jaka szminka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-06-14, 18:11   #1
guest
Zakorzenienie

jaka szminka?

Czy możecie polecić na 100% jakąś szminkę - ale taką by pozostała na ustach podczas ślubu i póżniejszego wesela? Pytam, bo w mojej "dziurze" nie mam co liczyć na wizażystkę, więc najprawdopodobnie będę malować się sama.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-14, 18:27   #2
guest
Zakorzenienie

Re: jaka szminka?

Witaj Maju,
ńajtrwalsza pomadka to oczywiście Lipfinity, jednak musiałabyś wcześniej wypróbować czy nadaje się dla Ciebie -czytałam o niej i dobre i złe opinie.

Poza tym akurat pomadką najtwalszą się tak bardzo nie martw - czas ślubu każda przetrzyma - ale na przyjęciu "się zjada",co innego trwały podkład
Ja bym Ci radziła kupić po prostu taką, która Ci kolorystycznie odpowiada, no i robić poprawki w łazience.

Ja też makijaż do ślubu robiłam sobie sama, ale pomadkę miałam zwykła nie jakąś supertrwałą, no i biegałam do łązienki malować co zjadłam (na szczęśćie pomadkę miałam jasną więc nie rzucała się w oczy)i przy okazji przypudrować nosek [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam

Ania
Stary 2002-06-14, 21:34   #3
guest
Zakorzenienie

Rouge Captif bardzo długo trzyma się na ustach, gorzej jest chyba z doborem kolorów...
Stary 2002-06-15, 10:16   #4
guest
Zakorzenienie

ja mam bardzo trwała Yardleya, mam bordo trzyma sie na ustach cały dzień ciężko ją zjeść i na takich imprezach jak wesela czy sylwester sprawdzała sie nie zawodnie. Porawiałam tylko przy okazji bycia w toalecie ale tylko po to zeby poyłsk był. Cała impreze nawet nie myslałam o szmince. Problem tylko w tym ze podobno wycofują Yardleya, ale poszukaj moze jeszcze gdzies są zapasy w sklepach.
Stary 2002-06-18, 01:06   #5
guest
Zakorzenienie

To jak długo szminka utrzyma się na ustach zależy również od jej położenia, nie tylko od jakości.
Najpierw pokrywamy usta podkładem, potem nakładamy pomadkę pędzelkiem. Odciśnij wargi chusteczką higieniczną, ponownie pomaluj pomadką. Co jakiś czas lekko zwilż usta śliną, zwłaszcza w trakcie picia napojów. Powodzenia.
Stary 2002-07-16, 08:09   #6
ania.b
Raczkowanie

Dobra szminka

Dziewczyny, podpowiedzcie mi jakąs dobrą szminkę, taką żeby nie wysuszała ust i dobrze wyglądała. Z góry dziękuję.
ania.b jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 10:24   #7
guest
Zakorzenienie

Re: Dobra szminka

Mam usta bardzo wrażliwe. Z powodzeniem stosuję pomadki i błyszczyki Lumene, a z droższych Clinique i E. Lauder.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości