Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-08, 18:19   #4321
Taszanta
Zakorzenienie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Widziałyście nową promocję na tru ?
A co to za promocja, u mnie nic nie ma?
Czy mówisz o tej starej/nowej w zmienionej szacie w żółtym kółku?

Cytat:
No dobra piszę do Zenia Ale najpierw zamóiłam sobie błyszczol, i cień Smashbox oraz cień Shiseido
A teraz lecę pisać do Zenia
A do mnie Zenek nie odpisuje, chyba nie zakwalifikowalam sie do klubu

Taszanta jest offline  
Stary 2010-09-08, 19:21   #4322
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
No dobra piszę do Zenia Ale najpierw zamóiłam sobie błyszczol, i cień Smashbox oraz cień Shiseido
A teraz lecę pisać do Zenia

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Poszło do Zenia
Mariolu, abstrahując od samej Trskawy i od wybryków Zenka, co do Shiseidowych cieni - orientujesz się może, czy one są dobrze napigmentowane i czy się nie pylą? Chyba, że to pierwsze zetknięcie z ta kolorówką, to nie pytam, a czekam na jakąś mini recenzję cienia, kiedy już przyfrunie, jesli można
PannaEwelina jest offline  
Stary 2010-09-08, 19:58   #4323
izabellini
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

Dobrze rozumiem, do prac przydomowych ubierasz buty za 300 PLN? ja to myślałam je nosić na specjalne okazje, no może troche przesadzam
wiesz... jak zsumuję kasę wydaną na te co popękały, to wyjdzie tyle samo
na Asosie kupiłam je chyba z 20% zniżką więc wyszły mnie ok 250 PLN

dostałam dzisiaj fioletową wstążeczkę
a w niej między innymi Biothermy
masełko bardzo fajne, super kryje co mnie mega zaskoczyło
sądziłam że to lajtowe podkłady będą, a tu korektora pod oczy używać nie trzeba
nałożyłam go na krem Clinique Total T.............. i dobrze z nim współpracuje
bez kremu raczej się go nie nałoży, jest gęsty, pod palcami dość ciężki
no ale ja mam suchą cerę
kolor idealny dla mnie, czysty beżyk, wreszcie bez żółci ani różu
jak na razie jestem nim zachwycona, mam go na twarzy od południa, przyprószony sypańcem Biothermu trwa w stanie nienaruszonym

sypaniec mega miałki, super drobno zmielony
mam kolor najjaśniejszy i jest to biel z domieszką bardzo jasnego delikatnego różu
na twarzy transparentny, nie pobiela
ładnie matuje, nie zawiera żadnych rozświetlaczy na I rzut oka, jutro sprawdzę w słońcu
postaram się zrobić zdjęcia w ciągu dnia, dzisiaj już za ciemno na uchwycenie kolorków
tak więc Biotherm po raz kolejny mnie nie zawiódł

cieniami MAC-a jestem zachwycona
izabellini jest offline  
Stary 2010-09-08, 20:07   #4324
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
A co to za promocja, u mnie nic nie ma?
Czy mówisz o tej starej/nowej w zmienionej szacie w żółtym kółku?

A do mnie Zenek nie odpisuje, chyba nie zakwalifikowalam sie do klubu
Mówię o tej promocji: http://pl.strawberrynet.com/extraspecial.aspx

A Zeniu już odpisał - niestety między wierszami translatora wyczytuję, że muszą nas nieco oskubywać na przewalutowaniu, żeby im się opłacało zwracać nam vat i pokrywać darmowe przesyłki
Oto jego email:
Unfortunately, asking our customers to pay only in their own currency has been necessary as the cost of many of the services that we provide, such as free shipping and VAT refunds etc. have also risen. The only way that we can continue to offer these services to you, along with excellent discounts on such a wide range of products as well as our loyalty discounts is to make these changes.

I understand that you are disappointed. As a consumer myself, I always find it hard when things on my favorite sites change, but as a business it really is necessary for us if we are to continue to provide you with the products you love.

Please note that Paypal accept the below currencies:
US Dollars
Euros
Canadian Dollars
Pounds Sterling
Japanese Yen
Australian Dollars

We hope this information helps and please feel free to let us know if you have further enquiries.

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Mariolu, abstrahując od samej Trskawy i od wybryków Zenka, co do Shiseidowych cieni - orientujesz się może, czy one są dobrze napigmentowane i czy się nie pylą? Chyba, że to pierwsze zetknięcie z ta kolorówką, to nie pytam, a czekam na jakąś mini recenzję cienia, kiedy już przyfrunie, jesli można
Ostatnio zakochałam się w cieniach Shiseido Aqua dziwi mnie tylko jedno. Są to cienie w kremie i jako takich bardzo nie lubię, ale tutaj jest dla mnie niezwykła niespodzianka, ale z wyjątkiem - na razie jednym. Kolor złoty H1 idealnie się nakłada, pięknie wygląda. Nie spływa, nie rozmazuje się, nie wałkuje, nie zbiera w załamaniach, no miód A np. H2 biały jest beznadziejny Jest dokładnym przeciwieństwem tego co napisałam o H1. Nawet nie można go dobrze nałożyć, ciągnie się jakoś, nierówno pokrywa, wygląda jak zważony, bleeee. Teraz kupiłam sobie H8. Oglądałam w perfumerii i bardzo mi się spodobał. Jeszcze bym chciała H9

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-09-08, 20:14   #4325
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Ostatnio zakochałam się w cieniach Shiseido Aqua dziwi mnie tylko jedno. Są to cienie w kremie i jako takich bardzo nie lubię, ale tutaj jest dla mnie niezwykła niespodzianka, ale z wyjątkiem - na razie jednym. Kolor złoty H1 idealnie się nakłada, pięknie wygląda. Nie spływa, nie rozmazuje się, nie wałkuje, nie zbiera w załamaniach, no miód A np. H2 biały jest beznadziejny Jest dokładnym przeciwieństwem tego co napisałam o H1. Nawet nie można go dobrze nałożyć, ciągnie się jakoś, nierówno pokrywa, wygląda jak zważony, bleeee. Teraz kupiłam sobie H8. Oglądałam w perfumerii i bardzo mi się spodobał. Jeszcze bym chciała H9
Dziekuję za opinię A z różami do policzków Shiseidowych miałaś może do czynienia?
Przepraszam za OT
PannaEwelina jest offline  
Stary 2010-09-08, 20:23   #4326
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
oooo marynarki a skad Ty zamawiasz? linkiii
:megapieknieprosi:

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

ej ej eeeej
ta zamawialas? http://www.dorothyperkins.com/webapp...1414&langId=-1
a jak to jest z rozmiarami tam? bo dla mnie czarna magia
ja nosze na nasze normalne - 36
ta ale jeszcze jej nie mam wzielam tez spodnice, czarna bluzke i czarne obcasy- buty maja wspaniale! TAKIE wygodne, ze mozna w nich biegac i caly dzien stac i nic nie bola nogi a ja ciagle w adidasach lub balerinkach chodze ja mam np z zary 36, z kurtek bershki mam np 38 czy tam m a tutaj biore 10- 38 z rzeczy i 12-czyli 40 z kurtek i jest ok marynarke tez wzielam 12 a reszte 10. Stope mam tak na rozmiar 39/40 i biore zawsze 6- czyli 39 i tez jest super

Cytat:
Co prawda, to prawda Ale skromna jestem Ale fakt, w negocjacjach jestem konkretna do bólu i nieustępliwa czego nie cierpią negocjatorzy - zwłaszcza Ci płci męskiej, kiedy przyparci do muru nie mają argumentów Ach piękny widok

A to gdzieś tyle co ja Tylko ja większość dla siebie Jakieś 15 zamówień nie dla siebie z tego by się znalazło

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Widziałyście nową promocję na tru ?
cos widzialam, ale nie wiem czy ta nowa promocje no ja ciagle tylko na tru kupowalam to tacie to mamie, siostrze itd wiec sie uzbieralo

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
no ale ja mam suchą cerę
jak na razie jestem nim zachwycona, mam go na twarzy od południa, przyprószony sypańcem Biothermu trwa w stanie nienaruszonym

mam kolor najjaśniejszy i jest to biel z domieszką bardzo jasnego delikatnego różu
ładnie matuje, nie zawiera żadnych rozświetlaczy na I rzut oka, jutro sprawdzę w słońcu
postaram się zrobić zdjęcia w ciągu dnia, dzisiaj już za ciemno na uchwycenie kolorków

ale kusisz! a jakie numerki masz dokladnie? ten podklad biothermu wchodzi w pory? znaczy sie nie wiem czy masz rozszerzone tak jak ja, ale tak zapytam
dimiti jest offline  
Stary 2010-09-08, 20:32   #4327
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
kolejny mnie nie zawiódł

o to super cena, a jaki tam wlasciwie jest system znizek? dla wszystkich sa czy trzeba miec jakis specjalny status?

Cytat:
Mówię o tej promocji: http://pl.strawberrynet.com/extraspecial.aspx

A Zeniu już odpisał - niestety między wierszami translatora wyczytuję, że muszą nas nieco oskubywać na przewalutowaniu, żeby im się opłacało zwracać nam vat i pokrywać darmowe przesyłki
Oto jego email:
Unfortunately, asking our customers to pay only in their own currency has been necessary as the cost of many of the services that we provide, such as free shipping and VAT refunds etc. have also risen. The only way that we can continue to offer these services to you, along with excellent discounts on such a wide range of products as well as our loyalty discounts is to make these changes.

I understand that you are disappointed. As a consumer myself, I always find it hard when things on my favorite sites change, but as a business it really is necessary for us if we are to continue to provide you with the products you love.

Please note that Paypal accept the below currencies:
US Dollars
Euros
Canadian Dollars
Pounds Sterling
Japanese Yen
Australian Dollars

We hope this information helps and please feel free to let us know if you have further enquiries.

Zenek Ci przysłał tego maila, którego wysyłał po tym jak wprowadzili te ograniczenia w zwiazku z ktorymi juz nie mozna bylo klikac, zeby cena końcowa była w innej walucie niż PLN- po tym automatycznie zaczeło się przestawiać na PLN i to na te zawyżone ceny!!!!. To nie ma nic wspólnego z Paypalem, poza tym w pierwszej linijce jest " asking to pay in their own currency" czyli wymóg płacenia w walucie obowiązującej w danym państwie- przecież Ty właśnie tego się domagasz....poza tym zaproponowal ze można płacić w japońskich jenach, podsumowujac Zenek struga wariata na maksa

Taszanta jest offline  
Stary 2010-09-08, 20:55   #4328
dimiti
Zakorzenienie

dziewczyny myslicie, ze to fajne moze byc?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/b...516/?CatgId=19
dimiti jest offline  
Stary 2010-09-08, 21:52   #4329
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Dziekuję za opinię A z różami do policzków Shiseidowych miałaś może do czynienia?
Przepraszam za OT
Niestety nie miałam to nie pomogę
Cytat:
o to super cena, a jaki tam wlasciwie jest system znizek? dla wszystkich sa czy trzeba miec jakis specjalny status?

Zenek Ci przysłał tego maila, którego wysyłał po tym jak wprowadzili te ograniczenia w zwiazku z ktorymi juz nie mozna bylo klikac, zeby cena końcowa była w innej walucie niż PLN- po tym automatycznie zaczeło się przestawiać na PLN i to na te zawyżone ceny!!!!. To nie ma nic wspólnego z Paypalem, poza tym w pierwszej linijce jest " asking to pay in their own currency" czyli wymóg płacenia w walucie obowiązującej w danym państwie- przecież Ty właśnie tego się domagasz....poza tym zaproponowal ze można płacić w japońskich jenach, podsumowujac Zenek struga wariata na maksa
A to jutro mu napiszę, że skoro mogę płacić w usd to zamawia też chcę w usd

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-09-08, 22:08   #4330
izabellini
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

ale kusisz! a jakie numerki masz dokladnie? ten podklad biothermu wchodzi w pory? znaczy sie nie wiem czy masz rozszerzone tak jak ja, ale tak zapytam
sypaniec 200
masełka 220 oraz 230 (ten drugi nie dla mnie więc nie maziam)
w moje pory nie włazi, nie podkreśla ich może tak

Cytat:
trzeba polować na ogólnodostępne kody
bardzo w tym pomaga wątek asosowy na Wizażu oraz facebook
Cytat:

też mam jeden cień Shiseido, w odcieniu SAND, nie pamiętam jaki to numer, ale jest taki sobie .... wchodzi w załamania po dość krótkim czasie
nakładam go bez bazy
izabellini jest offline  
Stary 2010-09-08, 22:14   #4331
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
sypaniec 200
masełka 220 oraz 230 (ten drugi nie dla mnie więc nie maziam)
w moje pory nie włazi, nie podkreśla ich może tak
hym mam pare sypancow, ale teraz kusi przez ciebie! no to maselko wezme 220 a sypanca nie wiem zreszta ja bez pieniedzy jestem
dimiti jest offline  
Stary 2010-09-08, 22:38   #4332
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
A to jutro mu napiszę, że skoro mogę płacić w usd to zamawia też chcę w usd
I jeszcze przypomnij panu, że VAT to sobie teraz klienci płacą sami, bo został doliczony do cen kosmetyków wiec nie wiadomo o jakim zwrocie on znowu majaczy. Poza tym, niezła to darmowa wysyłka skoro trzeba za nią płacić - w sensie odbijają to sobie na przewalutowaniu
No i ostatnio te super zniżki, na które się powołuje też przestały być takie super.
Mogiła, nic mnie zmusi do zakupów tam. Oni po prostu robią wszystko, żeby stracić klientów. A na koniec jeszcze strugają wariata ewentualnie robią głupków z klientów wciskając im te wszystkie bzdury o jakich majaczy ten cały pokręcony Zenek.
sine.ira jest offline  
Stary 2010-09-09, 09:11   #4333
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:

no ale ja mam suchą cerę

ja nie chce masla biothermu nie chce go nie chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeee!!!!!!!!!!!!
[autohipnoza ]
Cytat:
ta ale jeszcze jej nie mam wzielam tez spodnice, czarna bluzke i czarne obcasy- buty maja wspaniale! TAKIE wygodne, ze mozna w nich biegac i caly dzien stac i nic nie bola nogi a ja ciagle w adidasach lub balerinkach chodze ja mam np z zary 36, z kurtek bershki mam np 38 czy tam m a tutaj biore 10- 38 z rzeczy i 12-czyli 40 z kurtek i jest ok marynarke tez wzielam 12 a reszte 10. Stope mam tak na rozmiar 39/40 i biore zawsze 6- czyli 39 i tez jest super

cos widzialam, ale nie wiem czy ta nowa promocje no ja ciagle tylko na tru kupowalam to tacie to mamie, siostrze itd wiec sie uzbieralo

oooo dzieki za cynka z rozmiarowka.. kurcze.. a to ze te buty sa wygodne, bo wczoraj na nie patrzylam i sama siebie przekonywalam, ze na pewno beda ultra hiper niewygodne a teraz to cala moja autosugestia uleciala
Cytat:
dziewczyny myslicie, ze to fajne moze byc?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/b...516/?CatgId=19
chyba fajne, bo juz nie ma a co to bylo?
Cytat:
hym mam pare sypancow, ale teraz kusi przez ciebie! no to maselko wezme 220 a sypanca nie wiem zreszta ja bez pieniedzy jestem
ja sypanca wzielam 203, ale jeszcze nie dotarl do mnie jak dojdzie to zamelduje
ilios jest offline  
Stary 2010-09-09, 10:30   #4334
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

dziewczyny, gadałyście o kaloszach. Ćwirka na tandemie zamawia czarne. Nawet niegłupie
Stary 2010-09-09, 10:43   #4335
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
oooo dzieki za cynka z rozmiarowka.. kurcze.. a to ze te buty sa wygodne, bo wczoraj na nie patrzylam i sama siebie przekonywalam, ze na pewno beda ultra hiper niewygodne a teraz to cala moja autosugestia uleciala

chyba fajne, bo juz nie ma a co to bylo?

ja sypanca wzielam 203, ale jeszcze nie dotarl do mnie jak dojdzie to zamelduje
heh taki zestaw z bourjoisa z mini tuszem, pedzelkiem i 4 cieniami sypkimi no, ale dobrze, ze nie ma
buty sa boskie! mam chyba jakies 10 par z tym jedne takie 14cm i uwielbiam je! zamowilam sobie ostatnio takie same tylko czarne
no to oby ten puder szybko dotarl do ciebie
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, gadałyście o kaloszach. Ćwirka na tandemie zamawia czarne. Nawet niegłupie
fajne te kalosze! sama bym je wziela tylko kasy nie ma
dimiti jest offline  
Stary 2010-09-09, 10:52   #4336
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:

fajne te kalosze! sama bym je wziela tylko kasy nie ma
ojj...i po co to mówiłaś!? ja tez nie mam
ale są pewne priorytety! trudno! ZUSu nie zapłacę ale kalosze kupię! Jak będę miała kalosze to mi będzie ciepło w nogi i nie zachoruję to po co mi ZUS! co? jak myślicie? dobrze kombinuję?
Stary 2010-09-09, 11:14   #4337
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ojj...i po co to mówiłaś!? ja tez nie mam
ale są pewne priorytety! trudno! ZUSu nie zapłacę ale kalosze kupię! Jak będę miała kalosze to mi będzie ciepło w nogi i nie zachoruję to po co mi ZUS! co? jak myślicie? dobrze kombinuję?
dobrze!
heh mam nadzieje, ze dziewczyny beda jeszcze je zamawiac- moze do tego czasu cos uzbieram na nie
dimiti jest offline  
Stary 2010-09-09, 15:43   #4338
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
też mam jeden cień Shiseido, w odcieniu SAND, nie pamiętam jaki to numer, ale jest taki sobie .... wchodzi w załamania po dość krótkim czasie
nakładam go bez bazy
To może chcesz go wymienić Podaj mi tylko jego numerek

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
I jeszcze przypomnij panu, że VAT to sobie teraz klienci płacą sami, bo został doliczony do cen kosmetyków wiec nie wiadomo o jakim zwrocie on znowu majaczy. Poza tym, niezła to darmowa wysyłka skoro trzeba za nią płacić - w sensie odbijają to sobie na przewalutowaniu
No i ostatnio te super zniżki, na które się powołuje też przestały być takie super.
Mogiła, nic mnie zmusi do zakupów tam. Oni po prostu robią wszystko, żeby stracić klientów. A na koniec jeszcze strugają wariata ewentualnie robią głupków z klientów wciskając im te wszystkie bzdury o jakich majaczy ten cały pokręcony Zenek.
Coś wyskrobię do niego jeszcze na temat tego vatu, ale umieram z przeziębienia W weekend dziecko miało temperaturę przez 3 dni niemal bez przerwy 39,4 i mnie zaraziła i teraz obie siedzimy w domu i smarkamy

Co do zniżek to już nie mam mu co pisać, bo mi przywrócił zniżkę na starych zasadach

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-09-09, 15:53   #4339
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:

Coś wyskrobię do niego jeszcze na temat tego vatu, ale umieram z przeziębienia W weekend dziecko miało temperaturę przez 3 dni niemal bez przerwy 39,4 i mnie zaraziła i teraz obie siedzimy w domu i smarkamy

Co do zniżek to już nie mam mu co pisać, bo mi przywrócił zniżkę na starych zasadach
Ojej...to zdrówka życzę. Obu paniom Aspiryna i pod koc

A co do truskawki, to wiesz, nie ma sensu chyba podawać tych argumentów, bo przecież oni doskonale to wszystko wiedzą. I wlaśnie to mnie dziwi - pisząc podobne mejle chyba zakładają, że czytający nie wie, że to bzdury są czyli otwarcie robią z nas wariatów
W lutym planujemy z TŻem polecieć do HK (mam nadzieję, ze tym razem mi się uda, bo to już chyba moje trzecie podejście ), to zburzę im ten bajzel albo włamię się i obwołam się prezesem

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-09-09 o 15:54
sine.ira jest offline  
Stary 2010-09-09, 16:42   #4340
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Ojej...to zdrówka życzę. Obu paniom Aspiryna i pod koc

A co do truskawki, to wiesz, nie ma sensu chyba podawać tych argumentów, bo przecież oni doskonale to wszystko wiedzą. I wlaśnie to mnie dziwi - pisząc podobne mejle chyba zakładają, że czytający nie wie, że to bzdury są czyli otwarcie robią z nas wariatów
W lutym planujemy z TŻem polecieć do HK (mam nadzieję, ze tym razem mi się uda, bo to już chyba moje trzecie podejście ), to zburzę im ten bajzel albo włamię się i obwołam się prezesem
Proponuję to ostatnie, żeby nam się lepiej zaczęło w tej materii żyć

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-09-09, 19:45   #4341
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:

trzeba polować na ogólnodostępne kody
bardzo w tym pomaga wątek asosowy na Wizażu oraz facebook
bazy
Aha dzieki
Cytat:
a ja zglaszam Mariole na kierownika dzialu kontaktow w klientem

Taszanta jest offline  
Stary 2010-09-09, 21:47   #4342
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Aha dzieki

Jak będę zdrowsza to jeszcze Zenka przycisnę w naszej sprawie Spróbuję coś z niego dla nasz wydusić

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-09-09, 23:05   #4343
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
No nie wiem...musiałabym znowu podnieść VAT Od stycznia będzie przecież wyższy

Cytat:
Ojjj dałaby wycisk prezesce Już to widzę.
sine.ira jest offline  
Stary 2010-09-10, 07:57   #4344
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
No nie wiem...musiałabym znowu podnieść VAT Od stycznia będzie przecież wyższy

Ojjj dałaby wycisk prezesce Już to widzę.
Podnieść vat ?

Z innej beczki to chciałam się zapytać czy jest wśród nas ktoś orientujący się w prawie ? chciałabym na PW o coś zapytać - chodzi o sprawę internetową.

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-09-10, 09:45   #4345
ilios
PIP.

GG do ilios

James sie zna na prawie
ilios jest offline  
Stary 2010-09-10, 13:12   #4346
dimiti
Zakorzenienie

Mariola James tutaj mistrzuniem w tej dziedzinie jest
jak chodzi o jakis aukcje to ja mam doswiadczenie w tej sprawie z zycia wziete tylko bo zawsze sie trafi jakis upierdliwy
dimiti jest offline  
Stary 2010-09-10, 16:56   #4347
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Mariola James tutaj mistrzuniem w tej dziedzinie jest
jak chodzi o jakis aukcje to ja mam doswiadczenie w tej sprawie z zycia wziete tylko bo zawsze sie trafi jakis upierdliwy
Nie, nie aukcje Chodzi mi o stronę internetową, gdzie można pobierać filmy i chyba inne rzeczy po zalogowaniu. Czegoś szukałam i żeby w ogóle zobaczyć czy jest interesująca mnie treść trzeba było się zalogować. Więc to zrobiłam wpisując tylko e-mail i ble, ble ble. Nic nie znalazłam i wyszłam. Po tygodniu info na skrzynkę, że mam zapłacić im prawie 100 zł bo się zalogowałam i tym samym podpisałam umowę Miałam niby kilka dni, żeby mailem zrezygnować z tej umowy. Jak nie zapłacę to straszenie sądami itd., bo mają numer IP komputera. Dzisiaj kolejny email, niby przedsądowny, że dają mi ostatecznie jeszcze 3 dni i sąd, ściganie, więzienie itd. itp.

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-09-10, 17:07   #4348
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, nie aukcje Chodzi mi o stronę internetową, gdzie można pobierać filmy i chyba inne rzeczy po zalogowaniu. Czegoś szukałam i żeby w ogóle zobaczyć czy jest interesująca mnie treść trzeba było się zalogować. Więc to zrobiłam wpisując tylko e-mail i ble, ble ble. Nic nie znalazłam i wyszłam. Po tygodniu info na skrzynkę, że mam zapłacić im prawie 100 zł bo się zalogowałam i tym samym podpisałam umowę Miałam niby kilka dni, żeby mailem zrezygnować z tej umowy. Jak nie zapłacę to straszenie sądami itd., bo mają numer IP komputera. Dzisiaj kolejny email, niby przedsądowny, że dają mi ostatecznie jeszcze 3 dni i sąd, ściganie, więzienie itd. itp.
nie no.....to ladne berety! a wogole czytalas regulamin przed logowaniem? chociaz sama nigdy nie czytam wiec nie wiem co sie tak pytam niech strasza za 100zl nic nie narobia
dimiti jest offline  
Stary 2010-09-10, 17:17   #4349
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
nie no.....to ladne berety! a wogole czytalas regulamin przed logowaniem? chociaz sama nigdy nie czytam wiec nie wiem co sie tak pytam niech strasza za 100zl nic nie narobia
Nie czytałam, bo zwykle nic strasznego w nich nie ma. Część jest darmowa, a portale płatne, gdzie jak się wejdzie to widać, że bez zapłaty ani rusz i nic nic nie pobierzesz. Samo logowanie do niczego nie zobowiązywało.
Jak mi udowodnią jeśli już, że nie wysłałam im maila z rezygnacją w ich regulaminowym terminie ? Przecież mogłam wysłać, oni mogli nie dostać, albo, że dzwoniłam z budki telefonicznej i słownie rezygnowałam, bo taka możliwość podobno też jest, a oni teraz próbują mnie naciągnąć na jakieś opłaty za coś z czego nie korzystam, albo że jakiś haker to zrobił Nie lubię takich sytuacji

szukają nowego domu

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-09-10 o 17:18
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-09-10, 19:34   #4350
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Nie czytałam, bo zwykle nic strasznego w nich nie ma. Część jest darmowa, a portale płatne, gdzie jak się wejdzie to widać, że bez zapłaty ani rusz i nic nic nie pobierzesz. Samo logowanie do niczego nie zobowiązywało.
Jak mi udowodnią jeśli już, że nie wysłałam im maila z rezygnacją w ich regulaminowym terminie ? Przecież mogłam wysłać, oni mogli nie dostać, albo, że dzwoniłam z budki telefonicznej i słownie rezygnowałam, bo taka możliwość podobno też jest, a oni teraz próbują mnie naciągnąć na jakieś opłaty za coś z czego nie korzystam, albo że jakiś haker to zrobił Nie lubię takich sytuacji
o boże, jakich to już oszustw się nie wymyśla.....a możesz napisać co to za strona? Ja się loguje wszędzie gdzie się da i nic nie czytam, żadnych regulaminów

Taszanta jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki, kosmetykoholiczki, truskawka, zakupy, zenek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości