25 dni bez wyciskania! - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-06, 11:54   #2821
Sumigra
Rozeznanie
 
Avatar Sumigra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 713
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

3/25

Kurcze dziewczyny ja już mam taką niepohamowaną chęć powyciskania pojedynczych zaskórników, ale wiem, że nie mogę
__________________
trolololo
Sumigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 13:16   #2822
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Wracam do was

Od jakiegos czasu już nie wyskakuje mi żadna niespodzianka .. a jeśli tak to staram się jej nie wyciskać Juz nie muszę uzywac tony podkładu zostały tylko ślady
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 13:17   #2823
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

ja trzymam się chociaż 2 dni temu zmasakrowałambuzie po ponad tygodniu nie ruszania! ale przez noc NIESAMOWICIE sie zregenerowala i teraz walcze od nowa jakie leki stosujecie na grudki i zaskórniki? ja mam emulsje DalacinT a 12.01 ide do derm i mam dostac differin hm..
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 13:55   #2824
musenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 43
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Hej ;D
Ja też do Was wracam. Ostatnio, aż wstyd mi się przyznać, zrobiłam sobie niezłą masakre na plecach, dekoldzie i twarzy. Teraz zaczynam od nowa.
Bo to jest taki wstyd że nie mogę się powstrzymać od wyciskania.
Także pozdrawiam Was i trzymam kciuki
1/25
musenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 13:59   #2825
Sumigra
Rozeznanie
 
Avatar Sumigra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 713
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
ja trzymam się chociaż 2 dni temu zmasakrowałambuzie po ponad tygodniu nie ruszania! ale przez noc NIESAMOWICIE sie zregenerowala i teraz walcze od nowa jakie leki stosujecie na grudki i zaskórniki? ja mam emulsje DalacinT a 12.01 ide do derm i mam dostac differin hm..
Ja po tonie (drogich!) lekarstw, maści, kremów przestałam chodzić w ogóle do dermatologa i co? Rok "detoksu" czyli nieużywania niczego od dermatologa mam ładne policzki, brodę, ale jedynie czoło zostało Ale powoli wszystko schodzi, więc nad czołem muszę popracować jedynie silną wolą. Czyli niewyciskaniem W OGÓLE - nawet tych najmniejszych.
Niedawno zresztą odkryłam, że zapychał mnie podkład z maybelline'a - ten mus. Teraz używam jedynie "everyday minerals" w kamieniu (świetnie matuje!)

Differin również używałam, ładnie wyciąga wszystko spod skóry, ale u mnie po zakończeniu kuracji problem wrócił (ale nie gwałtownie i nie po ostawieniu, ale po paru miesiącach). Ale to inne czasy z moją skórą były
__________________
trolololo
Sumigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 16:13   #2826
cytrynkkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar cytrynkkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 61 817
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

6 dzień
__________________
Nie korzystam już z tego konta.
cytrynkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 20:40   #2827
Wyimagin0wana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 425
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

3
Hehe Sumigra, dzięki Tobie i Twoim postom wiem, który to już dzień bo normalnie to już bym zapomniała trzymaj się, ja też już mam ogromną ochotę wyciskać
Wyimagin0wana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 21:31   #2828
soulife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 150
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

-1/25 , muszę się ogarnąć bo dramat
soulife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 08:18   #2829
kate_mloda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

0/25 mimo postanowienia, zaleceń mojej dermatolog szlachcic znowu nie wytrzymałam... wycisnęłam dzisiaj z rana, ale tylko 2... a już miałam lepszą trochę twarz :/ zdezynfekowałam ją oczywiście. ale moje postanowienie odeszło w niepamięć i zaczynam od nowa :P dobrze, że jestem przed kolejną wizytą. może to mnie jakoś zmobilizuje...
kate_mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 08:32   #2830
suve
Zakorzenienie
 
Avatar suve
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk.
Wiadomości: 70 276
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

7.
__________________
żona. <3
nasz szkrab <3
suve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 08:35   #2831
monamitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Sumigra jeśli nie masz ropnych stanów zapalnych, to możesz do mycia twarzy używać szczoteczki do mycia twarzy. kupisz ją w każdej drogerii lub aptece  nie dociskaj jej za mocno do powierzchni skóry – wtedy wszystko dokładnie wyczyścisz. Doradziła mi to moja dermatolog i naprawdę dobrze się myje  Candycotton jeśli chodzi o wyciskanie to masz rację – tą są bakterie, dlatego trzeba się ich pozbyć ALE jeśli robisz to na własną rękę to prawdopodobnie zrobisz więcej szkody – rozniesie się to po twarzy, a po drugi nieumiejętne wyciskanie powoduje blizny. Wiem o tym, bo teraz się leczę, a blizny… podobno mi zostaną :/ więc uważaj lepiej 
monamitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 09:39   #2832
Sumigra
Rozeznanie
 
Avatar Sumigra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 713
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez monamitka Pokaż wiadomość
Sumigra jeśli nie masz ropnych stanów zapalnych, to możesz do mycia twarzy używać szczoteczki do mycia twarzy. kupisz ją w każdej drogerii lub aptece  nie dociskaj jej za mocno do powierzchni skóry – wtedy wszystko dokładnie wyczyścisz. Doradziła mi to moja dermatolog i naprawdę dobrze się myje  Candycotton jeśli chodzi o wyciskanie to masz rację – tą są bakterie, dlatego trzeba się ich pozbyć ALE jeśli robisz to na własną rękę to prawdopodobnie zrobisz więcej szkody – rozniesie się to po twarzy, a po drugi nieumiejętne wyciskanie powoduje blizny. Wiem o tym, bo teraz się leczę, a blizny… podobno mi zostaną :/ więc uważaj lepiej 
mam już taką i używam wraz z CleanPodem - tzn na zmianę, tą szczoteczkę używam do żelu takiego zwykłego - tu używam La Roche Posay.

Dzisiaj mam 4/25
Coraz bardziej mi się to podoba żałuję że nie zrobiłam zdjęcia z pierwszego dnia by mieć porównanie. Ale jak sama widzę - z dnia na dzień jest coraz lepiej.

Dziewczyny a znacie chyba teorię 1wyciśnięty pryszcz to 3 nowe następnego dnia?
Czytałam też że jest jakaś łyżeczka Unny która wyciska pryszcze. Może jak ktoś jest bardzo zdesperowany to by ją zakupił? Dzięki niej nie przenosimy brudu z paznokci/rąk na twarz.
__________________
trolololo
Sumigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 11:50   #2833
cytrynkkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar cytrynkkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 61 817
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

7
cytrynkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 18:09   #2834
atri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 283
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Ja dopiero zaczynam jest to moje postanowienie noworoczne żeby w końcu przestać się wyciskać.No wstyd się przyznać ale twarzy nie masakruje dopiero od paru godzin .Mam nadzieję że przez te 25 dni wytrwam w mym postanowieniu:r olleyes:
Narazie jednak jest 0/25
atri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:36   #2835
kasiek17b
Raczkowanie
 
Avatar kasiek17b
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wolomin
Wiadomości: 202
GG do kasiek17b
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Wyskoczył mi jeden na brodzie, juz poszedl do odstrzalu
poza tym: mam cudowną maść dzięki ktorej nie mam praktycznie wcale zaskornikow i pryszczy
powodzenia dziewczyny!
0/25
__________________

kasiek17b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:39   #2836
Sumigra
Rozeznanie
 
Avatar Sumigra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 713
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez kasiek17b Pokaż wiadomość
Wyskoczył mi jeden na brodzie, juz poszedl do odstrzalu
poza tym: mam cudowną maść dzięki ktorej nie mam praktycznie wcale zaskornikow i pryszczy
powodzenia dziewczyny!
0/25
Jaka maść jaka jaka?

Dziewczyny...poległam :<
__________________
trolololo
Sumigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 22:10   #2837
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez Sumigra Pokaż wiadomość
Jaka maść jaka jaka?

Dziewczyny...poległam :<
właśnie! podziel sie z nami nawą tego dobrodziejstwa

a ja od nowa zaczynam: 0/25 zmasakrowałam cała buzie właśnie.
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 23:37   #2838
Jannie3city
Przyczajenie
 
Avatar Jannie3city
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Dziewczyny! Jak Was nachodzi ochota na majstrowanie przy buzi to obejrzyjcie sobie filmik na youtube jak ktoś wyciska sobie pryszcza, np. http://www.youtube.com/watch?v=xU3ESZz_iXE

Ja obejrzałam kilka takich filmików za jednym razem i jak teraz mam ochotę dotknąć twarzy to mi się przypominają a wtedy natychmiast mi się odechciewa
Jannie3city jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 11:52   #2839
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

znowu wracam do was ;D mimo, ze moja buźka lepiej wygląda jak coś wycisnę niż to zostawię.
1 dzień.

Cytat:
Napisane przez Jannie3city Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Jak Was nachodzi ochota na majstrowanie przy buzi to obejrzyjcie sobie filmik na youtube jak ktoś wyciska sobie pryszcza, np. http://www.youtube.com/watch?v=xU3ESZz_iXE

Ja obejrzałam kilka takich filmików za jednym razem i jak teraz mam ochotę dotknąć twarzy to mi się przypominają a wtedy natychmiast mi się odechciewa
Masz rację obejrzałam to i już mi się odechciało cokolwiek . Nie wiedziałam, że to tak paskudnie wygląda ble ;o
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 12:47   #2840
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cześć, Dziewczyny, można dołączyć? Wczoraj znowu zrobiłam sobie na twarzy masakrę, potrzebuję motywacji! Zwłaszcza wtedy, kiedy jestem w domu, tj w weekend, od poniedziałku do piątku jestem w innym mieście, gdzie nie mam warunków do wyciskania pryszczy, całe szczęście. No ale, wracając do wczoraj... było już lepiej i znowu zepsułam
0/25


Cytat:
Napisane przez kasiek17b Pokaż wiadomość
Wyskoczył mi jeden na brodzie, juz poszedl do odstrzalu
poza tym: mam cudowną maść dzięki ktorej nie mam praktycznie wcale zaskornikow i pryszczy
powodzenia dziewczyny!
0/25
Jak się nazywa ta maść?
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 13:12   #2841
kasiek17b
Raczkowanie
 
Avatar kasiek17b
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wolomin
Wiadomości: 202
GG do kasiek17b
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

No więc tak: obie są bez recetpy, u mnie w aptece kosztują 25 zł za jedną. Poleciła mi dermatolog, więc są sprawdzone, jesli wiecie o co mi chodzi
1) Klindacin t- jest z antybiotykiem, jest delikatna, ale nie widac po niej zaskórników stosuje ja na dzień, ale tylko wtedy gdy nigdzie nie wychdzę, bo ona się łuszczy no i same wiecie, nie wygląda to za ciekawie :P
2) Akneroxid 5- stosuję na noc, albo troszke na dzień, też ją widać więc tylko popoludniami gdy siedzę w domu, musicie uważać bo strasznie wysusza, ja przez kilka dni na początku nie wiedziałąm ile stosowac wiec smarowalad dosc duzo i na twarzy mialam sucha skorupę ale ogólem maść cudo, wyskoczyl mi ten pryszcz na brodzie, posmarowałam rano, okolo 11,30 i juz go praktycznie nie ma
Nie wiem czy Wam pomogą, ale chyba watro przetestować
1/25
__________________

kasiek17b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 14:08   #2842
atri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 283
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

No pewnie że warto kasiek17b wszystkiego trza spróbować,a nie wiesz może,który jest lepszy na ropniaki bo akurat się z nimi męczę. Dziewczyny dzisiejszy dzień był straszny myślałam że nie wytrwam tak mnie kusiło żeby coś wycisnąć i niestety uległam.Ja nie wiem czy kiedyś przebrnę przez to tak mi wstyd a tak sobie obiecywałam.Czyli znów jestem w punkcie wyjścia 0/25
atri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 14:27   #2843
kasiek17b
Raczkowanie
 
Avatar kasiek17b
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wolomin
Wiadomości: 202
GG do kasiek17b
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez atri Pokaż wiadomość
No pewnie że warto kasiek17b wszystkiego trza spróbować,a nie wiesz może,który jest lepszy na ropniaki bo akurat się z nimi męczę. Dziewczyny dzisiejszy dzień był straszny myślałam że nie wytrwam tak mnie kusiło żeby coś wycisnąć i niestety uległam.Ja nie wiem czy kiedyś przebrnę przez to tak mi wstyd a tak sobie obiecywałam.Czyli znów jestem w punkcie wyjścia 0/25
Hmmm... wydaje mi się, że na ropniaki lepszy będzie Akneroxid 5bo on tak fajnie wysusza i wydaje mi się, że za te 25 zł można zaryzykować, bo lepiej kupić jedną porządną maść niż kilka beznadziejnych
__________________

kasiek17b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 14:43   #2844
atri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 283
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

No dokładnie.Po co marnować kasę na sterteęmaści jak można kupić jedną i porządną.Jutro ją zakupię i dam wam znać jak się przyjeła
atri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 14:43   #2845
cytrynkkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar cytrynkkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 61 817
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

widzę że nie tylko ja poległam wczoraj
1/25 mam nadzieję że tym razem się uda bo jestem załamana
__________________
Nie korzystam już z tego konta.
cytrynkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:00   #2846
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez kasiek17b Pokaż wiadomość
No więc tak: obie są bez recetpy, u mnie w aptece kosztują 25 zł za jedną. Poleciła mi dermatolog, więc są sprawdzone, jesli wiecie o co mi chodzi
1) Klindacin t- jest z antybiotykiem, jest delikatna, ale nie widac po niej zaskórników stosuje ja na dzień, ale tylko wtedy gdy nigdzie nie wychdzę, bo ona się łuszczy no i same wiecie, nie wygląda to za ciekawie :P
2) Akneroxid 5- stosuję na noc, albo troszke na dzień, też ją widać więc tylko popoludniami gdy siedzę w domu, musicie uważać bo strasznie wysusza, ja przez kilka dni na początku nie wiedziałąm ile stosowac wiec smarowalad dosc duzo i na twarzy mialam sucha skorupę ale ogólem maść cudo, wyskoczyl mi ten pryszcz na brodzie, posmarowałam rano, okolo 11,30 i juz go praktycznie nie ma
Nie wiem czy Wam pomogą, ale chyba watro przetestować
1/25
Dzięki! Nie wyciskasz pryszczy, nic, po prostu wyskoczy i smarujesz, tak? Kupię sobie może tą maść...
Dziewczyny, macie jakiś krem sprawdzony na dzień? Mam Alantan Plus i wydaje mi się, że mnie zapycha
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 17:15   #2847
atri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 283
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

Cytat:
Napisane przez cytrynkkaaa Pokaż wiadomość
widzę że nie tylko ja poległam wczoraj
1/25 mam nadzieję że tym razem się uda bo jestem załamana
No niestety ale jutro też jest dzień może się w końcu uda musi. Bo ileż można się do tego zabierać
Ja właśnie zaczęłam stosować aloes(taki w doniczce z liści wyciskam ten sok i tym przecieram twarz),dopiero 2 dzień ale już widzę efekty.Za jakiś czas zdam wam relację czy coś się zmieniło
atri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 17:20   #2848
cytrynkkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar cytrynkkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 61 817
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

atri już dawno też próbowałam aloesem smarować ale ja miałam wrażenie że nic nie pomaga i przestałam, no ale może urywałam zbyt młode listki bo muszą być takie już starsze... teraz niestety nie mam już aloesu w domu bo chętnie spróbowałabym od nowa
__________________
Nie korzystam już z tego konta.
cytrynkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 18:53   #2849
atri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 283
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

cytrynkkaaa to trzeba trochę cierpliwości ale racja najlepiej jak listki są grube i mięsiste bo możesz więcej soku wydoić ale słyszałam że w aptekach można zakupić sok z aloesu .Ja właśnie jestem po toniku z aloesu i zobaczymy czy jutro będzie jakaś poprawa mam nadzieję
atri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:04   #2850
suve
Zakorzenienie
 
Avatar suve
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk.
Wiadomości: 70 276
Dot.: 25 dni bez wyciskania!

8.
__________________
żona. <3
nasz szkrab <3
suve jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-02 06:35:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.