co robcie z włosami na codzień? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-11-12, 07:17   #31
hair
Rozeznanie

Re: co robcie z włosami na codzień?

Mam wlosy do polowy plecow (niezbyt mi sie taka dlugosc podoba, ale nie mam ani odwagi zeby sciac do ramion, ani cierpliwosci zeby dalej zapuszczac ). Wlosy rosna mi bardzo szybko, farbowalam ponad tydzien temu a juz mam prawie centymetr odrostow . Jestem naturalna blondynka (jesli wierzyc zdjeciom dosc jasna), farbowana chna na rudo. Nie wiem dlaczego, ale nie moge ich spiac nawet luzny warkocz mnie "ciagnie", dlatego najczesciej chodze w rozpuszczonych (nawet na treningi ). Raz w tygodniu nakladam nafte kosmetyczna, po kazdym myciu uzywam mgielki. Przed randke albo impreza, kiedy chce miec miekkie w dotyku wloski nakladam ktorakolwiek odzywke do splukiwania (jedym kryterium ktorym sie kieruje przy zakupie jest zapach ). Za to nie pozwalam sobie juz na eksperymenty jesli chodzi o szampony, jestem wierna Farmonie. Jesli chce zeby byly gladkie susze suszarka glowana dol, jesli chce piekne loki wogole nie susze po umyciu, ani nie rozczesuje, jesli chce burze wlosow nakladam troche pianki i targam je . Ostatnio doszlam do wniosku, ze im mniej przy nich robie tym lepiej wygladaja.
hair jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości