Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek ! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-04-21, 17:01   #271
mamCie
Przyczajenie

Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez loocyna Pokaż wiadomość
mamCie, a tak z ciekawości zapytam, co stosujesz po odstawieniu tabletek? znowu coś od dermatologa, czy wróciłaś do tabletek?

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Zastanawiam się nad tabletkami, ale to rozwiązanie jest długofalowe. Tzn, że nie wystarczy wziąć tych kilku opakowań i już, bo po jakimś czasie znów wszystko wróci. A ja nie chcę brać tabletek, przynajmniej nie teraz. Może to głupie, ale mam obawy, że po braniu ich non stop przez pare lat, można mieć problemy z zajściem w ciążę, a tego bym sobie nie wybaczyła. Po ciąży to co innego. I na razie stosuję jakieś maści, które mi tam kiedyś dermatolog przepisał, a jeszcze ich nie skończyłam ;p a właśnie , przypomniało mi się, że od dermatologa dostałam też antybiotyk doustny, który brałam przez 3 miesiące:/ a efekt praktycznie żaden:/ tylko nie pamietam nazwy...coś na "T" w każdym razie.

Myślę nad mikrodermabrazją;p bo mój problem polega w zasadzie na tym, że mam rozszerzone pory, takie małe dziurki i one mi się zapychają i powstają wągry i zaskórniki. Pryszcze takie z prawdziwego zdarzenia mam rzadko i jeśli już to w wyniku zbliżającego się okresu, albo po wódce. I jakbym sobie zafundowała taką gładziudką buźkę, to może by problem minął. Nie wiem już co mam robić;p
mamCie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 17:06   #272
HoneyRose
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mamCie Pokaż wiadomość
Myślę nad mikrodermabrazją;p bo mój problem polega w zasadzie na tym, że mam rozszerzone pory, takie małe dziurki i one mi się zapychają i powstają wągry i zaskórniki. Pryszcze takie z prawdziwego zdarzenia mam rzadko i jeśli już to w wyniku zbliżającego się okresu, albo po wódce. I jakbym sobie zafundowała taką gładziudką buźkę, to może by problem minął. Nie wiem już co mam robić;p
Mam dokładnie ten sam problem i również rozważam mikrodermabrazję.

Dodatkowo mam trochę przebarwień i płytkich blizn, ale to właśnie rozszerzone pory są najbardziej widoczne.
HoneyRose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 17:13   #273
mamCie
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Dodatkowo mam trochę przebarwień i płytkich blizn, ale to właśnie rozszerzone pory są najbardziej widoczne.
Ja to samo, tyle, że te przebarwienia jeszcze jakoś mogę schować pod tapetą.
Czytałam już o tych zabiegach, cenach () etc...ale problem w tym, że zwyczajnie się boję;D bo wiem, że łatwo napytać sobie biedy, jeśli robi to niezbyt wprawiona osoba. A nie znam żadnego sprawdzonego gabinetu...na necie też żadnych konkretnyhc opinii odnośnie tego zabiegu:/
Stary 2012-04-21, 23:32   #274
loocyna
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mamCie Pokaż wiadomość
Może to głupie, ale mam obawy, że po braniu ich non stop przez pare lat, można mieć problemy z zajściem w ciążę, a tego bym sobie nie wybaczyła. Po ciąży to co innego. a właśnie , przypomniało mi się, że od dermatologa dostałam też antybiotyk doustny, który brałam przez 3 miesiące:/ a efekt praktycznie żaden:/ tylko nie pamietam nazwy...coś na "T" w każdym razie.

Myślę nad mikrodermabrazją;p bo mój problem polega w zasadzie na tym, że mam rozszerzone pory, takie małe dziurki i one mi się zapychają i powstają wągry i zaskórniki. Pryszcze takie z prawdziwego zdarzenia mam rzadko i jeśli już to w wyniku zbliżającego się okresu, albo po wódce.
To wcale nie jest głupie... ja też z obawy przed trudnościami z zajściem w ciążę odstawiłam po paru miesiącach pigułki. Te antybiotyki doustne to pewnie Tetralysal? Też to miałam, efekt u mnie był na początku ale niewielki, później trzeba było odstawić, bo wiadomo że antybiotyku nie można długo łykać i trądzik powracał z większą siłą ech...widzę, że przepisują Ci te same "leki" na okrągło co i mi kiedyś.

Nie znam się za bardzo na zabiegach kosmetycznych, ale może wystarczy odpowiednie oczyszczanie? Przed oczyszczaniem kosmetyczka używa zawsze specyfików, które mają bardziej rozszerzyć pory dla ułatwienia zabiegu, ale po oczyszczaniu używa innych, które mają za zadanie nie tylko zwęzić pory, które zostały rozszerzone do zabiegu, ale też ogólnie na dłuższą metęzwężają poryc. hehe nie wiem czy jasno to napisałam masło maślane trochę chyba mi wyszło, ale ogólnie chyba zachowałam sens. jak zaczęłam swoją przygodę z kosmetologiem i kosmetyczką, to tak mi to tłumaczyły tylko bardziej fachowo
u mnie przynajmniej jest taki efekt. tylko musi być kosmetyczka, która na prawdę zna się na rzeczy i spojrzy na Ciebie i będzie wiedziała co robić
Stary 2012-04-22, 13:50   #275
Nikita...
Zakorzenienie

Cytat:
Mam dokładnie ten sam problem i również rozważam mikrodermabrazję.

Honey,
kwasy u kosmetyczki tez sa bardzo dobre na blizny i mniej nieprzyjemne. Sama nie mialam jeszcze mikro ale jest to ponoc nieprzyjemny zabieg.
pozdrawiam

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 14:12   #276
HoneyRose
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Honey,
kwasy u kosmetyczki tez sa bardzo dobre na blizny i mniej nieprzyjemne. Sama nie mialam jeszcze mikro ale jest to ponoc nieprzyjemny zabieg.
pozdrawiam
I tu mam niestety taki dylemat: czy iść w ciemno do nieznanego gabinetu na kwasy, czy zrobić sobie mikrodermabrazję w sprawdzonym salonie. Niestety kwasów nie oferują - tylko mikro i peeling kawitacyjny.
Stary 2012-04-22, 15:02   #277
biedronka91
Zakorzenienie

Ja bym wolała pójść do sprawdzonego salonu. Nie wiadomo jak jest w drugim, to jednak twarz i jak spaprzą sprawę, to będzie kiepsko..
Stary 2012-04-22, 19:01   #278
mamCie
Przyczajenie

Cytat:
Te antybiotyki doustne to pewnie Tetralysal?
Si

Cytat:
tylko musi być kosmetyczka, która na prawdę zna się na rzeczy i spojrzy na Ciebie i będzie wiedziała co robić
No właśnie wiem;p

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Sama nie mialam jeszcze mikro ale jest to ponoc nieprzyjemny zabieg.
pozdrawiam
A ja czytałam, że jest okej. Co innego dermabrazja, ta ponoć jest nieprzyjemna.
Stary 2012-04-22, 20:12   #279
loocyna
Przyczajenie

Cytat:
I tu mam niestety taki dylemat: czy iść w ciemno do nieznanego gabinetu na kwasy, czy zrobić sobie mikrodermabrazję w sprawdzonym salonie. Niestety kwasów nie oferują - tylko mikro i peeling kawitacyjny.
Może idź do innego dobrego gabinetu, zrób tzw rozeznanie, zapytaj co może poradzić na Twój problem i będziesz wiedziała. Być może też poradzą mikro albo peeling kawitacyjny, wtedy nie będziesz miała dylematu do którego gabinetu udać się na zabieg - do sprawdzonego Przecież nie jest powiedziane, że jak pójdziesz się poradzić, to od razu masz siadać do peelingu, powiesz, że się zastanowisz, zapytaj o koszt itd...

Znalazłam coś ciekawego, od czasu 8min 45 s - mówią o śladach. Może jednak mikro to test to, czego potrzebujesz.

http://vod.onet.pl/sos-uroda,sos-uro...inek.html#play

Edytowane przez loocyna
Czas edycji: 2012-04-22 o 20:50
loocyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 17:33   #280
agutekk22
Raczkowanie

GG do agutekk22

effaclar K super jest polecam
Stary 2012-04-23, 22:47   #281
nolee2
Przyczajenie

Cytat:
Może idź do innego dobrego gabinetu, zrób tzw rozeznanie, zapytaj co może poradzić na Twój problem i będziesz wiedziała. Być może też poradzą mikro albo peeling kawitacyjny, wtedy nie będziesz miała dylematu do którego gabinetu udać się na zabieg - do sprawdzonego Przecież nie jest powiedziane, że jak pójdziesz się poradzić, to od razu masz siadać do peelingu, powiesz, że się zastanowisz, zapytaj o koszt itd...

Znalazłam coś ciekawego, od czasu 8min 45 s - mówią o śladach. Może jednak mikro to test to, czego potrzebujesz.

http://vod.onet.pl/sos-uroda,sos-uro...inek.html#play
Szczerze to odradzam Ci kwasy zwlaszcza w lecie i zwlaszcza jesli nie robia tego w twoim salonie. Kolezanka robila kwas migdalowy i kosmetyczka przytrzymała jej za dlugo.. i potem musiala leczyc twarz pzrez kilka miesiecy. Mikrodermabrazje robilam kilka razy aczkolwiek nigdy w seriach. Zabieg jest bezbolesny i efekty sa widoczne od razu - znacznie wygladzona czysta cera, ale z bliznami po jednym zabiegu na pewno sie nie pozegnasz. Ja ze wzgledu na kase zazwyczaj robilam raz a potem dluuugo dluugo nic. W kazdym razie mirkodermabrazja nierazmi ratowala twarz jak bylo juz bardzo zle.Okolo 2 czy 3 miesiace mialam po tym naparwde ladna cere Nie ma sie czego bac. Co do blizn ja tez sie z tym borykam i coz.. uzywalam dosc dlugo krem wybielajacy albucin z pharmceris i jakies minimalne efekty niby byly..no ale problem zostal i pewnie w koncu bede musiala zainwestowac w serie zabiegow mikro. Tylko jak jakmowie dobry salon to podstawa bo slyszalam o przypadkach ze ze wzgledu na niedokladnie wysterylizowana koncowke dziewczyny musialy leczyc jakies zapalenia takze trzeba uwazac i byle komunie dawac sie zblizyc do twarzy
nolee2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 08:36   #282
niczka87
Zakorzenienie

Ja z kolei odradzam mikro bo nie widziałam NIC, żadnych efektów po 1 zabiegu.
Stary 2012-04-24, 08:49   #283
Nikita...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Niczka,
sa dziewczyny, ktora bardzo sobie chwala np zabieg oxybrazji. Dermabrazja ma pare wariantow wiec moze sproboj.
pozdrawiam

Stary 2012-04-24, 12:56   #284
2b_beauty
Przyczajenie

Cytat:
Rzadko zdarzają się efekty po jednym zabiegu. Mogą być, ale raczej minimalne i na krótko. Dlatego zabiegi na twarz poleca się wykonywać w seriach.

http://www.2b-beauty.pl
2b_beauty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 14:04   #285
niczka87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 2b_beauty Pokaż wiadomość
Rzadko zdarzają się efekty po jednym zabiegu. Mogą być, ale raczej minimalne i na krótko. Dlatego zabiegi na twarz poleca się wykonywać w seriach.
Wiem, że serie są wskazane, ale bez przesady, wywalając 150zł chcę widziec chociaż wygładzenie, nawilżenie, cokolwiek, a nie widziałam kompletnie nic. Lepsze efekty widziałam po 1 zabiegu peelingu kawitacyjnego za 40zł
Stary 2012-04-24, 14:16   #286
HoneyRose
Raczkowanie

A ile serii powinno się zrobić? Ja jestem zdecydowana, że zainwestuję w mikrodermabrazję lub peeling kawitacyjny.

Jeżeli nic to nie pomoże, to w zimie poszukam salonu, który oferuje zabiegi z kwasami.
Stary 2012-04-24, 17:18   #287
Wariate
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

No to i ja się pouskarżam na swoją cerę
Sprawa ma się następująco: dotychczas (nawet jako nastolatka) nie miałam jakichś specjalnych problemów ze skórą/z trądzikiem itd. Coś tam od czasu do czasy wskoczyło przy okazji kobiecych spraw ale bez szału. Od ok. 10 lat przyjmowałam tabl. antykoncepcyjne. Przestałam kilka miesięcy temu i... o zgrozo! Zaczęłam mieć trądzik... Mimo, że 30-stka na karku
Gdzieś wyczytałam, że przy przerwaniu przyjmowania hormonów właśnie na 30-ste urodziny kobiety dostają często w prezencie to, czego na pewno dostać by nie chciały - trądzik. Ile w tym prawdy? Ile związku z hormonami? I najważniejsze jak temu zaradzić (nigdy nie doświadczyłam ale dziś już wiem, że trądzik jest nie tylko nieestetyczny ale i bolesny, szczególnie kiedy pojawia się np. na dotychczas gładziutkich policzkach albo zaraz za linią włosów na głowie). Słyszę wciąż o różnych formach oczyszczania ale przyznam, że nieco się ich obawiam wypróbowywać po raz pierwszy, szczególnie, że mam wrażliwą skórę na 'nowości' a ślub za niespełna 4 miesiące

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818580214.html
Wariate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 22:41   #288
loocyna
Przyczajenie

Ktoś tam, kiedyś tam miał jakiś tam zabieg źle wykonany... widocznie poszła do kiepskiego salonu i niedoświadczonej, nieodpowiedzialnej osoby. najlepiej zrobić u siebie rozeznanie, gdzie jest dobry kosmetolog. poleciłabym pewną wspaniałą, cudowną, doświadczoną osobę, która pomogła mi z moim trądzikiem, ale nie wiem gdzie mieszkasz HoneyRose.
Stary 2012-04-24, 23:08   #289
Patii79
SPAMER
Nieopłacona reklama

Prosz eo radę mam ponoć atopową skóre i mam unikac słońca ale nie da sie do końca jaki najlepszy krem z filtrem UV50+ mogłabym zastosować dziękuje za poradę
Patii79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 08:20   #290
nolee2
Przyczajenie

Cytat:
Bardzo mozliwe, bo dużo zalezy od kosmetyczki, ja bylam kilka razy i raz z grouponu trafilam tez do takiego salonu gdzie po zabiegu w sumie nie bylo zadnych efektow, z tego co widzialam sa rozne typy koncowek i kosmetyczka moze zrobic mocniejszy zabieg tak mi moja ulubiona robila bo szereg z nich nie umie dobrac i za delikatnie robia zabieg, Wtedy rzeczywiscie kawitacja daje lepsze efekty tyle ze kawitacja to tylko oczyszczanie a mikro jednak splyca blizny i rozjasnia przebarwienia. Moze zalezy to tez od typu cery i problemów jakie sie ma. Kto wie, z cera nigdy nie wiadomo.
nolee2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 09:14   #291
Nikita...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wariate Pokaż wiadomość
No to i ja się pouskarżam na swoją cerę
Sprawa ma się następująco: dotychczas (nawet jako nastolatka) nie miałam jakichś specjalnych problemów ze skórą/z trądzikiem itd. Coś tam od czasu do czasy wskoczyło przy okazji kobiecych spraw ale bez szału. Od ok. 10 lat przyjmowałam tabl. antykoncepcyjne. Przestałam kilka miesięcy temu i... o zgrozo! Zaczęłam mieć trądzik... Mimo, że 30-stka na karku
Gdzieś wyczytałam, że przy przerwaniu przyjmowania hormonów właśnie na 30-ste urodziny kobiety dostają często w prezencie to, czego na pewno dostać by nie chciały - trądzik. Ile w tym prawdy? Ile związku z hormonami? I najważniejsze jak temu zaradzić (nigdy nie doświadczyłam ale dziś już wiem, że trądzik jest nie tylko nieestetyczny ale i bolesny, szczególnie kiedy pojawia się np. na dotychczas gładziutkich policzkach albo zaraz za linią włosów na głowie). Słyszę wciąż o różnych formach oczyszczania ale przyznam, że nieco się ich obawiam wypróbowywać po raz pierwszy, szczególnie, że mam wrażliwą skórę na 'nowości' a ślub za niespełna 4 miesiące
Wiekszosc kobiet dostaje tradzik po odstawieniu tabletek anty, nie tylko te, ktore odstawiaja przed 30. A tym bardziej, jak bralas tak dlugo to szok dla organizmu musi byc ogromny! W sumie jak juz tyle bralas to moglas poczekac do slubu i potem odstawic, teraz to juz ale za pozno. Na forum znajdziesz mnostwo info na temat tradziku. Zalezy od tego jaki rodzaj masz, ile tego, jaka cera, czego uzywalas do tej pory itd. Jedna podstawowa zasada to nie uzywaj zadnych drogeryjnych preparatow antytradzikowych.

Stary 2012-04-25, 10:41   #292
2b_beauty
Przyczajenie

Cytat:
A ile serii powinno się zrobić? Ja jestem zdecydowana, że zainwestuję w mikrodermabrazję lub peeling kawitacyjny.

Jeżeli nic to nie pomoże, to w zimie poszukam salonu, który oferuje zabiegi z kwasami.
Mikrosermabrazję powinno się wykonywać w serii, która obejmuje ok. 4-5 zabiegów. Jednak jeżeli chcesz się pozbyć blizn potrądzikowych, to ilość zabiegów wzrośnie, w zależności od stanu skóry.

http://www.2b-beauty.pl
2b_beauty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 16:14   #293
Wariate
Raczkowanie

Cytat:
Wiekszosc kobiet dostaje tradzik po odstawieniu tabletek anty, nie tylko te, ktore odstawiaja przed 30. A tym bardziej, jak bralas tak dlugo to szok dla organizmu musi byc ogromny! W sumie jak juz tyle bralas to moglas poczekac do slubu i potem odstawic, teraz to juz ale za pozno. Na forum znajdziesz mnostwo info na temat tradziku. Zalezy od tego jaki rodzaj masz, ile tego, jaka cera, czego uzywalas do tej pory itd. Jedna podstawowa zasada to nie uzywaj zadnych drogeryjnych preparatow antytradzikowych.
Odstawiłam wcześniej, żeby organizm porządnie się oczyścił z hormonów zanim zaczniemy starać się o małego, złośliwego berbecia ale ze skórą stał się koszmar. Co do niedawna używałam? Niczego bo nigdy nie musiałam więc jestem zielona jak wiosenne jabłuszko jak nie drogeryjnych, to mówisz, że koniecznością jest wizyta o dermatologa? Myślałam szczerze mówiąc, że obędzie się bez tego i że uda się jakimiś właśnie drogeryjnymi metodami powalczyć z tych cholerstwem

Stary 2012-04-26, 19:36   #294
Nikita...
Zakorzenienie

Cytat:
Odstawiłam wcześniej, żeby organizm porządnie się oczyścił z hormonów zanim zaczniemy starać się o małego, złośliwego berbecia ale ze skórą stał się koszmar. Co do niedawna używałam? Niczego bo nigdy nie musiałam więc jestem zielona jak wiosenne jabłuszko jak nie drogeryjnych, to mówisz, że koniecznością jest wizyta o dermatologa? Myślałam szczerze mówiąc, że obędzie się bez tego i że uda się jakimiś właśnie drogeryjnymi metodami powalczyć z tych cholerstwem
Drogeryjne kosmetyki na tradzik to samo zlo, wiekszosci osob tylko nasilaja tradzik. Jezeli twoj nie jest jakos zbyt duzy, to mozesz sprobowac olejku z drzewa herbacianego oraz jakis lagodny nawilzacz np z Biochemi Urody (to taka strona, gdzie sama sobie zrobisz krem). No wlasnie twoj organizm sie oczyszcza i niestety tak to wyglada.

Stary 2012-04-26, 23:29   #295
Wariate
Raczkowanie

Cytat:
Drogeryjne kosmetyki na tradzik to samo zlo, wiekszosci osob tylko nasilaja tradzik. Jezeli twoj nie jest jakos zbyt duzy, to mozesz sprobowac olejku z drzewa herbacianego oraz jakis lagodny nawilzacz np z Biochemi Urody (to taka strona, gdzie sama sobie zrobisz krem). No wlasnie twoj organizm sie oczyszcza i niestety tak to wyglada.
Zajrzałam na tę stronę i całkiem ciekawa muszę przyznać. Nie spotkałam się z tego rodzaju 'sklepem'. Tylko pytanie, czy kompletny laik (jak ja) w kwestii farmakologii czy kosmetologii właściwie zadecyduje co domieszac a co nie do tego 'słoiczka' ?

Stary 2012-04-27, 18:51   #296
201608151056
Konto usunięte

Cytat:
Zajrzałam na tę stronę i całkiem ciekawa muszę przyznać. Nie spotkałam się z tego rodzaju 'sklepem'. Tylko pytanie, czy kompletny laik (jak ja) w kwestii farmakologii czy kosmetologii właściwie zadecyduje co domieszac a co nie do tego 'słoiczka' ?
Pewnie! Ja osobiście mam lepsze doświadczenia ze sklepem zróbsobiekrem.pl Moja pielęgnacja nawilżająca to żel hialuronowy 1% mieszany na dłoni rano z dwoma kroplami oleju z nasion herbaty, a wieczorem z olejem z pestek malin. Zanim nałożę krem, przemywam twarz hydrolatem z zielonej herbaty z dodatkiem ekstarktu z soku truskawki. Do mycia twarzy stosuję metodę OCM (na wizażu jest wątek oddzielny) i tyle. Do tego z dwa razy w tygodniu maseczka z glinki pierwszej lepszej i moja cera jest nie do poznania
201608151056 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 12:41   #297
Wariate
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
Pewnie! Ja osobiście mam lepsze doświadczenia ze sklepem zróbsobiekrem.pl Moja pielęgnacja nawilżająca to żel hialuronowy 1% mieszany na dłoni rano z dwoma kroplami oleju z nasion herbaty, a wieczorem z olejem z pestek malin. Zanim nałożę krem, przemywam twarz hydrolatem z zielonej herbaty z dodatkiem ekstarktu z soku truskawki. Do mycia twarzy stosuję metodę OCM (na wizażu jest wątek oddzielny) i tyle. Do tego z dwa razy w tygodniu maseczka z glinki pierwszej lepszej i moja cera jest nie do poznania
Ojej, aż tyle samozaparcia...? staram się zawsze dbać o siebie ale chyba aż tyle czasu i zabiegów (abstrahując od zwykłej codziennej pielęgnacji, na którą też przecież czasu potrzeba) to nie dla mnie

Stary 2012-04-30, 13:53   #298
Nikita...
Zakorzenienie

Cytat:
Na pewno dasz sobie rade poniewaz na samym poczatku mozna po prostu zamowic gotowe zestawy gdzie bedziesz miala juz odmierzone proporcje oraz instrukcje co z czym wymieszac i w jakiej kolejnosci.
Dasz rade!

Stary 2012-04-30, 14:02   #299
Wariate
Raczkowanie

Cytat:
Na pewno dasz sobie rade poniewaz na samym poczatku mozna po prostu zamowic gotowe zestawy gdzie bedziesz miala juz odmierzone proporcje oraz instrukcje co z czym wymieszac i w jakiej kolejnosci.
Dasz rade!
Dzięki za wiarę spróbuję chyba faktycznie.

Stary 2012-04-30, 14:07   #300
Nikita...
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki za wiarę spróbuję chyba faktycznie.
To naprawde nic trudnego ale ostrzegam: to wciaga .
Na szczescie ceny nie sa jakies wygorowane

Odpowiedz

Tagi
#cera, #pielęgnacja, #pomocy, #pryszcze, #trądzik, acne, acne.org, blizny potrądzikowe, buzia, cera mieszana przesuszona, czerwona cera, jak pielęgnować, nawilżanie, pryszcze, sucha skóra, trądzik, trądzik leczenie kuracja, uroda . twarz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości