Nowa technika - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-15, 10:51   #31
byliczka
Zakorzenienie

Dot.: Nowa technika

U mnie przede wszystkim to jest pasja a w drugiej kolejności korzyści materialne. Ale niektórzy nie rozumieją co to w ogóle jest pasja. Więc gratuluje mniej mądrze.
Stary 2010-04-16, 21:54   #32
tourquise
Raczkowanie

GG do tourquise

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
U mnie przede wszystkim to jest pasja a w drugiej kolejności korzyści materialne. Ale niektórzy nie rozumieją co to w ogóle jest pasja. Więc gratuluje mniej mądrze.
Podobnie jak u mnie... Do tego oprócz pasji to takie dziedzictwo po mamuśce. Ale co najważniejsze... pazury to taka moja odskocznia od codzienności... smrodu spalin, smaru itd, co z resztą jest także moją pasją. Czasem aż głupio mi się przyznać, że jestem stylistką, bo mi każdy ciśnie żebym na kosmetologie poszła:P

A kasę mam z innych źródeł, choć fakt... Dzięki temu stać mnie na utrzymanie samochodu, bo na swoje utrzymanie już nie bardzawo...
tourquise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 08:36   #33
Eve21
Zadomowienie

GG do Eve21

Dziewczyny odkrylam zagadkę ... Tpisy to wlaśnie to o czym jest wątek. Nie ma tem żelu ani akrylu, więc to może kurs na tipsy?!

"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 10:25   #34
marta24lata
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylwisia Pokaż wiadomość
Nie no skoro wydajecie kase na produkty i kursy dla swojej przyjemności a nie po to ,żeby w przyszłości zarabiać to gratuluje bardzo mądrze
twoje podejście jest genialne!! nikt nie mówi że na tym nie zarabia, ale nikt nie nazywa się też "panią prezes z kuferkiem" , bo każda robi to przede wszystkim dla przyjemności a potem dla kasy. a nie na odwrót!!! a skoro ty zbijasz na tym taką kase to gratuluje podejścia!
marta24lata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 16:37   #35
tourquise
Raczkowanie

GG do tourquise

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny odkrylam zagadkę ... Tpisy to wlaśnie to o czym jest wątek. Nie ma tem żelu ani akrylu, więc to może kurs na tipsy?!
Noooo... tak jak takie tipsy kupowane w zwykłej drogerii Nooo to już wiem jak robić tipsy
tourquise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 18:15   #36
charolina
Zadomowienie

mnie to boli... tak jak tourquise pisze... to coś więcej niż zarobek to pasja... coś co się kocha i stara się temu oddać w całości... nie rozumiem takiego podejścia... ja robię kurs przede wszystkim dla siebie... marze oczywiście żeby zajmować się tym przyszłościowo ale wiem że łatwo nie będzie bo trzeba umieć się wybić... co w czasach pseudo jest ciężkie... także jeżeli ktoś to robi tylko dla kasy to szkoda jego czasu...

ja się nawet nieraz do mojego śmieje że za niego to oddałabym nawet wszystkie moje żele i to czego zdążyłam się nauczyć do dziś ;p a on mówi że nie wierzy hehe
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości