zmiana fryzury - pomożecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-09, 14:05   #1
madziary4
Przyczajenie

zmiana fryzury - pomożecie?

Hej Dziewczyny
Mam nadzieję,że mi pomożecie. Bardzo chce zmienić sobie fryzurkę bo od jakiś 10lat mam cały czas długie (są gęste i grube) i już się nimi zmęczyłam. W załączniku wstawiłam zdjęcia fryzur jakie bym chciała, a 4 ostatnie zdjęcia to ja co prawda to zdjęcia takie nie fortunne, ale myślę że coś doradzicie. Kolor zostawiam swój własny naturalny.....
madziary4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 19:12   #2
madziary4
Przyczajenie

Unhappy Dot.: zmiana fryzury - pomożecie?

błagam napiszcie coś, czy naprawdę jestem tak beznadziejnym przypadkiem???
jakieś wskazówki??
to ostatnie zdjęcie załadowałam przez pomyłkę.... miało być inne (numerki sobie pomyliłam) - dało by się go jakoś usunąć ? --pytam Moderatorów, słońce mnie wtedy strasznie raziło i wyglądam jak piiiiiiii.....

na co dzień z racji pracy chodzę w eleganckich ciuszkach, a na weekendy tak na luźno, sportowo

oprócz fryzurki jaki makijaż byście zaproponowały?

widzę, że są tu dziewczyny znające się na rzeczy, więc bardzo proszę o szczere wskazówki
Stary 2010-04-09, 20:03   #3
lukrecja222
Zakorzenienie

Dot.: zmiana fryzury - pomożecie?

Masz śliczne kręcone włoski! Naprawde chcesz je tak diametralnie ściąć? Podoba mi się długość taka jak na ostatnim zdjęciu. Zainwestuj w kosmetyki podkreślające skręt
Co do makijażu to jakiś podkład lekki, róż na policzki, tusz do rzęs, błyszczyk tak na codzień.
No i zauważyłam tu, że chodzisz w czarnym tylko ( przynajmniej tak pokazują zdjęcia). Może zakładaj bardziej kolorowe ubrania, jakieś żywsze dodatki chociaż
lukrecja222 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 20:11   #4
emiii_87
Rozeznanie

Długie, gęste i grube chyba każdy chciałby mieć taki problem. Wiem, wiem rozumiem że chcesz jakiejś zmiany ale włoski masz bardzo ładne, nie ścinaj A kręcą Ci się naturalnie??
emiii_87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 20:25   #5
madziary4
Przyczajenie

wgniatam tylko w mokre piankę i schną lub dyfuzorem, ale powiem szczerze,że nie czuję się w nich dobrze.... a poza tym jestem strasznie nimi zmęczona i chcę odpocząć, tylko nie wiem w czym będę odpoczywać żeby wypocząć a nie mieć jeszcze większą udrękę
podobają mi sie te fryzury co na początku wkleiłam, pasowałaby któraś?
co do czerni.... hmmm to mój ulubiony kolor, w nim czuję się najlepiej,ale nie mam samych ciemnych ubrań, takie akurat fotki się trafiły, nie mam zdjęć z tygodnia pracy - nienawidzę spodni na kantkę,koszul, sweterków ale muszę w czymś taki łazić do pracy, fryzurka więc musi pasować i być estetyczna. W dni wolne zakładam bojówki, jeansy, addidasy, więc też musi to jakoś pasować
we wtorek jestem umówiona do fryzjera i strasznie się boję tak drastycznej zmiany,ale to już postanowione, nawet z mężem sie o to pożarłam i chodzi nafuczany....
Stary 2010-04-09, 20:27   #6
lukrecja222
Zakorzenienie

To może fryzjer coś doradzi. Tylko ja się zastanawiam czy jak tak obetniesz krótko, a masz kręcone włosy to możesz się męczyć z modelowaniem i zajmie Ci to sporo czasu pewnie.
Stary 2010-04-10, 02:08   #7
TLU
Zadomowienie

Taka krotka fryzurka doda ci lat. Jak koniecznie musisz sciac to bob za ucho jak w zalaczniku. Bedzie wygodnie ukladac i nadal kobieco. (chociaz gdybym byla Toba zapuscilabym do talii albo tuz za biust - to tez zmienia proporcje twarzy i uwazam ze byloby na korzysc, wbrew pozorom Twoje wlosy wcale nie sa takie dlugie)
TLU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 10:00   #8
madziary4
Przyczajenie

dzięki Kobitki za rady
TLU - miałam już taką fryzurkę i wyglądalam w niej koszmarnie, jakby mi nałożyli mopa na głowie.... ja muszę mieć coś mocno wycieniowane hmmm
rozum mi mówi zostaw długie, wszyscy mi to mówią, ale druga strona chce zmiany i ona krzyczy głośniej, no cóż to tylko włosy - odrosną... a mi dość szybko rosną, więc pół roku do takiego bobu,a rok do "normalnych"
nie pisałam, ale jakieś 10 lat temu miałam włosy ścięte na chłopaka maszynką, niestety bylo to cięcie przez emerytkę i wygladalo to jak męska fryzurka starego typu..... (zmieniła mi się od wtedy struktura włosa, są bardziej miękkie- ten fakt też kusi) teraz chodze do takiego młodego kolesia i to dzięki niemu z mojej szopy zrobił te loczki, nawet nie wiedziałam,że moje wlosy mogą tak wyglądać i teraz też idę do niego i mam nadzieję,że dobrze wyjdzie
jeśli nie będę straszyć i nie obetnę sobie po wizycie głowy to wkleję Wam fotkę

a te zdjecia moje są z przed roku, teraz trochę bardziej dbam o siebie, lekki podkład, tusz, a od wczoraj soczewki (właśnie mam założone i jest okej )
a czym najlepiej wyrównać koloryt skóry, żeby nie było widać takich zaczerwień, może mam zły podkład? bo widać....
Stary 2010-04-10, 14:11   #9
TLU
Zadomowienie

Korektorem w bezowo-zoltawym odcieniu podobnym do odcienia skory na zaczerwienienia (jesli to popekane naczynka) ewentualnie zielony korektor - ale u mnie to sie nie sprawdza - wole bezowy. Nalozyc punktowo i rozetrzec i dopiero na to podklad zeby nie wyszla gruba brzydka warstwa.
Stary 2010-04-10, 17:35   #10
madziary4
Przyczajenie

dziękuję za wskazówki i proszę o jeszcze

a ile dalibyście mi lat?
Stary 2010-04-10, 18:08   #11
Eowina1818
Wtajemniczenie

witaj

masz piękne włoski! nie powinnaś je skracać tylko lepiej zadbać o ich pielęgnacje. Mam wrażenie, ze ten kolor i gęstość włosków cię przytłacza.
pocieniowałabym je i zadbała aby dobrze podkreślać skręt włosów, a co do kolorku, to nie wiem czy chciałabyś zmieniać?

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 18:12   #12
Eowina1818
Wtajemniczenie

kilka krótszych inspiracji

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 18:33   #13
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madziary4 Pokaż wiadomość
dziękuję za wskazówki i proszę o jeszcze

A ile dalibyście mi lat?
27?
Stary 2010-04-10, 19:14   #14
Emilcia_1616
Zakorzenienie

ale do tych fruzurek trzeba miec proste wlosy.

bede szczera.
moim zdaniem w dluzszych wlosach wygladasz dziewczeco
krotsze wlosy dodadza Ci lat, bedziesz wygladac bardziej chlopieco. do takich fruzurek trzeba miec idealna twarz, ladne rysy
proponuje proste dlugie wycioniowane wlosy z lekka grzywka
Stary 2010-04-10, 23:40   #15
TLU
Zadomowienie

28/29. A ile masz?
Stary 2010-04-12, 07:44   #16
madziary4
Przyczajenie

fajne ma Żmuda te włoski, jednak ja wyglądam źle w takim ścięciu, mi się aż tak włosy nie kręca a nie chce robić trwałej, one są raczej takie rozwichrzone.... no nic jutro idę i ścinam zobaczymy co z tego wyjdzie, najwyżej odrosną......

a co do wieku to hmmmm..... może ktoś jeszcze się wypowie?
Stary 2010-04-12, 11:02   #17
madziary4
Przyczajenie

mam jeszcze pytanko:
czytam na forum o podkładach mineralnych, patrząc na moje zdjecia będzie on dobry dla mnie? jaki odcień różowy czy brzoskwiniowy? mam cerę raczej normalną, ale robią mi się wypryski i wągry... jestem blada i nie mogę się opalać.

a jaki odcień cieni do powiek? i jak go nakładać, tzn gdzie ciemniej gdzie jaśniej, bo ja mam chyba małe oczy i blisko siebie.... tak mi sie wydaje.....
Stary 2010-04-12, 13:47   #18
Grazin
Zakorzenienie

GG do Grazin

Witaj
na Twoim miejscu absolutnie nie decydowałabym się, az na tak krótkie włsoy jak zaprezentowałas w załącznikach. Taka krótka fryzurka wymaga na prawde dyscypliny, a przy kręcownych włosach jest to dosc kłopotliwe bo nie dosc ze musiałabys je modelowac to jeszcze prostowac codziennie. bardzo podoba mi się propozycja z fryzurą Żmudy- trzebiatowskiej. taka na pewno by Ci pasowała i wygladałabyś ślicznie i kobieco, a dobry fryzjer obetnie włoski tak żeby loczki fajnie się kręciły.

Uważam też, że powinnas nadac twarzy troszkę koloru. zdecydowanie podkład, róż na policzki i mocniejsze podkreślenie oczu.
i również popieram że powinnaś się ubierać nieco bardziej kolorowo chociażby dodatki bardzo zmieniaja strój
pozdrawiam
Stary 2010-04-12, 15:55   #19
Labirynth
Zakorzenienie

Hej
Moim zdaniem - nie zmieniaj nic z włosami, może zapuść bardziej!!!!!!!!! Dają Ci tyle kobiecości i jescze masz taką kobieca sylwetkę, moim zdaniem dłuższe włosy sprawią, że będziesz sexi. Jakiś lekki makijaż jak już I może zamiast okularów soczewki....
Labirynth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 17:06   #20
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

Rozumiem Cię że chcesz zmian bo ja właśnie mam to samo Tyle że mam trochę dłuższe również kręcone włosy. Może postawiłabyś na troszkę jaśniejszy kolorek i mocniej je wycieniowała?
ewalucja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:58   #21
madziary4
Przyczajenie

Mimo tego,że prawie każdy mnie odwodzi od mojego zamiaru podjęłam decyzję - obcinam.....

Boje się strasznie, dziś o 19

może nie aż tak bardzo krótko,ale krótko, błagam trzymajcie kciuki za moja głupotę

jutro pewno się odezwę słowami: miałyście rację, ale baba upartą jest i już

a znalazłam jeszcze na forum zdjęcie dziewczyny i zakochałam się w tej fryzurce, może wyjdzie mi coś takiego (swoją drogą bardzo ładna dziewczyna )

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...6&d=1259228269
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1259228269
Stary 2010-04-13, 12:06   #22
TLU
Zadomowienie

Ja tam lubie mowic "a nie mowilam?"
Stary 2010-04-13, 12:17   #23
madziary4
Przyczajenie

odnośnie tych lat, bo zapomniałam się przyznać - w październiku skończę 26, więc i tak już wyglądam staro, będą mówić w przedszkolu do córci: babcia przyszła po Ciebie !!! buhaha
Stary 2010-04-14, 09:40   #24
madziary4
Przyczajenie

no i jestem po.....

mnie się podoba

tym co spotkałam też się podoba, jest inaczej ale fajnie - albo tak dobrze kłamią (ale są to ludzie którzy powiedzą co myślą, więc powiedzmy, że im wierze)

nie mam jak teraz wkleić zdjęcia, więc pewno zrobię to dopiero po weekendzie i same ocenicie....

mam coś podobnego jak na zdj. 2

pozdrawiam i dzięki za Wasze sugestie
Stary 2010-04-14, 12:27   #25
TLU
Zadomowienie

Najwazniejsze zebys Ty sie dobrze czula wiec cel osiagniety . Ale pokaz jak Ci sie uda zrobic zdjecie
Stary 2010-04-15, 08:01   #26
madziary4
Przyczajenie

hej Dziewczyny
zmiany zmiany zmiany

kupiłam sobie wczoraj puder mineralny z essence http://www.essence.eu/pl/products/face/powder.html
powiedzcie mi bo ja laik jestem, to jest puder co się nakłada na podkład czy to juz jest podkład i można go nakładać samego i nic więcej?
szukałam w KWC ale tam jest tylko stary którego wycofali

czuje się w nowej fryzurce rewelacyjnie, oj tego mi trzeba było
podobno nawet wyszczuplałam i wymłodniałam i tak z pazurkiem.... oby Ci wszyscy ludzie mówili prawdę (mąż się dalej gniewa i tylko on jest na NIE... wryyy)
noszę kontakty, maluję oko i normalnie się nie poznaje
szukałam wczoraj jakiejś kurteczki, ale niestety nic nie wpadło mi w oko oprócz jednej, piękna była, czarna ala skóra za 200zł i nawet byłam skłonna ja kupić (po wielkiej burzy myśli z portfelem) ale nie było mojego rozmiaru więc do domu wróciłam tylo z pudrem i cieniami różowymi
Stary 2010-04-15, 08:32   #27
Labirynth
Zakorzenienie

Woooooow czekam niecierpliwie na zdjęcie

Z pudrem jest tak, że lepiej na podkład, bazę, ale na twarz pokremowaną w sumie też możesz....
To zależy jaką masz skórę czy wyrównany koloryt, bo jesli z jakimiś niespodziankami, to lepiej jakiś podkładzik sobie kupić też
Labirynth jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości