Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek ! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-11-12, 10:33   #451
Agnieszka987
Zakorzenienie

Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez luta98 Pokaż wiadomość
JEdnak problem mam taki, że skórę mam z reguły tłustą. Zawsze jak już cos mi wyskakuje to w strefie T. Zaskórniki, przed okresem zanieczyszczenia ropne..ale przechodzi. Z tego względu ze nie chcę, aby moja cera się świeciła i była bardziej tłusta, maltretuję ją wselkimi peelingami, mocnymi żelami przeciwtrądzikowymi i nawet tymi NIEDOBRYMI Garnierami (najgorsze produkty do mycia twarzy pod wzglęem składnikow i pod wzglęem działania, wiem ze niszczą warstwę ochronną...itd..)

Dobra, do rzeczy.. Myję całą twarz żelem rano i wieczorem, Skórę po umyciu mam ściągniętą. NIE WIEM JAKIEGO KREMU MAM POTEM UŻYĆ. Dotychczas używałam krem z ToŁpy na niedoskonałosci. Problemem jest strefa oczu.

-Jak używać wysuszającego żelu do mycia twarzy tak aby skóra oczu i rzęsy na tym nie cierpiały?

- JAk użyć kremu, tak aby nie dawać wysuszającego kremu na niedoskonałości pod oczami.. ?

- Skórę mam pod oczami powoli okropną.. smaruję pod oczami kremem nawilżającym a dopiero potem nakładam krem na twarz. To jest uciążliwe, bo tochę to trwa..zanim wyschnie itd. JEstem zakłopotana, bo kompletnie nie mam pojecia jak dbac o swoją cerę. Czym myć, jak myć itd...

Największy problem : FLUID, Fluid mam również do cery tłustej.. i co mam zrobić aby nie malować nim parti pod oczami? Czy jest jakis korektor, ktory zatuszuje mi sińce pod oczami, nawilży skórę i dodatkowo zleje się z podkladem na policzkach?

Dziewczyny proszę Was o pomoc...

Jakie kremy, jaki żel? Jak ma wygladac pielęgnacja mojej twarzy?
Co mam zrobić gdy z rana wstaję i cała się świecę?
Jakiego kremu użyć na noc?

Wiem ze nie dbam dobrze o moją cerę, ale tylko i wyłacznie z niewiedzy..
JEst zaczerwieniona, piecze i jest zawsze po kąpieli ściągnięta. Czym ją nawilżyć, aby nie powstały mi znowu wypryski? Jakiego fluidu uzyc aby nie dostać w wieku 23 lat pod oczami zmarszczek starej babuni??

Jak widzicie....w mojej głowie setki pytan....
Liczę na WAszą pomoc...
Mycie twarzy: pamiętaj, że żel na dłuższą metę nie ureguluje Ci wydzielania sebum ,więc nie ma sensu narażać jej na wysuszenie (w efekcie czego może zaczac produkować jeszcze wiecej sebum by uregulować się, więc koło sie zamyka). Dobry żel to taki który nie wysusza, nie masz efektu liftingu na twarzy po umyciu Uzywaj żeli bez sls, bez mydła- najdelikatniejsze to te (najczesciej) do cer wrażliwych, naczyniowych Mogę polecić mycie twarzy physiogel zelem, żelem fizjoderm ziaja czy moim ulubionym: ziaja med kuracja antybakteryjna.

Do uregulowania sebum warto włączyć do codziennej pielęgnacji kremy czy toniki z kwasami do codziennego stosowania (zastąpią Ci żele i kremy wysuszajace). Np. Effaclar Duo czy effaclar K, czy moze dermika meritum tonik do cery dojrzałej, albo Glyco A. Kwasy dobrze dobrane będą pomagały na zmiany tradzikowe również Peelingi nie mają tak wszechstronnego i dogłębnego działania, wiec nie ma sensu byc maltretowała nimi tak często twarz.

Krem z kwasem nakładaj jak najdalej od okolic oczu. Krem pod oczy (np. floslek, albo teraz dla regeneracji skóry wysuszonej: maść ochronna z wit. A) prawidłowo nakłada się tam gdzie masz kości jarzmowe, wklepujac. Nigdzie blizej oka.

Krem z kwasem możesz używac na noc, albo rano i wieczorem- zalezy jaki krem i w jakiej kondycji jest twoja skora. Na dzień używaj też kremu z filtrem spf. min 30 np. Uriage Hyseac spf 50. Ochroni skórę m.in. przed promieniowaniem UVA ktore przyspiesza starzenie.

Do nawilżania skóry: kremu nawilzającego uzywasz wtedy gdy twoja skóra teo potrzebuje na zmianę z kremem z kwasem. Np. Sylveco lekki krem nagietkowy czy brzozowy, bandi kojący krem do cery tłustej, albo apis. (Np. jeśli twoja skóra się przesuszy przerwij uzywanie kremu z kwasem, na rzecz nawilżającego przez 3 dni czy 5... Skóra wchłonie z kremu czego akurat potrzebuje, wiec do niej musisz dopasować pielegnację).

Na krem z filtrem na dzien mozesz nałożyć puder bambusowy (dostepny w internetowytm sklepie)- świetnie matuje, albo Jadwiga. Może przekonasz się też do sypkich podkładów mineralnych?

Prawidłowo pod oczy nie stosuje się podkłądu czy korektora, a rozświetlacz- minimalną ilość Zajrzyj na kwc, bo tu nie pomogę.

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-11-12 o 10:36
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 11:52   #452
kaskaa11_11
Rozeznanie

Do mycia twarzy polecam Cetaphil, nie podrażnia, nie natłuszcza, zmywa makijaż. Również borykam się z tłustą cerą Na dzień używam LaRochePosay Kerium DS, nareszcie znaleziony przeze mnie krem, po którym się nie świecę. Pod oczy i na pojedyncze partie skóry nakładam korektor, teraz używam potrójną paletkę z oriflame,ale nie chcę Ci źle doradzić - trzeba poszukać i potestować samemu. Z fluidami zawsze miałam problem, obecnie używam Astor Mattitude HD na zmianę z Boujoris 123, są one dobre na codzień, jednak wiadomo,że po paru godzinach (albo i szybciej.. -zależy od dnia) trzeba przypudrować ( w moim przypadku Rimmel Stay Matte). Dalej szukam idealnego podkładu, zaczęłam się obecnie zastanawiać nad sypkimi minerałami(w zasadzie to jeśli będę kupować to już wybralam firmę BareFaced Beauty), może nie będą obciążać cery
Na noc oczywiście stosuję Epiduo, jest niezawodny w walce z trądzikiem. Uważam też na dietę, biorę ciągle suplementy (które przepisuje mi dermatolog), obecnie jest to Laktocer, wcześniej NormaTabs. Na wiosnę leczyłam się antybiotykiem Azibiot, który bardzo zniszczył mi żołądek, niestety... Teraz pracuję nad licznymi przebarwieniami, miałam około 7 zabiegów mikrodermabrazji z maską tretinoinową, myślę nad kwasami,ale trochę się ich obawiam
Gdy przychodzę do domu i zmywam makijaż za każdym razem nawilżam skórę - to bardzo ważne. Używam emulsji nawilżającej do ciała i twarzy Cetaphil
Mam nadzieję,że komuś pomoże mój post.
Jeśli ktoś stosował już podkłady sypkie mineralne na cerę tłustą i trądzikową, proszę o odzew!

Edytowane przez kaskaa11_11
Czas edycji: 2013-11-12 o 11:54
kaskaa11_11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 13:24   #453
luta98
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Mycie twarzy: pamiętaj, że żel na dłuższą metę nie ureguluje Ci wydzielania sebum ,więc nie ma sensu narażać jej na wysuszenie (w efekcie czego może zaczac produkować jeszcze wiecej sebum by uregulować się, więc koło sie zamyka). Dobry żel to taki który nie wysusza, nie masz efektu liftingu na twarzy po umyciu Uzywaj żeli bez sls, bez mydła- najdelikatniejsze to te (najczesciej) do cer wrażliwych, naczyniowych Mogę polecić mycie twarzy physiogel zelem, żelem fizjoderm ziaja czy moim ulubionym: ziaja med kuracja antybakteryjna.

Do uregulowania sebum warto włączyć do codziennej pielęgnacji kremy czy toniki z kwasami do codziennego stosowania (zastąpią Ci żele i kremy wysuszajace). Np. Effaclar Duo czy effaclar K, czy moze dermika meritum tonik do cery dojrzałej, albo Glyco A. Kwasy dobrze dobrane będą pomagały na zmiany tradzikowe również Peelingi nie mają tak wszechstronnego i dogłębnego działania, wiec nie ma sensu byc maltretowała nimi tak często twarz.

Krem z kwasem nakładaj jak najdalej od okolic oczu. Krem pod oczy (np. floslek, albo teraz dla regeneracji skóry wysuszonej: maść ochronna z wit. A) prawidłowo nakłada się tam gdzie masz kości jarzmowe, wklepujac. Nigdzie blizej oka.

Krem z kwasem możesz używac na noc, albo rano i wieczorem- zalezy jaki krem i w jakiej kondycji jest twoja skora. Na dzień używaj też kremu z filtrem spf. min 30 np. Uriage Hyseac spf 50. Ochroni skórę m.in. przed promieniowaniem UVA ktore przyspiesza starzenie.

Do nawilżania skóry: kremu nawilzającego uzywasz wtedy gdy twoja skóra teo potrzebuje na zmianę z kremem z kwasem. Np. Sylveco lekki krem nagietkowy czy brzozowy, bandi kojący krem do cery tłustej, albo apis. (Np. jeśli twoja skóra się przesuszy przerwij uzywanie kremu z kwasem, na rzecz nawilżającego przez 3 dni czy 5... Skóra wchłonie z kremu czego akurat potrzebuje, wiec do niej musisz dopasować pielegnację).

Na krem z filtrem na dzien mozesz nałożyć puder bambusowy (dostepny w internetowytm sklepie)- świetnie matuje, albo Jadwiga. Może przekonasz się też do sypkich podkładów mineralnych?

Prawidłowo pod oczy nie stosuje się podkłądu czy korektora, a rozświetlacz- minimalną ilość Zajrzyj na kwc, bo tu nie pomogę.

Agnieszka!!! BArdzo BArdzo Ci dziękujęę !!!!!!!! Lecę do apteki i na zakupy. Dam znać za tydzień jak wyglada stan mojej skóry.

Zapisałam kremy ktore mi proponujesz i idę na zakupy!

DZiękuję CI bardzo!

Kupię Physiogel

JEstes Kochana!
luta98 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 13:58   #454
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez luta98 Pokaż wiadomość
Agnieszka!!! BArdzo BArdzo Ci dziękujęę !!!!!!!! Lecę do apteki i na zakupy. Dam znać za tydzień jak wyglada stan mojej skóry.

Zapisałam kremy ktore mi proponujesz i idę na zakupy!

DZiękuję CI bardzo!

Kupię Physiogel

JEstes Kochana!
Nie ma sprawy
Stary 2013-11-13, 16:18   #455
Misschanelka
Raczkowanie

Jedną z przyczyn trądziku może być też częste dotykanie twarzy palcami lub też przystawianie telefonu do twarzy. Warto często czyścić telefon i często też zmieniać poszewki na poduszkę
Stary 2013-12-02, 16:05   #456
karinka876
BAN stały

ja na pryszcze wypróbowałam dosłownie wszystkiego, ale zdecydowanie najlepsze jest mydło siarkowe, kosztuje grosze, a konkretnie wysusza skórę.
karinka876 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:44   #457
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karinka876 Pokaż wiadomość
ja na pryszcze wypróbowałam dosłownie wszystkiego, ale zdecydowanie najlepsze jest mydło siarkowe, kosztuje grosze, a konkretnie wysusza skórę.
Wysuszanie skóry nie jest niczym dobrym i pożadanym...
Stary 2013-12-10, 10:53   #458
Mateusz14
Przyczajenie

mam dużo plam i kilka pryszczyków nad ustami na nosie i brodzie a na czole mam strasznie swędząca kaszke, mam wrazenie ze podczas wycierania twarzy rozdrapuje mase pryszczy a jak cos rozdrapie to wydaje mi sie ze w miejsce tego wyskoczy kilka innych prosze o pomoc
Mateusz14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 12:07   #459
inna99
Przyczajenie

Najlepszym rozwiązaniem dla mnie są peelingi
Stary 2013-12-26, 15:23   #460
FelkaM
Raczkowanie

Za 2 tygodnie mam studniówkę i zauważyłam, że ostatnio pojawił się większy wysyp pryszczów / pryszczy ( ). Chciałabym uniknąć sytuacji, w której musiałabym zrobić grubą tapetę, by ukryć wypryski. Nie jest ich dużo, ale są bardzo czerwone i ewidentnie psują wygląd. Szukam szybkiego i efektywnego sposobu na ich załagodzenie.
FelkaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 13:44   #461
sunshi93
BAN stały

Moja kolezanka ma straszny problem z tradzikiem. Chodzi na kwasy- cera sie jej trochwe poprawila, ale szczerze mowiac, to niczym nie moze jej wygladzic i wytepic tradziku
sunshi93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 08:26   #462
Permitame
Raczkowanie

Ja chodzę na kwasy, chodzę na oczyszczanie do kosmetyczki, już chyba od około 2 lat. Miałam okropne problemy, już w wieku 13 lat robiły mi się takie niespodzianki...
I polecam co miesięczne oczyszczania! Kwasy - wiadomo, tylko od października do stycznia bądź lutego, wtedy gdy jest najzimniej. Nic tak mi nie pomogło jak wizyty u kosmetyczki. Żadne maści, kremy i inne... Wiem co mówię, już 7 lat borykałam się z tym problemem. I teraz jest w porządku... Nie mam tych wulkanów na sobie, które tylko czekają by wybuchnąć, są dziurki po trądziku, jednak nie tak bardzo widoczne. Ale teraz idąc do kosmetyczki już nie walczę z trądzikiem, ale z jego pozostałością - jestem zachwycona...
Polecam dziewczyny, ja miałam na całej buzi... Teraz jak coś się pojawia to tylko na brodzie lub zuchwie
Tylko trzeba pamiętać by zachować ciągłość wizyt! Wtedy to daje efekt.
Permitame jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 12:36   #463
kaskaa11_11
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Permitame Pokaż wiadomość
Ja chodzę na kwasy, chodzę na oczyszczanie do kosmetyczki, już chyba od około 2 lat. Miałam okropne problemy, już w wieku 13 lat robiły mi się takie niespodzianki...
I polecam co miesięczne oczyszczania! Kwasy - wiadomo, tylko od października do stycznia bądź lutego, wtedy gdy jest najzimniej. Nic tak mi nie pomogło jak wizyty u kosmetyczki. Żadne maści, kremy i inne... Wiem co mówię, już 7 lat borykałam się z tym problemem. I teraz jest w porządku... Nie mam tych wulkanów na sobie, które tylko czekają by wybuchnąć, są dziurki po trądziku, jednak nie tak bardzo widoczne. Ale teraz idąc do kosmetyczki już nie walczę z trądzikiem, ale z jego pozostałością - jestem zachwycona...
Polecam dziewczyny, ja miałam na całej buzi... Teraz jak coś się pojawia to tylko na brodzie lub zuchwie
Tylko trzeba pamiętać by zachować ciągłość wizyt! Wtedy to daje efekt.
Tez uważam,że takie zabiegi są przydatne, ja jesienią i wiosną chodzę do mojej kliniki na manualne oczyszczanie, maskę tretinoinową i mikrodermabrazje lub peeling kawitacyjny, bardzo pomaga mi to na przebarwienia, choć teraz jesienią skóra już słabo mi się łuszczyła,to chyba przez przyzwyczajenie do zabiegu

Już prawie zdecydowałam się robić easy peel ale stchórzyłam w ostatniej chwili chyba wolę mniej drastyczne zabiegi
Stary 2014-01-31, 12:49   #464
Permitame
Raczkowanie

Ale co jak co, kosmetyczka na pewno nam nie zaszkodzi. Po pierwszym razie nie czekajcie na efekty, na pewno ich nie będzie - tzn.będą, skóra będzie oczyszczona, będzie mniej tlusta, ale trzeba będzie poczekać do nieskazitelnej cery. I tego nam życzę! nie wolno się poddawać, bo inaczej buzia wygra z nami a nie my z nią
Też miałam peelingi kawitacyjne, plus kwasy, mikrodermabrazje i jest serii lepiej. Polecam, z całego serca.
Stary 2014-02-04, 20:48   #465
weraa66
Zadomowienie

Hej dziewczyny, szybkie pytanko
Problemów z trądzikiem nie mam, pryszcz raz na ruski rok, ale na górnej części policzków (mniej wiecej od końca nosa aż pod oczy) mam takie jakby skupiska (?) drobnych kostko-strupków. Nie są one ropne ani nic, macie moze pomysł czym może ot być wywołane? Alergia, niewłaściwa dieta?
weraa66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 21:46   #466
Olgaa_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kaskaa11_11 Pokaż wiadomość
Tez uważam,że takie zabiegi są przydatne, ja jesienią i wiosną chodzę do mojej kliniki na manualne oczyszczanie, maskę tretinoinową i mikrodermabrazje lub peeling kawitacyjny, bardzo pomaga mi to na przebarwienia, choć teraz jesienią skóra już słabo mi się łuszczyła,to chyba przez przyzwyczajenie do zabiegu

Już prawie zdecydowałam się robić easy peel ale stchórzyłam w ostatniej chwili chyba wolę mniej drastyczne zabiegi
To chyba droga przyjemność, jaka jest cena takich zabiegów kosmetycznych?
Olgaa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 21:53   #467
kaskaa11_11
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Olgaa_ Pokaż wiadomość
To chyba droga przyjemność, jaka jest cena takich zabiegów kosmetycznych?
U siebie za oczyszczanie+maska+mikro/kawitacja 230 zł
Stary 2014-02-04, 22:26   #468
SourBerry
Przyczajenie

Witam!

Sama borykam się z trądzikiem i problematyczną cerą już od długiego czasu. Nie mam jednak jakiegoś niesamowitego wysypu lecz uciążliwą kaszkę, raz na jakiś czas kilka małych ropnych brzydali i czasami podskórne gule. Raz jednak trafił mi się niesamowity wysyp na brodzie, gdzie pryszcz na pryszczu siedział i nie mogłam z nim sobie poradzić. Byłam nawet u dermatologa, który jednak potraktował mnie na odwal się i przepisał niesamowicie mocne maści i antybiotyk. Po opiniach tu o przeczytanych o zapisanych mi lekach walnęłam je w kąt i spróbowałam kilku domowych sposobów na własną rękę.

Polecam wszystkim maseczki z mleka i miodu! Pierwsza zostawia cerę cudownie gładką i jaśniejszą, ta druga genialnie nawilża. Stosując jedną i drugą codziennie i dwa razy w tygodniu kurkumę nawet nie zauważyłam kiedy z krost zrobiły się blizny. Teraz praktycznie nie mam pryszczy i walczę z przebarwieniami.

Wiem, że większość osób wie o tym i zna domowe sposoby na wulkany, aczkolwiek naprawdę dziewczyny jeśli problem nie jest ogromny warto spróbować na własną rękę tanich sposobów i nie męczyć się z pseudo specjalistami oraz drogimi kremami. Jak widać da się tym zdziałać cuda. Zachęcam!
SourBerry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 14:50   #469
april_20
Zadomowienie

Od wczoraj przecieram twarz wacikiem zamoczonym w mleku, czekam aż wyschnie i na to krem nawilżający, buzia rano jest świetnie ukojona, kolor się poprawił, jakby blizny zbledły i krostki szybciej się goją. W sobotę zrobię maseczkę jeszcze z mlekiem i miodem
april_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 19:50   #470
Dzidka1
Przyczajenie

czy to jest normalny trądzik ]http://g2.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/?ref=38775

Edytowane przez Dzidka1
Czas edycji: 2014-02-06 o 19:52
Dzidka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 17:54   #471
Lena Elena
Przyczajenie

Smile Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Moim problemem są zmiany trądzikowe i blizny po nim pozostające. Od wielu lat choruję na łuszczycę, więc w moim przypadku odpadają sterydy,stosowanie hormonów itd.. Dermatolog przypisał mi takie leki jak Locacid i Hascoderm stosowane na zmianę. Ilość zmian jest mniejsza jednak nie zachwycająca i nie redukuje to blizn. Dodatkowo strasznie wysusza skórę. Proszę o jakieś rady
Lena Elena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 13:49   #472
veronia15
Raczkowanie

mi całkowicie wyleczyła trądzik spirulina
o niej tu:

http://raspberryandstrawberrybeauty....na-piekna.html
veronia15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 17:47   #473
april_20
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez veronia15 Pokaż wiadomość
mi całkowicie wyleczyła trądzik spirulina
o niej tu:

http://raspberryandstrawberrybeauty....na-piekna.html
Łykasz ją czy stosujesz zewnętrznie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2014-02-10, 22:05   #474
00natalia0
Przyczajenie

Dziewczyny! W Rossmanie za 5 zł. jest krem Himalaya Antiseptic Cream, który działa cuda! Naprawdę! Mi pomógł w walce z trądzikiem, ale jest też dobry do wszelkich ran i skaleczeń- przyspiesza ich gojenie.
Pozdrawiam
00natalia0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 14:58   #475
weraa66
Zadomowienie

Radzę uważać. Mimo że wiele osób go chwali, mnie po dłuższym stosowaniu zapychał
weraa66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 18:32   #476
LilyAllen
Zadomowienie

Jeśli ktoś o to pytał (szukałam), albo pytanie nie ma sensu, to nie bijcie

Przetestowałam na trądzik chyba wszystko, co się dało, jestem pewna obecnie stosowanej pielęgnacji, najadłam się już antybiotyków, kupiłam wszystkie możliwe maści i nic, konkretny kawałek skóry (podbródek) jest odporny na wszystko.

Podobno ostatnią deską ratunku jest Izotek - ale, właśnie, czy nie ma już nic innego? Żadnych zabiegów mechanicznych, czegokolwiek, co mogłoby na dłużej podratować skórę? Uciekam od Izoteku jak mogę, bo boję się takiej dawki chemii

Domyślam się, że sporo z Was wie więcej ode mnie, może ktoś mi coś podpowie albo chociaż potwierdzi, że już tylko ten Izotek? Pozdrawiam
LilyAllen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 11:21   #477
pyska95
Raczkowanie

witam, ja mam 18 no prawie 19 lat i chyba już mi trądzik przynajmniej ten młodzieńczy odpuszcza. ja sama polecam mydło antybateryjne o takie http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,21...nosrebrem.html, i peeling szmatką muślinową tyle że ja jej nie mam, mam tetrę. do tego mleko stosować jak tonik (ale nie codziennie) ;-), i maseczka 1 łyżka mleka i 1 żelatyny wymieszane i podgrzane na 30 s, =tutaj trzeba uważać bo sobie depilację twarzy można zrobić :-P. mam też maść cynkową ale ona małe efekty daje
pyska95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 11:08   #478
wompat
Przyczajenie

Witam to forum chyba kobiece jednak na moje problemy widzę że tu jest dużo ciekawych informacji mam problem z wągrami na nosie. Cały nos w czarnych kropkach i czasami w okolicach brwii. Czasami wyciskałem chociaż gdzieś czytałem że to nie jest dobre rozwiązanie. Kiedyś kilka lat temu byłem u dermatolog która zapisała mi dwie maści jedna na rano druga na wieczór. Jedna z nich to Brevoxyl i nie pamiętam nazwy drugiej. Z tego co pamiętam nawet pomogło więc zastanawiam się nad ponownym zakupem. Stosował ktoś go kiedyś z jakimś innym środkiem? A może zna ktoś coś dobrego na właśnie taki problem na nosie? Stosuję także coś z garniera 3w1 i proszę o poradę środków oprócz wizyt u kosmetyczek/dermatologów bo nie stać mnie wiem że ten problem będę mieć całe życie więc może znacie coś co chociaż trochę go zmniejszy?

Edytowane przez wompat
Czas edycji: 2014-02-24 o 11:09
wompat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 11:14   #479
Permitame
Raczkowanie

Mój chłopak używał jakiejś maski którą zakładał na nos i czoło i po kilku minutach ściągał. Mowil ze jak ręką odjął, wagry na tej masce to kropka obok kropki były. Niestety nie pamiętam nazwy... Ale możesz szukać czegoś podobnego.
Stary 2014-02-25, 10:09   #480
wompat
Przyczajenie

A on nie pamięta?
wompat jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#cera, #pielęgnacja, #pomocy, #pryszcze, #trądzik, acne, acne.org, blizny potrądzikowe, buzia, cera mieszana przesuszona, czerwona cera, jak pielęgnować, nawilżanie, pryszcze, sucha skóra, trądzik, trądzik leczenie kuracja, uroda . twarz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości