Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-11, 00:12   #2101
swetty_kitty
Raczkowanie

Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Tak, chodzi o ten balsam w tubce. Dzięki wielkie jutro zdam relacje jakie są efekty. Mam tylko jeszcze 1 pytanko, ile najlepiej trymać ją na głowie?
swetty_kitty jest offline  
Stary 2010-06-13, 17:40   #2102
Velamo
Przyczajenie

A może któraś z was dziewczyny , oriętuje się gdzie mogę kupić taką henne no i za ile ?
Stary 2010-06-13, 18:05   #2103
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez Velamo Pokaż wiadomość
A może któraś z was dziewczyny , oriętuje się gdzie mogę kupić taką henne no i za ile ?
Gdzie? W internecie i sklepach. Z resztą cały wątek o tym opowiada. Poczytaj sobie.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-06-16, 18:30   #2104
shopoholic
Rozeznanie

Przeleciałam przez wątek i oczywiście mam pytanko :P

Czy henna khadi z helfy.pl (próbka) moge przyciemnić rzęsy??
Chodzi mi o to, czy henna kupywana nie specjalnie do rzes ich nie podrażni, a ten efekt pogrubienia włosków o którym mówiłyście baaardzo moje rzęsy kusi Będę wdzięczna za odpowiedz
shopoholic jest offline  
Stary 2010-06-16, 22:34   #2105
Kasia93b
Raczkowanie

Mam pytanie, chciałam już zamówic z helfy henne khadi ale jeszcze sprawdziłam czy nie ma taniej na allegro(koszt 26złotych). I trafiłam chyba na to samo , ta sama firma,znaczek tylko inne opakowanie za 24.
Miałyscie styczność z tą henną?
http://www.allegro.pl/item1077865700...az_apteka.html
Niby to 2 złote ale chciałabym z 4 pudałka kupić na zapas, wiadomo że jeszcze dolicza się koszt paczki..
Kasia93b jest offline  
Stary 2010-06-17, 09:59   #2106
kurtyzana
Raczkowanie

hej. dziś zamierzam pohennować moje od miesiąca już nie hennowane, pomarańczowe kudły. zostało mi mało henny, jednak więcej niż ilość jaką zwykle używałam (mieszam z odżywką). tym razem chcę bardziej intensywnego, ciemnego koloru. stąd kilka pytań. jestem blondynką (obecnie hennowana spłowiała marchewka z odrostami). jeśli zmieszam większą niż zwykle ilość - ok pół mazidłowego opakowania henny z odrobiną odżywki i pozostawie na .. 5 godzin, to czy wyjdzie mi czerwień, czy może coś innego, ciemniejszego? co dodać do mieszanki, aby wyszedł bardziej kasztan niż czerwony czy rudy? wolałabym bardziej naturalny efekt, jednak kolor powinien być intensywny, żywszy, dłużej się trzymać. Ostatnio farbowałam z mniejszą ilością henny, pół na pół z odżywką, ale trzymałam 4 godziny i kolor wyszedł w porządku, ale szybko płowiał.

Mam jeszcze pytanie odnośnie mieszania henny. Jeśli postoi np 3 godziny na balkonie, w słońcu, przykryta, owinięta (chodzi o to, żeby było jej ciepło ) to nic się z nią nie stanie?
co można dodawać do henny? ekstrakty roślinne? np mazidłowe dodaje któraś z Was? chciałabym dodać oleju słonecznikowego do zagęszczenia henny, ew. z pestek winogron. kilka postów wyżej czytałam, że pęcznieje pod wpływem oliwy z oliwek, jednak moja skóra źle reaguje na oliwę dlatego wolałabym użyć oleju słonecznikowego. czy to nie zaszkodzi hennie?
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie

drozdze od 24.01.11

wymiankowy: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312683
kurtyzana jest offline  
Stary 2010-06-19, 14:43   #2107
malinka199218
Przyczajenie

Jeśli mam włosy ciemny brąz a chcę wypróbować tą basme (eld) to jaki powinien być mój kolor po farbowaniu ta basmą???
malinka199218 jest offline  
Stary 2010-06-19, 20:06   #2108
illegale
Wtajemniczenie

GG do illegale

Cytat:
Napisane przez malinka199218 Pokaż wiadomość
Jeśli mam włosy ciemny brąz a chcę wypróbować tą basme (eld) to jaki powinien być mój kolor po farbowaniu ta basmą???
pogłębiony

Moja mała Amelio, twoje kości nie są ze szkła. Możesz zderzać się z życiem.

illegale jest offline  
Stary 2010-06-22, 11:43   #2109
Taani
Zakorzenienie

Dziewczyny pomóżcie
czy któraś z Was używała tego
http://www.helfy.pl/henna-naturalna-wysoka-jakosc
na ciemne włosy i pokazywała tu efekt - przejrzałam pobieżnie wątek, ale nie znalazłam

W planach
Indochine PG/Zucchero /viloressi teint de neige/Qessence Missala/ Marrakech Aesop /Visa Robert Piguet/ tea for two
/ les parfums de rosine secrets de rose / Une Rose d'Amour

Taani jest offline  
Stary 2010-06-22, 12:08   #2110
kropcia007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Taani Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie
czy któraś z Was używała tego
http://www.helfy.pl/henna-naturalna-wysoka-jakosc
na ciemne włosy i pokazywała tu efekt - przejrzałam pobieżnie wątek, ale nie znalazłam
czysta henna farbuje jasne włosy na rudo ciemnym daje kasztanowy odcień ale nie zmieni Ci koloru włosów uzyskasz nią tylko odcień.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez malinka199218 Pokaż wiadomość
nadal będzie to ciemny brąz może troszkę ciemniejszy ...

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kurtyzana Pokaż wiadomość
hej. dziś zamierzam pohennować moje od miesiąca już nie hennowane, pomarańczowe kudły. zostało mi mało henny, jednak więcej niż ilość jaką zwykle używałam (mieszam z odżywką). tym razem chcę bardziej intensywnego, ciemnego koloru. stąd kilka pytań. jestem blondynką (obecnie hennowana spłowiała marchewka z odrostami). jeśli zmieszam większą niż zwykle ilość - ok pół mazidłowego opakowania henny z odrobiną odżywki i pozostawie na .. 5 godzin, to czy wyjdzie mi czerwień, czy może coś innego, ciemniejszego? co dodać do mieszanki, aby wyszedł bardziej kasztan niż czerwony czy rudy? wolałabym bardziej naturalny efekt, jednak kolor powinien być intensywny, żywszy, dłużej się trzymać. Ostatnio farbowałam z mniejszą ilością henny, pół na pół z odżywką, ale trzymałam 4 godziny i kolor wyszedł w porządku, ale szybko płowiał.

Mam jeszcze pytanie odnośnie mieszania henny. Jeśli postoi np 3 godziny na balkonie, w słońcu, przykryta, owinięta (chodzi o to, żeby było jej ciepło ) to nic się z nią nie stanie?
co można dodawać do henny? ekstrakty roślinne? np mazidłowe dodaje któraś z Was? chciałabym dodać oleju słonecznikowego do zagęszczenia henny, ew. z pestek winogron. kilka postów wyżej czytałam, że pęcznieje pod wpływem oliwy z oliwek, jednak moja skóra źle reaguje na oliwę dlatego wolałabym użyć oleju słonecznikowego. czy to nie zaszkodzi hennie?
hennę oryginalną odstawia się na 12 godz lub jeśli nie masz czasu to na 2-3 godz w ciepłe miejsce było już o tym pisane ... Cokolwiek dodasz może osłabić uzyskany kolor.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
Przeleciałam przez wątek i oczywiście mam pytanko :P

Czy henna khadi z helfy.pl (próbka) moge przyciemnić rzęsy??
Chodzi mi o to, czy henna kupywana nie specjalnie do rzes ich nie podrażni, a ten efekt pogrubienia włosków o którym mówiłyście baaardzo moje rzęsy kusi Będę wdzięczna za odpowiedz
To nie jest henna do rzęs! Tylko do włosów! Efekt pogrubienia włosów przez hennę jest dlatego że henna oblepia włos. Może powiesz jak miałaś zamiar nałożyć tą papkę na rzęsy i trzymać kilka godzin? bo jakoś sobie tego nie wyobrażam, gorszej bzdury długo nie czytałam ...

Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline  
Stary 2010-06-22, 12:33   #2111
Taani
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
czysta henna farbuje jasne włosy na rudo ciemnym daje kasztanowy odcień ale nie zmieni Ci koloru włosów uzyskasz nią tylko odcień.
Dziękuję za odpowiedź

To czym Wy farbujecie na rudo, pomóżcie proszę - gdzie kupić rudą?

Kochana Anntab mi dała jedną saszetkę chny i mi zafarbowała pasemko ślicznie ale szybko zeszło
i tej chny nie można nigdzie dostać - niby jest na allegro, ale nie odpowiadają na mejle czy jest akurat ten odcień

W planach
Indochine PG/Zucchero /viloressi teint de neige/Qessence Missala/ Marrakech Aesop /Visa Robert Piguet/ tea for two
/ les parfums de rosine secrets de rose / Une Rose d'Amour

Taani jest offline  
Stary 2010-06-22, 13:16   #2112
kurtyzana
Raczkowanie

kropcia007 dziękuję za odpowiedź.
ja już po hennowaniu, wyszedł mi ładny, żywy rudy jestem zadowolona, jednak zawsze po hennowaniu odzywa się moja paranoja zwiazana ze zmywaniem się koloru i jego plowieniem, chodzę więc teraz od lusterka do lusterka i się przyglądam (farbowałam w piątek). używam szamponu babydream z rumiankiem i mam wrażenie że on trochę przyspiesza ten efekt płowienia i rozjaśniania koloru, ale niestety na razie nie mogę zmienić szamponu. nie znalazłam jeszcze fajnego szamponu bez SLS prócz babydream właśnie. lilliputz w moim rossmanie od jakiegoś czasu już nie występuje, a szkoda, bo mimo zapachu chciałabym do niego wrócić.

jedyne co mi się nie podoba w farbowaniu włosów henną to to, że papka tak szybko schnie na włosach i mimo, że na początku wydaje mi się, że ilość jest ok i że wystarczy, to jakoś w trakcie farbowania zawsze mam problem z rozprowadzeniem papki, w związku z czym zawsze jej mało. chyba następnym razem zrobię odrobinę rzadszą, rozcieńczając ją nieco wodą.

a, i jeszcze jedna rzecz.. nigdy nie umiem porządnie domyć resztek henny ze skóry głowy, w efekcie nawet po kilku myciach od farbowania na skórze (w porach skóry) zostaje hennowy proszek i kiedy się podrapie, mam go pełno pod paznokciami. buee..

ale ogolnie jestem zadowolona z efektu.
aha, tak na przyszłość: już po rozrobieniu henny z sokiem z cytryny mogę dodać trochę zwykłej wody dla rozrzedzenia papki?
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie

drozdze od 24.01.11

wymiankowy: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312683
kurtyzana jest offline  
Stary 2010-06-22, 18:53   #2113
cielo89
Raczkowanie

Dziewczyny powiedzcie czy po hennie mogę zafarbować włosy farbą z Joannny z serii Naturia - miałam je farbowane basmą więc to raczej w rudość nie wpada a teraz chcę jakiś głęboki kolorek bo u mnie henna chyba się nie sprawdza.

Co do dodawania do henny cytryny to jest raczej błąd bo cytryna wybiela - przynajmniej ja wiem że jakieś drobne przebarwienia na skórze trzeba potraktować sokiem z cytryny i znikają.
cielo89 jest offline  
Stary 2010-06-22, 19:59   #2114
kropcia007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kurtyzana Pokaż wiadomość
kropcia007 dziękuję za odpowiedź.
ja już po hennowaniu, wyszedł mi ładny, żywy rudy jestem zadowolona, jednak zawsze po hennowaniu odzywa się moja paranoja zwiazana ze zmywaniem się koloru i jego plowieniem, chodzę więc teraz od lusterka do lusterka i się przyglądam (farbowałam w piątek). używam szamponu babydream z rumiankiem i mam wrażenie że on trochę przyspiesza ten efekt płowienia i rozjaśniania koloru, ale niestety na razie nie mogę zmienić szamponu. nie znalazłam jeszcze fajnego szamponu bez SLS prócz babydream właśnie. lilliputz w moim rossmanie od jakiegoś czasu już nie występuje, a szkoda, bo mimo zapachu chciałabym do niego wrócić.

jedyne co mi się nie podoba w farbowaniu włosów henną to to, że papka tak szybko schnie na włosach i mimo, że na początku wydaje mi się, że ilość jest ok i że wystarczy, to jakoś w trakcie farbowania zawsze mam problem z rozprowadzeniem papki, w związku z czym zawsze jej mało. chyba następnym razem zrobię odrobinę rzadszą, rozcieńczając ją nieco wodą.

a, i jeszcze jedna rzecz.. nigdy nie umiem porządnie domyć resztek henny ze skóry głowy, w efekcie nawet po kilku myciach od farbowania na skórze (w porach skóry) zostaje hennowy proszek i kiedy się podrapie, mam go pełno pod paznokciami. buee..

ale ogolnie jestem zadowolona z efektu.
aha, tak na przyszłość: już po rozrobieniu henny z sokiem z cytryny mogę dodać trochę zwykłej wody dla rozrzedzenia papki?
spróbuj szampon hipp lub biowax one nie mają sls

ja za pierwszym razem też tak miałam ze na drugi dzień wydrapywałam sobie hennę

mozesz dodać wody ogólnie sok z cytryny może wysuszać ja tylko odrobinę go dawałam ...

kropcia007 jest offline  
Stary 2010-06-23, 15:53   #2115
kropcia007
Wtajemniczenie

Hej dziewczyny czy któraś z Was uzywała delia henna creme kolor czarny? bo chciałabym spróbować używałam już innych kolorków i było ok boję się że czerń nie wypłucze sie ... Czy działa to tak jak z czarna farbą że czarny kolor wżera się we włos? Bo nie mogę nigdzie dostać w okolicy ciemnego brązu a z neta do soboty nie zdąży dojść Zmieszałabym czarny z czekoladowym brązem bo i tak zawsze 2 opakowania potrzebuję ...

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez cielo89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie czy po hennie mogę zafarbować włosy farbą z Joannny z serii Naturia - miałam je farbowane basmą więc to raczej w rudość nie wpada a teraz chcę jakiś głęboki kolorek bo u mnie henna chyba się nie sprawdza.

Co do dodawania do henny cytryny to jest raczej błąd bo cytryna wybiela - przynajmniej ja wiem że jakieś drobne przebarwienia na skórze trzeba potraktować sokiem z cytryny i znikają.
w połączeniu z henną tak to nie działa ... Może jedynie sok z cytryny delikatnie wysuszyć włosy.

a co do farbowania musisz spróbować niektórym wychodzi innym łapie nierówno ale nie dowiesz się zanim nie spróbujesz, ja po prawdziwej hennie/indygo/amli robiłam delią henna creme i nadal robię jestem zadowolona ładne kolory dobrze pokrywa tylko że szybko się wypłukuje niestety

kropcia007 jest offline  
Stary 2010-06-25, 17:56   #2116
Ceith
korzonek

Witam,
mam krótkie pytanie:
czy włosy trochę zniszczone po farbowaniu farbami chemicznymi można bez obaw pofarbować Balsamem z henną z Venity? Nie pogorszy to ich stanu?

Mam odrosty, a nienawidzę tego, ale już nie tykam chemii i stąd to pytanie. Muszę je czymś zakrywać. I czy farbowanie odrostów tak samo jak przy chemii? Najpierw odrosty, chwila odczekania i reszta włosów?
Ceith jest offline  
Stary 2010-06-25, 19:14   #2117
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Można pofarbować balsamem Venity włosy farbowane wcześniej chemicznie. Tylko nie licz na to, że kolor wyjdzie taki jak na opakowaniu
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-06-25, 22:38   #2118
Ceith
korzonek

Ja wiem, że można.
Pytam, czy nie zniszczy ich jeszcze bardziej.
Ceith jest offline  
Stary 2010-06-26, 09:15   #2119
kropcia007
Wtajemniczenie

nie nie zniszczy możesz śmiało farbować i jeśli szukasz koloru bez czerwonej/fioletowej poświaty to lepsza będzie delia

kropcia007 jest offline  
Stary 2010-06-26, 12:47   #2120
Ceith
korzonek

A gdzie można ją dostać?
Ceith jest offline  
Stary 2010-06-26, 15:23   #2121
Lisbeth
☠ ☢ ☠

W Rossmanie. I rzeczywiście Delia nie daje fioletowych czy niebieskich przebłysków. Venita natomiast (zwłaszcza brązy) zostawia taką dziwną poświatę. Potem i ona znika, ale to może przeszkadzać.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-06-26, 19:19   #2122
shaloona
Przyczajenie

czysto ziołowe farbowanie - firmy i opinie

Dziewczyny nie chodzi mi o żadne cuda w tubkach to mają całą tęczę barw. Ja mam na myśli sproszkowane zioła bez żadnych chemicznych dodatków. Firmy typu venita czy eld mimo że mają zioła w saszetkach to i tak dodają tam chemię. Nie wiem jak jest z NJD (sipa?). Ja osobiście zachwyciłam się farbami SANTE - z opisu po prostu cudmiódmalyna. Na wizazu analiza składników też powala więc od razu zanabyłam kilka I co ? Osobiście nie polecam. Mam włosy szaro-brązowo-rude. Od lat niefarbowane więc te zielska sante kładłam na swoje naturalne. Kolor o nazwie brąz wyszedł mi mocno miedziany. Dokładnie takie włosy miałam wieki temu po zwykłej chnie za 2 zł. No ale może coś nie tak zrobiłam i pełna nadziei sięgnęlam po kolor o nazwie kasztan obawiając się nawet żeby mi czasem mahoń nie wyszedł. Efekt jak wyżej mam jeszcze kolor terra ale aż się boję co wyjdzie. Czekam na Wasze opinie i doświadczenia. I mała podpowiedź jak uzyskać kolor brązowy bez rudości? Jak by co helfy znam, mehendi też
shaloona jest offline  
Stary 2010-06-26, 22:06   #2123
olka1232
Rozeznanie

Mam takie pytanie, chciałabym uzyskać jeden z odcieni w załącznikach, jednak boję się chemicznego farbowania. Czy henną mam szansę uzyskać coś takiego? Naturalnie mam jasny brąz, obecnie ciemniejszy po farbowaniu brązem eldu.
Pierwszy jest mój wymarzony, w którym jednak nie wyglądałabym za dobrze, chodzi mi więc o taki brązowo-kasztanowy odcień

olka1232 jest offline  
Stary 2010-06-26, 22:43   #2124
Lisbeth
☠ ☢ ☠

shaloona -> Proszek venity rzeczywiście ma trochę chemii - sztuczne barwniki i jeden składnik, który podobno może uczulać. Ja jednak jestem z tej venity zadowolona i moje doświadczenia nie różnią się specjalnie od dziewczyn, które farbowały czystą henną. Co do rudego koloru, który ci wychodzi, to po prostu takie jest działanie henny - farbuje na rudo. A jak uzyskać czysto brązowy kolor? Najlepiej metodą prób i błędów. To na każdych włosach wychodzi inaczej. Może spróbuj zafarbować na czarno? Kto wie czy zmywając się nie wejdzie w brąz?

olka1232 -> Mi się udało właśnie takie kolory uzyskać henną w proszku Venity. Farbowałam tylko Venitą, bo jest łatwo dostępna w sklepie i dość tania. Ten kolor, który wskazałaś jako wymarzony wychodził mi po kilku myciach po farbowaniu kolorem Chna. Kilka razy też wypróbowałam venitowy balsam, kolor chyba blond - wyszedł czysto rudy, bez czerwieni. Mój naturalny kolor to szary blond, dość jasny.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-06-26, 22:49   #2125
olka1232
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość

olka1232 -> Mi się udało właśnie takie kolory uzyskać henną w proszku Venity. Farbowałam tylko Venitą, bo jest łatwo dostępna w sklepie i dość tania. Ten kolor, który wskazałaś jako wymarzony wychodził mi po kilku myciach po farbowaniu kolorem Chna. Kilka razy też wypróbowałam venitowy balsam, kolor chyba blond - wyszedł czysto rudy, bez czerwieni. Mój naturalny kolor to szary blond, dość jasny.

Dziękuję, jak będę mieć możliwość zakupu to na pewno wypróbuję

olka1232 jest offline  
Stary 2010-06-27, 00:14   #2126
Ceith
korzonek

Dot.: czysto ziołowe farbowanie - firmy i opinie

Farbowałam dziś Venitą włosy
Miałam w kolorze kasztanowym, suche i zniszczone... Bałam się, że nie wyjdzie równo.
Wyszło SUPER. Farbowałam 114 Złoty brąz. Mam ładny, ciepły brązik (ahh jaka szkoda, że henną nie da się otrzymać zimnego brązu), równo zafarbowało i do tego szok, włosy gładziutkie, mięciutkie, jestem zachwycona
Mam nadzieję, że ten efekt się utrzyma...
Ceith jest offline  
Stary 2010-06-27, 19:08   #2127
kropcia007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Farbowałam dziś Venitą włosy
Miałam w kolorze kasztanowym, suche i zniszczone... Bałam się, że nie wyjdzie równo.
Wyszło SUPER. Farbowałam 114 Złoty brąz. Mam ładny, ciepły brązik (ahh jaka szkoda, że henną nie da się otrzymać zimnego brązu), równo zafarbowało i do tego szok, włosy gładziutkie, mięciutkie, jestem zachwycona
Mam nadzieję, że ten efekt się utrzyma...
da się uzyskać zimny braz np czekolada delia

kropcia007 jest offline  
Stary 2010-06-28, 15:56   #2128
Harmonia
Raczkowanie

Witam. Chciałam Was prosić o poradę
Marzą mi się rude włosy . Farbowałam raz henną (eld - chna) ale wyszedł tylko rudy połsk w słońcu. (Mój wyjściowy kolor to szarawy brąz). Zastanawiam się czy wielokrotne farbowanie zwiększy efekt i kolor będzie stawał się bardziej widoczny, czy może mogę liczyć jedynie na ten połysk? Nie wiem czy próbować z henną jeszcze raz, czy czekać aż się całkiem zmyje i postawić na farbę...

I tak z ciekawości, ile trzymiecie na głowie hennę eld? Na opakowaniu pisze, że pół godziny ale to chyba trochę krótko?

Będę wdzięczna za jakąś radę. Mam dylemat bo jeśli zafarbuję henną drugi raz a efekt będzie marny, to minie dużo czasu zanim będę mogła użyć farby

Nikos Kazantzakis "Biedaczyna z Asyżu"

Edytowane przez Harmonia
Czas edycji: 2010-06-28 o 15:58
Harmonia jest offline  
Stary 2010-06-28, 18:16   #2129
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wielokrotne farbowanie zwiększa efekt i go utrwala. Dla przykładu, ja ostatni raz farbowałam na rudo gdzieś na początku kwietnia i do tej pory mam rudy kolor. Widać też odrosty.
Jeśli porównać hennę z opiniami dziewczyn z wizażu o rudych farbach to jeśli chodzi o trwałość henna wypada o wiele lepiej. Nie zamieniłabym henny na farbę.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-06-28, 20:13   #2130
Harmonia
Raczkowanie

czyli jest szansa,że pod drugim farbowaniu wyjdą bardziej rude?
i ponawiam pytanie o długość trzymania

Nikos Kazantzakis "Biedaczyna z Asyżu"
Harmonia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
chna, farby, henna, pytania do fryzjerki, włosy, zioła

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości