Zwariowane w這sy! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2003-09-14, 23:34   #1
kid
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 321
GG do kid

Zwariowane w這sy!

Mam do嗆 uci捫liwy problem. Od jakiego czasu moje w這sy s okropnie suche na ko鎍ach, a zacz窸y sie jeszcze mocniej ni zwykle przet逝szcza przy sk鏎ze. Myj w這sy codziennie, bo s nie do pokazania, jak tego nie zrobi. Zrezygnowa豉m nawet z suszarki, a one sa coraz paskudniejsze. Wiem, 瞠 suche i zniszczone ko鎍e powinnam obci望, ale na razie musze sobie inaczej radzi - brak funduszy na fryzjera Tylko, 瞠 moje w這sy wygl康aj jak popalone na ko鎍ach, a wysmarowane i ci篹kie przy sk鏎ze. A do tego sw璠zi mnie okropnie sk鏎a g這wy! Macie jakie pomys造 na ratowanie moich w這sk闚? My郵a豉m o Avonie Advance Technique, mia豉m pr鏏k tego 3 w 1. By super, ale boj si, 瞠 po d逝窺zym stosowaniu obci捫y mi w這sy. A mo瞠 miodowa Ziaja na ko鎍e? Ratujcie dobre kobiety!!!
kid jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-09-14, 23:34   #2
kid
Raczkowanie

GG do kid
Zwariowane w這sy!

Mam do嗆 uci捫liwy problem. Od jakiego czasu moje w這sy s okropnie suche na ko鎍ach, a zacz窸y sie jeszcze mocniej ni zwykle przet逝szcza przy sk鏎ze. Myj w這sy codziennie, bo s nie do pokazania, jak tego nie zrobi. Zrezygnowa豉m nawet z suszarki, a one sa coraz paskudniejsze. Wiem, 瞠 suche i zniszczone ko鎍e powinnam obci望, ale na razie musze sobie inaczej radzi - brak funduszy na fryzjera Tylko, 瞠 moje w這sy wygl康aj jak popalone na ko鎍ach, a wysmarowane i ci篹kie przy sk鏎ze. A do tego sw璠zi mnie okropnie sk鏎a g這wy! Macie jakie pomys造 na ratowanie moich w這sk闚? My郵a豉m o Avonie Advance Technique, mia豉m pr鏏k tego 3 w 1. By super, ale boj si, 瞠 po d逝窺zym stosowaniu obci捫y mi w這sy. A mo瞠 miodowa Ziaja na ko鎍e? Ratujcie dobre kobiety!!!
Stary 2003-09-15, 20:29   #3
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Re: Zwariowane w這sy!

Hi!
Nie piszesz czy masz w這sy pojakim zabiegu.Bo to moze byc powodem suchych konc闚 i wazne to jest przy doborze kosmetyku.Je瞠li masz problemik z przet逝szczaj帷ymi si w這sami to tu na tej stronie rozwi您ywa造鄉y go, moze znajdziesz cos dla siebie.Mysl 瞠 cos znajdziesz dla siebie,a na ko鎍e od篡wke g喚boko nawilzajac.
Stary 2003-09-15, 20:29   #4
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Hi!
Nie piszesz czy masz w這sy pojakim zabiegu.Bo to moze byc powodem suchych konc闚 i wazne to jest przy doborze kosmetyku.Je瞠li masz problemik z przet逝szczaj帷ymi si w這sami to tu na tej stronie rozwi您ywa造鄉y go, moze znajdziesz cos dla siebie.Mysl 瞠 cos znajdziesz dla siebie,a na ko鎍e od篡wke g喚boko nawilzajac.
Stary 2003-09-15, 21:42   #5
kid
Raczkowanie

GG do kid

Nie, nie robi豉m moim w這som nic strasznego
Stary 2003-09-15, 21:42   #6
kid
Raczkowanie

GG do kid

Nie, nie robi豉m moim w這som nic strasznego
Stary 2003-09-15, 23:03   #7
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

nie za bardzo mog Ci pom鏂 w wybraniu kosmetykow ze sklepowej p馧ki, ale co do przet逝szczania to poszuka prosze na tej stronie,a jezeli chodzi o profesjonalne, to WELLA, MATRIX, RENEE BLANCHE,LOREAL,GOLDWELL-te znam,wiec zdaj sie na porade fachowca.
Stary 2003-09-15, 23:03   #8
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

nie za bardzo mog Ci pom鏂 w wybraniu kosmetykow ze sklepowej p馧ki, ale co do przet逝szczania to poszuka prosze na tej stronie,a jezeli chodzi o profesjonalne, to WELLA, MATRIX, RENEE BLANCHE,LOREAL,GOLDWELL-te znam,wiec zdaj sie na porade fachowca.

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.