Wypadanie w這s闚 a tabletki antykoncepcyjne - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2002-06-20, 08:11   #1
Annmi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98

do p. Agi Z. - wypadanie w這s闚 a tabletki antykoncepcyjne

Do Pani Agnieszki Zembrzyckiej [img]icons/icon7.gif[/img]

Przeczyta豉m Pani arytku w dziale "w這sy" - o wypadaniu w這s闚 i przyczynach tego zjawiska. Jest 鈍ietny. [img]icons/icon26.gif[/img]

Mam tylko dodatkowe pytanie: jaki wp造w na w這sy maj tabletki antykoncepcyjne (wini je ju za celullit, naczynka .... albo wsp馧wini)
Jakie preparaty witaminowe zastosowa????

Z g鏎y dziekuj za pomoc

Prosz wszystkich kt鏎zy co wiedz w tym temacie
Annmi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-06-20, 08:53   #2
Evoonya
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 223
GG do Evoonya
Re: do p. Agi Z. - wypadanie w這s闚 a tabletki antykoncepcyjne

jesli wypadaja ci wlosy, a chcesz stosowac pigulki antykoncepcyjne, polecam Diane35 (oczywiscie do skonsultowania z ginekologiem). to preparat scisle antyandrogenny, a wiec powstrzymujacy wypadanie wlosow szczegoolnie na tle nadaktywnosci androgennej (choc nie tylko). jednak wiekszosc pigul a.k. dobrze wplywa na wlosy, cere, poprzez dzialanie estrogenne. jesli chodzi o preparaty witaminowe - moja dermatolozka polecila mi MERZ SPEZIAL DRAAGES. jak dotad - sprawdza sie wysmienicie.
Evoonya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-06-20, 09:14   #3
Annmi
Raczkowanie

Dziekuj Evoonya
[img]icons/icon10.gif[/img]:
Ja juz jem tabletki od 10 lat - Trinovum (t鎩fazowe) i juz si do nich przyzwyczai豉m. Ale poradz si ginekologa.

A w這s闚 zawsze mia豉m bardzo du穎 i bardzo g瘰te, ale w miar up造wu lat robi si ich coraz mniej - a ostatnio wychodz tragicznie. (jeszcze mam ca趾iem sporo - ale mam czeka a zacznie byc wida [img]icons/icon31.gif[/img] ) Trwa貫j nie robi豉m nigdy, tylko je farbuj raz na pare miesi璚y. Jem przemys這we ilo軼i warzyw i owoc闚, staram si nie jes konserwant闚 i przetworzonej 篡wno軼i (od roku)

Za wychodzenie w這s闚 najch皻niej wini豉bym stres - ale to w豉軼iwie mo瞠 powiedzie ka盥y. [img]icons/icon12.gif[/img]
Stary 2002-06-20, 09:33   #4
AgaZ
Przyjaci馧ka Wizaz.pl

Wiadomo軼i: 7 656

Witaj Annmi [img]icons/icon7.gif[/img]
Bardzo si ciesze, 瞠 podoba Ci sie artykul. [img]icons/icon35.gif[/img]
A odnosnie preparat闚 to opr鏂z wymienionego przez Evoonya moge poleci Ci H-Pantoten i skrzyp polny. I wydaje mi si, po licznych postach, 瞠 w豉snie ten drugi jest najskuteczniejszy tylko wymaga systematyczno軼i. No i na efekty b璠ziesz musiala troszeczk poczeka.

A tak na marginesie. To nie wydaje mi si, 瞠by te tabletki , kt鏎e bierzesz ju tyle lat i dobrze je tolerowa豉 do tej pory by造 przyczyna wypadania w這s闚. Mo瞠 zauwa篡las ten objaw po odstawieniu tabletek? To sie zdarza cz窷ciej. Ale najlepiej skonsultuj to ze swoim ginekologiem.

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
AgaZ
bardzo Was prosz piszcie w sprawie wszystkich zg這sze i problem闚 do Anio趾a Tasma雟kiego. Anio貫k jest THE BEST. Ja ju nie pracuj w wiza簑 od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale ju nie mog odpowiada na Wasze pro軸y
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-06-20, 09:51   #5
Evoonya
Raczkowanie

GG do Evoonya

ach, i jeszcze jedno, zdaje, sie ze ostatnio byla o tym mowa - moze warto sie zaprzyjaznic z minoksydylem? tez mialam jakis czas temu kosmiczne problemy z wlosami, ale wlasnie PILOXIDIL skutecznie przywraca mi grzywe. poczytaj: www.piloxidil.pl [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-06-20, 11:57   #6
Annmi
Raczkowanie

Bardzo serdecznie dzi瘯uj za pomoc i porady
[img]icons/icon25.gif[/img]
- spr鏏uj chyba skrzypu z mikroelementami i tego preparatu - piloxidil (wczoraj znalaz豉m o nim wzmianki w starych wiadomo軼iach - wchodzi豉m te na stron - ale nie chcia豉 chodzi - spr鏏uj p騧niej).

Mam jeszcz prosb o porad do Pani Agnieszki (i nie tylko) [img]icons/icon41.gif[/img]
Zawsze lubi豉m i nosi豉m d逝gie w這sy (kiedy mia豉m ich bardzo du穎), 10 lat temu to nawet poni瞠j pasa do d.... [img]icons/icon12.gif[/img] ,
teraz nosz poni瞠j ramion i zastanawiam si czy ich nie skr鏂i (w celu wzmocnienia) - tylko ja po prostu nie lubi kr鏒kich w這s闚 [img]icons/icon23.gif[/img] .
Farbuj od dawna - teraz na ciemny br您 (kiedy czarny) - niestety ju musz (srebrne nitki)- mo瞠 co zmieni ???? [img]icons/icon21.gif[/img]
Jestem typow zim - niebieskie oczy, b. ciemne w這sy (naturalnie) jasna cera - i lubi czyste, ch這dne, kontrastowe kolory, geometryczne formy, srebro (zawsze tak by這 - nwet kiedy nie wiedzia豉m, 瞠 to zima)
S造sza豉m,瞠 Pani Agnieszka nie lubi tego rodzaju klasyfikowania urody wg p鏎 roku, ale tak naj豉twiej mi si opisa.??????????!!!!! [img]icons/icon12.gif[/img]

prosz o rad - co zmieni [img]icons/icon21.gif[/img]
Stary 2002-06-20, 12:08   #7
AgaZ
Przyjaci馧ka Wizaz.pl

Wiadomo軼i: 7 656

Droga Annmi [img]icons/icon7.gif[/img]
Z tego co piszesz to lubisz sw鎩 obecny image ( zreszt ja te bardzo lubi taki typ urodym [img]icons/icon7.gif[/img] )
I ja bym przy nim zosta豉. Nie musisz obcinac w這s闚, 瞠by je wzmocni. Regularnie podcinaj tylko ko鎍闚ki. Bierz ten skrzyp, r鏏 cz瘰to delikatny masa sk鏎y g這wy np. wcieraj帷 jakie preparaty. I tylko dodatkowo nie obci捫aj w這s闚 wi捫帷 je mocno na przyk豉d w ko雟ki ogon. Myj帷 je, czy czesz帷 post瘼uj z nimi delikatnie.

Pozdrowionka [img]icons/icon40.gif[/img]
AgaZ
bardzo Was prosz piszcie w sprawie wszystkich zg這sze i problem闚 do Anio趾a Tasma雟kiego. Anio貫k jest THE BEST. Ja ju nie pracuj w wiza簑 od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale ju nie mog odpowiada na Wasze pro軸y
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-06-20, 13:10   #8
Annmi
Raczkowanie

Bardzo dzi瘯uj [img]icons/icon7.gif[/img]

Zastosuj si do ww. porad.
Podetn ko鎍闚ki i dalej ciemny br您. W zimnych kolorach mi dobrze i je naprawd lubi ale niestety nie mam nastu lat (a szkoda) [img]icons/icon32.gif[/img]
Pozdrawiam
Annmi [img]icons/icon40.gif[/img]
Stary 2002-06-28, 16:04   #9
Yola
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 893
GG do Yola

DIANE - 35 ??? Stanowczo odradzam!!! mia豉m pi瘯ne , g瘰te spr篹ynki, a teraz po leczeniu cery (skutecznym) tym lekiem mam p馧kr璚one siano i o wiele mniej w這s闚.... na dodatek cera znowu w z造m stanie, ale do Diane nie wr鏂 ... za ma這 mi w這s闚 zosta這 - fryzjerka nawet pyta豉 mnie czy nie by豉m w ci捫y...

Yola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-06-28, 22:50   #10
Evoonya
Raczkowanie

GG do Evoonya

Na mnie Diane35 dzia豉這 dobrze - pozby豉m si nadmiernego 這jotoku, przesta造 wypada w這sy. Nie stosuj ju rok, i nadal sk鏎a jest w porz康ku. Nie o tym jednak chc pisa. Diane35 nie jest typow pigu趾 antykoncepcyjn, to dzia豉nie jest u niej poboczne. G堯wnym zadaniem jest zwalczenie objaw闚 hirsutyzmu i hiperandrogennych objaw闚 u kobiet (造sienie m瘰kie, w這ski w nietypowych miejscach, silny 這jotok, tr康zik). Nie mo積a bra Diane35 tylko dlatego, 瞠 wypadaj nam troch w這sy. Octan cyproteronu, g堯wny sk豉dnik, to substancja silnie dzia豉j帷a w okre郵ony spos鏏, hormony s tu po to, by z豉godzi jego dzia豉nie. Przed zastosowaniem Dianki powinno si dok豉dnie przebada w陰cznie z oznaczeniem poziomu hormon闚.
Stary 2005-01-05, 15:45   #11
monikaszy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

w poszukiwaniu recepty na wypadanie wlosow znalazla stary watek z czerwca 2002, gdzie mowisz Agnieszko, odstwienie tabletek antykoncepcyjnych bywa przyczyna wypadania wlosow. stwierdzialm, ze u mnie przyczyna musi byc odstwienie tabletek. czy w takim wypadku siegnac po preparaty w aptece, szampon, odzywki, pantonen, piloxidile etc czy tez udac sie do lekarza, a jesli tak to ginekolog, dermatolog czy endokrynolog? monika
Agnieszka Zembrzycka napisa(a):
> Witaj Annmi [img]icons/icon7.gif[/img] Bardzo si ciesze, 瞠 podoba Ci sie artykul. [img]icons/icon35.gif[/img] A odnosnie preparat闚 to opr鏂z wymienionego przez Evoonya moge poleci Ci H-Pantoten i skrzyp polny. I wydaje mi si, po licznych postach, 瞠 w豉snie ten drugi jest najskuteczniejszy tylko wymaga systematyczno軼i. No i na efekty b璠ziesz musiala troszeczk poczeka.
>
> A tak na marginesie. To nie wydaje mi si, 瞠by te tabletki , kt鏎e bierzesz ju tyle lat i dobrze je tolerowa豉 do tej pory by造 przyczyna wypadania w這s闚. Mo瞠 zauwa篡las ten objaw po odstawieniu tabletek? To sie zdarza cz窷ciej. Ale najlepiej skonsultuj to ze swoim ginekologiem.
>
> Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img] AgaZ
monikaszy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 14:20   #12
Cdz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 296
Dot.: Re: do p. Agi Z. - wypadanie w這s闚 a tabletki antykoncepcyjne

dziewczyny mam pytanko (nie chc zakladac kolejnego w徠ku a nie moge nic znale嬈 w wyszukiwarce)...
ot騜... czy napewno skrzyp polny ( a szczeg鏊nie skrzypovita) nie os豉bia dzia豉nia tabletek antykoncepcyjnych? chc byc pewna...

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 14:36   #13
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 775

Nie, na pewno nie oslabia.
sylwia.gda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 15:38   #14
Cdz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 296

dziekuj

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 15:44   #15
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez Cdz Poka wiadomo嗆
dziewczyny mam pytanko (nie chc zakladac kolejnego w徠ku a nie moge nic znale嬈 w wyszukiwarce)...
ot騜... czy napewno skrzyp polny ( a szczeg鏊nie skrzypovita) nie os豉bia dzia豉nia tabletek antykoncepcyjnych? chc byc pewna...

Nie maj te preparaty wp造wu na dzia豉nie tabletek anty, ale jesli w這sy wypadaj帷 Ci z przyczyn za篡wania tych 鈔odk闚 to witaminy NIC nie pomog-trzeba stosowac specjalne preparaty przedziwdzia豉j帷e wypadaniu w這s闚 zwi您anemu z hormonami.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-15, 09:04   #16
sfera
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Cytat:
Napisane przez Mariti Poka wiadomo嗆
Nie maj te preparaty wp造wu na dzia豉nie tabletek anty, ale jesli w這sy wypadaj帷 Ci z przyczyn za篡wania tych 鈔odk闚 to witaminy NIC nie pomog-trzeba stosowac specjalne preparaty przedziwdzia豉j帷e wypadaniu w這s闚 zwi您anemu z hormonami.
Witam!
A czy mog豉by powiedzie, jakie to preparaty?
sfera jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-15, 20:22   #17
anitaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439

Cytat:
Napisane przez sfera Poka wiadomo嗆
Witam!
A czy mog豉by powiedzie, jakie to preparaty?
Pewnie chodzi o ta diane35, o ktorej neico wyzej dziewczyny pisaly
anitaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-18, 09:57   #18
sfera
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Wi璚 chyba sobie po prostu poczekam, mo瞠 to moje wypadanie oka瞠 si przej軼iowe... Bardzo nie chcia豉bym zmienia moich tabletek anty, bo poza wypadaniem w這s闚, nie mam 瘸dnych skutk闚 ubocznych, cera si poprawi豉, schud豉m, og鏊nie jest du穎 lepiej Kupi sobie skrzyp polny, na pewno nie zaszkodzi, a mo瞠 pomo瞠
sfera jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-19, 17:19   #19
wiewiora1986
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330
GG do wiewiora1986
Dot.: Wypadanie w這s闚 a tabletki antykoncepcyjne

Ja mam podobny problem....przez ostatnie 9 miesiecy za篡wa豉m Diane-35, ale postanowi豉m przesta i od czerwca juz jej nie biore. Cera tradzikowa zn闚 powr鏂i豉 i to ze zdwojon si陰 (w czasie stosowania diany pryszcze pojawia造 sie sporadycznie), ale co najgorsze to do po這wy lipca zauwa篡豉m ze w這sy mi wypadaj w znacznych ilo軼iach i pojawi si sporadycznie 逝pie Podejrzewam ze to wszystko przez odstawienie pigu貫k, ale nie mam pewno軼i Skr鏂i豉m troche w這sy, za篡wam preparat dro盥zowy (chyba DroVit i to ju drugie opakowanie) i nadal to samo...........farbuj te w這sy, ale tak co 2 miesi帷e i to do嗆 豉godn farb, bo nie niszczy mi w這s闚......ju nie wem co mam dalej robi
Stary 2006-11-12, 12:02   #20
mysza_87
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 625
GG do mysza_87
Dot.: Wypadanie w這s闚 a tabletki antykoncepcyjne

Od鈍ie瘸m w徠ek, bo ta tematyka bardzo mnie interesuje. Od 1,5 roku 造kam Microgynon 21 i od takiego samego czasu wypadaj mi w這sy. Pr鏏ow掖am ju witamin, szampon闚 i od篡wek przeciwko wypadaniu w這s闚 i nic. Nie wiem juz co mam zrobi, bo w這s闚 zosta這 mi ju tylko ze 30% w por闚naniu z tym co by這 przed tymi tabletkami

Dziewczyny, porad嬈ie co!!
Stary 2008-08-17, 17:44   #21
szop21
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam!
Mam pytanie do Pani Agnieszki.
Zauwa篡豉m 瞠 po odstawieniu doustnej antykoncepcji wypadaj mi mocniej w這sy.Strasznie si tym martwi. Przyjmuje suplementy Vitapil (ko鎍z 60 tabl). Moje w這sy nale膨 do cienkich. Prosz o rad co dalej mam robi. Z g鏎y dzi瘯uj. Pozdrawiam
szop21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.