Kosmetyki Korres - kolorówka - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-14, 17:55   #91
petenera
Raczkowanie

Pomadka Korres Guava Lipstick

Hej

Nie znalazłam nic o tych pomadkach, a chcę kupić w ciemno.
Czy któraś używa? Zna ktoś kolor natural pink nr 13? Na zdjęciach wygląda fajnie, ale ciekawa jestem jaki jest "na żywo".

Jeśli możecie pomóc, to będę wdzięczna.
petenera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 11:31   #92
abrakatabra
Zakorzenienie

Dot.: Pomadka Korres Guava Lipstick

Może zdjęcie z załącznika pomoże Ci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Korres-Guava-lipstick.jpg (83,3 KB, 16 załadowań)
abrakatabra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 02:01   #93
petenera
Raczkowanie

Dot.: Pomadka Korres Guava Lipstick

Dzięki-już zakupiłam. W ciemno. Polecam szczerze, ale tylko dla dziewczyn z wypielęgnowanymi ustami. Długo się trzyma, ale niestety lubi wysuszać (u mnie trochę podkreślała na początku skórki, musiałam doprowadzić usta do stanu idealnej gładkości i teraz jest bomba)
petenera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 10:54   #94
oliwka2012
Raczkowanie

Dot.: Używałyście kosmetyków Korres?

Dziewczyny, czy rzeczywiście kosmetyki Korres są takie tanie w Grecji? w sephorze szampon czy żel kosztuje majątek, widziałam na allegro wiele taniej własnie z Grecji, nie wiem czy az takie róznice (ponad dwu, trzykrotnie taniej) są mozliwe. któras z was kupowała "ze źródła", tj. w Grecji?
oliwka2012 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 10:56   #95
oliwka2012
Raczkowanie

Dot.: Korres, ktoś uzywał?

Dziewczyny, kupowałyscie kiedys oprócz w TK MAxx Korresa na allegro? sa naprawde tanie oferty kosmetyków prosto z Grecji, nie wiem czy to mozliwe, że są takie dobre ceny? znacie sie jak one stoją w Grecj, tzn po ile? widziałam szampony za 30 kilka złotych, gdy w Sephorze płaciłam ponad 50, chyba 60 nawet.
Stary 2013-07-22, 11:21   #96
abrakatabra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oliwka2012 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupowałyscie kiedys oprócz w TK MAxx Korresa na allegro? sa naprawde tanie oferty kosmetyków prosto z Grecji, nie wiem czy to mozliwe, że są takie dobre ceny? znacie sie jak one stoją w Grecj, tzn po ile? widziałam szampony za 30 kilka złotych, gdy w Sephorze płaciłam ponad 50, chyba 60 nawet.
Sephora ma ogromne marże, przecież żeby mogła raz na jakiś czas pozwolić sobie na rabaty 30%-40% musi mieć startową cenę bardzo wysoką
Stary 2013-07-22, 11:56   #97
moni_k
Raczkowanie

Hej,
Korres w Grecji nie jest drogi jeśli chodzi o szampony i odżywki, ja kupowałam po 6 - 8 euro. Pielęgnacja twarzy już trochę drożej ok. 18-28 euro.
moni_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 12:29   #98
oliwka2012
Raczkowanie

Dzięki za odpowiedzi czyli stwierdzam, że warto. wiem, że szampony są super, bo miałam i moje włosy były po nich bardzo odżywione i rozczesywaly się bezbłędnie, używałam serii ze słonecznikiem i nawilżającego (chyba z aloesem).
Chce sobie też kupić jakiś fajny krem do twarzy, czy która z Was miała ten z oliwką i żytem? na KWC ma niewiele opinii, ale jak patrze to chyba każdy krem korres ma dobre noty.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez moni_k Pokaż wiadomość
Hej,
Korres w Grecji nie jest drogi jeśli chodzi o szampony i odżywki, ja kupowałam po 6 - 8 euro. Pielęgnacja twarzy już trochę drożej ok. 18-28 euro.
No i na allegro znalazłam podobne ceny - szampony po 33zł, krem za 67 - to praktycznie 1/3 ceny sephorowej
Stary 2013-07-24, 11:08   #99
eternitymoment
Zadomowienie

polecam korresa szczegolnietez balsamy do ciala
eternitymoment jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 22:17   #100
K_cieciorka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Ja miam krem tonujacy z ekstraktem z arbuza z SPF 30
Ten krem to jakiś fenomen. Jest bardziej kryjący, niż ich podkład! Na początku się lekko świeci, ale nie jest to tłusty film, tyko raczej rozświetlenie. Potem zasycha do matu, daje naturalny, zdrowy wygląd. Krycie mnie bardzo zaskoczyło, jest też wyjątkowo trwały.
Podkład w tubce nie podobał mi się. Mam pytanie o ten w kompakcie- używałyście? On raczej rozświetlający jest, prawda? Jak się sprawuje?
K_cieciorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 17:33   #101
czternastka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez oliwka2012 Pokaż wiadomość
Przywiozłam właśnie z Korfu 12 butelek - 4 dwupaki żeli pod prysznic i 2 dwupaki szamponów. Żel (dwupak - podkreślę jeszcze raz) kosztował 5 Euro, a szampon (też dwupak) 8,50 Euro. Biorąc pod uwagę ceny na stronie internetowej Sephory - żel pod prysznic w zależności od zapachu kosztuje 55 lub 59 zł, szampon zaś 79 zł - jestem mocno zdziwiona, żeby nie powiedzieć zszokowana - różnicą w cenie.
Dlaczego Sephora ma w Polsce monopol na te kosmetyki? Macie na ten temat jakieś informacje lub teorie spiskowe? Dodam, że kosmetyki Korres można kupić na Korfu w każdej aptece w Kerkirze, na lotnisku również.
czternastka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 18:36   #102
kitka89a
Przyczajenie

Dot.: Używałyście kosmetyków Korres?

Hej. Odnawiam wątek, ponieważ chcę zamówić kosmetyki Korres z Grecji i szukam chętnej osoby, która chciałaby coś zamówić ze mną. Głównie chodzi mi o koszty przesyłki...
kitka89a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 23:18   #103
Zahiraa
Raczkowanie

Za 2 dni jadę do Grecji - tyle się już naczytałam o marce Korres, że przywiozę chyba pół walizki kosmetyków wszelakich
Jak już potestuję to napiszę.

Zaręczeni...
Jesteśmy razem...
Zahiraa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 13:41   #104
Jussttina
Przyczajenie

Pudry firmy Korres który ?

witam wszystkich,
Chcę prosić Was o pomoc w doborze pudru firmy Korres. słyszałam i czytałam ze firma jest dobra więc już czas aby to zweryfikować Dokładnie chodzi mi o puder http://pl.strawberrynet.com/makeup/k...133530/#DETAIL albo http://pl.strawberrynet.com/makeup/k...116716/#DETAIL albo http://pl.strawberrynet.com/makeup/k...133531/#DETAIL
Generalnie znalazlam opinie tylko o tym rozświetlającym, ale zastanawia mnie czy on faktycznie matuje ( mam skórę mieszana i szukam matującego pudru, nie lubie swiecic sie jak choinka ) . Co sądzicie o tych 3 pudrach, jakie macie swoje doświadczenia i co radzicie: mam skórę bladą więc zastanawiam sie tez nad idcieniem ( do Sephory mam daleko więc nie ma możliwosci sprawdzenia odcienia ). Sklep strawberry oferuje bardzo ciekawe promocje, ale czy na pewno te produkty są oryginalne?
Czekam na wasze odpowiedzi mam nadzieję że mogę na Was liczyć
Pozdrawiam
Jussttina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 12:50   #105
OlaM
Moderator

Dot.: Pudry firmy Korres który ?

Cytat:
Napisane przez Jussttina Pokaż wiadomość
witam wszystkich,
Chcę prosić Was o pomoc w doborze pudru firmy Korres. słyszałam i czytałam ze firma jest dobra więc już czas aby to zweryfikować Dokładnie chodzi mi o puder http://pl.strawberrynet.com/makeup/k...133530/#DETAIL albo http://pl.strawberrynet.com/makeup/k...116716/#DETAIL albo http://pl.strawberrynet.com/makeup/k...133531/#DETAIL
Generalnie znalazlam opinie tylko o tym rozświetlającym, ale zastanawia mnie czy on faktycznie matuje ( mam skórę mieszana i szukam matującego pudru, nie lubie swiecic sie jak choinka ) . Co sądzicie o tych 3 pudrach, jakie macie swoje doświadczenia i co radzicie: mam skórę bladą więc zastanawiam sie tez nad idcieniem ( do Sephory mam daleko więc nie ma możliwosci sprawdzenia odcienia ). Sklep strawberry oferuje bardzo ciekawe promocje, ale czy na pewno te produkty są oryginalne?
Pozdrawiam
W tym wątku może ktoś będzie umiał ci pomóc.
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 12:50   #106
abrakatabra
Zakorzenienie

Cytat:
witam wszystkich,
Pozdrawiam
Miałam puder Wild Rose, rzeczywiście jest rozświetlający ale efekt jest bardzo delikatny i naturalny. Jeżeli chcesz osiągnąć efekt matu to odradzam. Odnośnie koloru, jest (wg. mnie) pół-transparentny. Z resztą nie pomogę.

Edit:
Pudry w białych opakowaniach były chyba dawno temu w sprzedaży. Na oficjalnej stronie możesz sprawdzić, są czarne.

Edytowane przez abrakatabra
Czas edycji: 2014-09-28 o 12:52
Stary 2014-09-29, 09:52   #107
Jussttina
Przyczajenie

A jaki odcien mialaś? zastanawiam się nas WRP1 a WRP4
Jussttina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 08:23   #108
abrakatabra
Zakorzenienie

Cytat:
A jaki odcien mialaś? zastanawiam się nas WRP1 a WRP4
Miałam WRP2. Z tego co pamiętam, WRP1 był nie tylko jaśniejszy ale chyba bardziej różowy (kupowałam ponad rok temu)
Stary 2014-10-30, 08:23   #109
oliwka2012
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki Korres

Hej, jestem wielką fanką kosmetyków Korres i miałam juz chyba wszystko z kolorówki i pielęgnacji Puder Wild Rose miałam w kolorze WP2 i to był ciepły, ładny beż dla blondynki z jasną karnacją, WP4 chyba jest ciemniejszy. Generalnie bardzo polecam, a cena z Truskawy jest bardzo atrakcyjna. Ja kupuje Korresy na all albo poluje własnie na truskawie, choc mają mały wybór, a na all mnóstwo rzeczy w coraz lepszych cenach (kiedyś było drożej, teraz np pudry można trafic za 50zł, kremy za 65-70zł itp,.)
Stary 2015-01-09, 10:34   #110
pozzzziomka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 15
Dot.: Kosmetyki Korres

Czy ten puder Wild Rose nadac sie moze jako bronzer? Np odcien 4/5 - mam jasna karnacje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Z Korres mam wode toaletowa Blackcurrant&Cyclamen - fajny porzeczkowy zapach, klimaty In Love Again YSL Powiedzialam o nim troche wiecej w 1 z moich filmikow perfumowych A teraz mnie zainteresowaly pudry - chcialabym 1 jako typowy dzienny puder i 1 jako bronzujacy Zastanawiam sie tez nad korektorem

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Kojarze, ze w niektorych S. jesr ta marka, kojarzy ktos moze w ktorych konkretnie we Wroc, bo jak mi zdejma gips, to sie wybiorem, bo w ciemno chy a lepiej zebym nie brala

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

A ten puder bardzo pachnie rozami - lubie pachnace pudry, roze ?

Stary 2015-06-07, 14:33   #111
my_vampiree
Rozeznanie

Kosmetyki Korres - gdzie kupujecie?

Kilka razy przeglądając różne recenzje Korres'a przeczytałam, że niektóre kupują te kosmetyki w greckich aptekach on line. Mogłybyście podrzucić link? W sephorze jest strasznie drogo a przez allegro trochę strach. Z góry bardzo dziękuję
Stary 2015-06-09, 12:02   #112
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Kosmetyki Korres - gdzie kupujecie?

Ja kupuję w Sephorze, jeśli to Cię ratuje to do końca czerwca jest rabat -20% z kodem matras15

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-06-09 o 15:35
aniyam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 13:39   #113
xmdln
Wtajemniczenie

Dot.: Kosmetyki Korres - gdzie kupujecie?

Korres można kupić na Lavande . com.pl (taniej niż w Sephorze, np. mleczko za 45 zł). Czasami w TK Maxx też pojawiają się kosmetyki tej marki.

Edytowane przez xmdln
Czas edycji: 2015-06-17 o 13:40
xmdln jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 10:57   #114
Red_25_ona
Przyczajenie

Test podkładu KORRES WILD ROSE DZIKA RÓŻA

Testował ktoś podkład od Korres Wild Rose ? Zastanawiam się nad kupnem i chciałabym wiedzieć jak to z nim jest ?
Red_25_ona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 17:26   #115
OlaM
Moderator

Dot.: Test podkładu KORRES WILD ROSE DZIKA RÓŻA

Cytat:
Napisane przez Red_25_ona Pokaż wiadomość
Testował ktoś podkład od Korres Wild Rose ? Zastanawiam się nad kupnem i chciałabym wiedzieć jak to z nim jest ?
Może ktoś w tym wątku będzie wiedział.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości