PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-02-22, 14:09   #181
molapola
Przyczajenie

Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Hej mam pytanie. Widze, ze to stary watek ale byc moze ktos mi opldpowie chcialabym uzyc tego dekolaryzatora tylko widze ze po paru minutach, u niektorych po paru dniach, schodzi kolor i powraca ciemny. Czy moglabym zrobic tak :
Uzyc deko, jak mi rozjasni wyplukac go, wysuszyc- nalozyc jakis lekki rozjasniacz a na koncu jakas blond farbe? wtedy nie powinny sciemniec prawda?
molapola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 12:32   #182
Mademoiselle Lunatique
Raczkowanie

Również odświeżam wątek. Może któraś z was zechciałaby mi podpowiedzieć jak po użyciu deko Chantal zachowa się - nie farba drogeryjna - a półtrwały kolorowy TONER LA RICHE? Przeszperałam wątek, ale nie znalazłam podobnego pytania. Czy efekt końcowy też będzie dużo ciemniejszy? Choć przy tonerach to chyba nie powinien być problem, bo szybko się wypłukują. Ale czy w ogóle dobrze złapie kolor? Color peel nie niszczy, a tonerem najlepsze efekty wychodzą na włosach rozjaśnianych, z pootwieranymi łuskami włosa...

Czaję się na odcienie niebieskości i nie wiem czy tak samo muszę wybrać jaśniejszy, żeby na końcu nie mieć granatowej czerni.
Mademoiselle Lunatique jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 15:09   #183
noushine
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
Droga wizazanko- dziwie sie ze fryzjerka ci nie sćiągnęła czarnego koloru? bo ja , jakies 2 tygodnie temu byłam właśnie na ściąganiu czarnej farby i udałao sie bezbłędnie! fryzjerka nakładała mi rozjaśniacz tylko na te partie włosów pokryte farba, pozostawiajac odrosty i udało sie- po tym zabiegu nałozyła mi farbe, na moje odrosty inne stezenie a na rozjaśniane inne i mam teraz kolor taki jak chciałam czyli karmelowy braz- w sumie to troche przebija mi rozjaśnianie ale wyglada to raczej jak balejaz naturalny a nie jak tęcza i wszystkie znajome tak myśla- pozatym dałan za ten zabieg tylko 130 pln ;-) moze poprostu musisz zmienic fryzjerke?
szczerze ja bym sama w domu nie eksperymentowała z rozjaśniaczem bo to jednak gruba altyrelia jest i mozesz poważnie zaszkodzic swoim włosom a później tego juz nie cofniesz i będzie trzeba je obciąć- pozdrawiam
PinkyDoll, Ty nie byłaś na ściąganiu koloru- czyli zabiegu, który robi się dekoloryzatorem (polegającym na rozbijaniu cząsteczek pigmentu dzięki czemu można go wymyć), tylko na rozjaśnianiu. To dwie zupełnie różne rzeczy. Dekoloryzacja nie narusza struktury włosa, w przeciwieństwie do rozjaśniaczy, które to bardzo wysuszają i niszczą włosy. Minusem dekoloryzacji jest natomiast jest to, że jest ona mało skuteczna jeśli robi się ją na włosach czarnych, farbowanych od kilku lat.
Ja również miałam czarne włosy, farbowane na czarno przez 4lata. Kupiłam dekoloryzator Renee Blanche, nałożyłam go od (mniej więcej) połowy włosów (mam b.długie włosy, sięgające połowy pleców) aż po same końce. Umyłam włosy 3ktornie, szamponem o kwaśnym Ph, wysuszyłam, drugi raz nałożyłam dekoloryzator- również od połowy włosów. Powtórzyłam kilkukrotne mycie. Znów suszenie i trzeci etap ściągania koloru- dekoloryzator na całej długości. Zeszło mi się z tym kilka długich godzin, jednak cel został osiągnięty- czarny kolor zamienił się w ciemny brąz (na końcach włosów, bo u nasady były jasnorude). Po tym wszystkim nałożyłam farbę w kolorze najjaśniejszego blondu jaki znalazłam w drogerii i w efekcie mam jasnobrązowo-ciemnobrązowe ombre.
noushine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 09:42   #184
Alt_A
Raczkowanie

Dziewczyny, wiecie moze gdzie kupie ten koloryzator w Łodzi? Potrzebuje na czwartek wiec nie zdarzy mi przyjsc z internetu
Alt_A jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 19:28   #185
chamelieu
Zadomowienie

GG do chamelieu

Mam pytanie do specjalistek - jestem dzisiaj po pierwszym ściąganiu koloru w życiu. Naturalne włosy mysi blond, od ubiegłego roku farbowane na ciemny, czekoladowy brąz. Po użyciu Colorpeel włosy zrobiły się bardzo jasno-rude, natomiast po użyciu za chwilę farby loreal Prodigy Cynober 7.40 naturalne odrosty idealnie złapały farbę, natomiast część włosa po dekolorze ściemniała do ciemnego blondu tylko z rudym połyskiem.
Czy jest możliwość jakiegoś wyrównania kolorów? Ponowna farba na całość? Jeszcze raz ściąganie koloru?
chamelieu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 20:18   #186
alicjawkrainieczarow666
Przyczajenie

hej Dziewczyny
zamierzam zrobić dekoloryzację sama w domu, moje włosy są jasnego brązu z jasnymi końcówkami (ombre) kupiłam już farbę którą chcę nałożyć zaraz po dekoloryzacji ale nie wiem czy jest odpowiednia. A mianowicie kupiłam farbę z garniera 111 super jasny popielaty blond. woda 9%. czytałam że farba po ściągnięciu koloru ma być o dwa tony jaśniejsza bo włosy ciemnieją... Jednak nie wiem czy można użyć takiego rozjaśniacza zaraz po dekoloryzacji??

Czy mogę połączyć farbę garnier bardzo jasny beżowy blond z garnierem 111 super jasny popielaty blond. ??

Edytowane przez alicjawkrainieczarow666
Czas edycji: 2014-11-07 o 10:32
alicjawkrainieczarow666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 00:02   #187
ilus181
Przyczajenie

Witajcie ja bym chciała zapytać czy któraś z was stosowała ten dekoloryzator a ma naturalne jasny brąz włosy? bo jak czytam to każda blond, a boje się go użyć aby nie wyszedł kurczak lub wściekły rudy
ilus181 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 00:58   #188
ilus181
Przyczajenie

podbijam

jest ktoś tu jeszcze?
Stary 2014-12-03, 21:02   #189
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chamelieu Pokaż wiadomość
Mam pytanie do specjalistek - jestem dzisiaj po pierwszym ściąganiu koloru w życiu. Naturalne włosy mysi blond, od ubiegłego roku farbowane na ciemny, czekoladowy brąz. Po użyciu Colorpeel włosy zrobiły się bardzo jasno-rude, natomiast po użyciu za chwilę farby loreal Prodigy Cynober 7.40 naturalne odrosty idealnie złapały farbę, natomiast część włosa po dekolorze ściemniała do ciemnego blondu tylko z rudym połyskiem.
Czy jest możliwość jakiegoś wyrównania kolorów? Ponowna farba na całość? Jeszcze raz ściąganie koloru?
Kapiel rozjasniajaca na moment na ciemną cześć.

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez alicjawkrainieczarow666 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny
zamierzam zrobić dekoloryzację sama w domu, moje włosy są jasnego brązu z jasnymi końcówkami (ombre) kupiłam już farbę którą chcę nałożyć zaraz po dekoloryzacji ale nie wiem czy jest odpowiednia. A mianowicie kupiłam farbę z garniera 111 super jasny popielaty blond. woda 9%. czytałam że farba po ściągnięciu koloru ma być o dwa tony jaśniejsza bo włosy ciemnieją... Jednak nie wiem czy można użyć takiego rozjaśniacza zaraz po dekoloryzacji??

Czy mogę połączyć farbę garnier bardzo jasny beżowy blond z garnierem 111 super jasny popielaty blond. ??
Połączyć byłoby lepiej, same 111 może wyjść zielono.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ilus181 Pokaż wiadomość
Witajcie ja bym chciała zapytać czy któraś z was stosowała ten dekoloryzator a ma naturalne jasny brąz włosy? bo jak czytam to każda blond, a boje się go użyć aby nie wyszedł kurczak lub wściekły rudy
Deko ściąga kolor tylko z włosów farbowanych.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 19:52   #190
ilus181
Przyczajenie

Hej ja jestem już po dekoloryzacji dekoloryzatorem Colorpeel Prosalon, 6 dnień i nic nie ściemniało, miałam burgundowe / bordowe i zeszło mi do poprzednich czyli jasny rdzawy, szampon jakim myłam włosy po koloryzjacji jest Posquam oczyszczający - peeling szampon, i jest świetnie, jestem mega, mega zadowolona z efektu.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości