z br您u na blond...metamorfoza - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-04-06, 14:27   #1
olcia lolcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

z br您u na blond...metamorfoza

Witam!
Sprawa wygl康a tak:5 miesi璚y temu farbowa豉m w這sy z jasnego blondu na br您(u fryzjera-chcia豉m jasny ale wyszed bardzo ciemny) i nie jestem zadowolona z obecnego koloru,chc zn闚 blond.
Tak wi璚 kupi豉m ju dekoloryzator L'oreal eclair creme clair(opinie na KWC skusi造 mnie w豉郾ie na niego) i chc kupi profesjonalna farb do w這s闚 Intercosmo Voila 11.10 jasny popielaty extra blond i przej嗆 kolejn metamorfoz
Pytania do Was Kochane:z jakim kremem utleniaj帷ym wymiesza farb 9 czy 12%?i czy moje w這sy(fotki w za陰cznikach-co prawda te rudo軼i kt鏎e s sprawk lampy nie s a tak widoczne jak na zdj璚iach,ale faktycznie s) w og鏊e "z豉pi" ten kolor?
Bardzo prosz o rady i odpowiedzi
Oczywi軼ie stan w這s闚 jest dobry,od篡wiam i nawil瘸m je zew.i wew. hihi
olcia lolcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-06, 15:20   #2
mustafa23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: z br您u na blond...metamorfoza

ale 豉dny masz ten kolor... najlepiej idz z tym utleniaczem do fryzjerki zeby Ci tozrobi豉
mustafa23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-06, 16:46   #3
TLU
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Ojojoj zniszczysz sobie wlosy i bedziesz ciac, ale jak chcesz to trudno. wody uzyj 9 i przetrzymaj - zawsze lepiej uzyc slabszej a dluzej - mniej zniszczen. a po farbowaniu zoltko z oliwa na wlosy co 3 dni na 30 minut albo dluzej. Nawet jesli nie wyjdzie od razu kolor jaki chcesz daj wlosom z 2 tygodnie odczekac przed kolejnym farbowaniem, bo naprawde bedziesz ciac, jak mnostwo wizazanek, wlaczajac mnie...
TLU jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-06, 17:55   #4
olcia lolcia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TLU Poka wiadomo嗆
Ojojoj zniszczysz sobie wlosy i bedziesz ciac, ale jak chcesz to trudno. wody uzyj 9 i przetrzymaj - zawsze lepiej uzyc slabszej a dluzej - mniej zniszczen. a po farbowaniu zoltko z oliwa na wlosy co 3 dni na 30 minut albo dluzej. Nawet jesli nie wyjdzie od razu kolor jaki chcesz daj wlosom z 2 tygodnie odczekac przed kolejnym farbowaniem, bo naprawde bedziesz ciac, jak mnostwo wizazanek, wlaczajac mnie...
Dzi瘯uje za radi zrobi tak jak piszesz wezm wod 9%,najwy瞠j jak co nie wyjdzie to za miesi帷 co poprawie,ale narazie nie chc martwi si na zapas,a co do od篡wiania to wiem wiem,bez tego si nie obejdzie
Stary 2010-04-24, 14:53   #5
prezesowaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

pi瘯ne wloski... nie szkoda CI ich niszczyc
Stary 2010-04-24, 16:01   #6
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798

wiesz,ja bym najpierw pr鏏owa豉 profesjonalnym 軼i庵aczem koloru z Elgona lub Renee Blanche (dzia豉 wy豉cznie na sztuczne pigmenty we w這sach, nie rusza naturalnego zabarwienia,wi璚 nie ma strachu,瞠 rozja郾i Ci np.odrosty).To bardzo delikatne dekoloryzatory, nie niszcz ani troch w這s闚. Byc mo瞠 dekoloryzator wyci庵nie Ci pigmenty farb ze struktury w這sa tak, 瞠 odzyskasz kolor zblizony do dawnego (nie ma sie co 逝dzi, 瞠 b璠zie taki jak przed farbowaniem, ale mo瞠 chocia w zbli穎nej tonacji.Farbowa豉s na ciemno tylko raz, wi璚 sztuczny pigment powinno dac si wyci庵n帷 豉twiej ni u kogos,kto np. tak jak ja farbowa na czarno przez 2 lata ;-) ). Jesli to nie wystarczy, to albo powt鏎z zabieg kt鏎yms z tych dekoloryzator闚 na nastepny dzie (mozna tak robic bez szkody dla w這s闚) albo dopiero wtedy uzyj tego kremu z L'Oreala. Uzywa豉m go r闚nie - to raczej taki typowy rozjasniacz z niebieskim proszkiem ni 軼iagacz koloru fakt, 瞠 dosc delikatny dla w這s闚, ale na tym ciemnym br您ie da Ci w軼iek陰, nier闚nomiern marchewk ;-) zadzia豉 tez na naturalne odrosty,mocno je rozjasniaj帷. Lepiej napierw wycignij ciemne pigmenty jednym z wy瞠j przeze mnie wspomnianych dekoloryzator闚 nawet jesli nie uzyskasz efektu, o jaki Ci chodzi這, to, dzieki pozbyciu si wi瘯szo軼i ciemnego barwnika z farby, bedzie je potem znacznie 豉twiej rozjasni.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2010-04-24 o 16:03
Lola20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-25, 12:04   #7
olcia lolcia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka wiadomo嗆
wiesz,ja bym najpierw pr鏏owa豉 profesjonalnym 軼i庵aczem koloru z Elgona lub Renee Blanche (dzia豉 wy豉cznie na sztuczne pigmenty we w這sach, nie rusza naturalnego zabarwienia,wi璚 nie ma strachu,瞠 rozja郾i Ci np.odrosty).To bardzo delikatne dekoloryzatory, nie niszcz ani troch w這s闚. Byc mo瞠 dekoloryzator wyci庵nie Ci pigmenty farb ze struktury w這sa tak, 瞠 odzyskasz kolor zblizony do dawnego (nie ma sie co 逝dzi, 瞠 b璠zie taki jak przed farbowaniem, ale mo瞠 chocia w zbli穎nej tonacji.Farbowa豉s na ciemno tylko raz, wi璚 sztuczny pigment powinno dac si wyci庵n帷 豉twiej ni u kogos,kto np. tak jak ja farbowa na czarno przez 2 lata ;-) ). Jesli to nie wystarczy, to albo powt鏎z zabieg kt鏎yms z tych dekoloryzator闚 na nastepny dzie (mozna tak robic bez szkody dla w這s闚) albo dopiero wtedy uzyj tego kremu z L'Oreala. Uzywa豉m go r闚nie - to raczej taki typowy rozjasniacz z niebieskim proszkiem ni 軼iagacz koloru fakt, 瞠 dosc delikatny dla w這s闚, ale na tym ciemnym br您ie da Ci w軼iek陰, nier闚nomiern marchewk ;-) zadzia豉 tez na naturalne odrosty,mocno je rozjasniaj帷. Lepiej napierw wycignij ciemne pigmenty jednym z wy瞠j przeze mnie wspomnianych dekoloryzator闚 nawet jesli nie uzyskasz efektu, o jaki Ci chodzi這, to, dzieki pozbyciu si wi瘯szo軼i ciemnego barwnika z farby, bedzie je potem znacznie 豉twiej rozjasni.
Lola,dzi瘯uje za rad ale ju za p騧no Kochana,jestem ju "po",je郵i jeste ciekawa jak wysz這,to wejd prosz na w徠ek o dekoloryzacji bo w豉郾ie przed chwil przedstawi豉m na nim swoj sytuacj i poprosi豉m o dalsze rady
Link do w徠ku http://wizaz.pl/forum/showthread.php...7#post18813797
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.