to tu : http://wizaz.pl/forum/showthread.php...ez+silikon%F3w
tylko nie wiem na 100% czy silikon=SLS
silikony to nie SLS... SLS to środki czyszczące w szamponach...
katarzyna21 jest offline  
Stary 2010-07-28, 10:12   #2905
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Cytat:
ależ cudownie wyszlo
zyczę, aby taki efekt utrzymal sie jak najdluzej
faktycznie, kolor bardzo podobny do mojego, jak wspominala katarzyna, az myslalam w pierwszym momencie ze to moje.

p.s. kolor farbowany? jaka nazwa? mi pozostalo takie byle co po goldwellu.
katarzyno ja zaluje, ze nie wygladam tak ladnie w swoim naturalnym ciemnym brazie, jak w rudosciach, z natury jestem bladolica, zielone oczy z ciemna oprawa, w brazie wygladam nudno i szaro, jakbym chora byla, w rudosciach pieknie,ale co z tego, skoro sie wyplukuja
Stary 2010-07-28, 10:33   #2906
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ależ cudownie wyszlo
zyczę, aby taki efekt utrzymal sie jak najdluzej
faktycznie, kolor bardzo podobny do mojego, jak wspominala katarzyna, az myslalam w pierwszym momencie ze to moje.

p.s. kolor farbowany? jaka nazwa? mi pozostalo takie byle co po goldwellu.
katarzyno ja zaluje, ze nie wygladam tak ladnie w swoim naturalnym ciemnym brazie, jak w rudosciach, z natury jestem bladolica, zielone oczy z ciemna oprawa, w brazie wygladam nudno i szaro, jakbym chora byla, w rudosciach pieknie,ale co z tego, skoro sie wyplukuja
Ja też goldwell Tylko, że farbowałam już z 1,5 miesiąca temu więc wypłukany Kolor to był miedziany średni blond. U mnie też rudości szybko sie wypłukują. W dodatku te zdjęcia były z lampą więc kolor wygląda na dużo bardziej intensywny, a w rzeczywistości taki nie jest

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Jestem po pierwszym myciu i włosy są przylizane niestety, ale proste - szok
Uwidoczniły się postrzępione końcówki - czym mogę je wygładzić (jedwab który mam CHI jest naszpikowany silikonami ) ?
Czy mogę teraz prostownicą końcówki wywinąć do środka, bo takie proste jak druty są Czy lepiej od prostwonicy teraz trzymać się z daleka?

Aha i podczas mycia i rozczesywania wypadło mi może z 10 włosków, a wcześniej było ich mnóstwo

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:

Dzieki Swojej wcześniejszej fryzury nienawidziłam, nigdy nie nosiłam rozpuszczonych tylko po myciu i wysuszeniu wygładzałam trochę prostownicą (lub suszarką) przód a resztę związywałam w taką kitkę wysoko. Rzadko prostowałam, bo sobie kiedyś strasznie zniszczyłam prostowaniem

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2010-07-28 o 10:34
iwona200 jest offline  
Stary 2010-07-28, 10:41   #2907
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też goldwell Tylko, że farbowałam już z 1,5 miesiąca temu więc wypłukany Kolor to był miedziany średni blond. U mnie też rudości szybko sie wypłukują. W dodatku te zdjęcia były z lampą więc kolor wygląda na dużo bardziej intensywny, a w rzeczywistości taki nie jest

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Jestem po pierwszym myciu i włosy są przylizane niestety, ale proste - szok
Uwidoczniły się postrzępione końcówki - czym mogę je wygładzić (jedwab który mam CHI jest naszpikowany silikonami ) ?
Czy mogę teraz prostownicą końcówki wywinąć do środka, bo takie proste jak druty są Czy lepiej od prostwonicy teraz trzymać się z daleka?

Aha i podczas mycia i rozczesywania wypadło mi może z 10 włosków, a wcześniej było ich mnóstwo

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Dzieki Swojej wcześniejszej fryzury nienawidziłam, nigdy nie nosiłam rozpuszczonych tylko po myciu i wysuszeniu wygładzałam trochę prostownicą (lub suszarką) przód a resztę związywałam w taką kitkę wysoko. Rzadko prostowałam, bo sobie kiedyś strasznie zniszczyłam prostowaniem
koncowki radzę podciac

kochana, wszystkie rudosci sie szybko wyplukuja;/
i to jest wlasnie moj problem, bo ja tylko w rudych wygladam po ludzku.
wyslę Ci zdj wlosow po malowaniu szamponetka, tylko to mnie ratuje.
Stary 2010-07-28, 10:49   #2908
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
koncowki radzę podciac

kochana, wszystkie rudosci sie szybko wyplukuja;/
i to jest wlasnie moj problem, bo ja tylko w rudych wygladam po ludzku.
wyslę Ci zdj wlosow po malowaniu szamponetka, tylko to mnie ratuje.
Na pewno podetnę, ale teraz nie mam czasu wybrać się do fryzjera więc na razie muszę się poratować czymś wygładzającym

Teraz farbujesz szamponem? Czy taką szaszetką? Nawet po keratynie i nie wypłukuje Ci się?
Ja mam takie problem, że lepiej mi w jaśniejszych wlosach, a mam za ciemne teraz żeby dojść do jasnych, zawsze farbowalam na ciemno, bo to mniej niszczy, ale nie jest mi do konca dobrze nawet w ciemnych rudosciach
iwona200 jest offline  
Stary 2010-07-28, 10:51   #2909
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Cytat:
Na pewno podetnę, ale teraz nie mam czasu wybrać się do fryzjera więc na razie muszę się poratować czymś wygładzającym

Teraz farbujesz szamponem? Czy taką szaszetką? Nawet po keratynie i nie wypłukuje Ci się?
Ja mam takie problem, że lepiej mi w jaśniejszych wlosach, a mam za ciemne teraz żeby dojść do jasnych, zawsze farbowalam na ciemno, bo to mniej niszczy, ale nie jest mi do konca dobrze nawet w ciemnych rudosciach
po keratynie malowalam do tej pory 2 razy, marionem i za pierwszym razem pokazaly sie zniszczone koncowki ale nie bylo duzej roznicy.
przy 2 wszystko w normie.
z tym, ze ja miesiac po keratynie a nie dodaje jeszcze;/ bo narazie nie mam.
do tego przez pewnien czas byl szampon zwykly a nie babydream i odzywki z sylikonami.
Stary 2010-07-28, 10:53   #2910
magmac
Raczkowanie

dziewczyny pojawilo sie encanto na allegro
http://allegro.pl/item1165962834_rew...y_encanto.html
ale chyba kogos bog opuscil ja kupilam piec dni temu za 235zl
wczoraj wplacilam pieniazki a w niedziele robie z kolezanka zabieg, ale nie wiem czy we 2 zrobimy bo ona ma 4 miesieczne dziecko i tak ciezko zostawic je na jakies 8 czy 10 godzin
pamietacie moze na jakiej stronie xxxcariolaxxx dala ta instrukcje?
magmac jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości