Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek ! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-09-05, 23:40   #391
Beataboni
Raczkowanie

Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
Witam!
Ja chodziłam do dwóch dermatologów (1. prywatnie przez ponad rok regularne wizyty; 2. na NFZ przez 2 lata) dermatolog podsumowała moje leczenie: "nie wiem, ja już Ci więcej nie pomogę idź sobie do kosmetyczki.."
Poszłam do kosmetyczki (nie jakiejś tam po kursie, tylko kobiety po studiach, która potrafi zadbać o klienta, a nie zmasakrować mu twarz bardziej - a takie też znam) ta przeraziła się ale oczyściła mi ładnie twarz, ponownie zapłaciłam jak za zboże, ale pomogło... na około 2 tyg... ta wysłała mnie na badanie hormonów, wiec poszłam prywatnie, ale okazało się, że wszystko mam w normie, już nie mam pojęcia jak się leczyć. Nie jem ostrych potraw, ogólnie jem mało, no ale jest jak jest.
Co do drugiego akapitu. Zawsze myję twarz żelem (od marca takim od Vichy). Krem rano pielęgnacyjny bambino wieczorem tłusty oliwkowy z ziaji. Peeling hum.. jak na ten moment wykonuję co 2. dzień. Pryszczy nie ma, a jak są to bardzo małe i peeling ich nie rusza. Pudru, podkładu ani niczego innego nie używam. Przepraszam, przez zimę stosowałam najjaśniejszy puder z rossmana taki tam za kilka zł, bo się okropnie świeciłam, teraz odświętnie jak mam jakiś występ to go na pryszcze nakładam, bo jednak daje to efekt lekkiego rozjaśnienia, a nie każdy chce oglądać pryszczate piosenkareczki ;P
Pozdrawiam
Nie mówię, że mój opis jest w 100% pasujący do każdego, ale jak widzę wypowiedzi, że ktoś pyta czego można użyć nie idąc do specjalisty to mi słabo

[quote=anttreee]Olejek herbaciany, bardzo fajna rzecz, nie musi byś z Avonu czy Oriflame, wystarczy taki z zielarskiego, albo apteki.[quote]
Napisałam o Oriflame, bo kilkakrotnie słyszałam od klientek, że miały problem z dostaniem olejku z drzewa herbacianego. Jak najbardziej może być z innej firmy.
Beataboni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 10:33   #392
Marcusia
Rozeznanie

teraz to mnie ustrzeliłaś tą wiadomością, i faktycznie czytam skład ziaji i parafina w trzech postaciach/nazwach... paraffinum liquidum, cera microcristallina, paraffin, w bambino niemalże to samo.. ;/ a ja już się obkupiłam w nowy zapas ;/ no nic, na coś innego zużyję, ale dopóki nie kupię czegoś lepszego zostanę przy tym co mam. Czyli czym parafinę zastępujemy? Na przykład gliceryną? (Phisiogel 36zł/75ml? cataphil 40zł/100g - to co dziewczyna pokazuje to jest emulsja, krem jest w słoiczku) Ale ogólnie wszystkim innym co nie ma parafiny? Tylko, że to drogo będzie, ale jak nie ma innego wyjścia to będę naciągała rodziców

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Beataboni - no to fakt, to lekka przesada

Edytowane przez Marcusia
Czas edycji: 2012-09-06 o 10:41
Marcusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 15:53   #393
anttreee
Raczkowanie

Marcusia - nie, nie. Nie zrozum mnie źle, ja tylko mówię, że cetaphil, czy phisogel pomaga dziewczynom, ale ja sam go niegdy nie miałam. Nie musi to być drogie - to bez parafiny. Na początek rozejżyj się na kosmetykach dla dzieciaka - ja mam HiPP Babysanft, Krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała i on nie ma parafiny, a kosztuje ok 10 zł za 75 ml. Ja stosuję pod makijaż i jeśli użyję niewielką ilość to nie mam problemu ze zważonym podkładem. Teaz mam też Rossmann, Babydream, Gesichts und Körpercreme (Krem do pielęgnacji twarzy i ciała), aleon już nie jest taki fajny, coś z nim jest nie tak, czytałam, że Caprylic / Capric Triglyceride, a czytałam, że on też może zapychać. Babydream kosztuje ok 4,50 z rossamnnie, a HiPP to chyba z rossmanna wycofali, ale w realu czy tesco dostaniesz.
Musisz się dokładnie rozeznać, które krem mają parafinę, a które nie, ja tu zbyt wiele nie szukałam, ot tak znalazłam te dla dzieciaka, a dalej nie szukałam. A co zamiast parafiny, czy gliceryna? Nie wiem, wiem, że gliceryna też czasem może zapychać. Caprylic / Capric Triglyceride - jest mieszanką odżywczych olejków, ale też mogą zapychać. Musisz szukać.

Beataboni - spokoloko, nic się nie dziej
anttreee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 18:47   #394
Marcusia
Rozeznanie

Ok, rozumiem, to pospisuję wszystkie wyżej wypisane, zakazane składniki i pochodzę, poszukam... Jak na ten moment uciekam na wakację, ale możliwe, że jeszcze się tu będę udzielała (ale niekoniecznie, raczej po powrocie)
Buźki
Stary 2012-09-08, 00:04   #395
anttreee
Raczkowanie

To trzymam kcuki za Ciebie, mam nadzieję, że znajdziesz coś fajnego, a jak juz znajdziesz to podziel się z nami
Stary 2012-09-19, 18:28   #396
cherrygarcia
Przyczajenie

Witam!
Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety.
Ankieta kierowana jest do osób powyżej 35 roku życia
Jest anonimowa i służy celom badawczym.
Z góry dziękuję za poświęcony przez Państwa czas
http://www.surveymonkey.com/s/k_Lukasz
cherrygarcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 17:01   #397
Marcusia
Rozeznanie

dzis wrocilam pojde na shopping za jakis czas, musze sie ogarnac bo zycie mi sie wywrocilo dogory nogami
Stary 2012-09-27, 17:31   #398
maacieek
Zakorzenienie

Juz pisałem o porady w tym wątku i chyba znowu potrzebuję porady.
Otóż kiedys tam własnie jak pisałem ktoś mi proponował OCM no wiec poczytalem jakie te oleje bd dobre dla mnie co i jak i robiłem gora z miesiac gdzy i nie było zadnego efektu a cera zamiast sie poprawiac to sie pogorszyła. Do tej pory mam problemy z zaskornikami na policzkach na zuchwie. Próbowalem je wyciskac, oczyszczac recznie, i jakimis kremami, peelingami i co tam sie jeszcze dało. Bez efektów mialem jeszcze "propozycje" zabawy zkwasami ktore mam od połoy lipca. Polecano mi kwas migdałowy więc robiłem sobie toniki przmeywałem codziennie 7% pózniej doszedłem na 10% w miedzyczasie nalozyłem kwas na jakies 10min bez wiekszych efektów[skora nie schodziła] ale efekt jakis tam był, następny byljuz 20% skora ladnie schodzila, efekt tez lepszy. I swego czasu w polowie wrzesnia robilem sobie 25% z dodatkiem alkoholu. Nie dosc ze mi przypieklo w niektorych miejscach w poblizu nosa, jak i porobily sie ropne długo gojace sie ranki, syfy. Zapewne przez ten alkohol. Dalej przemywam sobie tym tonikiem 10% i sie zastanawiam czy dalej robic kwas migdalowy tym razem wieksze stezenie czy może pora zainwestowac w inne kosmetyki/kwasy?
maacieek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:10   #399
2b_beauty
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Juz pisałem o porady w tym wątku i chyba znowu potrzebuję porady.
Otóż kiedys tam własnie jak pisałem ktoś mi proponował OCM no wiec poczytalem jakie te oleje bd dobre dla mnie co i jak i robiłem gora z miesiac gdzy i nie było zadnego efektu a cera zamiast sie poprawiac to sie pogorszyła. Do tej pory mam problemy z zaskornikami na policzkach na zuchwie. Próbowalem je wyciskac, oczyszczac recznie, i jakimis kremami, peelingami i co tam sie jeszcze dało. Bez efektów mialem jeszcze "propozycje" zabawy zkwasami ktore mam od połoy lipca. Polecano mi kwas migdałowy więc robiłem sobie toniki przmeywałem codziennie 7% pózniej doszedłem na 10% w miedzyczasie nalozyłem kwas na jakies 10min bez wiekszych efektów[skora nie schodziła] ale efekt jakis tam był, następny byljuz 20% skora ladnie schodzila, efekt tez lepszy. I swego czasu w polowie wrzesnia robilem sobie 25% z dodatkiem alkoholu. Nie dosc ze mi przypieklo w niektorych miejscach w poblizu nosa, jak i porobily sie ropne długo gojace sie ranki, syfy. Zapewne przez ten alkohol. Dalej przemywam sobie tym tonikiem 10% i sie zastanawiam czy dalej robic kwas migdalowy tym razem wieksze stezenie czy może pora zainwestowac w inne kosmetyki/kwasy?
Pora przestać eksperymentować na własnej twarzy i oddać się w ręce profesjonalistów! Oczywiście że łatwiej jest o poradę w internecie i wszyscy chętnie i często z nich korzystamy, ale zwróć uwagę na to, że to tylko porada w internecie i że ciężko jest ocenić co tak naprawdę Ci pomoże, czytając tylko opis, bądź patrząc na niewyraźne zdjęcia. Szczególnie jeżeli nie widzisz efektów, powinieneś się zastanowić, czy przypadkiem sobie nie szkodzisz.

http://www.2b-beauty.pl
2b_beauty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:43   #400
ClaudiaWiniar
Raczkowanie

Hej Z końcem lata cera przestałam mi się tak przetłuszczać A i zaskórniki trochę się zmniejszyły.
Od miesiąca stosuję epiduo. Jakiś rok temu dermatolog przepisała mi tą maść razem z tabletkami tetrarysal. Efekt był lepszy, ale po odstawieniu tabletek mimo stosowania maści pryszcze wyskakiwały i nadal wyskakują. Może by poprosić ją o te tabletki....
ClaudiaWiniar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 21:08   #401
maacieek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 2b_beauty Pokaż wiadomość
Pora przestać eksperymentować na własnej twarzy i oddać się w ręce profesjonalistów! Oczywiście że łatwiej jest o poradę w internecie i wszyscy chętnie i często z nich korzystamy, ale zwróć uwagę na to, że to tylko porada w internecie i że ciężko jest ocenić co tak naprawdę Ci pomoże, czytając tylko opis, bądź patrząc na niewyraźne zdjęcia. Szczególnie jeżeli nie widzisz efektów, powinieneś się zastanowić, czy przypadkiem sobie nie szkodzisz.
Tak wiem że to tylko opinie i nie mogę się nimi tylko "leczyć" ale skoro ludzie piszą "ochy i achy na jakiś dany lek/teamt" to coś musi być na rzeczy. Jak już wyżej pisałem próbowałem nie pomogło i więcej się nie zabierałem za to. Co do specjalistów tak się składa że tam również chodziłem, efekty były na krótką chwilę i to tylko jej chodziło żeby zaleczyć i najlepiej takim lekime żeby miała z tego jakąś prowizje Niestety w moim mieście nie ma dobrych dermatologów dlatego też pytałem tutaj. I powiem ze póki co to ten k.migdałowy działał najlepiej na moją cerę [fakt z tym dodaniem alkoholu niektórym nie służy]
maacieek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 14:51   #402
anttreee
Raczkowanie

Oj maacieek, maacieek, przesadziłeś z tym stężeniem. Teraz jest już jesień, słońce przestało tak mocno grzać, możesz się przerzucić na kwas mlekowy (np), albo użyć jakiś krem, np. - triacneal, effaclar duo? Jeśli zmiany skórne masz spore to pomyśl o jakimś dobrym specjaliście, zwłaszcza, że teraz nie ma rejonizacji (i nie wiem czy w przypadku dermatologów na nfz kiedykolwiek była), więc możesz się wybrać do innego, większego miasta.
Stary 2012-09-28, 17:03   #403
ClaudiaWiniar
Raczkowanie

Ej błagam pomóżcie mi. Niedawno kupiłam podkład essence pureskin niby dla cery z trądzikiem. Ale mam wrażenie, że mam po nim więcej pryszczy Nie wiem czego to wina, ten podkład nie mam daty ważności tylko coś takiego: BA AB AB. Dziwnie pachnie, a raczej śmierdzi. W drogerii nie sprzedawaliby raczej jakiś kosmetyków nie nadających się do użytku! Więc proszę, mogłybyście polecić jakiś podkład dla cery trądzikowej, który nie podrażniłby i podkreślił suchych skórek itp. ??? Z góry dziękuję.
ClaudiaWiniar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 22:48   #404
anttreee
Raczkowanie

.

Edytowane przez anttreee
Czas edycji: 2013-07-14 o 20:35
Stary 2012-10-23, 11:42   #405
Nikita...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ClaudiaWiniar Pokaż wiadomość
Ej błagam pomóżcie mi. Niedawno kupiłam podkład essence pureskin niby dla cery z trądzikiem. Ale mam wrażenie, że mam po nim więcej pryszczy Nie wiem czego to wina, ten podkład nie mam daty ważności tylko coś takiego: BA AB AB. Dziwnie pachnie, a raczej śmierdzi. W drogerii nie sprzedawaliby raczej jakiś kosmetyków nie nadających się do użytku! Więc proszę, mogłybyście polecić jakiś podkład dla cery trądzikowej, który nie podrażniłby i podkreślił suchych skórek itp. ??? Z góry dziękuję.
Jezeli masz tradzik to nie kupuj produktow, ktore sa przeznaczone do cery tradzikowej bo czesto zawieraja alkohol i inne wysuszacze, ktore dzialaja bardzo drazniaco na wrazliwa skore tradzikowa. Zainwestuj w podklad typu Toleriane LRP, dobrze kryje, jest bardzo delikatny i nie robi krzywdy.

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 08:22   #406
Krasko1
Zakorzenienie

Cześć
Mam pytanie. Od jakichś 2 miesięcy zmagam się z trądzikiem, wcześniej nie miałam z nim dużych problemów. Mam 20 lat Nagle wyszło mi pełno bolących, podskórnych gul, których w żadem sposób nie można usunąć. Zapisałam się do dermatologa,tydzień leczę się żelem Duac i jest poprawa (piję też bratki i zażywam Dromin, od jakiegoś półtorej miesiąca). Twarz wygląda zdrowiej, mam mniej zaczerwienień i gul.. Ale nadal je wyczuwam. Boje się, że jak przestanę brać Duac problem znów wróci
Miał ktoś taki problem z tymi podskórnymi? Proszę o rady

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem

28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:15   #407
Nikita...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Cześć
Mam pytanie. Od jakichś 2 miesięcy zmagam się z trądzikiem, wcześniej nie miałam z nim dużych problemów. Mam 20 lat Nagle wyszło mi pełno bolących, podskórnych gul, których w żadem sposób nie można usunąć. Zapisałam się do dermatologa,tydzień leczę się żelem Duac i jest poprawa (piję też bratki i zażywam Dromin, od jakiegoś półtorej miesiąca). Twarz wygląda zdrowiej, mam mniej zaczerwienień i gul.. Ale nadal je wyczuwam. Boje się, że jak przestanę brać Duac problem znów wróci
A dociekalas przyczyny tych gul, bo w sumie w twoim wieku na tradzik mlodzienczy juz troche pozno . Moze masz jakies wahanai hormonalne (odstawilas lub zaczelas brac anty), duzy stres, jakis nowy kosmetyk pielegnacyjny? na gule podskorne dobrze dziala Epiduo (na recepte).

Stary 2012-10-24, 15:06   #408
Krasko1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
A dociekalas przyczyny tych gul, bo w sumie w twoim wieku na tradzik mlodzienczy juz troche pozno . Moze masz jakies wahanai hormonalne (odstawilas lub zaczelas brac anty), duzy stres, jakis nowy kosmetyk pielegnacyjny? na gule podskorne dobrze dziala Epiduo (na recepte).
Byłam dopiero pierwszy raz u dermatologa i nie powiedział mi czym to może być spowodowane
Mam swoją teorię, ale może być totalnie błędna Niedawno rozpoczęłam współżycie i jakoś niedługo po zaczęły się te problemy. Może to być tego wina?
Do pielęgnacji używam tylko żelu Pharmaceris i na noc Duac Miałam wcześniej Benzacne, paste cynkową, tonik jakiś itp ale uznałam, że skoro dermatolog kazał mi używać tego Duac to odłożę wszystko. Tylko żel zostawiłam nie wiem czy dobrze robię bo te problemy to dla mnie nowość

Proszę o opinie

Tż- Towarzysz Życia

Edytowane przez Krasko1
Czas edycji: 2012-10-25 o 17:15
Stary 2012-10-26, 09:50   #409
Nikita...
Zakorzenienie

Cytat:
Byłam dopiero pierwszy raz u dermatologa i nie powiedział mi czym to może być spowodowane
Mam swoją teorię, ale może być totalnie błędna Niedawno rozpoczęłam współżycie i jakoś niedługo po zaczęły się te problemy. Może to być tego wina?
Do pielęgnacji używam tylko żelu Pharmaceris i na noc Duac Miałam wcześniej Benzacne, paste cynkową, tonik jakiś itp ale uznałam, że skoro dermatolog kazał mi używać tego Duac to odłożę wszystko. Tylko żel zostawiłam nie wiem czy dobrze robię bo te problemy to dla mnie nowość
Proszę o opinie
A bierzesz w zwiazku z tym tabl anty? Bo one umieja zamieszac w gospodarce hormonalnej. uzywaj tego Duacu ale nie zapominaj o nawilzaniu, nie powinnas dopuscic do przesuszenia sie twojej cery.

Stary 2012-10-29, 07:55   #410
Krasko1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
A bierzesz w zwiazku z tym tabl anty? Bo one umieja zamieszac w gospodarce hormonalnej. uzywaj tego Duacu ale nie zapominaj o nawilzaniu, nie powinnas dopuscic do przesuszenia sie twojej cery.
Nie biorę Póki co nie przesusza

Tż- Towarzysz Życia
Stary 2012-10-30, 13:31   #411
abrakatabra
Zakorzenienie

Cytat:
Cześć
U mnie takie gule wyskakują czasami przed okresem więc pewnie związane jest to z hormonami. Pojawiały się "znikąd", smarowałam maścią i czekałam aż to wreszcie przejdzie. Może warto zrobić badanie na poziom hormonów?
abrakatabra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 00:14   #412
lowe_krowe
Raczkowanie

Dziewczyny, ja przeszlam już przez Davercin, Duac, Biodermę, dziwne leki robione w aptece, skinoren, tetracyklinę, kwasy... DUPA, nic nie pomagało. Mam cerę tłustą na czole, nosie i brodzie i okropne naczynka i rumień na policzkach...
Ale od 2 miesięcy stosuje następującą pielęgnację: żel do mycia twarzy biały jeleń, a potem smaruje twarz OLEJEM ARAGANOWYM (rano i wieczorem). Mam obecnie na twarzy jedną krostę ropną, tylko dlatego że wyciskałam wągra OLEJ ARAGANOWY to cud na trądzik! Serio! Od każdego innego kremu robiły mi się ropne krostki...
Ja swój kupiłam na targach urody, nie podaję marki, ale zwracajcie uwagę żeby był BIO i czysty aragan.
Robię sobie od niego przerwę tylko raz na tydzień/dwa tygodnie (rezygnuje z położenia na twarz pod makijaż jak czuje że skóra jest "przesadnie odżywiona":P)
Tak na marginesie to wydaje mi się, że skóra była mega wysuszona (wcześniej smarowałam się kremami matującymi, potem jakimiś z BIODERMY, już nie pamiętam) i dopiero aragan przywrócił jej jakiś poziom nawilżenia a tym samym zredukowały się wypryski
żeby nie było: nie jestem jakoś super matowa, ale wolę to niż kolejne pryszcze, z czasem zamierzam zrezygnować z kładzenia go sobie na dzień i tylko na noc
Parę tygodni temu wróciłam z imprezy, położyłam się z makijażem, budzę się rano, co widzę? WIELKA OGROMNA CZERWONA GULA na czole, taka co wygląda na mały guz :P (zapowiedź pryszcza na nastepne 2 tygodnie, bo wyciskam tylko ropne krostki). Zmyłam makijaż, posmarowałam araganem, pobłąkałam się po domu i poszłam dalej spać, następnego dnia rano wstaję i GULA ZNIKNĘŁA Jakby się wchłoneła
Dodam na marginesie, że bardzo łatwo się uczulam, źle reaguje na Bielendę, niektóre produkty ZIAI itp.
Raz w tygodniu robię dodatkowo peeling miód i kawa, czasem maseczkę z alg i jest super! Nawet naczynka się zmniejszyły. POLECAM BO WIEM CO PRZESZŁAM.
Jeszcze 2-3 miesiące i tylko kwasiki i usuwanie naczynek u kosmetyczki :P
lowe_krowe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 16:07   #413
Emilcia_1616
Zakorzenienie

nie dziwie sie ze masz popekane naczynka skoro stosujesz peeling z kawy na twarz! przestaw sie na enzymatyczne peelingi!
Stary 2012-12-14, 22:36   #414
lowe_krowe
Raczkowanie

Tylko czoło peelinguje, policzki zostawiam w spokoju a naczynka mam od 10 lat...
lowe_krowe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 11:43   #415
anttreee
Raczkowanie

.

Edytowane przez anttreee
Czas edycji: 2013-07-14 o 20:41
Stary 2013-01-12, 12:26   #416
Sziszimoraa
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Ja mam problem z 2 "dołkami" na czole po dwóch naprawdę okropnych i bolesnych pryszczach ;<. Nie wiem co zrobić bo pryszcze już dawno zniknęły a dołki zostały. Czy da się je jakoś usunąć?
Sziszimoraa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:13   #417
BeautyHook
Przyczajenie

Ja podobnie jak poprzedniczki, cały okres nastoletni i nawet całe studia - buzia gładka. A teraz mam prawie 28 lat i trądzik. To jet jakaś masakra. Ale nie dawno kosmetyczka namówiła mnie na zabiegi. Puki co jestem po zabiegu oczyszczającym i przygotowującym do kuracji kwasami i naprawdę już po tym zabiegu widzę znaczną poprawę. Aż nie mogę się doczekać efektu po zakończeniu kuracji. Nie wierzyłam, że mogą mi pomóc zabiegi kosmetyczne bo próbowałam już wszystkiego, a jednak...
Jak będę po kuracji to opisze jak efekty.
Jeśli ktoś chce namiary na rewelacyjną kosmetyczkę w Krakowie, która mi pomaga walczyć z tym pryszczowym problemem to mogę podać.
BeautyHook jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 11:09   #418
Kiciowata
Raczkowanie

Witam was Od razu przepraszam, że nie przeczytałam całego wątku ale siedzę w pracy mam chwilę oddechu Czy któraś z was miała przypadek pryszczy takich dość podskórnych dużych ropiejących na krawędziach żuchwy? Co jakiś czas mi się pojawiają są okropne ;/ nie wiem czym to może być spowodowane Polecacie jakaś kurację maści itp?
Stary 2013-01-28, 16:13   #419
mangoo123
Raczkowanie

Najczęściej ich przyczyną są zmiany hormonalne.
Też z nimi walczę, jest ciężko. Polecam wybrać się do endokrynologa albo dermatologa.
mangoo123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 22:57   #420
BeautyBeauty
Przyczajenie

Dziewczyny pomóżcie! od przeszło 10 lat borykam się z trądzikiem. próbowałam już niemal wszystkiego.
jeśli macie sprawdzone preparaty, a co najważniejsze podkład i korektor które skutecznie maskują pryszcze i blizny proszę o porady!!!
każda pomoc jest dla mnie ważna!
pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez BeautyHook Pokaż wiadomość
Ja podobnie jak poprzedniczki, cały okres nastoletni i nawet całe studia - buzia gładka. A teraz mam prawie 28 lat i trądzik. To jet jakaś masakra. Ale nie dawno kosmetyczka namówiła mnie na zabiegi. Puki co jestem po zabiegu oczyszczającym i przygotowującym do kuracji kwasami i naprawdę już po tym zabiegu widzę znaczną poprawę. Aż nie mogę się doczekać efektu po zakończeniu kuracji. Nie wierzyłam, że mogą mi pomóc zabiegi kosmetyczne bo próbowałam już wszystkiego, a jednak...
Jak będę po kuracji to opisze jak efekty.
Jeśli ktoś chce namiary na rewelacyjną kosmetyczkę w Krakowie, która mi pomaga walczyć z tym pryszczowym problemem to mogę podać.
a jednak mi zabiegi kosmetyczne pomogły, na chwilę teraz mam paskudne blizny, całą sytuację opisałam na swoim nowym blogu http://kwc.blog.pl
pomocy
BeautyBeauty jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#cera, #pielęgnacja, #pomocy, #pryszcze, #trądzik, acne, acne.org, blizny potrądzikowe, buzia, cera mieszana przesuszona, czerwona cera, jak pielęgnować, nawilżanie, pryszcze, sucha skóra, trądzik, trądzik leczenie kuracja, uroda . twarz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości