Make-up Atelier - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-03, 17:08   #1351
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag
Dot.: Make-up Atelier

No dobra... przez Agę i Capri i jeszcze Noir zdecydowałam się wreszcie na zakup palet cieni MAP i teraz dostaję bzika Czemu oni mają aż 3 rodzaje cieni Czym się różnią od siebie cienie pastelowe, artystyczne i te zwykłe (w paletach po 5 np.) - nie podoba mi się to, że mają aż 3 rodzaje.

Następne pytanie, to prawie jestem zdecydowana na zakup palety T07 lub T11... i nie wiem którą wybrać

Bec i Aguś, przejrzałam wszystkie Wasze posty odnośnie MAP'ów a i tak nadal czuję się głupia... jakaś niekumata jestem dzisiaj RATUNKU

EDIT: chyba wybiorę 3 palety po 5 cieni: T09, T11, i nie wiem czy chcę T21 czy T23...
http://folaroni.com/sklep/makijaz-oc...cieni-10g.html

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2012-03-03 o 17:14
kolciag jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 17:26   #1352
ineczka7
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
No dobra... przez Agę i Capri i jeszcze Noir zdecydowałam się wreszcie na zakup palet cieni MAP i teraz dostaję bzika Czemu oni mają aż 3 rodzaje cieni Czym się różnią od siebie cienie pastelowe, artystyczne i te zwykłe (w paletach po 5 np.) - nie podoba mi się to, że mają aż 3 rodzaje.

Następne pytanie, to prawie jestem zdecydowana na zakup palety T07 lub T11... i nie wiem którą wybrać

Bec i Aguś, przejrzałam wszystkie Wasze posty odnośnie MAP'ów a i tak nadal czuję się głupia... jakaś niekumata jestem dzisiaj RATUNKU

EDIT: chyba wybiorę 3 palety po 5 cieni: T09, T11, i nie wiem czy chcę T21 czy T23...
hihi, ja miałam pojedyncze cienie (głównie z T05), a w tygodniu przyszły paletki 07, 09 i 12 . Czas poszaleć. Baaardzo lubię te cienie, chyba nie miałam w rękach czegoś, na czym pracowałoby mi się lepiej. Mam też parę wkładów artystycznych, ale te uznałam, że będę sobie kompletować na sztuki jak już folaroni uzupełnią braki na stronie.

Co do różnic między cieniami - artystyczne są też sprzedawane jako bronzery i róże. Mają inną średnicę od tych z paletek piątek (są większe, te z piątek są standardowej wielkości, jak maki czy ingloty). Moim zdaniem artystyczne są lepsze jakościowo od tych zwykłych, ale na razie mam 4 czy 5 sztuk tych artystycznych, więc i niewiele doświadczenia z nimi.
Co do pasteli -kupiłam jeden wkład na próbę i mi nie odpowiadają, kojarzą mi się z kryolanową vivą, nie lubię takiego świecenia.
ineczka7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 17:32   #1353
DiTu77
Zakorzenienie

Cytat:

Kolcia z ust mi to wyjęłaś Mam dokładnie ten sam problem
Z tym, że ja najpierw chciałabym chyba jedną paletę wypróbować...
jeszcze T10 mi sie podoba...
DiTu77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 17:34   #1354
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
hihi, ja miałam pojedyncze cienie (głównie z T05), a w tygodniu przyszły paletki 07, 09 i 12 . Czas poszaleć. Baaardzo lubię te cienie, chyba nie miałam w rękach czegoś, na czym pracowałoby mi się lepiej. Mam też parę wkładów artystycznych, ale te uznałam, że będę sobie kompletować na sztuki jak już folaroni uzupełnią braki na stronie.

Co do różnic między cieniami - artystyczne są też sprzedawane jako bronzery i róże. Mają inną średnicę od tych z paletek piątek (są większe, te z piątek są standardowej wielkości, jak maki czy ingloty). Moim zdaniem artystyczne są lepsze jakościowo od tych zwykłych, ale na razie mam 4 czy 5 sztuk tych artystycznych, więc i niewiele doświadczenia z nimi.
Co do pasteli -kupiłam jeden wkład na próbę i mi nie odpowiadają, kojarzą mi się z kryolanową vivą, nie lubię takiego świecenia.
Dziękuję bardzo! A tak jeszcze żeby nie było, MAP'y te z paletek piątek nie są podobne do klasycznych Kryolanów? Bo jak tak to ja jednak dziękuję :P

Cytat:
Napisane przez DiTu77 Pokaż wiadomość
Kolcia z ust mi to wyjęłaś Mam dokładnie ten sam problem
Z tym, że ja najpierw chciałabym chyba jedną paletę wypróbować...
jeszcze T10 mi sie podoba...
Ditu!

No bo weźmy MAC dla przykładu... jest 1 rodzaj cieni, są one tylko podzielone na maty, satynowe, brokatowe, duochrom i wszyscy wiedzą o co kaman a tu nagle 3 rodzaje wolałabym jeden rodzaj, a nie jedne lepsze drugie gorsze i co ja biedna mam wybrać

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2012-03-03 o 17:38
kolciag jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 18:00   #1355
ineczka7
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję bardzo! A tak jeszcze żeby nie było, MAP'y te z paletek piątek nie są podobne do klasycznych Kryolanów? Bo jak tak to ja jednak dziękuję :P

Moim zdaniem są lepsze (są lepiej napigmentowane i dużo łatwiej się mieszają). Ale wiesz co, mogę Ci jutro rano jakieś swatche na ręce zrobić jak będzie dzienne światło (po 12) mapów normalnych, mapów artystycznych i koło tych normalnych mapów mogę wrzucić kryolanowe dla porównania
Stary 2012-03-03, 18:01   #1356
DiTu77
Zakorzenienie

Cytat:

Ditu!

No bo weźmy MAC dla przykładu... jest 1 rodzaj cieni, są one tylko podzielone na maty, satynowe, brokatowe, duochrom i wszyscy wiedzą o co kaman a tu nagle 3 rodzaje wolałabym jeden rodzaj, a nie jedne lepsze drugie gorsze i co ja biedna mam wybrać

No - biedneśmy Ale dziewczyny tak kuszą tymi MAPami, że aż mnie skręca I jeszcze bardziej biedne będziemy kiedy zaczniemy wybierać te cienie
Stary 2012-03-03, 18:02   #1357
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:

Moim zdaniem są lepsze (są lepiej napigmentowane i dużo łatwiej się mieszają). Ale wiesz co, mogę Ci jutro rano jakieś swatche na ręce zrobić jak będzie dzienne światło (po 12) mapów normalnych, mapów artystycznych i koło tych normalnych mapów mogę wrzucić kryolanowe dla porównania
Byłabym dozgonnie wdzięczna Na stronie niby są swatche, ale to nie to samo, jak zrobione jedne koło drugich Jak bym Ci to ułatwiło sprawę, to głównie fiolety i turkusy mnie interesują

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:

No - biedneśmy Ale dziewczyny tak kuszą tymi MAPami, że aż mnie skręca I jeszcze bardziej biedne będziemy kiedy zaczniemy wybierać te cienie
Ditu... ja od pół roku wybieram Do tej pory się nie skusiłam, bo nie wiem na co, a nie da się iść i pomacać i tak to jest
Stary 2012-03-03, 19:48   #1358
capriart
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 8
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart

Cytat:

Kolciu

co do palet T07 czy T11 - zdecydowanie bardziej polecam T07 (lepsza kolorystyka i pigmentacja; poza tym niektore kolorki się powtarzają)
cienie pastelowe mają świetną pigmentację, zresztą aż tak ich to nie wyróżnia wśród pozostałych cieni Atelier, ale one są takie bardziej perłowe, lekko metaliczne - satyny lub mata nie znajdziesz w pastelach;

różnica między cieniami artystycznymi i tymi w 5tkach to głównie wielkość krążka i kolorystyka; możliwe, że jakieś pojedyncze egzemplarze się powtarzają

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!

capriart jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 20:30   #1359
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Kolciu

co do palet T07 czy T11 - zdecydowanie bardziej polecam T07 (lepsza kolorystyka i pigmentacja; poza tym niektore kolorki się powtarzają)
cienie pastelowe mają świetną pigmentację, zresztą aż tak ich to nie wyróżnia wśród pozostałych cieni Atelier, ale one są takie bardziej perłowe, lekko metaliczne - satyny lub mata nie znajdziesz w pastelach;

różnica między cieniami artystycznymi i tymi w 5tkach to głównie wielkość krążka i kolorystyka; możliwe, że jakieś pojedyncze egzemplarze się powtarzają
Dziękuję ogromnie Capri

A to jak byś miała wybrać między pastelowymi a klasycznymi, to które byś wybrała?

A tu znalazłam porównanie kilku cieni MAP z MAC: http://delicatehummingbird.blogspot....yeshadows.html
Stary 2012-03-03, 21:46   #1360
capriart
Rozeznanie

Cytat:
Dziękuję ogromnie Capri

A to jak byś miała wybrać między pastelowymi a klasycznymi, to które byś wybrała?

A tu znalazłam porównanie kilku cieni MAP z MAC: http://delicatehummingbird.blogspot....yeshadows.html
Kolciu
ja uwielbiam jedne i drugie i nie zrezygnowalabym z żadnych!!!
z tym, że pastelowe bardziej nadają się na sesje do szalonych makijaży, niekoniecznie do makijaży ślubnych czy okolicznościowych;
pozostałe cienie jak najbardziej do ślubnych, a i do sesji świetnie się nadają

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM

Stary 2012-03-03, 23:44   #1361
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Kolciu
ja uwielbiam jedne i drugie i nie zrezygnowalabym z żadnych!!!
z tym, że pastelowe bardziej nadają się na sesje do szalonych makijaży, niekoniecznie do makijaży ślubnych czy okolicznościowych;
pozostałe cienie jak najbardziej do ślubnych, a i do sesji świetnie się nadają
Capri Słońce... miałaś mnie do jednych zniechęcić No dobra, to na początek paletki piątki, a za jakiś czas paletka pastelowych Czemu ja mam do Ciebie tak daleko I do Agi i do Noir mam daleko, a tak to bym Was zmolestowała i MAP'y bym Wam zmacała
Stary 2012-03-04, 00:05   #1362
Tigerr
Zadomowienie

Cytat:
Capri Słońce... miałaś mnie do jednych zniechęcić No dobra, to na początek paletki piątki, a za jakiś czas paletka pastelowych Czemu ja mam do Ciebie tak daleko I do Agi i do Noir mam daleko, a tak to bym Was zmolestowała i MAP'y bym Wam zmacała

Podczytuję Was regularnie , to się odezwę

Kolciąg, 10-11 marca są targi w Warszawie przecież

Jesteś z W-wy/Piaseczna - masz bliziutko ....

Na pewno Folaroni będą na targach .....

Ja się wybieram , będę jechała aż z Poznania

I zamierzam MAP-y zmacać i dokładnie obejrzec na żywo ...bo do tej pory kupiłam jedną paletkę 5-tkę w ciemno i z 5 cieni używam tylko o dwóch...pozoostałe dwa kompletnie mi nie pasują ...( z tym , że ja kupuję cienie tylko na własny użytek)
Tigerr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 00:11   #1363
capriart
Rozeznanie

Cytat:
Słońce TY Moje
czy to aż tak daleko???
ale dobrze wybrałaś... na razie piatki, a co do pastelek możesz zrobić tak jak ja...
gdy się na nie napaliłam, nikt ich nie miał, nigdzie swatchy ani opinii... wiec jak robiłam zamówienie, zamówiłam na poczatek wkład złoty... stwierdziłam, że kolor, który wykorzystam jaki by nie był...
no i wówczas przepadłam...
teraz to tylko żałuję, że wtedy nie było w ofercie paletek 12stek

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM

Stary 2012-03-04, 09:13   #1364
DiTu77
Zakorzenienie

A nie wiecie kiedy będzie dostawa u Folaroni? Cieni które najbardziej mnie interesują, nie ma w ofercie ani piątek ani nawet wkładów...
Stary 2012-03-04, 11:02   #1365
ineczka7
Zadomowienie

Cytat:
A nie wiecie kiedy będzie dostawa u Folaroni? Cieni które najbardziej mnie interesują, nie ma w ofercie ani piątek ani nawet wkładów...
jak pisałam do nich pytać się o t22 to pan ireneusz mi odpisał, że koło 15-go marca paletka pojawi się w sklepie. Więc pewnie mają jakoś na dniach dostawę.
Ja się wkurzyłam na braki i zrobiłam zamówienie gdzieś indziej, jeszcze dostałam 10% zniżki przy zamówieniu za 500pln i paczka zamówiona jednego dnia była u mnie w dniu następnym, tak więc następne zamówienie (tym razem u folaronich, bo potrzebuję tego t22 i wkładów i korektora i jeszcze paru rzeczy) dopiero w kwietniu
Stary 2012-03-04, 12:02   #1366
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Folaroni maja dostawę w marcu
Ineczko, zamawiałaś u ladymakeup?

Kolciu, lubię wszystkie cienie MAAP ale chyba artystyczne na końcu. Paletki piątki i pastele są na pierwszym miejscu zdecydowanie

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 12:03   #1367
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Podczytuję Was regularnie , to się odezwę

Kolciąg, 10-11 marca są targi w Warszawie przecież

Jesteś z W-wy/Piaseczna - masz bliziutko ....

Na pewno Folaroni będą na targach .....

Ja się wybieram , będę jechała aż z Poznania
No to byłoby super, teraz na tych targach co były w lutym ich nie było No ale i tak się tam wybieram, to mam nadzieję, że będą....
Stary 2012-03-04, 12:08   #1368
DiTu77
Zakorzenienie

Cytat:
jak pisałam do nich pytać się o t22 to pan ireneusz mi odpisał, że koło 15-go marca paletka pojawi się w sklepie. Więc pewnie mają jakoś na dniach dostawę.
Ja się wkurzyłam na braki i zrobiłam zamówienie gdzieś indziej, jeszcze dostałam 10% zniżki przy zamówieniu za 500pln i paczka zamówiona jednego dnia była u mnie w dniu następnym, tak więc następne zamówienie (tym razem u folaronich, bo potrzebuję tego t22 i wkładów i korektora i jeszcze paru rzeczy) dopiero w kwietniu
dzięki
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

Kolciu, lubię wszystkie cienie MAAP ale chyba artystyczne na końcu. Paletki piątki i pastele są na pierwszym miejscu zdecydowanie
Aga - czyli załapiemy się na dostawę ze wspólnym zamówieniem?

Cytat:
No to byłoby super, teraz na tych targach co były w lutym ich nie było No ale i tak się tam wybieram, to mam nadzieję, że będą....
Zazdroszczę - też bym chciała się wybrać...
Stary 2012-03-04, 12:34   #1369
ineczka7
Zadomowienie

Cytat:
aha, dokładnie u niej. Właściwie to głównie dlatego, że miałam ochotę na ten vinyl żel od wagnerowej, a że mieli też paletki to uznałam, że nie będę tego rozbijać zamówienia z różnych sklepów, a te braki u folaronich mnie zaczęły wkurzać . Oraz koniec końców t22 przegrała z paletką z szarościami.

Dobra, wykąpałam się właśnie, idę porobić swatche na umytej łapce
Stary 2012-03-04, 14:18   #1370
ecureuil
Raczkowanie

Cytat:
aha, dokładnie u niej. Właściwie to głównie dlatego, że miałam ochotę na ten vinyl żel od wagnerowej, a że mieli też paletki to uznałam, że nie będę tego rozbijać zamówienia z różnych sklepów, a te braki u folaronich mnie zaczęły wkurzać . Oraz koniec końców t22 przegrała z paletką z szarościami.

I jak ten vinyl? Czaję się na niego i jestem bardzo ciekawa
ecureuil jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 14:30   #1371
ineczka7
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ecureuil Pokaż wiadomość
I jak ten vinyl? Czaję się na niego i jestem bardzo ciekawa
a zaraz Ci pokażę;D Ogólnie to narobiłam zdjęć i nagrałam jakieś filmiki, teraz to muszę pozrzucać, wrrr.
Stary 2012-03-04, 17:19   #1372
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
dzięki

Aga - czyli załapiemy się na dostawę ze wspólnym zamówieniem?

Zazdroszczę - też bym chciała się wybrać...
myślę że tak Ditku

Cytat:

no ja jednak wolę u folaroni

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 17:41   #1373
ineczka7
Zadomowienie

Cytat:
myślę że tak Ditku

no ja jednak wolę u folaroni
mi chyba wszystko jedno skoro niczego poza paletkami z MAP teraz nie kupowałam. Mam cichą nadzieję, że teraz w marcu folaroni ściągną brakujące wkłady cieni, chciałam sobie kompletować paletę artystycznych.

w ogóle to link do swatchy i filmików (chyba najlepiej to wszystko widać na końcowych filmikach) https://picasaweb.google.com/1060246...CM6xssTL4OvAcQ

Tam jest też kryolan, można zignorować, potrzebne mi to na bloga i sobie od razu wszystko wrzuciłam do galerii . Zignorować też proszę moje paznokcie, od tygodnia robię generalne sprzątanie mieszkania i moje dłonie wołają o maskę i spiłowanie paznokci, ale jeszcze nie dostaną
Stary 2012-03-04, 22:14   #1374
DiTu77
Zakorzenienie

Cytat:
mi chyba wszystko jedno skoro niczego poza paletkami z MAP teraz nie kupowałam. Mam cichą nadzieję, że teraz w marcu folaroni ściągną brakujące wkłady cieni, chciałam sobie kompletować paletę artystycznych.

w ogóle to link do swatchy i filmików (chyba najlepiej to wszystko widać na końcowych filmikach) https://picasaweb.google.com/1060246...CM6xssTL4OvAcQ

Tam jest też kryolan, można zignorować, potrzebne mi to na bloga i sobie od razu wszystko wrzuciłam do galerii . Zignorować też proszę moje paznokcie, od tygodnia robię generalne sprzątanie mieszkania i moje dłonie wołają o maskę i spiłowanie paznokci, ale jeszcze nie dostaną
No i po co mi było oglądać Te swatche Fiolety
Teraz mam jeszcze trudniejszy wybór
Stary 2012-03-04, 22:15   #1375
chlorofilek
Rozeznanie

Cytat:

Super te swatche! Oczywiście wzmaga mi się apetyt na więcej MAP!

o matko bosacka, ostrzę zęby na VINYL od pewnego czasu ale opakowanie jest ogromne i obawiam się, że szybciej mi się termin skończy niż go zużyję. A jak z vinylem na powiekach, czy cienie się pod nim rolują? Używałaś go może na ustach? Jaki efekt daje na ustach? Bo odnaleźć jakiś swatch w sieci graniczy z cudem!
chlorofilek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 22:20   #1376
ineczka7
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
Super te swatche! Oczywiście wzmaga mi się apetyt na więcej MAP!

o matko bosacka, ostrzę zęby na VINYL od pewnego czasu ale opakowanie jest ogromne i obawiam się, że szybciej mi się termin skończy niż go zużyję. A jak z vinylem na powiekach, czy cienie się pod nim rolują? Używałaś go może na ustach? Jaki efekt daje na ustach? Bo odnaleźć jakiś swatch w sieci graniczy z cudem!
wiesz co, opakowanie nie jest takie wielkie, to jest 20ml. Na oczach nie używałam i chyba jak użyję to od razu zmyję, bo on się naprawdę strasznie klei, nienawidzę jak coś się klei. To już mój mocno nabłyszczający błyszczyk kryolanu się mniej klei.

Jutro mam ważną wizytę u lekarza, ale we wtorek mogę zrobić dla Ciebie swatche z vinylem na oczach i na ustach. Nawet postaram się wytrzymać z tym dłużej niż 20 minut żeby ocenić rolowanie. Ale na razie mam wrażenie, że magic primer z MAP zbiera tysiąc razy lepsze recenzje od vinylu
Stary 2012-03-04, 22:25   #1377
chlorofilek
Rozeznanie

Cytat:
wiesz co, opakowanie nie jest takie wielkie, to jest 20ml. Na oczach nie używałam i chyba jak użyję to od razu zmyję, bo on się naprawdę strasznie klei, nienawidzę jak coś się klei. To już mój mocno nabłyszczający błyszczyk kryolanu się mniej klei.

Jutro mam ważną wizytę u lekarza, ale we wtorek mogę zrobić dla Ciebie swatche z vinylem na oczach i na ustach. Nawet postaram się wytrzymać z tym dłużej niż 20 minut żeby ocenić rolowanie. Ale na razie mam wrażenie, że magic primer z MAP zbiera tysiąc razy lepsze recenzje od vinylu
Oooo swatche, me gusta! będę wdzięczna

Właśnie takie rolowanie i klejenie mnie przeraża. Nie wyobrażam sobie modelki której skleję tym powieki i będzie wyglądać o tak a cały makijaż będzie do zmycia zaraz po aplikacji i nie wytrzyma sesji.

Co do magic primera to kusi mnie coraz bardziej po tym co napisałaś...
chlorofilek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 22:35   #1378
Tigerr
Zadomowienie

ineczko ...nie podpisałaś wkładów i paletek

nie ma numerków

Ciężko dopasować , bo na stronie Folaronich braki - połowy paletek nie ma... nie wspominając o wkładach

Nie da się na tych zdjęciach jakoś podopisywać numerków ?
Np . numer palety

i numerki na poszczególnych wkładach lub na ich swatchach ?
Tigerr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 22:57   #1379
ineczka7
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
ineczko ...nie podpisałaś wkładów i paletek

nie ma numerków

Ciężko dopasować , bo na stronie Folaronich braki - połowy paletek nie ma... nie wspominając o wkładach

Nie da się na tych zdjęciach jakoś podopisywać numerków ?
Np . numer palety

i numerki na poszczególnych wkładach lub na ich swatchach ?
ale przecież są podpisy przy każdym pierwszym pojawieniu się danej paletki/cienia (numerów samych cieni luzem nie będzie, bo ja je mam pozapisywane, ale nie mogę zweryfikować który jest który u folaronich, bo oni akurat tych nie mają na stanie)
Stary 2012-03-04, 23:05   #1380
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
Widzę, że też byłaś zawiedziona ich nieobecnością na lutowych... Jakby za tydzień też miało ich nie być na targach to mogę przynieść moje skromne 5 wkładów tych paletkowych, jeśli w czymś by Ci to pomogło

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry

Edytowane przez panna mrau
Czas edycji: 2012-03-04 o 23:08
panna mrau jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
make-up atelier paris, makijaż okolicznościowy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości