Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Porady na temat mody i stylu oraz sposobu ubierania się. Wielka moda, Twoja moda - lub po prostu wszystko o ciuchach, butach i dodatkach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-06-17, 13:58   #1
agaf
Przyczajenie

szukam stylistki

Szukam namiarów na kogoś, kto pomógłby mi znaleźć swój styl. Nigdy nie lubiłam powielać tego, co nosi cała tzw. "ulica", ale ostatnio nie mam także żadnego swojego pomysłu ma siebie. Szukam więc dobrej stylistki/stylisty, która powiedziałaby mi coś na temat plusów i minusów w moim wyglądzie, doradziła kolory, fasony, dodatki. Tak właściwie to chodzi mi o całość - a więc i ubiór i makijaż, ale także (a może nawet przede wszystkim)- fryzurkę. Znalazłam namiary na takie miejce w Łodzi - "Cztery Pory Roku", ale nie wiem... BARDZO PROSZĘ o info, jeśli ktoś może coś na ten temat powiedzieć. A może taka możliwość "przestudiowania siebie" jest np. w Warszawie (!?), Szczecinie, albo w Poznaniu?
agaf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-17, 14:06   #2
guest
Zakorzenienie

Re: szukam stylistki

A gdzie te "Cztery Pory Roku" są?
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-18, 07:48   #3
agaf
Przyczajenie

Re: szukam stylistki

Ja znalazłam info o "Czterech Porach Roku" zupełnie przypadkiem - kiedyś wpisałam zamiast wizaz.pl adres wizaz.com.pl - i to jest właśnie ich adres internetowy. Tam znajdziesz dokładniejsze namiary oraz info co proponują. Niestety jak dotąd nie zgadałam się z nikim, kto cokolwiek wiecej mógłby powiedzieć na ich temat (czy warto, jak to wygląda od strony klientki,itp.).No i niezbyt pasuje mi ta Łódź - zupełnie nie moje kierunki...Czekam więc dalej, może ktoś się odezwie!
agaf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 18:16   #4
mlodaw
Przyczajenie

Dot.: szukam stylistki

Cytat:
Napisane przez agaf Pokaż wiadomość
Szukam namiarów na kogoś, kto pomógłby mi znaleźć swój styl. Nigdy nie lubiłam powielać tego, co nosi cała tzw. "ulica", ale ostatnio nie mam także żadnego swojego pomysłu ma siebie. Szukam więc dobrej stylistki/stylisty, która powiedziałaby mi coś na temat plusów i minusów w moim wyglądzie, doradziła kolory, fasony, dodatki. Tak właściwie to chodzi mi o całość - a więc i ubiór i makijaż, ale także (a może nawet przede wszystkim)- fryzurkę. Znalazłam namiary na takie miejce w Łodzi - "Cztery Pory Roku", ale nie wiem... BARDZO PROSZĘ o info, jeśli ktoś może coś na ten temat powiedzieć. A może taka możliwość "przestudiowania siebie" jest np. w Warszawie (!?), Szczecinie, albo w Poznaniu?
Witam,

Myślę, że możesz zakończyc poszukiwania.

Zapraszam na naszą stronę www.stylistki.republika.pl, w ciagu najblizszych dni powstanie tez strona ww.stylistki.pl
mlodaw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 20:29   #5
miss Sonita
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mlodaw Pokaż wiadomość
Witam,

Myślę, że możesz zakończyc poszukiwania.

Zapraszam na naszą stronę www.stylistki.republika.p l, w ciagu najblizszych dni powstanie tez strona ww.stylistki.pl
Sorry ale to chyba niezgodne z regulaminem forum...Nie mozna se bezplatnie reklamowac chyba... Przeciez ja tez moglabym zareklamowac w tym miejscu sama siebie ... No nie wiem ...
miss Sonita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 00:51   #6
aliga789
Przyczajenie

Witam, osobiście często pomagam w takich sprawach.. koleżankom, ciotkom, siotrą i czerpie z tego wielką radość ..bardzo lubie doradzać w tych kwestiach.. Profesjonalistka często wybiera coś ,,trendy" i wmawia, że jest super.. jeśli się pani zdecyduje na taką to zdecydowanie chęć wyglądania bosko na siłę mimo różnych rad nie jest mile widziane ogólnie ale to też zależy od wieku.. a trendy to tak naprawdę tworzymy my, a na naszej podstawie tworzy je świat mody.. wieć zapewne ważne jest aby mieć swój styl dzięki któremu określamy naszą kobiecą wartość.. Pozdrawiam
aliga789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 21:29   #7
agnieszka25l
Raczkowanie

Ja polecam swoją stylistkę namiary znajdziesz na agamiernicka.com ,w zakładce kontakt, nie będę podawała bo to chyba już wtedy reklama. W każdym razie mi i trzem koleżankom świetnie zmieniła styl, mi też całą szafę i chodzimy regularnie na wspólne zakupy. Cena za przegląd szafy wtedy wynosiła 150 zł, za wspólne zakupy też 150 zł- to niska cena jak dla mnie za stylistkę która współpracuje z gwiazdami i przy sesjach.
agnieszka25l jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości