Proszę o informację na temat fryzurki! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-08-05, 00:41   #1
kalisia
Przyczajenie

GG do kalisia

Proszę o informację na temat fryzurki!

Witam Kochana Grażynko! Jestem tu nowa i bardzo pragnę się dowiedzieć czegos na temat robienia warkoczyków na całej głowie. W moim mieście niestety fryzjerzy nie zajmuja się takimi rzeczami...Interesuje mnie cena takiej usługi oraz możliwe konsekwencje jakie poniosą moje włosy po zafundowaniu sobie takiego rodzaju fryzurki! Mile widziane beda rowniez informacje dotyczace lokalizacji salonow fryzjerskich (najlepiej w okolicach Katowic), gdzie mozna "zdobyc" takie uczesanie...Z gory bardzo dziekuje!!! Przesylam serdeczne pozdrowienia!!!

P.S. A moze jednak dredy????
kalisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 00:41   #2
kalisia
Przyczajenie

GG do kalisia
Proszę o informację na temat fryzurki!

Witam Kochana Grażynko! Jestem tu nowa i bardzo pragnę się dowiedzieć czegos na temat robienia warkoczyków na całej głowie. W moim mieście niestety fryzjerzy nie zajmuja się takimi rzeczami...Interesuje mnie cena takiej usługi oraz możliwe konsekwencje jakie poniosą moje włosy po zafundowaniu sobie takiego rodzaju fryzurki! Mile widziane beda rowniez informacje dotyczace lokalizacji salonow fryzjerskich (najlepiej w okolicach Katowic), gdzie mozna "zdobyc" takie uczesanie...Z gory bardzo dziekuje!!! Przesylam serdeczne pozdrowienia!!!

P.S. A moze jednak dredy????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ja.jpg (24,2 KB, 4 załadowań)
kalisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 19:16   #3
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: Proszę o informację na temat fryzurki!

Witam!!mas z bardzo długie wlosy!! nie orientuje sie czy do nich sie doplata warkoczyki.Mozesz zagonic do roboty sztab kolezanek i niech ci robia droibne warkoczyki!!i bez kosztów.
ja jestem przeciwna doczepianiu wlosow, bo to nadmiernie obciaza cebulki, ale kazdy ma prawo wyboru.
Robiac dredy musisz wiedziec ze bedziesz musiala,aby ich sie pozbyc sciac włosy niemalze pzry skorze, nie mowiac juz o obciazeniu cebulek.
Na wyszukiwarce google podaj temat warkoczyki lub dredy to napewno cos znajdziesz.
Pozdrawiam
Stary 2003-08-05, 19:16   #4
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: Proszę o informację na temat fryzurki!

Witam!!mas z bardzo długie wlosy!! nie orientuje sie czy do nich sie doplata warkoczyki.Mozesz zagonic do roboty sztab kolezanek i niech ci robia droibne warkoczyki!!i bez kosztów.
ja jestem przeciwna doczepianiu wlosow, bo to nadmiernie obciaza cebulki, ale kazdy ma prawo wyboru.
Robiac dredy musisz wiedziec ze bedziesz musiala,aby ich sie pozbyc sciac włosy niemalze pzry skorze, nie mowiac juz o obciazeniu cebulek.
Na wyszukiwarce google podaj temat warkoczyki lub dredy to napewno cos znajdziesz.
Pozdrawiam

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości