Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-04, 22:02   #2491
VickyM
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Pytanie do dziewczyn które używały Blokera: czy po pierwszym użyciu swędziały Was pachy?
Ja właśnie odczuwam masakryczne swędzenie :/
VickyM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 22:45   #2492
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez VickyM Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn które używały Blokera: czy po pierwszym użyciu swędziały Was pachy?
Mnie akurat po Blokerze nic nie swędziało. A używasz na dokładnie wysuszone pachy? Nie po goleniu? Albo po prostu masz tak wrażliwą skórę pod pachami i tyle.

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 10:29   #2493
Muertil
Raczkowanie

GG do Muertil

kupiłam sobie dezodorant Ziai,myślałam o blokerze, ale jednak zdecydowałam się na inny, Soft i ciekawa jestem, jaki będzie w korzystaniu
Muertil jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 11:54   #2494
Shazney
Zakorzenienie

Ja od 2 tygodni używam Sensitive. Jestem zadowolona, ładnie pachnie, nie podrażnia, nie brudzi ubrań i, jak na tę porę roku, skutecznie chroni przed potem (ciekawa jestem jak sobie poradzi w cieplejsze dni...). Na razie jest idealny

and random compliments.
Stary 2012-02-05, 15:20   #2495
riendo
Rozeznanie

Wiecie może gdzie mogę dostać produkty z serii Ziaja Nuno? W Rossmannie ich nie ma, szukałam w Naturze i też nie znalazłam. Czyżby wycofali?
biegam! <3

Edytowane przez riendo
Czas edycji: 2012-02-05 o 15:23
riendo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 17:46   #2496
Meell
katol ♥

Cytat:
Tak i czasami przy następnych też, ale już znacznie mniej. Trzeba przeczekać.
Meell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 18:21   #2497
Shelleen
Przyczajenie

GG do Shelleen

riendo, a jest u Ciebie w mieście SuperPharm? Tam są dostępne Ziaja nuno

Kosmetyki, pielęgnacja,porady, makijaże i wiele innych
Shelleen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 19:46   #2498
riendo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shelleen Pokaż wiadomość
riendo, a jest u Ciebie w mieście SuperPharm? Tam są dostępne Ziaja nuno
Dzięki za informację, przy najbliższej okazji wpadnę i sprawdzę.
biegam! <3

riendo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 09:55   #2499
emma-e4
Wtajemniczenie

Cytat:
spróbuj używać go nie zaraz po myciu, kiedy skóra jest trochę "rozmiękczona" wodą i bardziej wrażliwa, na naprawdę wysuszoną skórę - dobrze jest podsuszyć suszarką tuż przed posmarowaniem
trzeba mu też pozwolić spokojnie wyschnąć na skórze, np położyć się z rękami do góry na 10-15 minut - zauważyłam że kiedy skóra styka sie ze sobą i nie może oddychać swędzenie jest większe
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 08:16   #2500
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Pojawiła się nowość z serii oliwkowej - mleczko do demakijażu
http://www.facebook.com/ZiajaPolska#!/photo.php?fbid=3658321701 11290&set=a.2149984351946 65.66521.108982035796306& type=1&theater

I oliwkowy płyn micelarny:
http://www.facebook.com/photo.php?fb...e=1&permPage=1

I oliwkowy krem pod oczy oraz oliwkowy płyn do higieny intymnej.

Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2012-02-08 o 08:20
Inkarnatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 10:02   #2501
Ania09121983
Zadomowienie

ja wypróbowałam juz krem 30+ przeciwzmarszczkowy półtłusty kupiłam go z myślą o tych mrozach. powiem że czuje na twarzy że mam powłoczke kremu ale strzasznie mi zciąga skore, może to te działanie przeciwzmarszczkowe;/ zaczełam go stosowac jako krem na szyje i dekold i sprawdza sie rewelacyjnie

"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 15:13   #2502
Lenka87
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

o, fajnie, na pewno ten micel wypróbuję, bo żel oliwkowy do mycia twarzy dobrze robił mojej mieszanej cerze...
Lenka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 16:12   #2503
_Matilde_
Biała Dama

Ja dziś dostałam maść oliwkową - naturalny opatrunek regenerujący, jak pisze na opakowaniu Po tej reklamie Garniera czerwonego mleczka wszystkie kosmetyki regenerujące nazywa się "opatrunkami" Ale ok, zaaplikowałam ją sobie od razu na ręce, bo o tej porze roku są wiecznie przesuszone. Bardzo tłusta, czy może bardzo wydajna, a ja za dużo jej nawaliłam. Ale przyjemnie nawilża, i jest prawie bezzapachowa. Wieczorem posmaruję stopy

Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 16:26   #2504
Lenka87
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Też używam, jest odpowiednikiem kremiku Tender Care z Oriflame
Lenka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 18:16   #2505
Meell
katol ♥

A mnie, jako chyba mikroskopijnej części społeczeństwa, ta maść w ogóle nie przypadła do gustu. Tworzyła warstwę na skórze i tyle, a pod spodem dalej sucho. Na ustach to samo. Już wolę zwykłą z apteki, z wit. A. Ale może jestem jakaś dziwna.

Też mam ogromną ochotę na oliwkowe nowości, co prawda na fb Ziaja napisała, że pachną jak mydło oliwkowe, a nie krem, czyli dla mnie nie za ciekawie (zapach kremów oliwkowych uwielbiam ), ale przeżyję, bo zarówno żel oliwkowy, jak i tłusty krem miały świetne działanie na moją skórę.

Edytowane przez Meell
Czas edycji: 2012-02-08 o 18:18 Powód: dopisek
Stary 2012-02-08, 18:40   #2506
_Matilde_
Biała Dama

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
A mnie, jako chyba mikroskopijnej części społeczeństwa, ta maść w ogóle nie przypadła do gustu. Tworzyła warstwę na skórze i tyle, a pod spodem dalej sucho. Na ustach to samo. Już wolę zwykłą z apteki, z wit. A. Ale może jestem jakaś dziwna.

Też mam ogromną ochotę na oliwkowe nowości, co prawda na fb Ziaja napisała, że pachną jak mydło oliwkowe, a nie krem, czyli dla mnie nie za ciekawie (zapach kremów oliwkowych uwielbiam ), ale przeżyję, bo zarówno żel oliwkowy, jak i tłusty krem miały świetne działanie na moją skórę.
Pewnie nie na każdego działa tak samo, a i nie każdy lubi właśnie takie warstwy. Ja lubię, jestem zadowolona z nawilżenia. Zmiękcza skórę. Moją w każdym razie. Nałożyłam maść także na usta później i stwierdziłam że rewelacja Trzymam na biurku pomadkę z neutrogeny i ciągle smaruję usta a i tak pierzchną, a posmarowałam tą maścią, w międzyczasie jadłam, piłam herbatę a usta bez poprawki są miekkie.
Więc cieszę się że ją mam, i to w promocji, mama kupiła w aptece razem z kremem ochronnym z filtrem, dwa kosmetyki za 6,12

Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 18:42   #2507
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:

No to witaj w gronie mikroskopijnej mniejszości Ja też odnosiłam takie samo wrażenie, kiedy ją stosowałam- nic nie pomogła, była po prostu tłustą powłoką i tyle. Za to mojej mamie wyleczyła pięknie ranę po oparzeniu na ręce. Widać, każdy jest inny

Co do nowej serii to chętnie poczytam składy i dopiero wtedy ewentualnie na coś się zdecyduję.
czuprynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 10:02   #2508
Shazney
Zakorzenienie

Nadal poszukuję ciasteczkowych Maziajek, ale nigdzie ich nie widzę... To samo z oliwkami w żelu.

Używałyście owocowych balsamów z Blubel? Myślę już o lecie . Jestem ciekawa jak pachną i czy dobrze nawilżają? Trochę się obawiam chemicznego zapachu...

and random compliments.
Stary 2012-02-09, 10:59   #2509
emma-e4
Wtajemniczenie

ja ciasteczkowe maziajki widziałam w aptece, która ma dużo kosmetyków z Ziai, głownie z serii med, ale pozostałe też sprowadzają
może znajdź sklep lub aptekę z dużym asortymentem Ziai i zamów?

blubele dla mnie są chemiczne i lekko wysuszają
miałam tylko poziomkę i pomarańczę, ze względu na zapach może kupię porzeczkowy, ogólnie zapachy dla mnie są może nie bardzo sztuczne ale na dłuższą metę jakieś męczące
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 11:11   #2510
Shazney
Zakorzenienie

Maziajki w aptece? Muszę popytać . Widziałam je w sklepach internetowych, ale trochę mi się nie opłaca kupować jednego produktu (czy dwóch) i opłacać przesyłkę

Dziękuję Ci za odpowiedź!

and random compliments.
Stary 2012-02-09, 11:31   #2511
201608040942
Konto usunięte

Witajcie, dano mnie nie tutaj nie bylo.
Widze ze juz wiecie o produktach oliwkowych , ja sie ciesze na te nowosci, sama kiedys pisalam do nich zeby mleczko wprowadzili do serii, bo mnie ten ich zel do macia buzi wysuszal

Cytat:
Dal mojego nosa wszystkie produkty pachna tak samo ;o) Troche sie zmartwilam czytajac ze mleczko jest perfumowane( mialam nadzieje ze nie bedzie jak mleczko z kakaowej serii), ale licze ze opis iz jest lekko perfumowany sie potwierdzi i ogolem skoro w innych produktach mi ta kompozycja zapachowa krzywdy nie robi, a i odpreza to licze ze i w mleczku nie bedzie. Ciekawi mnie tez krem pod oczy, czy bedzie taki lekki jak reszta ziajowych podocznych kremow i czy beda parabeny w skladzie.
Tylko mam jeden prodblem, w DE w online sklepie gdzie zdarzylo mi sie Ziaje zakupic( przywoze normalnie z Pl, bo i taniej i caly sortyment) poki co nie ma nowosci i nie wiem czy beda, a do Pl jade dopierow w czerwcu ;o(
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 11:36   #2512
Meell
katol ♥

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dal mojego nosa wszystkie produkty pachna tak samo ;o) Troche sie zmartwilam czytajac ze mleczko jest perfumowane( mialam nadzieje ze nie bedzie jak mleczko z kakaowej serii), ale licze ze opis iz jest lekko perfumowany sie potwierdzi i ogolem skoro w innych produktach mi ta kompozycja zapachowa krzywdy nie robi, a i odpreza to licze ze i w mleczku nie bedzie. Ciekawi mnie tez krem pod oczy, czy bedzie taki lekki jak reszta ziajowych podocznych kremow i czy beda parabeny w skladzie.
Tylko mam jeden prodblem, w DE w online sklepie gdzie zdarzylo mi sie Ziaje zakupic( przywoze normalnie z Pl, bo i taniej i caly sortyment) poki co nie ma nowosci i nie wiem czy beda, a do Pl jade dopierow w czerwcu ;o(
U nas też jeszcze nie ma, Ziaja pisała, że w przeciągu 2 tygodni powinny się dopiero pojawić.

Zazdroszczę, że pachną Ci tak samo - pewnie tym lepszym zapachem. Mnie mydło oliwkowe zalatywało jakimiś przejrzałymi jabłkami...
Stary 2012-02-09, 11:47   #2513
Shazney
Zakorzenienie

Ja na pewno skuszę się na oliwkowy płyn micelarny. Chyba, że zapach mi się nie spodoba

Dawno nie widziałam też serii różanej, w szczególności chodzi mi o peeling z mikrogranulkami. Aż się zaczęłam zastanawiać czy jej nie wycofali, ale na stronie nadali widnieje.

A co powiecie o szamponie przeciw wypadaniu włosów z Ziaja Med?

and random compliments.
Stary 2012-02-09, 14:41   #2514
201608040942
Konto usunięte

Cytat:
U nas też jeszcze nie ma, Ziaja pisała, że w przeciągu 2 tygodni powinny się dopiero pojawić.

Zazdroszczę, że pachną Ci tak samo - pewnie tym lepszym zapachem. Mnie mydło oliwkowe zalatywało jakimiś przejrzałymi jabłkami...

Ja to mydlo mialam na poczatku jak bylo w miare nowoscia. pachnialo mi tak samo jak krem do twarzy czy balsam do ciala. Pozniej mialam odlewke od mojej wizazowej psiapsulki mleczka tego z pompka i tez byl to dla mnie ten swietny zapach serii oliwkowej. To dla mnie najlepiej pachnaca seria u Ziaji. Moze Ziaja z czasem cos pokombinowala i ten zel pod prysznic rzeczywiscie troche zmienil zapach? Nie znosze slodkich zapachow jak kakaowa seria.Mialam kiedys ten tlusty balsam i po 1,3 butelki prawie wymiotowalam. Chcialam sie przekonac, ale niestety... to nie moja bajka. Lubie tez takie klasyczne kojarzace sie z kosmetykami jakie uzywaly nasze babcie i tutaj chwale sobie krem odzywczy do rak i stop. Zreszta chyba nawet moja babacia go uzywala jak bylam malym dziewczeciem, a i skladowo to zwykly prosty krem i takie moja skora lubi najbardziej. ;o)
Ehhh do Pl jade dopiero w czerwcu ;o( O mleczko do demakijazu i krem pod oczy, ale tresciwy nie taki lekki jak pozostale kremu podoczne Ziaji, prosilam Ziaje ponad rok temu, moze i 1,5 roku temu pisalam do nich maila. ichni oliwkowy zel do mycia buzi na dluzsza mete mnie wysusza i chcialam mleczko, bo mleczka z serii kakaowej, mimo ze bez zapachu, moja cera nie tolerowala. Ciesze sie bardzo ze Ziaja zrealizowala moja prosbe, ale wlasnie... troche to potrwa zanim bede w PL i bede mogla zakupic te produkty, sprawdzic ich sklad i przede wszystkim sprawdzic czy beda takie lagodne i uspokajajace moja cere jak krem tlusty i lekka formula oliwkowa.
Masc tez mialam, chyba rok albo i dwa lata temu. Na mnie tez byla swietne, nie lezala tlusta warstwa. nawet moje dziecie smarowalam przed wyjsciem na mroz, super lagodzila suchosc i spowodowane przez to podraznienie delikatnej cery.
Za to takim kremem chroniacym, a wogole nie odzywiajacym i przez to skora nadal pod nim coraz suchsza to jest dla mnie krem do rak Avon Care ten zimowy. No super tresciwy, ale moich rak wogole nie odzywia, tylko chroni, a to mi za malo. Zwykla wazelina lepiej u mnie dziala.

Jak beda te rzeczy juz w sprzedazy to probujcie i piszcie co i jak. jestem bardzo mleczka i kremu pod oczy ciekawa ;o)
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 17:29   #2515
_Roksi
Zadomowienie

Które mleczko bardziej polecacie do suchej skóry: kozie mleko, czy masło kakaowe? Dodam, że chodzi mi o to mleczko w butelce z pompką. A może lepiej kupić masło do ciała??
Co lepiej sprawdza się do suchej skóry i zostawia tłustą warstewkę?
_Roksi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 17:33   #2516
Bayje
Zakorzenienie

W mojej ocenie każdy balsam Ziaji zostawia taką warstewkę .. - wybierz może pod taki jaki Ci zapachowo bardziej odpowiada

Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 18:26   #2517
pizmak007
Rozeznanie

GG do pizmak007

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Pojawiła się nowość z serii oliwkowej - mleczko do demakijażu
http://www.facebook.com/ZiajaPolska#!/photo.php?fbid=3658321701 11290&set=a.2149984351946 65.66521.108982035796306& type=1&theater

I oliwkowy płyn micelarny:
http://www.facebook.com/photo.php?fb...e=1&permPage=1

I oliwkowy krem pod oczy oraz oliwkowy płyn do higieny intymnej.
uwielbiam serię oliwkową!
Zmieniłbym ten cały świat
Wysadziłbym jakiś bank
I z wiatrem puścić cały szmal
pizmak007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 00:43   #2518
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Tu reszta zdjęć oliwkowych nowości:

- płyn do higieny intymnej:
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...64222944_n.jpg

- oliwkowy krem pod oczy i na powieki:
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...92411342_n.jpg

Inkarnatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 14:40   #2519
agateq
goniąca własny ogon..

Dziewczyny, które bardziej polecacie: mleczko pomarańczowe czy kakaowe? W tej serii z pompką?

KWC obie ma tak samo dobre opinie.
Czy wersja kakaowa jest taka sama jak masła kakaowego czy lepsza/gorsza?

Instagram
agateq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 17:54   #2520
Emilcia_1616
Zakorzenienie

polecicie jakis kremik Ziaji pod makijaz?

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
ziaja med, ziaja pro

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości