Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-04, 19:33   #1
Cinderella22
Raczkowanie

Question

W stylu Hilary Duff ;)

Drogie Wizażanki!

To mój pierwszy wątek na tym forum. Często czytam i wyniosłam z tąd wiele porad
Tym razem mam pytanie.
Chciałabym zmienić swoją fryzurę.
Na taką jak Hilary na zdjęciach. Ogólnie bardzo podobają mi się jej wszystkie fryzury z filmów dla młodzieży (lata 2003-2008)
Kiedyś napewno miałam grzywkę, jako dziecko, ale nie pamiętam czy mi w niej było dobrze czy nie zbyt (pytałam mamę, ale dla mamy we wszystkim mi cudownie ) No więc, nie umiem okreslić kształtu swojej twarzy, więc nie wiem czy mi będzie w takiej fryzurze dobrzee. Pomożecie? W załączniku załączam moje zdjęcie (jedyne ze spiętymi włosami, bo takich nie noszę więc przepraszam że takie "nie wyjściowe" i w łazience). Teraz mam krotkie włosy z grzywką na bok. W sumie nie aż tak krótkie, do karku. Zastwanawiałam się nad dopinanymi pasemkami ale chyba jednak poczekam jeszcze chwilę (szybko mi włosy rosną) aż mi odrosną do mniej więcej 3 zdjęcia) Doradzicie coś?
Poza tym, tak się zastanawiam. Widzicie, Hilary ma taki jakby delikatny balejaż- na niektórych zdjęciach, jedne włosy jaśniejsze, inne ciemniejsze. Myślicie że można by było zrobić coś takiego na moich ciemnych włosach? Tylko nie blond, tylko właśnie brązowe- tak żeby się nie rzucało w oczy ale było widać ??
I ostatnie pytanie - szukam dobrego, miłego fryzjera w Krakowie, w okolicach Nowej Huty. Takiego żeby mi posłużył radą i jeżeli chce to zrobił dokładnie taką fryzurę jak chce. Bo chodziłam do takiej fryzjerki, ale po 1. zawsze jak chcialam żeby mi zrobila fryzurę ze zdjęcia to wychodziła całkiem inna. A po 2. ona zawsze się mnie o wszystko pytała. Niby dobrze ale to ona jest fryzjerem, ja się zabardzo nie znam na takich sprawach. Słyszałam że jest dobry fryjer na os. Dywizjonu 303. była tam któraś?

Serdecznie dziękuję za preczytanie mojego długaśnego postu wraz ze wszystkimi literówkami itp. :P I czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam, Cinderella22.
Cinderella22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 20:03   #2
Cinderella22
Raczkowanie

Dot.: W stylu Hilary Duff ;)

Jeszcze teraz znalazłam na komputerze jedno zdjęcie z moją terazźniejszą fryzurą
P.S. Sorry, bo to takie "stylizowane" z naszej klasy Na niewiele się pewnie zda ale warto spróbować :P
Stary 2010-04-04, 21:37   #3
kasiencja
Pani Buka

Wpisy w blogu: 2

niestety bardzo niewiele widać na tych zdjęciach
wyglądasz na młodziutką poza tym - nie to że ja jestem stara ale podejrzewam że jesteś w wieku mojej młodszej siostry

więc daj sobie spokój z dopinanymi pasemkami itd., tylko czekaj aż Ci odrosną, no i dbaj o nie, żeby się nie zniszczyły do tego czasu myślę, że w dłuższych, lekko wycieniowanych będzie Ci ładnie.

balejażu u Hillary Duff nie widzę szczerze mówiąc albo jestem ślepa. aczkolwiek możesz poprosić fryzjera o delikatne refleksy na włosach, bo wyraźny balejaż odpada.

co do fryzjera nie pomogę, chociaż studiuję w Krakowie, ale od niedawna

kasiencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 21:59   #4
Madelie
Zadomowienie

Zdjęcia, które dodałaś nie są zbyt wyraźne, ale wydaje mi się, że masz regularne rysy twarzy, więc grzywka powinna pasować. Tak jak pisze Kasiencja - na Twoim miejscu dałabym sobie spokój z dopinanymi pasmami, bo wyglądają tandetnie. Lepiej zajrzyj na wątek o tym jak przyspieszyć wzrost włosów.
Stary 2010-04-04, 22:08   #5
Cinderella22
Raczkowanie

Tak, macie rację. Dam sobie spokój z takimi "wynalazkami".

Co do tego balejażu, to może źle to ujęłam, może bardziej takie ... refleksy? może nie tyle na zdjęciach co w filmie (np. Lizzy McGuire) widać właśnie te kolory.

Zdjęć niestety nie mam innych bo jestem nie fotogeniczna i jakoś nie wychodzę za dobrze na fotografiach.

Dziękuję za porady i czekam na więcej
Stary 2010-04-11, 11:04   #6
ammalbinis
Raczkowanie

Wydaje mi się, że powinno być Ci dobrze. ; ) Ale Hilary ma raczej delikatne refleksy.

Masz trochę podobny kształt twarzy do tej aktorki (aktorki, tak?).

I poczekaj trochę, aż Ci odrosną. Osobiście odradzam doczepiane pasma włosów, doczepiane włosy etc. -,-' Moja kuzynka miała. Można to określić jednym słowem: masakra.

A może nawet nie musisz robić tych zmian kolorystycznych? Jesteś dosyć młodą osobą (bez obrazy, oczywiście ; )). I często nie warto tak szybko stosować chemię na włosy.

Jakie masz włosy? ; > Cienkie? Grube? Mocne?
ammalbinis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:02   #7
Cinderella22
Raczkowanie

ammalbinis - Tak, Hilary to aktorka :P
A włosy, mam naprawdę STRAASZNIE grube i mocne. Że mocne to się w sumie cieszę, ale mam tak strasznie gęste (tylko nie bić proszę ) że aż mnie denerwują. Naprawdę! Muszę mieć naprawdę bardzo wycieniowane żeby nie wyglądać jak pudel Dlatego nawet jak się uprę na te refleksy to moja czuprynka za bardzo nie ucierpi :P
Czekam na porady ;*
P.S. Mam prawie 14 lat więc żeczywiście jestem młoda :P Nie obrażę się :P

Edytowane przez Cinderella22
Czas edycji: 2010-04-13 o 16:03
Stary 2010-04-14, 15:28   #8
ammalbinis
Raczkowanie

Pierwsza klasa gimnazjum, jeżeli się nie mylę, prawda?

Wiele osób zabiłoby za mocne, grube włosy. ; ) Będę starała się Cię przekonać, że nie warto jeszcze koloryzować włosów, m. in. ze względu na wiek. Jestem od Ciebie tylko o dwa lata starsza, więc możesz powiedzieć, że się nie znam. : ) Często widzę na ulicy różne dziewczyny, którym kolor włosów ewidentnie nie pasuje do wieku. Może warto poczekać?

Ale to jest moja subiektywna opinia. : )) Decyzja należy do Ciebie.
ammalbinis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:33   #9
mosiaq
Rozeznanie

ona ma przesliczne fryzury.. w ogole to sliczna dziewczyna sama sie zastnawiam nad jedna

mosiaq jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzura, hilary duff, metamorfoza, nastolatki

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości