Farby Khadi - opinie - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-02-02, 20:59   #691
Suvia
Zakorzenienie

Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Obecnie mam mix kolorystyczny, który w każdym oświetleniu wygląda inaczej, bo kombinowałam jeszcze z indygo
Piona

Wypłukuje Ci się chociaż odrobinkę to indygo z czasem? Ja ładuję tylko naturalną od jakiegoś czasu i mam piękny ciemnorudy przy skórze głowy i mniej piękną wiśnie niżej. Jeszcze trochę i będę wyraźnie dwukolorowa Albo się opitolę na Mię Farrow...

~ Hank Moody
Suvia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 21:26   #692
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Piona

Wypłukuje Ci się chociaż odrobinkę to indygo z czasem? Ja ładuję tylko naturalną od jakiegoś czasu i mam piękny ciemnorudy przy skórze głowy i mniej piękną wiśnie niżej. Jeszcze trochę i będę wyraźnie dwukolorowa Albo się opitolę na Mię Farrow...
Moje włosy niechętnie puszczają kolory :/ Indygo wypłukało mi sie tylko do pewnego momentu, więc generalnie całość włosów sprawia wrażenie dużo ciemniejszych niż przed eksperymentami.
Farbami z indygo traktowałam się 3 razy: Khadi czarną, Logoną Brown umber i Sante terra. Zawsze nakładałam je od przodu i właśnie włosy z przodu mam zafarbowane najciemniej, bo i zazwyczaj brakło mi papki pod koniec nakładania Jak uczeszę się w jakiś kok, to włosy wyglądają na rude, bo w 'zawijasie' chowa się ciemniejsza warstwa. Od skóry głowy mam: 1cm pomarańczowy (henna+casia), około 5cm czerwieni(henna) i dalej ok. 60cm wiśnio-brązo-mahonio-rudego Jak odgarnę warstwę włosów na skroni (gdzie naturalnie mam dużo jaśniejsze włosy), to widać wyraźną granicę indygo. Całość nie wygląda tragicznie, bo właściwie wszystko się zlewa ze sobą. O dziwo w odpowiednim świetle tego indygo niemal nie widać.

A i próbowałam je jakoś usunąć. Myłam szamponami przeciwłupieżowymi, szamponen z sodą oczyszczoną oraz używałam (używam nadal) kosmetyków z rumiankiem i miodem. Ciężko mi ocenić czy to coś daje. Myślałam jeszcze o metodach chemicznych, ale narazie się powstrzymuję. Wolałabym być bardziej ruda, tylko wizja zniszczenia włosów mnie przeraża. Jeśli miałabym czegoś takiego próbować, to w pierwszej kolejności jakaś łagodna dekoloryzacja, a w razie niepowodzenia farba Sanotint Light w jakimś jasnym odcieniu.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 02:17   #693
luumieree
Przyczajenie

Witam wszystkich.

Dziewczyny, mam do Was kilka pytań dot. farbowania henną Khadi, mianowicie:
m-c temu zrobiłam sobie baleyage "rozjasniający" (o zgrozo!nie wiem co mnie podkusiło) generalnie od zawsze byłam blondynką - pasemka raz jaśniejsze, często same refleksy. Obecnie mam mix kolorów na włosach. Odrost ok. 2,5 cm w kolorze średniego blondu z słoneczno-miedzianym blaskiem (mój naturalny kolor zawsze nabierał od słońca słomkowych, delikatnie miedzianych refleksów, ogólnie ciężko mi określić mój nat. kolor) + gęsty baleyage robiony rozjaśniaczem na spłukane już refleksy w kolorze miodowo-złotym/ coś podobnego.
Sporo czytałam o farbowaniu henną i z reguły farbowanie włosów rozjaśnianych nie jest polecane, bo nie wiadomo co wyjdzie dlatego chciałabym się Was poradzić co robić bo już mnie wkurzają te moje włosy i chciałabym uzyskać kolor podobny do naturalnego, ew. ciemniejszy - nie ma znaczenia, aby pozbyć się tej kolorystycznej mieszanki. Dodatkowo ostatnie farbowanie strasznie odbiło się na moich włosach. Nie dość, że z natury są kręcone/puszące, strasznie suche to teraz jest jeszcze gorzej

Wiem, że dziewczyny farbują khadi etapami, najpierw naturalną a potem np. jasny brąz. Czy to dobry pomysł?
Czy może lepiej wybrać się do fryzjera na farbowanie chemiczne w kolorze podobnym do naturalnego i np. po 2 tyg. nałożyć hennę, np. cassie w celu nadania blasku, ocieplenia koloru i wzmocnienia włosów?
Generalnie nie chciałabym uzyskać na swojej głowie mocnej rudości. Raczej zależałoby mi na jasnym, ciepłym odcieniu dającym delikatne refleksy. Sama już nie wiem co robić?

Pomóżcie
Dzięki
luumieree jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 12:32   #694
fabregasowa
Zakorzenienie

jaki wychodzi kolor kasztanowo-miedziany na włosach średni brąz z odrostami średni blond? im dłuzej się trzyma tym odcień jest bardziej głęboki czy rudy?:P

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...0#post52630770
fabregasowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 13:09   #695
dosia30a
Przyczajenie

Witam Was. Tak sobie czytam wasze wypowiedzi na temat henny Khadi i pomyślałam, że opowiem o swoich refleksjach związanych z farbowaniem włosów o kolorze wyjściowym jasny blond rozjaśniany. Przyznam szczerze, że byłam przerażona całym procesem farbowania ponieważ bałam się, że wyjdzie mi zielony kolor. W internecie nie mogłam znaleźć żadnych wypowiedzi o farbowaniu jasnego blondu i dlatego tak się bałam.
Ale podobno kto nie ryzykuje ten nie pije szampana . Dodałam do papki 2 łyżki mocnej czarnej herbaty, 2 łyżki odżywki Altery (bez silikonów), nałożyłam na włosy, przykryłam czepkiem, czapką zimową i ręcznikiem. Trzymałam na głowie 2 godziny podgrzewając suszarką tak aby włosy były ciepłe - to podobno wzmacnia intensywność koloru i chyba coś w tym jest.
Byłam przygotowana na powtórkę farbowania i kupiłam 2 opakowania henny jasny brąz, ale nie było takiej potrzeby.
Moje włosy o dziwo pięknie przyjęły hennę. Mam fajny kolorek, który mi odpowiada, nie wstydzę się pokazywać ludziom, a nawet koleżanki z pracy zamówiły już Hennę Khadi. Wiem już na pewno, że nie wrócę już do farb chemicznych.
Nie wiem dlaczego, ale mam jakiś problem z dołączeniem zdjęć
Stary 2013-02-03, 13:16   #696
sylwka37
koci świat

Cytat:
Napisane przez dosia30a Pokaż wiadomość
Witam Was. Tak sobie czytam wasze wypowiedzi na temat henny Khadi i pomyślałam, że opowiem o swoich refleksjach związanych z farbowaniem włosów o kolorze wyjściowym jasny blond rozjaśniany. Przyznam szczerze, że byłam przerażona całym procesem farbowania ponieważ bałam się, że wyjdzie mi zielony kolor. W internecie nie mogłam znaleźć żadnych wypowiedzi o farbowaniu jasnego blondu i dlatego tak się bałam.
Ale podobno kto nie ryzykuje ten nie pije szampana . Dodałam do papki 2 łyżki mocnej czarnej herbaty, 2 łyżki odżywki Altery (bez silikonów), nałożyłam na włosy, przykryłam czepkiem, czapką zimową i ręcznikiem. Trzymałam na głowie 2 godziny podgrzewając suszarką tak aby włosy były ciepłe - to podobno wzmacnia intensywność koloru i chyba coś w tym jest.
Byłam przygotowana na powtórkę farbowania i kupiłam 2 opakowania henny jasny brąz, ale nie było takiej potrzeby.
Moje włosy o dziwo pięknie przyjęły hennę. Mam fajny kolorek, który mi odpowiada, nie wstydzę się pokazywać ludziom, a nawet koleżanki z pracy zamówiły już Hennę Khadi. Wiem już na pewno, że nie wrócę już do farb chemicznych.
Nie wiem dlaczego, ale mam jakiś problem z dołączeniem zdjęć
przy każdym następnym hennowaniu kolor będzie jeszcze ładniejszy i uzyskasz cudny połysk włosów jak ci się uda to pokaż włoski

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
jaki wychodzi kolor kasztanowo-miedziany na włosach średni brąz z odrostami średni blond? im dłuzej się trzyma tym odcień jest bardziej głęboki czy rudy?:P
może wyjść dość ostry - masz jasne włosy. Ogólnie henna jest nieprzewidywalna i na różnych włosach wychodzi inaczej. u mnie nie ma znaczenia czas trzymania czy trzymam 2 godz czy całą noc wychodzi to samo.
Stary 2013-02-03, 13:39   #697
luumieree
Przyczajenie

dosia30a a rozjaśniane miałaś włoski po całości? Czy też był jakiś większy odrost?
Boję się trochę, że w każdej części głowy wyjdzie mi inny kolor - odrost inny, pozostałości starej farby inny odcień i obecnie pasemka rozjaśniane inny stąd moje obawy do zastosowania od razu henny.
Nie chciałabym też dodatkowo niszczyć sobie włosów farbowaniem chemicznym, dlatego tak dopytuję.
Ewentualnie jak położę od razu jasny brąz i wyjdzie mi misz masz na głowie to mogę od razu farbować jeszcze raz tym samym odcieniem z nadzieją, że pokryje równo wszystkie włosy?
Stary 2013-02-03, 13:43   #698
sylwka37
koci świat

Cytat:
Napisane przez luumieree Pokaż wiadomość
dosia30a a rozjaśniane miałaś włoski po całości? Czy też był jakiś większy odrost?
Boję się trochę, że w każdej części głowy wyjdzie mi inny kolor - odrost inny, pozostałości starej farby inny odcień i obecnie pasemka rozjaśniane inny stąd moje obawy do zastosowania od razu henny.
Nie chciałabym też dodatkowo niszczyć sobie włosów farbowaniem chemicznym, dlatego tak dopytuję.
Ewentualnie jak położę od razu jasny brąz i wyjdzie mi misz masz na głowie to mogę od razu farbować jeszcze raz tym samym odcieniem z nadzieją, że pokryje równo wszystkie włosy?
można od razu farbować. Możesz też dwuetapowo - najpierw czystą henną a następnego dnia jasnym brązem.
Stary 2013-02-03, 14:38   #699
misia0702michalina
Przyczajenie

Na początek Witam Was dziewczyny, bo to chyba moja pierwsza wiadomość na forum Chciałam się Was poradzić odnoście henny. Czy jest możliwość, że indygo całkowicie wypłucze się z włosów? Jedna z Was napisała, że ma ciemniejsze włosy niż przed koloryzacją. Czy tak jest zawsze czy to zależy od człowieka? Ja od 1,5 roku farbuję henna naturalną lub henna z amlą i jantrophą i obecnie mam takie rude/kasztanowe włosy. Bardzo mi się podoba ten kolor, ale kusi mnie żeby zrobić sobie ciemny brąz Tylko, że wolałabym móc potem wrócić do obecnego koloru w razie co
misia0702michalina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 15:53   #700
dosia30a
Przyczajenie

Miałam odrost ok. 1,5 cm i prawdę mówiąc to nawet o tym nie pomyślałam, że faktycznie henna mogła inaczej przyjąć odrost i inaczej włosy rozjaśnione.
Moje włosy nie są w najlepszym stanie, właśnie przez kilkuletnie rozjaśnianie. Miałam ogromne obawy przed henną. Nie mogę teraz znaleźć tego opisu, ale na głównej stronie KHADI była informacja, że w przypadku włosów jasny blond dla uzyskania lepszego efektu można po jednym farbowaniu wykonać następne. Jak wiesz henna to zioła więc niczego złego z włosami nie zrobią.
W moim przypadku było właśnie tak. Byłam przygotowana na 2 farbowania, ale nie było takiej potrzeby. Po pierwszym farbowaniu kolor wyszedł idealny. Teraz się śmieję, bo po każdym umyciu głowy mam inny kolor, ale zawsze bardzo ciekawy. Zrobię tak jak napisała sylwka37 - po każdym następnym hennowaniu kolor będzie piękniejszy.
Stary 2013-02-03, 16:12   #701
dosia30a
Przyczajenie

Henna Khadi Jasny Brąz na JASNY BLOND ROZJAŚNIANY
przesyłam fotki:
1 - kolor wyjściowy (z lampą)
2 - kolor wyjściowy (św. dzienne)
3 - zaraz po spłukaniu henny (św. dzienne)
4,5 - 1 dzień po farbowaniu
6 - tydzień po farbowaniu (wieczorem z lampą)
7 - tydzień po farbowaniu (św. dzienne)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00002.jpg (135,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00007.jpg (83,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00011.jpg (118,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00012.jpg (98,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00015.jpg (74,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00017.jpg (128,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00022.jpg (106,5 KB, 79 załadowań)
Stary 2013-02-03, 16:22   #702
sylwka37
koci świat

Dosia - ładny kolor ci wyszedł . Powiem szczerze że myślałam że po farbowaniu tak mocno rozjaśnianych włosów efekt po jednym hennowaniu nie będzie tak ładny, nawet ten spłukany kolor nie jest zły ! a u ciebie nawet połysk widzę Za każdym następnym farbowaniem kolor będzie bardziej trwały !!!!
Stary 2013-02-03, 16:33   #703
dosia30a
Przyczajenie

Sylwka - myślisz, że powinnam farbować cały czas tym samym kolorem Jasny Brąz, czy może z czymś mieszać? Jeśli teraz będzie kolor wyjściowy taki jak na fotce to nie będą się robić za ciemne?
Stary 2013-02-03, 16:52   #704
sylwka37
koci świat

Cytat:
Napisane przez dosia30a Pokaż wiadomość
Sylwka - myślisz, że powinnam farbować cały czas tym samym kolorem Jasny Brąz, czy może z czymś mieszać? Jeśli teraz będzie kolor wyjściowy taki jak na fotce to nie będą się robić za ciemne?
ładnie ci w tym kolorze !!!! Jeśli zauważysz że robią się ciemniejsze to farbuj tylko odrost. Z czasem kolor nie będzie się wypłukiwał więc wystarczy tylko odrost. Możesz zmieszać z kasją ona daje złocisty połysk i odżywia włosy.
Stary 2013-02-03, 18:52   #705
luumieree
Przyczajenie

Dosia fajny Ci ten kolorek wyszedł. Ja mam nieco inny obecnie kolor od Twojego wyjściowego, bo mam zrobiony baleyage właśnie takim jasnym ale myślę, że uzyskałabym podobny efekt.
Chyba skuszę się od razu na ten jasny brąz i tak jak Ty kupię 2 opakowania w razie "w". Ewentualnie jak chciałabym jednak dwuetapowo to czy od razu po farbowaniu naturalną (zaraz po jej spłukaniu) mogę nakładać ten brąz, czy też odczekać minimum dobę?
No i podobnie jak bym chciała jasnym brązem od razu mogę nakładać drugi?

Rzeczywiście kolory są różne na Twoich włosach i w sumie po 6 tyg. nie widać tak tych jasnych prześwitów (czego ja się najbardziej obawiam). No i też boję się nakładania, bo nigdy nie aplikowałam sobie żadnej farby na głowę cóż - jest ryzyko, jest zabawa

Dosia jeszcze jedno pytanie: czy Twoje włoski mają takie refleksy czerwone, czy mi się wydaje?

Edytowane przez luumieree
Czas edycji: 2013-02-03 o 18:56
Stary 2013-02-03, 19:12   #706
dosia30a
Przyczajenie

Po 6 tygodniach ?? Coś Ty? Ja kładłam hennę w poprzednią sobotę, tydzień temu. Teraz mam zamiar zrobić powtórkę, bo jak pisała wcześniej Sylwka każde kolejne hennowanie pogłębia kolorek.
Co do tych czerwonych prześwitów to nawet nie wiem. Ja ich nie zauważam, a jeśli faktycznie są to pewnie powstały na tych bardziej zniszczonych pasemkach.
Luumieree, możesz przysłać fotkę ze swoim kolorem włosów? Jakiego efektu oczekujesz po hennie, czy chcesz aby włosy miały wyłącznie jeden kolor, czy nie przeszkadzają ci ewentualne pasemka ciemniejsze jaśniejsze?

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Czytałam gdzieś na stronie Khadi, że można drugi raz hennować zaraz po wcześniejszym zabiegu. Sylwka twierdzi, że powinno się odczekać dobę. Nie jestem specem w tej dziedzinie więc nie chcę się wymądrzać, powinnaś trochę o tym poczytać. Skoro u mnie wyszło tak jak widziałaś, to myślę, że u Ciebie nie powinno być gorzej. Warunek - włosy muszą być ciepłe, koniecznie podgrzewaj głowę suszarką. To bardzo pomaga na głębię koloru.
Stary 2013-02-03, 19:27   #707
sylwka37
koci świat

można farbować od razu ale lepiej poczekać dzień lub dwa bo przez ten czas henna jeszcze się utleni i dopiero wychodzi jej prawdziwy kolor.
Stary 2013-02-04, 00:28   #708
luumieree
Przyczajenie

Ehh jakoś dzisiaj marnie kojarzę źle odczytałam z Twojego opisu zdjęć; jakoś wyobraziłam sobie 6-tydzień, że to 6 tygodni sorki.
To szybko się ta farba wypłukuje w takim razie.
Trochę czytałam na stronie producenta i zalecają jednak farbowanie dwuetapowe.
Z tą poświatą czerwoną to może też być wina moich ustawień monitora i taki kolor widzę dlatego zapytałam.
Zdjęcie robione z telefonu i przy kiepskim świetle, te pasemka są znacznie jaśniejsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (151,4 KB, 26 załadowań)
Stary 2013-02-04, 10:41   #709
Saalomee
Przyczajenie

Hej mam pytanie Od jakichś 2 lat farbuję henną z amlą i henną z a & j. Teraz mi się odmieniło i chciałam spróbować orzechowego brązu. Niestety chwycił mi tylko na odroście a na długości nadal widać poprzedni kasztanowo - rudawy. Dodatkowo brąz na odroście jest "szarawy". Przypomina mój naturalny brązowy, mysi kolor Doradźcie mi proszę czy można coś dodać, żeby ten kolor był bardziej żywy no i żeby chwycił na całości. Będę wdzięczna za rady.
Saalomee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 11:16   #710
fabregasowa
Zakorzenienie

zdecydowałam się jednak na zakup orzechowego brązu, po przejrzeniu zdjęc na stronie khadi miedzianego koloru przeraziłam się, w większości przypadków zdjęcia były rudo-czerwone czytałam wpis na blogu Idalii więc mniej więcej już wiem co i jak, ale powiedzcie mi, na ile najlepiej odstawić już zrobioną hennę by kolor wyszedł najlepszy?

Stary 2013-02-05, 18:06   #711
Elizasz
Raczkowanie

Witam

Już na 98% się zdecydowałam na hennę, chciałabym coś ładnego rudego, niekoniecznie wściekłego-co byście poradziły na moje włosy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-05 11.07.31.jpg (110,7 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez Elizasz
Czas edycji: 2013-02-05 o 18:08
Elizasz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 19:29   #712
sylwka37
koci świat

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
zdecydowałam się jednak na zakup orzechowego brązu, po przejrzeniu zdjęc na stronie khadi miedzianego koloru przeraziłam się, w większości przypadków zdjęcia były rudo-czerwone czytałam wpis na blogu Idalii więc mniej więcej już wiem co i jak, ale powiedzcie mi, na ile najlepiej odstawić już zrobioną hennę by kolor wyszedł najlepszy?
mieszanek z indygo nie odstawia się , po rozmieszaniu od razu na głowę.
Stary 2013-02-05, 21:23   #713
fabregasowa
Zakorzenienie

dziękuje

Stary 2013-02-06, 09:00   #714
201607231719
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Elizasz Pokaż wiadomość
Witam

Już na 98% się zdecydowałam na hennę, chciałabym coś ładnego rudego, niekoniecznie wściekłego-co byście poradziły na moje włosy?
khadi red, henna jakości BAQ z allegro. Henna nigdy nie wychodzi wściekle
201607231719 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 12:42   #715
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Niebawem i ja się farbuję - obiecuję zdać relację
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 18:21   #716
Emilia 25
404 Not Found

Jestem chora, mam zwolnienie lekarskie. I tak sobie przed chwilą pomyślałam: może teraz jest ten moment aby użyć mojej khadi.
Jak będę miała siłę wstać z łóżka.
Stary 2013-02-07, 18:45   #717
Emilia 25
404 Not Found

Dziewczyny czy ten szampon nadaje się do oczyszczenia włosów? Chyba nie, bo ma silikony. Chyba ma o ile znam się na czytaniu składów.
Pomóżcie.
Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine Shampoo (Szampon z jedwabiem do włosów zniszczonych)

Albo ten?????
Rossmann, Isana Hair Professional, Oil Care Shampoo (Szampon do włosów suchych i łamliwych)

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2013-02-07 o 18:47
Emilia 25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:40   #718
201607231719
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ten szampon nadaje się do oczyszczenia włosów? Chyba nie, bo ma silikony. Chyba ma o ile znam się na czytaniu składów.
Pomóżcie.
Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine Shampoo (Szampon z jedwabiem do włosów zniszczonych)

Albo ten?????
Rossmann, Isana Hair Professional, Oil Care Shampoo (Szampon do włosów suchych i łamliwych)
Te tak średnio.
Najlepiej zwykły rypacz joanny.
201607231719 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:43   #719
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Te tak średnio.
Najlepiej zwykły rypacz joanny.
Dzięki. Rypacz to który to konkretnie?
I tak odkładam farbowanie, bo patrzę na moją hennę i wzięłam omyłkowo jasny brąz, a chciałam orzechowy.
Już zamówiłam nowy, z odbiorem osobistym i już jest gotowa do odebrania.
Stary 2013-02-07, 20:58   #720
sylwka37
koci świat

ja używam zwykły Barwa ziołowa skrzyp polny , dobrze też zmywa oleje.
Odpowiedz

Tagi
farby naturalne, henna, khadi

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości