Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-20, 16:17   #3571
kocurzyca
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Spostrzezenia ,kilka dni po hennowaniu:
Moj ewlosy faktycznie sa o wiele gladsze niz przed hennowaniem. Pozytywne zaskoczenie, bo jak wspominam Chne ELD to efekt byk calkowicie odwrotny. Z wlosow zupelnie prostych, zrobilo mi sie napuszone cos. Z prostych przylizanych wloskow , mialam lwia grzywe. Nie przeszkadzalo mi to jakos strasznie.
A teraz zrobily mi sie bardziej proste i wygladzone.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2011-03-20 o 16:18
kocurzyca jest offline  
Stary 2011-03-20, 16:31   #3572
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Ja z kolei uwielbiam włosy NAPUSZONE i maksymalnie jakoś tak zmierzwione. Nieważne czy to jest kobiece. Wydaje mi się, że w takim razie tańsza opcja - ELD byłaby lepsza niż KHADI! a czym to teraz malowałaś Kocurzyco nasza?
Dla mnie dobre wszystko co robi na głowie szopę. Uwielbiam objętość naturalną, stąd też łatwiej mi było zrezygnować z prostownicy

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-03-20 o 16:32
sylvia_doll jest offline  
Stary 2011-03-20, 16:57   #3573
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ja z kolei uwielbiam włosy NAPUSZONE i maksymalnie jakoś tak zmierzwione. Nieważne czy to jest kobiece. Wydaje mi się, że w takim razie tańsza opcja - ELD byłaby lepsza niż KHADI! a czym to teraz malowałaś Kocurzyco nasza?
Dla mnie dobre wszystko co robi na głowie szopę. Uwielbiam objętość naturalną, stąd też łatwiej mi było zrezygnować z prostownicy
Mi napuszenie jako takie nie przeszkadzalo, ale bylo ono spowodowane nadmiernym wysuszeniem wlosow, wiec niezbyt dla nich korzystne.

A teraz hennowalam tym
http://www.ayuuri.co.uk/products/Meh...der-42-17.html

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

kocurzyca jest offline  
Stary 2011-03-20, 17:38   #3574
ArnicaMontana
Raczkowanie

Witam po dłuższej przerwie, odważyłam się załączyć na galerii zdjęcia z poprzedniego farbowania, za jakieś 2 tygodnie planuję hennę/amlę/cynamon. Cokolwiek wyjdzie, wstawię.
ArnicaMontana jest offline  
Stary 2011-03-20, 18:13   #3575
sylvia_doll
Zakorzenienie

Śliczny masz kolor! Bardzo się mi podoba, włosy-lustro dosłownie.
Alepia... powiadasz, że gdzie kupiłaś? Dopisz tam, proszę, ilość henny jaką zużyłaś do koloryzacji. Zastanawiam się, czy do henny khadi dodawać właśnie cynamon, ktoś to mi odradzał bodajże, ale zaryzykuję również - to może zadziałaś jak Cassia? Czy ktoś się orientuje? Chcę jaśniejszy efekt niż poprzednio...
sylvia_doll jest offline  
Stary 2011-03-20, 18:26   #3576
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Dziewczyny, rzućcie linka do tej galeri hennowej, bo nie mogę znależć
anastazjaaa2 jest offline  
Stary 2011-03-20, 18:33   #3577
Redhaired Witch
Nindżopesz

A propos cassji to trochę zgłupłam czytając "legendarny pdf".
No bo tak, na str. 45 pokazują farbowane owce i piszą, że "nie potrzeba dużo henny żeby zagłuszyć cassję" i na obrazku 1 łyżeczka henny na 100 g cassji daje efekt niewiele jaśniejszy od czystej henny.
Natomiast w tabelce na str. 49 przy rudych/ciemno-blond włosach jako kolorze wyjściowym proponują zmieszać cassję i hennę w proporcji pół na pół w celu uzyskania miedziano-rudego/ciepło-rudego odcienia. Przy użyciu samej henny piszą, że efekt będzie intensywnie rudy. Ja chcę ten miedziany.
Czy tylko ja mam wrażenie, że sami sobie przeczą?

Aż zaczęłam kombinować czy nie pokusić się na zmieszanie obu po równo ale grom wie czy to nie będzie identyczny efekt jak po samej hennie. W sumie... cena obu na helfach ta sama, można kombinować

A w ogóle jutro rozjaśnię kilka odrostowych pasemek farbą bo jednak machnęłam ręką na cynamony i rabarbary, i gdzieś za miesiąc zabieram się za mazanie tak przygotowanej czupryny henną/cassją/czymś. Howgh.

Tylko najpierw muszę zaoszczędzić kasę, będzie ciężko, SIPA tańsza

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Anastazja, proszzz: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504604
Redhaired Witch jest offline  
Stary 2011-03-20, 18:37   #3578
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Red, dzięki za linka
Stary 2011-03-20, 18:42   #3579
sylvia_doll
Zakorzenienie

Redhaired Witch. O jasna cholercia, to my mamy podobne dylematy!
Hahahaha! Czas się zdecydować, ale to nie jest łatwe, mając na uwadze dobro i piękny <nie-za-ciemny> miodowy kolor... Machnijmy sobie tym cynamonem, oby tylko za bardzo nie zniwelowało efektu henny. Jaki masz naturalny kolor, i jaki aktualny?

Kocurzyco, Twoja henna jest całkiem "w cenie", ale rozumiem, że w Polsce jej nie dostaniemy. Ehhh! Jak tu kombinować skoro nasze zielska są takie drogie?!

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-03-20 o 18:44
sylvia_doll jest offline  
Stary 2011-03-20, 18:43   #3580
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A propos cassji to trochę zgłupłam czytając "legendarny pdf".
No bo tak, na str. 45 pokazują farbowane owce i piszą, że "nie potrzeba dużo henny żeby zagłuszyć cassję" i na obrazku 1 łyżeczka henny na 100 g cassji daje efekt niewiele jaśniejszy od czystej henny.
Natomiast w tabelce na str. 49 przy rudych/ciemno-blond włosach jako kolorze wyjściowym proponują zmieszać cassję i hennę w proporcji pół na pół w celu uzyskania miedziano-rudego/ciepło-rudego odcienia. Przy użyciu samej henny piszą, że efekt będzie intensywnie rudy. Ja chcę ten miedziany.
Czy tylko ja mam wrażenie, że sami sobie przeczą?

Aż zaczęłam kombinować czy nie pokusić się na zmieszanie obu po równo ale grom wie czy to nie będzie identyczny efekt jak po samej hennie. W sumie... cena obu na helfach ta sama, można kombinować
Bo tak to juz jest przy rozmowach o kolorach i ich opisach. kazdy je inaczej widzi i kazdy inaczej nazywa. I faktycznie wychodzi takie maslo maslane.
Henna z cassja powinna dac kolor bardziej pomaranczowy, a sama henna bardziej czerwony. Ale dochodza jeszcze inne czynniki i tak naprawde co wyjdzie to wyjdzie.
Ja do swojej henny dodalam zaledwie ok 3 lyzek cassji i kolor zdecydowanie bardziej wpada w pomarancz niz w czerwien. Podejrzewam ze cassja nie miala z tym kolorem nic wspolnego tylko taka byla moja henna.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

kocurzyca jest offline  
Stary 2011-03-20, 18:44   #3581
majreg
Wtajemniczenie

No po prostu cuuuudowne są te Wasze kociaczki!!!
Jak ich nie kochać?
Stary 2011-03-20, 18:45   #3582
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Kocurzyco, Twoja henna jest całkiem "w cenie", ale rozumiem, że w Polsce jej nie dostaniemy. Ehhh! Jak tu kombinować skoro nasze zielska są takie drogie?!
Chyba nie. Nie wiem.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

kocurzyca jest offline  
Stary 2011-03-20, 18:48   #3583
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
tak. Moja kicia wylizala sobie siersc z brucha jak wyjechalam. Przestala to robic jak przyjechalam po miesiecu i zrozumiala ze bede wyjezdzac i przyjezdzac. Jak przyjezdzalam to nie odchodzila ode mnie na krok. W sumie cale zycie bylysmy nierozlaczne. A teraz jej nie ma
Ja mam koszatniczkę i też sobie z brzucha sierść potrafi wyrwać jak się jej nie przytula i nie wypuszcza z klatki.
Każdy zwierzak pragnie ciepła drugiej istoty i czuje jak ktoś go kocha.
Stary 2011-03-20, 19:01   #3584
Redhaired Witch
Nindżopesz

Cytat:
Redhaired Witch. O jasna cholercia, to my mamy podobne dylematy!
Hahahaha! Czas się zdecydować, ale to nie jest łatwe, mając na uwadze dobro i piękny <nie-za-ciemny> miodowy kolor... Machnijmy sobie tym cynamonem, oby tylko za bardzo nie zniwelowało efektu henny. Jaki masz naturalny kolor, i jaki aktualny?
Dokładnie
Masz na myśli mieszankę rozjaśniającą z cynamonem (miód i tak dalej) czy dodawanie go do henny? Na mieszance postawiłam krzyżyk i, o zgrozo, kupiłam zwykłą farbę rozjaśniającą Wellaton Złoty Blond - jutro machnę sobie najciemniejsze odrosty wyłażące spod warkocza i kilka pasemek na samym czubku głowy żeby bezboleśnie przejść z rozjaśnianych włosów do naturalnych.
Naturalnie mam mysi ciemny blond, poza tym ze trzy kolory: spłowiały rudy-blond od połowy włosów onegdaj rozjaśnianych na jasny blond (te chciałabym przyciemnić), potem trochę jaskrawszego pomarańczu czyli trwały efekt Jasnego miedzianego blondu z Belle Color i na czubku z 10 cm ciemnorudych odrostów machniętych Ognistym oranżem Venity (które chciałabym rozjaśnić ).
Nie no, śliczny mam kolor, heh.

Cytat:
Bo tak to juz jest przy rozmowach o kolorach i ich opisach. kazdy je inaczej widzi i kazdy inaczej nazywa. I faktycznie wychodzi takie maslo maslane.
Henna z cassja powinna dac kolor bardziej pomaranczowy, a sama henna bardziej czerwony. Ale dochodza jeszcze inne czynniki i tak naprawde co wyjdzie to wyjdzie.
Ja do swojej henny dodalam zaledwie ok 3 lyzek cassji i kolor zdecydowanie bardziej wpada w pomarancz niz w czerwien. Podejrzewam ze cassja nie miala z tym kolorem nic wspolnego tylko taka byla moja henna.
Czyli po prostu musimy poczekać aż będziesz się ponownie farbować (tym razem bez cassji) i zobaczyć co Ci wyjdzie
Stary 2011-03-20, 19:06   #3585
anastazjaaa2
Zakorzenienie

To teraz mam dylemat, brać tą Cassję czy nie brać
I jaką henne do tego? W sumie mazidlana jest sprawdzona, nie wyłazi zielona ani jakaś niewiadomo jaka...ale bym chciałą coś nowego i barzdiej pomarańczowego...

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2011-06-02 o 12:38
Stary 2011-03-20, 19:16   #3586
sylvia_doll
Zakorzenienie

redhaired witch, chciałabym go zobaczyć, a i swoją drogą zachęcam do obejrzenia zdjęcia moich kłaczków w galerii - też to przeżywałam (ale już mniejsze mam te ombre hair)

ajjj... myślałam raczej, żeby zamiast cassi właśnie zarzucić ten cynamon, a miód dać przed koloryzacją. nikt tak nie kombinował... -.- będziemy królikami doświadczalnymi.
sylvia_doll jest offline  
Stary 2011-03-20, 19:18   #3587
maymay6
Rozeznanie

Dziewczyny czy gdzieś w sklepach internetowych w Polsce można dostać buxus dioica ?
maymay6 jest offline  
Stary 2011-03-20, 19:27   #3588
izajasz
Raczkowanie

Dziewczyny czytam ten wątek, ale jest tego tyle, że nie jestem w stanie ogarnąć, ależ się napisałyście! nie mam niestety czasu ogarnąć wszystkiego i stąd też moje pytania, może nikt mi głowy nie urwie za to, że je zadałam. otóż chciałabym zafarbować VENITĄ - odcień owocu granatu albo jasnej czerwieni, ale nie wiem:
1. czy mogę ją nałożyć na włosy wcześniej (jakieś półtora miesiąca temu) farbowane rudym goldwellem? czy zrobią mi się jakieś nie daj boze zielone?
2. czy się brzydko zmywa?
3. ile mam zużyć z tubki jesli mam włosy mniej wiecej do brody, niezbyt gęste? bo słyszałam, ze jedna tubka starcza na pare razy?
4. jakiekolwiek inne ważne wskazówki?
będe ogromnie wdzięczna jeżeli udzielicie mi odpowiedzi do jutra, bo eee okres mnie goni i musze jak najszybciej przefarbować włosy przed

Edytowane przez izajasz
Czas edycji: 2011-03-20 o 19:39
izajasz jest offline  
Stary 2011-03-20, 19:33   #3589
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Czyli po prostu musimy poczekać aż będziesz się ponownie farbować (tym razem bez cassji) i zobaczyć co Ci wyjdzie
Ale ja naprawde nie sadze zeby ten minimalny dodatek cassji w moim przypadku, mial jakikolwiek wplyw na kolor. Na 200g henny dodalam ok 3 lyzki cassji. Wydaje mi sie ze to za malo zeby az tak rozjasnic. Zwyczajnie henna ktorej uzywam jest malo czerwona.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

kocurzyca jest offline  
Stary 2011-03-20, 19:40   #3590
ArnicaMontana
Raczkowanie

Cytat:
Śliczny masz kolor! Bardzo się mi podoba, włosy-lustro dosłownie.
Alepia... powiadasz, że gdzie kupiłaś? Dopisz tam, proszę, ilość henny jaką zużyłaś do koloryzacji. Zastanawiam się, czy do henny khadi dodawać właśnie cynamon, ktoś to mi odradzał bodajże, ale zaryzykuję również - to może zadziałaś jak Cassia? Czy ktoś się orientuje? Chcę jaśniejszy efekt niż poprzednio...
Dzięki . Zużyłam 100g Alepii z biolandera, nakładałam dość chaotycznie, sama, bez oddzielania pasm, a i tak w miarę równo wyszło... Włosy mam gęste bardzo, długość do łopatek.
Co do cynamonu, no nie wiem, dumam jeszcze: cynamon, kurkuma może? Nie mam casii, a przyprawy w każdym spożywczaku dostanę Została mi z poprzedniego zamawiania henna i henna z amlą, no i chcę to zużyć bez domawiania innych cudności...
ArnicaMontana jest offline  
Stary 2011-03-20, 19:46   #3591
Redhaired Witch
Nindżopesz

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
To teraz mam dylemat, brać tą Cassję czy nie brać
I jaką henne do tego? W sumie mazidlana jest sprawdzona, nie wyłazi zielona ani jakaś niewiadomo jaka...ale bym chciałą coś nowego i barzdiej pomarańczowego...
Też mam taki dylemat
Mnie ciągle kusi SIPA bo kiedyś używałam, wychodziła fajnie i bez niespodzianek, jeszcze nonszalancko przechodziłam z farby na hennę i z powrotem ale chyba szybko płowiała - jakby nie płowiała to pewnie nie wracałabym do farby. Dawno to było i nieprawda, nie pamiętam...

Cytat:
redhaired witch, chciałabym go zobaczyć, a i swoją drogą zachęcam do obejrzenia zdjęcia moich kłaczków w galerii - też to przeżywałam (ale już mniejsze mam te ombre hair)

ajjj... myślałam raczej, żeby zamiast cassi właśnie zarzucić ten cynamon, a miód dać przed koloryzacją. nikt tak nie kombinował... -.- będziemy królikami doświadczalnymi.
Twoje fotki widziałam i nie dopatrzyłam się różnic w kolorze, włosy wyglądają super Swoje może zaraz jakieś wygrzebię.

Eee, to ja poczekam aż doświadczysz na sobie

Cytat:
Napisane przez izajasz Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytam ten wątek, ale jest tego tyle, że nie jestem w stanie ogarnąć, ależ się napisałyście! nie mam niestety czasu ogarnąć wszystkiego i stąd też moje pytania, może nikt mi głowy nie urwie za to, że je zadałam. otóż chciałabym zafarbować VENITĄ - odcień owocu granatu albo jasnej czerwieni, ale nie wiem:
1. czy mogę ją nałożyć na włosy wcześniej (jakieś półtora miesiąca temu) farbowane rudym goldwellem? czy zrobią mi się jakieś nie daj boze zielone?
2. czy się brzydko zmywa?
3. ile mam zużyć z tubki jesli mam włosy mniej wiecej do brody, niezbyt gęste? bo słyszałam, ze jedna tubka starcza na pare razy?
4. jakiekolwiek inne ważne wskazówki?
będe ogromnie wdzięczna jeżeli udzielicie mi odpowiedzi do jutro, bo eee okres mnie goni i musze jak najszybciej przefarbować włosy przed
Używałam Venity ognisty oranż też na rudych włosach (farbowanych Belle Color), nie wiem jak inne odcienie, w każdym razie:
- spokojnie dawałam ją na farbę, nie było żadnych niespodzianek
- to właściwie nie jest henna tylko jakiś tam balsam chemiczny z ekstraktem z henny
- zmyła mi się bezboleśnie wypłukując
- jedno opakowanie starcza mi na dwa razy a mam włosy do biustu, że tak powiem, średnio gęste. Zresztą tubkę wyciskasz na bieżąco więc sama ocenisz czy starczy czy więcej
- szybko się zmywa, nie rozjaśnia, kiepsko łapie ciemne odrosty.

Cytat:
Ale ja naprawde nie sadze zeby ten minimalny dodatek cassji w moim przypadku, mial jakikolwiek wplyw na kolor. Na 200g henny dodalam ok 3 lyzki cassji. Wydaje mi sie ze to za malo zeby az tak rozjasnic. Zwyczajnie henna ktorej uzywam jest malo czerwona.
Czyli właściwie można sobie cassję darować...

EDIT: daję fotki:
1. dawno, dawno temu, jasna intensywna miedź Belle Color na jasnym blondzie, podobał mi się ten efekt
2. ze 4 lata temu, na czubku odrosty czyli ta sama farba BC na naturalnym ciemnym blondzie
3. rok temu, w większości naturalne z rozjaśnianymi pasemkami
Aktualniejsze mam jakieś strasznie przekłamane, w każdym razie kolor jest coraz mniej intensywny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (121,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (42,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (25,7 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2011-03-20 o 20:04
Stary 2011-03-20, 20:25   #3592
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
I jeszcze odnosnie zamrazania henny, ktoras dziewczyna pytala jak po wyjeciu z zamrazalnika postepowac z henna, zdaje sie ze nikt nie odpowiedzial, sama bylam ciekawa ale widac nikt nie zamraza henny

Ja po udanej koloryzacji zamowilam sobie na 2 farbowania bo naprawde jestem zadowolona z efektow, jak otrzymalam zamowienie wsadzilam henne do zamrazalnika, henna pakowana jest w woreczki po 100g, kazdy woreczek jest zalaminowany, woreczki wlozone sa do opakowan z grubej srebrnej folii ktora rowniez jest zalakowana, dzisiaj po 2 dniach zajrzalam do zamrazalnika i przez opakowanie wyraznie czuc ze henna nie zamarzla na bryle, to jest nadal miekki proszek, wynika wiec ze wystarczy wyjac henne aby przygotowac papke, z tym ze nie wiem jak zachowa sie henna przelozona np do woreczka, genralnie jesli bedzie szczelnie zamknieta powinna zachowac sie tak jak moja
To ja pytałam o to wyjęcie z zamrażalnika Bo zafarbowałam pierwszy raz w życiu i zostało mi pół opakowania i nie wiedziałam, gdzie to najlepiej przechowywać. Po waszych radach włożyłam do zamrażalki, ale jeszcze nie farbowałam drugi raz, więc nie wiem co z tego będzie i jak to rozmrozić...
A mówiłam o gotowej mieszance Khadi.
magrest jest offline  
Stary 2011-03-20, 20:39   #3593
pickett99
Raczkowanie

dziewczynki jaką henne polecacie na pierwsze farbowanie? tzn jakiej firmy? aa i skąd wiecie z czym je mieszać? powoli zaczynam sie gubic hehe
pickett99 jest offline  
Stary 2011-03-20, 21:41   #3594
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Red, na drugim zdjęciu suuuper kolor

a uzywala któraś z Was tego?
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...-czerwien.html
i cassia, i rabarbar i buraki...ciekawe...

Czas edycji: 2011-06-02 o 12:36
Stary 2011-03-20, 21:50   #3595
Redhaired Witch
Nindżopesz

Cytat:
Red, na drugim zdjęciu suuuper kolor

a uzywala któraś z Was tego?
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...-czerwien.html
i cassia, i rabarbar i buraki...ciekawe...
A dziękować, teraz mi się właśnie marzy powrót do intensywnej pomarańczy.

Przejrzałam net pod kątem Sante, na jakimś forum dziewczyny pisały, że tylko odcień lekki daje i szybko się zmywa.
Stary 2011-03-20, 22:02   #3596
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Cytat:
A dziękować, teraz mi się właśnie marzy powrót do intensywnej pomarańczy.

Przejrzałam net pod kątem Sante, na jakimś forum dziewczyny pisały, że tylko odcień lekki daje i szybko się zmywa.

Łeee...za tą cenę powinna dawać żarowę
Ide szukać dalej....
A, i zamówiłam Cassję z Helfy, jak będziesz chciała moge się podzielić

Czas edycji: 2011-03-20 o 22:04
Stary 2011-03-20, 22:13   #3597
Redhaired Witch
Nindżopesz

Cytat:
A, i zamówiłam Cassję z Helfy, jak będziesz chciała moge się podzielić
Toć ba!
A nie planujesz zużyć całej?
Stary 2011-03-20, 22:19   #3598
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Cytat:
Toć ba!
A nie planujesz zużyć całej?
To ma 100 gram, planuje wrzucić 25 gram na 50 gram henny , no może 30
To jak doleci to podeślę ( pewnie pod koniec tyg bedzie u mnie), tylko adres mi przypomnisz
Stary 2011-03-20, 22:25   #3599
Redhaired Witch
Nindżopesz

Cytat:
To ma 100 gram, planuje wrzucić 25 gram na 50 gram henny , no może 30
To jak doleci to podeślę ( pewnie pod koniec tyg bedzie u mnie), tylko adres mi przypomnisz
Super, dzięki
Wylicz tylko koszty i daj znać na PW. A adres zmieniłam więc i tak podam jak już cassja doleci
Stary 2011-03-20, 22:44   #3600
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
EDIT: daję fotki:
1. dawno, dawno temu, jasna intensywna miedź Belle Color na jasnym blondzie, podobał mi się ten efekt
2. ze 4 lata temu, na czubku odrosty czyli ta sama farba BC na naturalnym ciemnym blondzie
3. rok temu, w większości naturalne z rozjaśnianymi pasemkami
Aktualniejsze mam jakieś strasznie przekłamane, w każdym razie kolor jest coraz mniej intensywny.
Czyżby to w Bolkowie na CP?
Leci do mnie Khadi Ciemny Brąz. Za tydzień zapewne będę farbować. Postaram się cyknąć fotki przed i po, chociaż będą słabej jakości, bo do dyspozycji tylko telefon z aparatem

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
chna, farby, henna, pytania do fryzjerki, włosy, zioła

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości