do AgiZ - makijaż ślubny ciąg dalszy :))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-06-24, 09:01   #1
guest
Zakorzenienie

do AgiZ - makijaż ślubny ciąg dalszy :)))

Tak jak powiedziałam droga Agnieszko , będę marudzić i marudzić [img]icons/icon7.gif[/img]
Teraz mam pytanko dotyczące baz pod makijaż. Mam skórę suchą , wrażliwą i skłonną do zaczerwień. Jakiej bazy pod makijaż użyć? Nigdy nie używałam tego typu kosmetyków i nie mam pojęcia jak ich używać. Czy w okolicy oczy również?
Jeśli mogłabyś mi polecić bazy konkretnych firm ( wiem że jest taka biała baza chanel ale nie mam pojęcia co to za cudo), będę bardzo wdzięczna za odpowiedz.
Pozdrawiam
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-25, 12:20   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: do AgiZ - makijaż ślubny ciąg dalszy :)))

Przy suchej skórze odradzam Ci Agnieszko bazy pod makijaż matujące. Ewntualnie moze to byc baza rzświetlająca. Ma taką Guerlain. Jest bardzo delikatna i ma wlaściwości nawilazające. Natomiast jako baze możesz swobodnie użyc kremu nawilzajacego, ktorego zwykle uzywasz.

Serdecznie pozdrawiam
AgaZ [img]icons/icon7.gif[/img]
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-25, 12:23   #3
guest
Zakorzenienie

bardzo Ci dziękuję Agnieszko za odpoweidz, jeszcze tylko jedno pytanko : jaki jest numer tych cieni o których mi pisałaś ostanio zestaw mauves? Po prostu wszędzie ich szukam bo nie ma ich w żadnej perfumerii i chciałam podzwonić i popytać ale wszędzie się pytają o numer właśnie.
Ogładałam je na testerze są śliczne.
Będę Ci bardzo wdzięczna za odpowiedz.
Pozdrawiam i całuski dla dzidziusia [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-06-26, 14:09   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

To jest color "The Mauves 210" [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam i dzięki za pozdrowionka dla Wiktora
AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
Stary 2002-06-26, 14:38   #5
guest
Zakorzenienie

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz [img]icons/icon7.gif[/img] zaraz będę dzwonić po perfumeriach i pytać czy mają [img]icons/icon7.gif[/img] Widziałam je tylko na testerze i były śliczne ale niestety już ich nie mieli.
Mogę jeszcze jedno pytanko:
Jak sądzisz czy oczy wymodelować tylko tymi fiołkami czy też jako bazę położyć coś w jasnym beżu?
I jeszcze jedno : czy oprócz tej bazy Guerlain ( nigdzie jej nie ma) znasz jeszcze jakieś inne bazy rozświetlające? chodzi mi o coś takiego co rozświetla twarz i jeszcze delikatnie ją napina co powoduje że kaijaż jest trwalszy.
Czy spotkałaś się może ze specyfikiem Bauty Flash Blam Clarins? To jest ponoć taka maseczka którą można mieszać z podkładem. Boję się że sam makijaż bez żadnego wspomagania nie wytrzyma cały wieczów i noc.
Pozdrawiam
Stary 2002-06-27, 17:59   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Witaj [img]icons/icon7.gif[/img]
Odnośnie cieni to jak położysz jasny beż jako bazę to je na pewno troszkę zgasisz, ale efekt może być bardzo ciekawy. Musisz sama wypróbowac i ocenić. Trudno jest mi coś przyjmować za pewnik, bo to wszystko zalezy w jaki sposób sie malujesz, w jakiej kolejnosci i ilości nałożysz cienie. Najlepsze są próby generalne i krytyczna samoocena [img]icons/icon7.gif[/img]

Z innych baz, to delikatna ma Chanel (jeżeli masz opaloną skórę to unikaj baz bardzo chłodnych i intensywnych), YSL, może to byc też Revlon z serii Skinlights Face Illuminator Lotion, który z powodzeniem możesz łączyć z cięższym podkładem, albo użyć jako bazy. Ale prawdę mówiąc nie zauważyłam po nich aby makijaż był trwalszy. Wiem,że niektóre dziewczyny bardzo sobie chwalą fixer do utralania makijażu, który kupiły u pani Anity Folaron ( jej namiary znajdziesz pod jej artykułami). Nie wiem dokładnie jakiej firmy jest ten fixer. Ja używałam Screen Face'u do body paintingu i był bardzo skuteczny. Po prostu po zrobieniu makijażu spryskujesz nim delikatnie twarz. Ma on działanie utrwalające.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości