Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Na ślubnym kobiercu > Ślubny Image

Notka

Ślubny Image Suknie, garnitury, dodatki, makijaż

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-13, 14:23   #1
porcelana01
Raczkowanie

Fryzjer i kosmetyczka -Nowy Sącz

Jakiego fryzjera i kosmetyczkę polecacie do ślubnej fryzury i makijażu??
W taki dzień nie chce ryzykować

Sprawdzone to sprawdzone
porcelana01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:07   #2
kfaska
Rozeznanie

Dot.: Fryzjer i kosmetyczka -Nowy Sącz

Mnie będzie malowac pani Renata z Kochanowskiego, jeszcze mnie nigdy nei malowała,a le malowała moją sioste, a ja do niej chodze w innych sprawach i sobie bardzo chwalę, bo jest normalna i nie wymyśla Wybieram sięna próbny to zdam relację. A z fryzurą sama mam problem, ale umówiłam się na czesanie do Framesi, zobaczymy co z tego będzie. 8.05 mam próbne czesanie, więc też moge zdac relację. A Ty jaki masz plan? I co robisz z kwiatami? Jakoś kiepsko w tym Sączu.Tym bardziej, że nie chcę zwykłych róż tylko coś oryginalnego, a nie przekombinowanego, z ogrodowych kwiatów. Ja mam o tyle problem ze akcję koordynuję z Warszawy
kfaska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 14:02   #3
porcelana01
Raczkowanie

Ja pytam wszystkich i nikt nie może mi nikogo poleci co do fryzury i makijażu...niestety:-( Czekam na Twoja relację Co do kwiatów to ja wybrałam słoneczniki Nie mam wesela w Nowym Sączu, a w Łososinie Dolnej i tam babka mi stroi salę. Sama też sadzę sobie troche słoneczników, bo zależy mi na nie malej ilości kwiatów. Zastanawiam się tylko ciągle jakie kwiaty pasują do słoneczników, bo trzeba jakieś polączenie zrobic... Ogólnie wystrój sali stawiam na materiały i kwiaty- bez balonów... A Ty jakie masz pomysły????
Stary 2010-04-15, 14:25   #4
kfaska
Rozeznanie

Ale bukiet ze słoneczników czy tylko do dekoracji sali? Jak tylko do sali to zależy od koloru sali. Jak do bukietu to jeszcze jest kwestia sukienki. Skoro zdecydowałaś się na słoneczniki to pewnie masz suknię w cieplejszym kolorze. Mogłabyś dołożyć coś trochę drobniejszego ale też "mięsistego" w jakim ś intensywnym kolorze, może jakieś fajne bordo, malinowy (mi sie malinowy bukiet marzy) ,alebo trochę prościej, samą ciemną zieleń. Mi też Pani prowadząca salę będzie ją dekorować, bez jakiś baloników się chyba niestety nie obejdzie, bo Hilton to nie jest... ale będę wnioskować o ich niedużą ilość i kwiatki na stołach też takie "ogrodowe" trochę, myślę. Co do koloru to jeszcze nie wiem. Zobaczymy. Dawaj znać jakbyś znalazła fajne namiary jakieś. Ja też będę raportować

Edytowane przez kfaska
Czas edycji: 2010-04-15 o 14:47
Stary 2010-04-15, 16:11   #5
porcelana01
Raczkowanie

Ja salę będe miec w biało-zielonym(jasnym) kolorze....Suknię białą
http://www.maggiesottero.com/dress.a...10&style=S5259
--coś tego typy (ale nie identyczna) z ramiączkiem przez szyję i oczywiście śnieżno-biała.
Co do bukiety to coś podobnego do tego
http://www.brides.com/images/editori...03_primary.jpg
ale zamiast margaretek i żółtych róż tylko białe róże.... lub bukiet z samych słoneczników....
Wystrój sali biel, jasna zielen i sloneczniki.......

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Na stołach słoneczniki w przezroczystych prostych wazonach, aby było widac łodygi i liście.....Mamy na sali kominek , wiec na kominku sloneczniki przeplatane taka trawa i świeczki....Zdjęcie tego kominka jest na tej stronie http://www.decorado.pl/main/d,d,4,de...weselnych.html
Stary 2010-04-16, 08:16   #6
kfaska
Rozeznanie

Ekstra. suknia bardzo ładna. Bukiet też będzie fajnie pasował, ale nei decydowałabym się na białe róze, tam te margarytki pasują bo mają kształt bardzo podobny do słoneczników , a róże są dopasowane właśnie kolorem. Także ja szła bym w same słoneczniki albo tak jak wcześniej pisałam, dołożyła coś wogóle żywszego, ale takiego bardziej swojskiego, mięsistego, jak słoneczniki.Chociaż skoro masz taką koncepcję na sal (bardzo ładnie będzie!) to moim zdaniem nie ma co już kombinowac. Może Ci kwiaciarka wymyśli coś bajernego, właśnie zielonego poprostu, wtedy bukiet był taki bardziej "przygotowany" bo same słoneczniki będziesz już miała na stołach. Ooo, a jakby spróbować zieloną hortensję dołożyć? Tylko sama zieleń! one w większości są różowo- zielone , albo niebiesko-zielone-te moim zdaniem nie pasują. Ale sama zieleń mogłaby pasować, byłby delikatniejszy akcent. Ja kurcze nie wiem co z tą salą zrobić, tkanin tam nie ma jak powiesić, widziałam kiedyś coś "nadźganego" tam, ale bez sensu to było zrobione i wyglądało jak wiechecie...Zobaczymy. ja będę miała śmietankową suknie, najbardziej zbliżona do lavity z kolekcji 2010 ale albo na ramączkach dwóch, elbo wogóle na szeleczkach szerszych trochę i bez marszczeń na biuście. nie ma jak linka wrzucić, jest na www.mysticbridal .pl. Butki już kupione w Ryłku i bieliznę http://www.nokaut.pl/biustonosze/ive...-bardotka.html. Kiedy ślub wogóle? My 28.08.

Edytowane przez kfaska
Czas edycji: 2010-04-16 o 10:05
Stary 2010-04-16, 14:38   #7
porcelana01
Raczkowanie

Bardzo ładna ta sukienka... Widzę, że co osoba to gust Ta sukienka jest zwiewna, letnia, delikatna i taki bukiet przy niej widzę.

A co do materiałów to duży problem? Przecież na zwykłym gwoździku da się przywiesić... Materiały teraz wszędzie się zawiesza i dekorator nie powinien mieć problemu. Na pewno się da...

Ja butów jeszcze nie kupiłam i czuję, że będzie problem tak samo jak z bielizną. Trudno stanik mi kupić;-) a tym bardziej cały komplet z pasem do pończoch(pończoszki będą białe w czerwone serduszka ) --lubię szokować;-)

Ślub mamy 7 sierpnia ...też sierpień...uważam, że to bardzo fajny miesiąc na ślub---żeby tylko pogoda była....

Ps. mam tylko nadzieje, że te wszystkie przepowiednie na ten rok się nie sprawdzą...
Stary 2010-04-16, 15:44   #8
kfaska
Rozeznanie

Fajnie że Ci się kiecka podoba. mam nadzieję ze wyjdzie taka zwiewna ale elegancka i kobieca.Co do bukietu to masz rację, ciężki nie może być absolutnie. Planuję bardzo nieduży i prosty bardzo w formie, bez żadnych ozdób, ewentualnie zwisająca wstążka w kolorze bukietu. Tylko same kwiaty nie takie bardzo klasyczne jak róże (ale na pewno dołoże jakieś takie leciutkie kwiatki typu eustoma, właśnie żeby do sukienki w klimacie pasowało i kwiatki włąsnie "letnie" jak napisałaś) i z kolorem mam zamiar poszaleć, żeby się coś wogóle działo w tej kreacji, bo cała reszta ma być z założenia bardzo prościutka. Z materiałem problem, bo ta sala ma specyficzny kształt. zobaczymy, coś wymyślę, żeby było dobrze. Z tymi pończochami to pojechałaś
ale co tam, najprawdopodobniej tylko Twój TZ zobaczy, a oni takie gadżety lubią ja nie jestem taka odważna i będą normalne pończochy cieliste samonośne, bez pasa, do stanika kupiłam normalne figi od kompletu. ale może zmienię na jakies bezszwowe. Tą Ivette z Dalii Ci polecam, bo do tej sukienki też pewnie będziesz bardotki potrzebować bez ramiączek, a ona naprawde super się trzyma (szeroki pasek z tyłu i bardzo dobry silikon) i krój ma taki , ze biust każdy w tym dobrze wygląda. Na tym zdjęciu tego nie widać zupełnie. Pas z tego co widziałam też jest i stringi zamiast fig. Fajnie ze też w sierpniu ślub macie. A jakie przepowiednie na ten rok są? całe szczęście że w nie nie wierze za bardzo.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Fajnie że Ci się kiecka podoba. mam nadzieję ze wyjdzie taka zwiewna ale elegancka i kobieca.Co do bukietu to masz rację, ciężki nie może być absolutnie. Planuję bardzo nieduży i prosty bardzo w formie, bez żadnych ozdób, ewentualnie zwisająca wstążka w kolorze bukietu. Tylko same kwiaty nie takie bardzo klasyczne jak róże (ale na pewno dołoże jakieś takie leciutkie kwiatki typu eustoma, właśnie żeby do sukienki w klimacie pasowało i kwiatki włąsnie "letnie" jak napisałaś) i z kolorem mam zamiar poszaleć, żeby się coś wogóle działo w tej kreacji, bo cała reszta ma być z założenia bardzo prościutka. Z materiałem problem, bo ta sala ma specyficzny kształt. zobaczymy, coś wymyślę, żeby było dobrze. Z tymi pończochami to pojechałaś
ale co tam, najprawdopodobniej tylko Twój TZ zobaczy, a oni takie gadżety lubią ja nie jestem taka odważna i będą normalne pończochy cieliste samonośne, bez pasa, do stanika kupiłam normalne figi od kompletu. ale może zmienię na jakies bezszwowe. Tą Ivette z Dalii Ci polecam, bo do tej sukienki też pewnie będziesz bardotki potrzebować bez ramiączek, a ona naprawde super się trzyma (szeroki pasek z tyłu i bardzo dobry silikon) i krój ma taki , ze biust każdy w tym dobrze wygląda. Na tym zdjęciu tego nie widać zupełnie. Pas z tego co widziałam też jest i stringi zamiast fig. Fajnie ze też w sierpniu ślub macie. A jakie przepowiednie na ten rok są? całe szczęście że w nie nie wierze za bardzo.
Stary 2010-04-17, 14:53   #9
porcelana01
Raczkowanie

A ten sklep z bielizną jest w N. Sączu? Gdzie? Bo właśnie w poniedziałek bede jezdziła za butami i bielizna. A co do tych pończoch w serduszka to nie tylko luby bedzie widział, bo przy oczepinach jak ściaga zębami podwiążke to będzie je widać, ale to właśnie jest super Takie inne, nie tradycyjne, szalone W ogóle top miłam szyć kiecke taką żeby po oczepinach podpiąć ją z przodu zeby krótsza sie zrobiła na przodku, ale zrezygonowałam, bo to ciężka robota jeśli chodzi o krój sukni Jak szaleć to szaleć;-) ...no ale zostają tylko serducha na pończochach

Fakt...do kiecki potrzebna bedzie mi tez bardotka, a z tym ciężko, bo normalnych stanikow szukam dlugo, bo wybredna jestem i maja przeciez dobrze lezec...a tu jeszcze bardotka i w dodatku bez ramiączek...masakra...ale żeby wszystko się trzymalo poratuje sie takimi taśmami , które sie przykleja do skory i stanika i nie ma prawa nic odstawac i spadac

Przepowiednie....chodzi o nostradamusa każdy się nakareca....ale to nie ten tamat... myślmy o czyms miłym

Ja dziś w kwiaciarni byłam i pytałam babki jakie kwitay pasuja do słoneczników, ale też nie umie na te chwile powiedziec, bo nie ma jeszcze kwiatow wiosennych...beda w maju to w tedy sie pomysli.....ale jak na razie nie mam obcji juz:-/

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Mam jeszcze pytanko....Może Ty wiesz gdzie w Sączu lub w okolicach byłby hotel, w którym jeszcze z 12 pokoi 2-osobowych i nie drogo, ale w miare standard( łazienka w pokoju)??? Potrzebuje na wesele dla gości na dwie dobry i jeżdziliśmy dziesiaj i nic nie ma...bo albo zajęte, albo drogie...
Stary 2010-04-18, 21:51   #10
kfaska
Rozeznanie

co do bielizny, to nie mam poijecie, gdzie ona może w Sączu być, serio.Ja już widziałam w co-najmniej kilku sklepach, ale w Warszawie. Ale może kup przez internet, taki rozmiar jak zwykle nosisz ( ja przymierzyłam taki jak zwykle i był w sam raz).A le jak będziesz chodzic to sprawdz w rynku, wtym sklepie z bielizą na roku , tak s z tyłu ratusza po lewej, tam gdzie eurostyl. nostradamusa nie sluchaj. a z tą podwiązka i skracaniem sukni, to ja chyba jakaś inna jestem, nie nadaję sie na takie akcje. A co do hotelu, to myśmy wstępnie coś zarezerwowali w akademikach WSB, ale zobaczymy.
Stary 2010-04-23, 13:51   #11
porcelana01
Raczkowanie

Nie wiem gdzie w Nowym Sączy drukują zdjęcia na płótnie?? Chodzi mi o dosyć duże rozmiary
Stary 2010-04-23, 14:36   #12
kfaska
Rozeznanie

Nie mam pojęcia, ale cośm mi podpowiada,ze np. Ci mogą coś takiego robić. Ale nei sprawdzałam ich więc nie mam pojecia, zadzwonic nie szkodzi.

http://www.dpi-art.pl/prt_poli.html\
Jak tam przygotowania? My wczoraj odebralisy obraczki! wyszły super
Stary 2010-04-23, 14:46   #13
porcelana01
Raczkowanie

My nawet ich nie zamówiliśmy jeszcze... ile się czeka?? Za tydzień jedziemy w moje strony zaproszenia rozdawać, bo musze wczesniej wiedziec ile osób ode mnie będzie. Najlepsze jest to, że przy zamawianiu zaproszen nie pomyslalam o innych dla światków tzn. z inna trescia, a teraz nie da rady dwóch wydrukowac , bo za mała ilość niby i dostana takie jak wszyscy

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

nie wyświetla mi tej strony coś....
Stary 2010-04-23, 15:01   #14
kfaska
Rozeznanie

Pierwszy raz słyszę szczerze mówiąc ze dla świadkó miałyby być inne. Co planowaliscie w tych innych napisac? Ja jak byłąm świadkiem to też normalne dostałam. Takze nei przejmuj się. My zaproszeń z kolei nei zmaówiliśy jeszcze. Mój brat ma nam lada dzień wymyślić coś "naszego" ale jak nie wykombinujemy nic to alternatywę już mamy wybraną, więc jakby co to zmówimy szybciutko. Jakie wy wybraliście?

Myśmy obrączki zamówili przed swietami i długo czekalisamy własnie ze względu na święta. a potem jeszcze coś nam tam poprawiali. Ale po pierwsze myślmy nasze obrączki robili zupełnie na zamówienie. Jeśli chcecie tylko np. odpowiedni rozmiar to trwa to duzo krócej. Takie proste krążki (też bardzo ładne przecież) są neiraz dostępne właściwie od ręki. Zresztą w Sączu jak się rozglądaliśmy, to terminy realizacji były krótsze. Jest w sumie czas jeszcze, ale chcieliśmy to mieć za sobą, żeby nie latać w ostatniej chwili. A Wy jakie obrączki planujecie?

i strona jeszcze raz
http://www.dpi-art.pl/
Stary 2010-04-27, 14:16   #15
porcelana01
Raczkowanie

My obrączki będziemy brać z białego złota, bo nie na widzę żółtego. Pierścionek zaręczynowy też mam z białego. Raczej zwykłych krążków brać nie będziemy tylko coś innego...ciekawego...niet ypowego I jak znam życie to będzie problem, bo jestem bardzo wybredna
Zaproszenia od początku chcieliśmy proste, bo to proste są eleganckie. Bez zdjęć...bez gołąbków...bez innych rzeczy , które często są na zaproszeniach. Wybraliśmy coś pod kolor różu...ale nie ostrego...delikatny i subtelny odcień z kwiatem ....Nie da się opisać, bo jak się opisuje kiczowato to brzmi, ale są śliczne

A co do bielizny to nachodziłam się nie mało... W końcu kupiłam w Sandecji Jak w ogóle znalazłam to sukces ...ale jestem zadowolona. Tylko mam obawy co do pasa do pończoch, bo pończochy do niech kupiłam takie specjalne do pasa, a nie samonośne. Boję się czy odpinać się nie będą i czy wygodnie bedzie.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

A jeszcze co do zaproszeń to zamówiliśmy specjalne dla rodziców...Z innym trochę tekstem w środku. Tak żeby mieli na pamiątkę
Stary 2010-04-28, 08:35   #16
kfaska
Rozeznanie

no zgadza się, też zasadniczo uważam że białe ładniejsze, ale akurat na śłub to jakoś zawsze miałam poczucie, ze żeby obrączka wygladaqłą na ślubną to powinna mieć chociaż elementy z żółtego złota. I TZ to obczaił i jak mi wybierał zaręczynowy to też wybrał złoty zeby pasował do obrączki, bo będę nosić na tym samym palcu, mimo, że na co dzień nosiłam srebro. I wybrał prosty, bardzo w moim stylu Ale prawda jest taka, ze to chyba taka moja jazda, dużo moich znajomych ma obrączki z białego bardzo ładne. Także szukaj, szukaj! A co do zaproszen to u nas też gołąbkó nie będzie pewnie się zkonczy na zaproszenaich z czerpanego papieru, z płatkami kwiató" "wtopionymi i jedyną ozdobą będzie rafia. Chyba ze brat jeszcze coś innego wykombinuje. My rodzicom zamówimy tez, ale bez specjalnego tekstu w środku tylko takie puste, zęby meili, bo w sumie, to oni też zapraszają. Fajnie ze znalazłaś bieliznę, A co do pasa to nie mam zadnych doświadczeń bo nie juestem fanką pasów i będę miałą samonośne, które już wielokrotnie przetestowałam
Stary 2010-05-11, 12:02   #17
kfaska
Rozeznanie

Tak jak się umawiałyśmy, składam meldunek z próbnego czesania. Nie mam na razie zdjęć, ale nie było źle. Pani Kasia najpierw trochę pomarudziła na długość moih włosów,ale potem pokombinowała . Najpierw mi zaczęła czesać coś zupełnie innego, niż chciałam, ale jak powiedziałam ze tak nie może być, to nie dyskutowała tylko wykombinowała co innego, prostszego, takiego jak chciałam prawie chociaż wyszło strasznie poważnie, mimo, że fryzurka klasyczna i jeszcze muszę ich przekonać do jednej czy dwóch rzeczy w tej fryzurze. Upięła mi włosy jak mówiła trochę prowizorycznie (od razu powiedz zeby ci upięła tak jak mają być, żebyś zobaczyła czy wytrzymają, moje się rozsypały trochę, ale nie były upięte tak porządnie jak mają być docelowo, a i tak długo wytrzymały). Także generalnie w porządku, bo widać ze tam porządnie się człowiekiem zajmują i słuchają czego się chce, ale trzeba się trochę uprzeć przy swojej koncepcji.
Stary 2010-05-13, 12:17   #18
porcelana01
Raczkowanie

Ja podjełam próbe kolorystyki włosów u fryzjerki na Cieniawej i nawet fajnie wyszło...Nie ton w ton co chciałam, ale bardzo zblizone. Na fryzurke próbna musze sie dopiero umowic, ale nie bede miala jak sprawdzic ile wytrzyma, bo mieszkamy z narzeczonym, a nie chce zeby ja widział Pomacaham porzadnie głowa u fryzjerki i zobaczymy
Obrączki też już zamówiliśmy....Tak jak chcieliśmy z białego złota, a na mojej sa 3 brylanciki ....i ogólnie nie są proste....grube kwadratowe i malenkie wzorki, ale sa piekne))
Stary 2010-05-14, 08:54   #19
kfaska
Rozeznanie

hehe, moj fryzurę widział nawet mnie przywoził od fryzjera.NAjważneijsze zeby nie widział sukni, a poza tym to bez sukni i welonu ( a ja jeszcze nie miałam kwiatka we włosach) to i tak pół panny młodej. Fajnie z tymi obrączkami, najważniejsze zeby Wam się podobało. Nasze tez już czekają u rodziców I zaprozenia zmaówilismy, zaczynamy niedługo rozdawac. Suknia zamówiona, takze w sume w znacznej mierze wszystko podopinane
Stary 2010-06-16, 19:24   #20
porcelana01
Raczkowanie

My już zaproszenia rozdaliśmy Na pierwszej próbnej fryzurce też juz byłam , ale nawet fryzurki nie pokazuje Teraz szukamy niedrogiej wódki...Może masz jakieś namiary na dobrą i niedroga wódke??
Stary 2010-06-16, 19:51   #21
kfaska
Rozeznanie

my też już na ukończeniu jesteśmy całej akcji_ uff w sumie została najmilsza część bracia TŻ i moja mała siostra i jeden kumpel z narzeczona- ale to na ich własnym weselu w przyszły weekend kuzyni wszyscy pozapraszani. Rozumuiem, ze z fryzurki zadowolona nie jess? A co do wódki to my roważamy żołądkowa czystĄ ALBO PAŁACOWA, ZE WSKAZANIEM NA PAŁACOWA. ale jeszcze nie wiem, gdzie kupimy.przydałoby sie jakies pewne miejsce kolo sącza. jak coś znajdziesz to daj znac.
Stary 2010-07-05, 16:28   #22
porcelana01
Raczkowanie

Z fryzurki zadowolona, na makijaz próbny ide za tydzień . Wiem tylko, że nie pozwole sobie nałożyć tony tapety...:-/My kupujemy właśnie czysta żołądkową
Stary 2010-07-06, 08:15   #23
kfaska
Rozeznanie

a ja właśnie stwierdziłam, że zmieniam fryzjerkę, nei będę sie denerwować czekaniem na fryzjera na 12, tym bardziej ze ta fryzura mnie nie powaliła. A powiedz mi gdzie wódkę kupujecie?
Stary 2010-07-16, 21:35   #24
porcelana01
Raczkowanie

My kupujemy wódkę przez znajomego co ma sklep i on ma ceny hurowe, iwce nie jest zle\ A dlaczego zmieniasz fryzurke??na jaka??? Mnie tez nie powalila, ale nie mam duzego parcia...niech bedzie cos mi sie po prostu podoba\
Stary 2010-07-19, 09:01   #25
kfaska
Rozeznanie

zmieniam na takie luźne , romantyczne spięcie nad karkiem, w sumie nie bardzo inna od tej o miałam tylko taka bardziej w moim stylu. Głownie jednak chodzi o porę
Stary 2010-07-21, 21:01   #26
porcelana01
Raczkowanie

hihihi...ja takie upięcie do poczatku chcialam i takie mam))
Stary 2010-07-22, 11:12   #27
kfaska
Rozeznanie

masz zdjęcia z tej swojej próbnej? ja też coś takiego mówiłam fryzjerce, ale wiedziała babka lepiej... poza tym ja mam sztywne włosy i trzeba uważać, zeby ter loki naturalnie wyglądały. mam nadzieje ze tą drugą fryzjerke uda mi sie przekonać
Stary 2010-08-03, 18:24   #28
Daga84
Przyczajenie

A gdzie do kosmetyczki dziewczynki? Ja chcialabym coś ze sobą zrobić, nawet troche odchudzic. Wygląd twarzy tez poprawic, bo juz pojawily sie pierwsze zmarszczki pod oczami. Co polecacie?
Daga84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 21:54   #29
karinka999
Przyczajenie

Co do biustonosza to fajny sklep z bielizną w Nowym Sączu jest na Długosza, zaraz koło dworca PKS przy Medikorze, ja tam kupowałam stanik do ślubu, zresztą całą bieliznę i w porównaniu z innymi sklepami dość niedrogo mnie to wyszło. Kosmetyczki nie polecę, bo makijaż robiła mi koleżanka z Krakowa...
karinka999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 00:41   #30
anya87
Raczkowanie

jeśli chodzi o kosmetyczkę również polecam Panią z Kochanowskiego, a co do fryzjera to słyszałam, że w Chełmcu jest jakaś fajna fryzjerka, ale więcej szczegółów nie znam.
I korzystając z okazji mam pytanie ile wcześniej trzeba się zapisać do fryzjera/ kosmetyczki?
anya87 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny Image

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości