Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-01, 20:03   #1111
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Kicia ja slyszalam, ze biust od pieszczot rosnie wiec powiedz Tztowi zeby trzymal rece z daleka!
Trzyma od zeszłego tygodnia, w którym mnie bardzo rozdrażnił
Stary 2010-05-01, 20:08   #1112
arrachnee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ebay odpada? Tam jest essie mint apple

Ostatnio próbowałam kupić koszule.. jak zwykle- rozmiar M dobry, ale nie w biuście L/XL za luźne w pasie i w ramionach ale w biuście cacy Dramat pocieszam się tym, że nieznacznie biust mi się zmniejszył ostatnio , może to dzięki bieganiu.. kto wie..
no właśnie chciałam coś na już
przecież 70E to nie jest duży rozmiar
niestety talia mi się nie poszerzy ani nie obniży, klata i bary się nie rozrosną -> może by sobie jakieś anaboliki zaaplikować
Cytat:
Kicia ja slyszalam, ze biust od pieszczot rosnie wiec powiedz Tztowi zeby trzymal rece z daleka!

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2010-05-01, 20:11   #1113
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Trzyma od zeszłego tygodnia, w którym mnie bardzo rozdrażnił
rozdraznil bo trzymal z daleka rece?
heh teraz musi jakos ukoic twe nerwy
dimiti jest offline  
Stary 2010-05-01, 20:23   #1114
ilios
PIP.

GG do ilios

A jak tak już gadamy o wymiarach to ostatnio na bańskiej imprezie okazało sie ze jedna z moich kumpel jest fanka nowego stanikowego trendu. Tzn podobno wiekszosc kobiet ma zle dobrane staniki. Np ja noszę 75 c a niby wg różnych tabel ich tam powinnam mieć 65 F jak sie już wykuruje to w środę w tym tyg idę do specjalnego stanikowego sklepu zobaczyć co i jak

A didzejos nie jest pechowy.. Tak bardzo jedynie pecha ma ze trafił na mnie, bo jestem zła i niedobra dla niego
ilios jest offline  
Stary 2010-05-01, 20:51   #1115
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
no właśnie chciałam coś na już
przecież 70E to nie jest duży rozmiar
niestety talia mi się nie poszerzy ani nie obniży, klata i bary się nie rozrosną -> może by sobie jakieś anaboliki zaaplikować

Oj zaraz na już by chciała Jak w dobrego sprzedawcę trafisz to już na 4 dzień masz lakier
70E to nie jest niby dużo (sama mam 75E ) ale... no jak Boga kocham, dopiąć się w koszulę rozmiaru L nie mogę, guziki się rozsuwają ..poza tym, wszystkie moje znajome, podobnej postury co ja, mają miseczkę B-C max... Czuję się pokarana czasami
Cytat:
rozdraznil bo trzymal z daleka rece?
heh teraz musi jakos ukoic twe nerwy
Rozdrażnił czymś innym i za karę chodzę po domu niedostępna Na szczęście na razie wyjechał i mam spokój Taka okrutna jestem
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
A jak tak już gadamy o wymiarach to ostatnio na bańskiej imprezie okazało sie ze jedna z moich kumpel jest fanka nowego stanikowego trendu. Tzn podobno wiekszosc kobiet ma zle dobrane staniki. Np ja noszę 75 c a niby wg różnych tabel ich tam powinnam mieć 65 F jak sie już wykuruje to w środę w tym tyg idę do specjalnego stanikowego sklepu zobaczyć co i jak
Taaa też uległam tej "modzie" na dobry stanik Jak się okazało, miałam wszystkie ciut przy małe (z jednego to mi nawet bimbałki wyskakiwały przy schylaniu się ) i jak zmierzyłam się poprawnie, to nie miałam 75C tylko 75 DD/E (w zależności od stanika ). Ale powiem Wam, że niektórzy to są dziwni.. a mam tu na myśli moją "zawsze-trendi" koleżankę, która też usłyszała o tej modzie i zaczęła jeździć do jakiejś babki do Wawy (z Lublina), u której kupowała stanik i która jej (skromną miseczkę A ) dodatkowo osobiście "poprawiała" . Koszt jakieś 250zł +koszt dojazdu.. Dla mnie to trochę bez sensu bo dziewczyna jest b.drobna, ma mikro biust i w wielu sklepach by znalazła b.dobre staniki (podnoszące biust), nie trzeba zaraz jechać do "warszafki" i dodatkowo robić poprawek . Kobiety z miseczką powyżej E-F to rozumiem, bo takie to ciężko znaleźć (żeby wyglądały i sensownie trzymały co trzeba na miejscu ) i czasami faktycznie trzeba je "ulepszyć" przez fachowca. Ale miseczka A? No ludzie... I ten lans w wawie..

Takich rzeczy ja nie rozumiem ALE żeby nie było- oczywiście popieram akcję "odnajdywania" właściwego rozmiaru biustonoszy i kupowania takich, które podkreślą biust

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-05-01 o 20:52
Dark_Kicia_Miau! jest offline  
Stary 2010-05-01, 20:53   #1116
arrachnee
Zakorzenienie

większość kobiet nosi źle dobrane biustonosze - ciepło się zrobiło, kobiety w negliżach - widać "podbiust" podjeżdżający pod kark prawie
szkoda, że większość modeli małoobwodowych mam mocno zabudowane miseczki i jest koronkowata
dla mnie kompromisem jest brytyjska lasenza -> mają większe miski i są dość ścisłe
np. triumphowe pseudo 70 jest zbliżone do lasenzowego 80

PUSTAK BLOG

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2010-05-01, 21:02   #1117
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

La senza jest supcio, upolowałam jeden stanik jak były wyprzedaże zimowe i uwielbiam go szkoda, że normalnie trochę kosztują (niestety, wolę kupić kolejny kosmetyk niż kolejny dobry stanik )
Stary 2010-05-01, 21:04   #1118
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

dziewczynyki , kupiłam te cresty ale w końcu nie wiem czy na dobrej aukcji, czy nie jakaś lipa.
Dostałam 14 pasków (zapłaciłam 61 PLN) w środku niby dwa (który jest do góry,który do dołu? ) bez żadnego pudełka. Tak miało być?

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

a teraz czytam opis w aukcji i ma napisane tak:
W opakowaniu znajdują się dwa rodzaje pasków w niebieskim opakowaniu (górny łuk zębowy) i białym opakowaniu (dolny łuk zębowy).
a potem:
W KAŻDEJ SASZETCE ZNAJDUJĄ SIĘ 2 PASKI - JEDEN NA DOLNE, DRUGI NA GÓRNE ZĘBY. KUPUJAC 28 PASKÓW OTRZMUJESZ JE W 14 SASZETKACH. WYSYŁAM JE LUZEM<-- i tak dostałam
acha..oczywiście żadnej instrukcji po polsku...w żadnym innym języku tez nie

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2010-05-01 o 21:08
ennkaa jest offline  
Stary 2010-05-01, 21:33   #1119
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
większość kobiet nosi źle dobrane biustonosze - ciepło się zrobiło, kobiety w negliżach - widać "podbiust" podjeżdżający pod kark prawie
szkoda, że większość modeli małoobwodowych mam mocno zabudowane miseczki i jest koronkowata
dla mnie kompromisem jest brytyjska lasenza -> mają większe miski i są dość ścisłe
np. triumphowe pseudo 70 jest zbliżone do lasenzowego 80
A w Polsce gdzie można znaleźć Lasenza ?

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-05-01, 21:38   #1120
ranka
Kici kici miau miau

ja polecam Dopasowaną - dzieki temu sklepowi ( jak sie mowi ) mam dobrze dopasowany staniczor kiedys mialam 75 c, teraz mam 65H piersi zmigrowaly do srodka i swietnie wygladaja mimo ze sa duze.
namowilam na te staniki moje kolezanki i sa zachwycone
ranka jest offline  
Stary 2010-05-01, 21:41   #1121
arrachnee
Zakorzenienie

Cytat:
La senza jest supcio, upolowałam jeden stanik jak były wyprzedaże zimowe i uwielbiam go szkoda, że normalnie trochę kosztują (niestety, wolę kupić kolejny kosmetyk niż kolejny dobry stanik )
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A w Polsce gdzie można znaleźć Lasenza ?
są dwie LaSenzy kanadyjska [ma sklepy w PL ] i brytyjska
brytyjska ma ściśliwsze obwody i miski do G

cenowo różnie - w regularnych cenach biustonosze od 12 do 25 funtów [czyli podobnie jak badziewny, rozciągliwy triumph]
przesyłka do PL prawie 8 funtów niestety
w czasie wyprzedaży wiele modeli w granicach 10-12Ł (zdarzają się też świetne okazje 3-5Ł)
zawsze są jakieś promocje

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczynyki , kupiłam te cresty ale w końcu nie wiem czy na dobrej aukcji, czy nie jakaś lipa.
Dostałam 14 pasków (zapłaciłam 61 PLN) w środku niby dwa (który jest do góry,który do dołu? ) bez żadnego pudełka. Tak miało być?

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

a teraz czytam opis w aukcji i ma napisane tak:
W opakowaniu znajdują się dwa rodzaje pasków w niebieskim opakowaniu (górny łuk zębowy) i białym opakowaniu (dolny łuk zębowy).
a potem:
W KAŻDEJ SASZETCE ZNAJDUJĄ SIĘ 2 PASKI - JEDEN NA DOLNE, DRUGI NA GÓRNE ZĘBY. KUPUJAC 28 PASKÓW OTRZMUJESZ JE W 14 SASZETKACH. WYSYŁAM JE LUZEM<-- i tak dostałam
acha..oczywiście żadnej instrukcji po polsku...w żadnym innym języku tez nie
nie ma instrukcji w opisie aukcji? podlinkuj
dłuższy pasek jest na górne zęby

PUSTAK BLOG

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2010-05-01, 21:53   #1122
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:

link do aukcjihttp://www.allegro.pl/item1004986750_paski_wybi elajace_crest_whitestrips _supreme_28.html, niby to nie jest wielka filozofia użyc tych pasków, ale w opisie jest, ze będzie instrukcja, I ogólnie ten opis jakiś dziwny, raz paski w oddzielnych opakowaniach, raz razem. Ja się nie czepiam, ale użyłam dwa razy i na dziąsłach widać, więc wolałabym, zeby to nie była jakaś szemrana podróbka z niewiadomych źródeł, bo jednak to wkładam do gęby
a co do staników to weźcie się uspokójcie! są wśród nas takie, które noszą 75 B i to na sporym wdechu i jak założą stanik tył na przód to nie ma wielkiego znaczenia, więc troszkę empatii..
Stary 2010-05-01, 21:55   #1123
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja polecam Dopasowaną - dzieki temu sklepowi ( jak sie mowi ) mam dobrze dopasowany staniczor kiedys mialam 75 c, teraz mam 65H piersi zmigrowaly do srodka i swietnie wygladaja mimo ze sa duze.
namowilam na te staniki moje kolezanki i sa zachwycone
To sklep internetowy ? Wymierzyłąś się według instrukcji i zamówiłaś według ich tabeli i trafiłaś idealnie ? Jesli tak, to się zaczaję na jakiś Ja mam pod biustem 76 a w biuście 94. To jaki włąściwy numer powinnam nosić ?
Cytat:

cenowo różnie - w regularnych cenach biustonosze od 12 do 25 funtów [czyli podobnie jak badziewny, rozciągliwy triumph]
w czasie wyprzedaży wiele modeli w granicach 10-12Ł (zdarzają się też świetne okazje 3-5Ł)
No to znalazłam chyba alternatywę dla truskawki, z której już od dawna nie korzystam

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-05-01, 22:02   #1124
ranka
Kici kici miau miau

Mariolu tak to sklep. dopasowana.pl

mierzysz sie pod biustem bardzo scisliwie i w biuscie luzno i te wymiary wysylasz do nich z prosba o dopasowanie ja tak zrobilam, niesttey moj pierwszy zakup to za duzy stanik ale z wymiana nie bylo problemow niektore modele trzeba zamawiac wieksze niektore mmniejsze ale Panie sa bardzo mile i podpowiedza
ranka jest offline  
Stary 2010-05-01, 22:07   #1125
arrachnee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
link do aukcjihttp://www.allegro.pl/item1004986750_paski_wybi elajace_crest_whitestrips _supreme_28.html, niby to nie jest wielka filozofia użyc tych pasków, ale w opisie jest, ze będzie instrukcja, I ogólnie ten opis jakiś dziwny, raz paski w oddzielnych opakowaniach, raz razem. Ja się nie czepiam, ale użyłam dwa razy i na dziąsłach widać, więc wolałabym, zeby to nie była jakaś szemrana podróbka z niewiadomych źródeł, bo jednak to wkładam do gęby
a co do staników to weźcie się uspokójcie! są wśród nas takie, które noszą 75 B i to na sporym wdechu i jak założą stanik tył na przód to nie ma wielkiego znaczenia, więc troszkę empatii..
kto tu marudzi
empatia? moja Mama zawsze twierdziła, że jest płaska jak deska zamieniłam jej 80B na 80DD i teraz truje wszystkim koleżankom, jak powinny dobierać staniki
Cytat:
To sklep internetowy ? Wymierzyłąś się według instrukcji i zamówiłaś według ich tabeli i trafiłaś idealnie ? Jesli tak, to się zaczaję na jakiś Ja mam pod biustem 76 a w biuście 94. To jaki włąściwy numer powinnam nosić ?

No to znalazłam chyba alternatywę dla truskawki, z której już od dawna nie korzystam
piżamki też ładne
jeśli złożysz zamówienie przed 3 maja wpisz kod VIP15 - dostaniesz 15% zniżki na wszystkie rzeczy w pełnych cenach
LaSenzowo celowałabym w 34DD może E

PUSTAK BLOG

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2010-05-01, 22:09   #1126
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mariolu tak to sklep. dopasowana.pl

mierzysz sie pod biustem bardzo scisliwie i w biuscie luzno i te wymiary wysylasz do nich z prosba o dopasowanie ja tak zrobilam, niesttey moj pierwszy zakup to za duzy stanik ale z wymiana nie bylo problemow niektore modele trzeba zamawiac wieksze niektore mmniejsze ale Panie sa bardzo mile i podpowiedza
Właśnie tam wlazłam i do 3 maja mają darmową wysyłkę, wię chyba coś sobie wyszukam na swoje imieninki 3 maja
Wychodzi mi, że powinnam celować w 70 F lub G, a "zagramaniczne-brytyjskie" 32E
Oj już wiem co jutro będę robić

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
kto tu marudzi
empatia? moja Mama zawsze twierdziła, że jest płaska jak deska zamieniłam jej 80B na 80DD i teraz truje wszystkim koleżankom, jak powinny dobierać staniki

piżamki też ładne
jeśli złożysz zamówienie przed 3 maja wpisz kod VIP15 - dostaniesz 15% zniżki na wszystkie rzeczy w pełnych cenach
LaSenzowo celowałabym w 34DD może E
Jutro będę trzebić dopasowaną i Lasenza

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-05-01, 22:14   #1127
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Chyba też jeszcze zerknę na te sklepy

gdybyście były zainteresowane na feelu zniżka -10% na wszystko chyba do 3 maja http://tre.emv3.com/HM?a=DNX7CkJnv7R...fnGHxKR6kvZg4v (link otwierający zniżkę)
Stary 2010-05-01, 22:42   #1128
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:

Ja mam prawie wszystkie staniki z Triumpha i zaden sie nie rozciagnal. Moze mam taki maly biust, ze pod wplywem ciezkosci nie ma jak sie rozciagnac

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Mejkap, widze Cie .
Jak sie czujesz?
Stary 2010-05-01, 22:43   #1129
ilios
PIP.

GG do ilios

Ranka - dokladnie o tym mówię
Tyle, ze w poz podobno jest jakiś sklep specjalny taki więc zanim ze standardowego 75c wskocze w jakiś kosmiczny rozmiar wolę przymierzyć

To z truskawy przechodzimy na gładkie nogi, białe zeby i dopasowane staniki

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Mejkapownia
ilios jest offline  
Stary 2010-05-01, 22:57   #1130
arrachnee
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie tam wlazłam i do 3 maja mają darmową wysyłkę, wię chyba coś sobie wyszukam na swoje imieninki 3 maja
Wychodzi mi, że powinnam celować w 70 F lub G, a "zagramaniczne-brytyjskie" 32E
Oj już wiem co jutro będę robić

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Jutro będę trzebić dopasowaną i Lasenza
oj myślę, że w LaSenzowe 32E to byś się nie zmieściła

Cytat:
Ranka - dokladnie o tym mówię
Tyle, ze w poz podobno jest jakiś sklep specjalny taki więc zanim ze standardowego 75c wskocze w jakiś kosmiczny rozmiar wolę przymierzyć

To z truskawy przechodzimy na gładkie nogi, białe zeby i dopasowane staniki

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Mejkapownia
myślisz o Yoshi?

truskawkowy odwyk nam na dobre wychodzi jak na razie

Majkapownia lepiej już?

PUSTAK BLOG

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

Edytowane przez arrachnee
Czas edycji: 2010-05-01 o 22:59
arrachnee jest offline  
Stary 2010-05-01, 23:00   #1131
ilios
PIP.

GG do ilios

Nie wiem jak się nazywa ten sklep gdzieś w okolicy św. Marcina i deptaku jest podobno
Eeek na tej str dopasowana fajne niektóre są a polecacie jakieś firmy szczególnie?
ilios jest offline  
Stary 2010-05-02, 00:01   #1132
belcanto
Raczkowanie

Cytat:

A didzejos nie jest pechowy.. Tak bardzo jedynie pecha ma ze trafił na mnie, bo jestem zła i niedobra dla niego

Gdzie w Poznaniu jest taki specjalny stanikowy sklep?? Też słyszałam o tych rozmiarach, na youtube są nawet jakieś instruktażowe filmiki jak mierzyc, jak powinien wyglądać biust w staniku itd...

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:50 ----------

Ilios, jak będziesz w tym sklepie w tym tygodniu i będzie ok to daj znać, muszę się tam koniecznie wybrać.
Stary 2010-05-02, 00:02   #1133
arrachnee
Zakorzenienie

Yoshi ul. Wysoka 12 => czyli Pl. Wiosny Ludów nad tym pseudo skwerkiem/parczkiem
mniej więcej na przeciwko bestsellera

PUSTAK BLOG

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2010-05-02, 06:18   #1134
ilios
PIP.

GG do ilios

O tak tak, czyli to ten sam bylas tam, jak się domyślam i jak?
ilios jest offline  
Stary 2010-05-02, 07:49   #1135
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Witam
co ja widze stanikowo się zrobiło
o ja od zeszłych wakacji wskoczylam z 75B na 65DD
dziewczyny kupowanie staników jest lepsze od truskawki a efekty mmmmmm miodzio

Tu macie linka http://balkonetka.pl/2008/3/2/4 generalnie tu jest wszystko cała wiedza

a dochodzi jeszcze tzw, migracja i biust rośnie - naprawdę sobie wyhodowałam niesamowite co bo teraz zmieniam rozmiar na 65E

a warto zmierzyć w sklepie stacjonarnym czy jesteście szeroko czy wąsko fiszbinowe
taka no Freya ma wąskie fiszbiny
a panache czy Fantasie szerokie
to jest dośc istotne

ja najbardziej kocham Fantasie wg mnie są idealne

a najbardziej opłaca się polować na ebayu na staniki ceny nie do pobicia
więc cała wielka szuflada starych-nowych trimphów victorii secret itp poszla sobie...ale szybko kolekcje uzupełniłam..........i mam więcej niż miałam to jest nie do opanowania

Mariolu super ze cosmelan ci pasi - wiedziałam i swiętą prawde napisałaś
mnie namówiono na sam krem cosmelan2 i nie potrzebowałam nakladania maski - przebarwienia znikneły i skutki uboczne typu zero zmarszczek, aksamitno-alabastrowa skóra.......cosmelan

jeszcze parę linków stanikowych
http://www.pinezka.pl/content/view/3050/203/
http://lamujer.pl/webpage/index/webpage_id/5

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2010-05-02 o 07:51
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2010-05-02, 09:07   #1136
ddaaiissyy
Zakorzenienie

GG do ddaaiissyy

Cytat:
daisy a co Ty chcesz z kryolanu? ja mam dwa puderki- transparentny matujacy i ten bialy anti shine
Myślałam własnie o pudrze oraz paletce korektorów ale w takim razie moze jednak sobie odpuszczę
Skoro James tak prawie.. Fakt faktem, że na slub buzia wygladąła moja niczym po photoshopie ale widocznie cos za coś.. Oki, to nie było tematu Thx !!
Mariola ja mam także niewiele przebarwień, własciwie jedno wkurzające mnie i powiem szczerze ze po dr brandt troszkę mi znikneło, nabyłam jeszcze EL w takim jakby pisaku i sie miziam, także z pozytywnym skutkiem, ale skoro mówicie, że sam kremik również mozna stosowac to czemu by nie spróbowac Chodziłam jakiś czas do pani dr med estet. i wlasnie ona namawiała mnie na Cosmelan ale nie wiem czemu odradzała słonce Oczywiscie od razu rowniez zaproponowała botoks i kwas hialuronowy - ale podziękowałam.
A powiedz mi jeszcze, to łuszczenie sie skóry to jest jakies drastyczne? Można z domu wychodzić?? Ja łuszczyłam sie po yellow peel ale było delikatne i spoko śmigałam do pracy, a nie wiem jak jest po kremie?

I jeszcze jak mówicie ze tez zmarszczki prasuje.... hmmmmmmmmmmmm

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Witam
co ja widze stanikowo się zrobiło
o ja od zeszłych wakacji wskoczylam z 75B na 65DD
dziewczyny kupowanie staników jest lepsze od truskawki a efekty mmmmmm miodzio

Tu macie linka http://balkonetka.pl/2008/3/2/4 generalnie tu jest wszystko cała wiedza

a dochodzi jeszcze tzw, migracja i biust rośnie - naprawdę sobie wyhodowałam niesamowite co bo teraz zmieniam rozmiar na 65E

a warto zmierzyć w sklepie stacjonarnym czy jesteście szeroko czy wąsko fiszbinowe
taka no Freya ma wąskie fiszbiny
a panache czy Fantasie szerokie
to jest dośc istotne

ja najbardziej kocham Fantasie wg mnie są idealne

a najbardziej opłaca się polować na ebayu na staniki ceny nie do pobicia
więc cała wielka szuflada starych-nowych trimphów victorii secret itp poszla sobie...ale szybko kolekcje uzupełniłam..........i mam więcej niż miałam to jest nie do opanowania

Mariolu super ze cosmelan ci pasi - wiedziałam i swiętą prawde napisałaś
mnie namówiono na sam krem cosmelan2 i nie potrzebowałam nakladania maski - przebarwienia znikneły i skutki uboczne typu zero zmarszczek, aksamitno-alabastrowa skóra.......cosmelan

jeszcze parę linków stanikowych
http://www.pinezka.pl/content/view/3050/203/
http://lamujer.pl/webpage/index/webpage_id/5
Madzia co to jest migracja biustu wstyd sie przyznac ale nei wiem
Na ebayu mówisz warto kupować? No to mykam

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline  
Stary 2010-05-02, 09:23   #1137
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Daisy migracja to jest takie sprytne zjawisko:
bo jak nosisz triumpha dajmy na to 70, 75 to on jest raczej luźny i sie rozciaga a pushupy dodatkowo deformuja biust
masz dobrze dopasowany stanik czyli te 10 cm mniej w obwodzie to siłą rzeczy jesteś bardziej ściśnięta i np pod pachami robią się tzw buły
i trzeba wygarniac dobrze to opisane jest w balkonetce i jak sobie wygarniasz spod pach, brzucha poniżej i nawet pleców to ten tłuszcz umiejscawia się właśnie na piersiach dopasowany stanik nie pozwala mu sie na ponowne "rozlewanie" i zostaje na piersiach
robią się wieksze, jedrniejsze itp jak po operacji plastycznej
ja to nawet według zaleceń spałam w biustonoszu
i cud sie stał mam DD a już nawet E w niecały rok
od początku sierpnia zeszłego roku jestem uswiadomiona

a mnie pani dr dermatolog pogonila jak chciałam sobie botoks zrobić po cosmelanie - powiedziała ze nie ma co naciągac i mam jej glowy nie zawracać.........i mam się zgłosic za lat ileś tam naście
Stary 2010-05-02, 10:00   #1138
ddaaiissyy
Zakorzenienie

GG do ddaaiissyy

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Daisy migracja to jest takie sprytne zjawisko:
bo jak nosisz triumpha dajmy na to 70, 75 to on jest raczej luźny i sie rozciaga a pushupy dodatkowo deformuja biust
masz dobrze dopasowany stanik czyli te 10 cm mniej w obwodzie to siłą rzeczy jesteś bardziej ściśnięta i np pod pachami robią się tzw buły
i trzeba wygarniac dobrze to opisane jest w balkonetce i jak sobie wygarniasz spod pach, brzucha poniżej i nawet pleców to ten tłuszcz umiejscawia się właśnie na piersiach dopasowany stanik nie pozwala mu sie na ponowne "rozlewanie" i zostaje na piersiach
robią się wieksze, jedrniejsze itp jak po operacji plastycznej
ja to nawet według zaleceń spałam w biustonoszu
i cud sie stał mam DD a już nawet E w niecały rok
od początku sierpnia zeszłego roku jestem uswiadomiona

a mnie pani dr dermatolog pogonila jak chciałam sobie botoks zrobić po cosmelanie - powiedziała ze nie ma co naciągac i mam jej glowy nie zawracać.........i mam się zgłosic za lat ileś tam naście
o kurde !! Ale to skomplikowane, zdecydowanie bardziej niz myslalam.. a ja własciwie tylko push up nosze Zeby mnie tez tak cos urosło jak Tobie a jaki model biustonoszy teraz nosisz? Bardotki? czy jeszcze jakies inne? Bo rozumiem, ze push up maja iść do kosza

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline  
Stary 2010-05-02, 10:10   #1139
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Zapewniam cie że to wcale a wcale nie skomplikowane - do opanowania w ciągu kilku dni
poczytaj na balkonetce tam jest wszystko wszyściutko krok po kroku co i jak jak dopasowac rozmiar jak ubierac jak wygarniać zeby migrowało.............

to moje 75B to było takie lichutkie nawet bardzo

a noszę teraz tylko miekkie staniki typu balconete albo do dekoltów typ plunge tylko miekki...no i piękne maskaradki panache te są usztywniane
i biust wyglada tak ja w pushupie a nawet lepiej
tu jest link do modeli dla małobiuściastych http://kataloglmb.blox.pl/html/13107...,170.html?21,1

zapewniam cie ze warto
ale jak juz zaczniesz kupować to wciąga gorzej niż truskawka
Stary 2010-05-02, 10:12   #1140
ranka
Kici kici miau miau

na poczatku moze skomplikwane ale potem jaka radosc z tego ze kolezanki patrza z zazdroscia na twoj stojący biust warto
ranka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki, kosmetykoholiczki, truskawka, zakupy, zenek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości