Farby Khadi - opinie - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-06-04, 14:38   #931
quleczka
Zakorzenienie

Dot.: Farby Khadi - opinie

Ale potrzymanie kasji wczesniej pare godzin...powinno na pewno zwiekszyc jej efekt bo jej barwnik zdazy sie uwolnic

Dobra metoda jest tez dodatkowo zalanie jej mocnym rumiankiem zamiast wody ...to tez nieco jasniejszy efekt powinno dac
quleczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 15:38   #932
201607111632
Konto usunięte

Wciąż nie mogę się nadziwić, jak przy myciu leci mi niebieska woda

Mam mały minus dla henny, otóż zabarwiła mojego różowego Tangle Teezera
201607111632 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 08:34   #933
zumek
Przyczajenie

dziewczyny, dziękuje za wszystkie rady

w ogóle się nie boję ciepłych tonów, jedyne czego nie chce to odcienia czerwonego. Rudy, miedziany może być jak najbardziej.

Następnym razem spróbuje może dokupić jeszcze czystą hennę i coś pomieszać. Henna+cassia+jasny brąz (20+30+50) i zobaczymy co mi wyjdzie.
zumek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 09:18   #934
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zumek Pokaż wiadomość
w ogóle się nie boję ciepłych tonów, jedyne czego nie chce to odcienia czerwonego. Rudy, miedziany może być jak najbardziej.
Ja chcac uzyskac kolory ideac w pomarancz, a nie czerwien dostalam tutaj od hennaya rade, zeby mieszac henne z naparem z rumianku zamiast wody i dodac wlasnie sporo kasji

ewentualnie sugestia bylo jeszcze dodanie miodu ale tego akurat nie probowalam
Stary 2013-06-05, 10:27   #935
zumek
Przyczajenie

no to może spróbuje zwiększyć ilość henny i cassi, a dać mniej tego jasnego brązu i wtedy powinno być jaśniej i rudziej
zobaczymy jak będzie mi się wypłukiwała teraz ta henna. Bo na razie tylko 2 razy myłam głowę i zmian w kolorze nie widzę.
zumek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 10:45   #936
quleczka
Zakorzenienie

szampony przeciwlupiezoe sprawiaja ze sie szybciej wyplukuje...jesli na tym ci zalezy
Stary 2013-06-06, 19:56   #937
slodka_dzaga
Raczkowanie

Dziewczyny,żeby się henna jeszcze trochę sprała z włosów, to tylko szampon przeciwłupieżowy? Czy moze coś jeszcze mogę zrobic? Dodam, że nie leci mi już brązowa woda i mam hennę na wlosah juz 5 tygodni
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 22:21   #938
Magiusa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
Dziewczyny,żeby się henna jeszcze trochę sprała z włosów, to tylko szampon przeciwłupieżowy? Czy moze coś jeszcze mogę zrobic? Dodam, że nie leci mi już brązowa woda i mam hennę na wlosah juz 5 tygodni
Tak, po takim czasie to już raczej tylko szamponem przeciwłupieżowym coś zdziałasz.
Ewentualnie możesz nakładać jakieś mieszanki na głowę z sokiem z cytryny i trzymać około 1,5-3h, ale uprzedzam, że prócz rozjaśnienia włosy też nabiorą ciepłego odcienia ( oczywiście wszystko po kilku zastosowaniach)
Słyszałam, że można coś kombinować też z sodą, ale nie wiem co i jak się z tym robi, więc musiałabyś poszukać w netcie o rozjaśnianiu sodą.

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ

Magiusa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 14:31   #939
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

polecałabym kąpiel rozjaśniającą, na wizażu bardzo dużo osób praktykuje, też zamierzam wypróbować tylko nie mogę znaleźć odpowiedniego rozjaśniacza...
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 19:57   #940
slodka_dzaga
Raczkowanie

moje włosy już tyle przeszły,że jakbym ja im zafundowała kąpiel rozjaśniającą, to by odpadły...;(
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 22:36   #941
luboczka
Raczkowanie

Magiusa
dzięki Ci bardzo za namiary na Eurokos, właśnie zakupiłam khadi ciemny brąz za 29 zł, a w ogóle co za asortyment ile masek, szamponów, ampułek, olejków...
a tak w ogóle to sobie o tym sklepie przypomniałam dzięki Tobie, przecież on od lat istnieje, a tam na przeciwko na pysznego kurczaka (w tej samej bramie) chodziłam przez całe studia, lata temu...
luboczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 23:39   #942
Magiusa
Zakorzenienie

Odp: Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez luboczka Pokaż wiadomość
Magiusa
dzięki Ci bardzo za namiary na Eurokos, właśnie zakupiłam khadi ciemny brąz za 29 zł, a w ogóle co za asortyment ile masek, szamponów, ampułek, olejków...
a tak w ogóle to sobie o tym sklepie przypomniałam dzięki Tobie, przecież on od lat istnieje, a tam na przeciwko na pysznego kurczaka (w tej samej bramie) chodziłam przez całe studia, lata temu...
Nie ma sprawy nie wiem czy wiesz ze ten sklep ma 2 czesci. Jedna dla ludu pospolitego jak my i tam sa henny ale tez wiele innych rzeczy, ale po drugiej stronie ma wejscie dla ludzi ktorsy kupuja prod.profesjonalne i do fryzjera i do kosmetyczki. Na szczescie mile Panie sprzedaja tez indywidualnie wiec mozna naprawde super rzeczy kupic.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ

Magiusa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 23:22   #943
Rosi23
Raczkowanie

Pierwszy raz zdecydowałam sie na uzycie henny bezbarwnej casia 3 tygodnie temu, chciałam zobaczyc czy włosy będa miały połysk i czy zbytnio nie będa przesuszone, po zabiegu miałam wrażenie że są takie bardziej słoneczne a przy tym błyszczace.
Zachecona efektami kupiłam hennę kolor miedziany z tego co przeczytałam miała ona przyciemnić moje włosy i o to mi chodziło aby ujednolicic kolor.
Mieszanke sporzadziłam według załączonej instrukcji, miałm jednak wrazenie że henna jest bardziej tepa przy nakładaniu niż casia ( ta byla bardziej kremowa), pomyslałam że może jest zwyczajnie stara? Czy jest cos takiego jak data wazności dla henny? Otrzymana papke trzymałam na włosach przez 2 godziny, zmyłam ciepłą wodą...jakie było moje zaskoczenie kiedy nie otrzymalam żadnego efektu Troszke rozczarowana poszłam spac, rano postanowiłam powtórzyc zabieg , kolejne 2,5 godziny spedzone z tym czyms na głowie , workach i czapce. Zmyłam mieszankę i...znowu nic..nawet jednego refleksu w innym kolorze niz miałam wczesniej..teraz juz jestem wkurzona, mam naturalne włosy ciemny blond tzn 4-centymetrowy odrost w tym kolorze , reszta to jasny blond. Kiedys już farbowałam włosy henną ale nie pamietam jakiej była firmy , napewno nie była to henna khadi, tamta kupowałam w sklepie zielarskim i bez problemu farbowała moje włosy.
Umylam włosy szamponem bez silikonów, gdzie tkwi tajemnica poprawnego ufarbowania włosów henna?

Może powinnam własnie zrobic wszystko na odwrót? Przed cassia umyłam włosy własnie szamponem z silikonami.

Buuu a tak chciałam naturalnie farbować włosy
Rosi23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 12:41   #944
rousse
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Rosi23 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz zdecydowałam sie na uzycie henny bezbarwnej casia 3 tygodnie temu, chciałam zobaczyc czy włosy będa miały połysk i czy zbytnio nie będa przesuszone, po zabiegu miałam wrażenie że są takie bardziej słoneczne a przy tym błyszczace.
Zachecona efektami kupiłam hennę kolor miedziany z tego co przeczytałam miała ona przyciemnić moje włosy i o to mi chodziło aby ujednolicic kolor.
Mieszanke sporzadziłam według załączonej instrukcji, miałm jednak wrazenie że henna jest bardziej tepa przy nakładaniu niż casia ( ta byla bardziej kremowa), pomyslałam że może jest zwyczajnie stara? Czy jest cos takiego jak data wazności dla henny? Otrzymana papke trzymałam na włosach przez 2 godziny, zmyłam ciepłą wodą...jakie było moje zaskoczenie kiedy nie otrzymalam żadnego efektu Troszke rozczarowana poszłam spac, rano postanowiłam powtórzyc zabieg , kolejne 2,5 godziny spedzone z tym czyms na głowie , workach i czapce. Zmyłam mieszankę i...znowu nic..nawet jednego refleksu w innym kolorze niz miałam wczesniej..teraz juz jestem wkurzona, mam naturalne włosy ciemny blond tzn 4-centymetrowy odrost w tym kolorze , reszta to jasny blond. Kiedys już farbowałam włosy henną ale nie pamietam jakiej była firmy , napewno nie była to henna khadi, tamta kupowałam w sklepie zielarskim i bez problemu farbowała moje włosy.
Umylam włosy szamponem bez silikonów, gdzie tkwi tajemnica poprawnego ufarbowania włosów henna?

Może powinnam własnie zrobic wszystko na odwrót? Przed cassia umyłam włosy własnie szamponem z silikonami.

Buuu a tak chciałam naturalnie farbować włosy
daj fotki bo nie wierzę, że po 2 x 2,5 h henny na blond nie ma żadnego efektu.
Może winne silikony, nalezy je zmywać przez dwa tygodnie przed hennowaniem... I nie wystarczy, ze szampon bez silikonów, powinien je zmyć czyli musi być z SLS, pozatym poliquaternia też oblepić potrafią jak silikony. Jasne, że henna ma termin przydatności (tj. barwnik się dezaktywuje czy coś), gdzie ją kupiłaś? Stara henna robi się chyba mniej zielona, ale zapytaj jeszcze hennayi...
Papka henny nigdy nie jest jednolita, chyba, ze to henna baq, a khadi nie jest baq.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Mam mały minus dla henny, otóż zabarwiła mojego różowego Tangle Teezera
mi tak samo i też różowego

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-06-09 o 12:42
rousse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 16:42   #945
Rosi23
Raczkowanie

Cytat:
daj fotki bo nie wierzę, że po 2 x 2,5 h henny na blond nie ma żadnego efektu.
Może winne silikony, nalezy je zmywać przez dwa tygodnie przed hennowaniem... I nie wystarczy, ze szampon bez silikonów, powinien je zmyć czyli musi być z SLS, pozatym poliquaternia też oblepić potrafią jak silikony. Jasne, że henna ma termin przydatności (tj. barwnik się dezaktywuje czy coś), gdzie ją kupiłaś? Stara henna robi się chyba mniej zielona, ale zapytaj jeszcze hennayi...
Papka henny nigdy nie jest jednolita, chyba, ze to henna baq, a khadi nie jest baq.
Sprawdziłam skład odzywki którą dałam na umyte włosy przed hennowaniem , co prawda to była odzywka ze zmywaniem ale..doczytałam że miała w składzie silikony
Szkoda że wczesniej nie przeczytałm Twojego postu , bo rano umyłam włosy ale jednak szamponem bez silikonów, siedze teraz z ponownie nałożoną henną. Henne przygotowałam wczoraj wieczorem , wymieszałam dodatkowo z sokiem z cytryny , stała całą noc , jeżeli teraz nic nie wyjdzie to chyba pomimo wszystko spróbuję po raz kolejny tej henny z wczesniejszym wymyciem włosów szamponem z silikonami.

Swoja hennę tzn cassie kupiłam na allegro a kolor miedziany w sklepie magiczne indie .

Rozrobiona henna nie była zupełnie jednolita miała małe grudki ale cassia ładniej sie rozrabiała, chociaz teraz jak stała przez cała noc to tez jest taka ładna kremowa , może zwyczajnie wiecej wody dodałam.

Dzis latałam po rynku i szukałam henny w proszku, znalazłam w zielarskim kolor ciemny brąz ale z Venity na razie nie zaryzykuje poza tym kolor jak dla mnie zbyt ciemny.

Sama jestem zaskoczona że zupełnie nic mi nie wyszło bo liczyłam że chociaz rozjasniane wczesniej włosy złapia kolor a tu nic , bo chyba to że mam własnie miesiaczkę nie ma tu znaczenia ?

Tak sobie teraz myslę że może zbyt dużo uzywam środków do stylizacji i pewnie jak umyłam łagodnym szamponem to zwyczajnie nie zmyłam tego całego syfu z włosów

Możesz mi cos doradzić jaki szampon byłby własciwy do umycia włosów przed hennowaniem ?

własnie doczytała że szampony z Barwy sa dobre do mycia włosów przed hennowaniem

Cytat:
Przed cassia umyłam włosy własnie szamponem z silikonami.
przepraszam mój błąd miało być z SLS-ami

Edytowane przez Rosi23
Czas edycji: 2013-06-09 o 16:55
Stary 2013-06-09, 17:47   #946
rousse
BAN stały

Cytat:

Możesz mi cos doradzić jaki szampon byłby własciwy do umycia włosów przed hennowaniem ?

własnie doczytała że szampony z Barwy sa dobre do mycia włosów przed hennowaniem

przepraszam mój błąd miało być z SLS-ami
taki ma być bez silikonów, bez poliquaternium, ale z SLS, najlepiej taki najtańszy o najprostszym składzie, ja mam jakiś za 3 zł z Auchan czarna rzepa
grudki zawsze będą jeśli henna nie jest jakości "baq", nie ma co się tym przejmowac

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Sprawdziłam skład odzywki którą dałam na umyte włosy przed hennowaniem , co prawda to była odzywka ze zmywaniem ale..doczytałam że miała w składzie silikony
Szkoda że wczesniej nie przeczytałm Twojego postu , bo rano umyłam włosy ale jednak szamponem bez silikonów, siedze teraz z ponownie nałożoną henną. Henne przygotowałam wczoraj wieczorem , wymieszałam dodatkowo z sokiem z cytryny , stała całą noc , jeżeli teraz nic nie wyjdzie to chyba pomimo wszystko spróbuję po raz kolejny tej henny z wczesniejszym wymyciem włosów szamponem z silikonami.

Swoja hennę tzn cassie kupiłam na allegro a kolor miedziany w sklepie magiczne indie .

Rozrobiona henna nie była zupełnie jednolita miała małe grudki ale cassia ładniej sie rozrabiała, chociaz teraz jak stała przez cała noc to tez jest taka ładna kremowa , może zwyczajnie wiecej wody dodałam.

Dzis latałam po rynku i szukałam henny w proszku, znalazłam w zielarskim kolor ciemny brąz ale z Venity na razie nie zaryzykuje poza tym kolor jak dla mnie zbyt ciemny.

Sama jestem zaskoczona że zupełnie nic mi nie wyszło bo liczyłam że chociaz rozjasniane wczesniej włosy złapia kolor a tu nic , bo chyba to że mam własnie miesiaczkę nie ma tu znaczenia ?

Tak sobie teraz myslę że może zbyt dużo uzywam środków do stylizacji i pewnie jak umyłam łagodnym szamponem to zwyczajnie nie zmyłam tego całego syfu z włosów
zadnej odżywki nie kładę przed hennowaniem, ja w ogóle nie używam juz silikonów, ale gdybym używała odstawiłabym silikony na tydzień przynajmneij, no i produkty do stylizacji też mogły ci oblepić włosy.
misiączka nie ma znaczenia choć hinduski podobno nic nie robią z włosami w tym czasie i nie hennują (ale to przesąd )
Stary 2013-06-09, 20:05   #947
Rosi23
Raczkowanie

Nie, nie uwierzycie 4 godziny trzymałam henne na wlosach i..nic, kompletnie, teraz włosy schna ale juz widzę że nic nie chwyciło, zobacze moze jakimś cudem cos póżniej sie objawi
Stary 2013-06-09, 20:25   #948
sylwka37
koci świat

Cytat:
Nie, nie uwierzycie 4 godziny trzymałam henne na wlosach i..nic, kompletnie, teraz włosy schna ale juz widzę że nic nie chwyciło, zobacze moze jakimś cudem cos póżniej sie objawi
no faktycznie aż się wierzyć nie chce na jaki kolor włosów kładłaś ???
Stary 2013-06-09, 23:14   #949
luboczka
Raczkowanie

Dot.: Odp: Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy nie wiem czy wiesz ze ten sklep ma 2 czesci. Jedna dla ludu pospolitego jak my i tam sa henny ale tez wiele innych rzeczy, ale po drugiej stronie ma wejscie dla ludzi ktorsy kupuja prod.profesjonalne i do fryzjera i do kosmetyczki. Na szczescie mile Panie sprzedaja tez indywidualnie wiec mozna naprawde super rzeczy kupic.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oj można, można
wylazłam z khadi, maseczkami, ampułkami, wodą brzozową...
gdyby nie dziecię szturmujące kontuar i na tym by się nie skończyło
luboczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 11:09   #950
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
Jakiej firmy to cudo co nie dziala? Rozumiem, ze nie khadi bo tam nie ma "miedzianego" I jaki ma to sklad ? Bo raczej nie sama czysta henna skoro ma byc "miedziana"

No i ile gram dajesz na jedno farbowanie?

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Odzywka przed farbowaniem? To na pewno nie jest dobry pomysl czy ma silikony czy nie Nawet jak ma tylko oleje to moze henna nie zlapac

Henne sie kladzie na czyste wlosy umyte najprostszym szamponem z SLS i tyle
Stary 2013-06-10, 14:21   #951
rousse
BAN stały

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Jakiej firmy to cudo co nie dziala? Rozumiem, ze nie khadi bo tam nie ma "miedzianego" I jaki ma to sklad ? Bo raczej nie sama czysta henna skoro ma byc "miedziana"

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Odzywka przed farbowaniem? To na pewno nie jest dobry pomysl czy ma silikony czy nie Nawet jak ma tylko oleje to moze henna nie zlapac

Henne sie kladzie na czyste wlosy umyte najprostszym szamponem z SLS i tyle
Ja myślałam , że zwykła henna khadi bo to watek o khadi... a jak jakieś inne "cudo" to nic nie wiadomo ... Moze to jakaś farba udająca nazwą hennę?

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
daj fotkę tej henny co dawałaś i gdzie kupiłaś. Czysta henna ma w składzie Lawsonię i tylko Lawsonię. Tym razem wymyłaś włosy z silikonów? Jw. napisz ile gram na hennowanie dajesz i jak rozrabiasz (np. czy dajesz odżywkę do mieszanki?)

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-06-10 o 14:22
Stary 2013-06-10, 14:27   #952
quleczka
Zakorzenienie

No ja nie wiem...ale khadi "miedziana" nie istnieje

Chyba, że chodzi o "Henna z Amlą kasztanowo-miedziany brąz"

No nic, poczekamy na szczegoly to sie dowiemy
Stary 2013-06-10, 17:49   #953
Rosi23
Raczkowanie

Cytat:
no faktycznie aż się wierzyć nie chce na jaki kolor włosów kładłaś ???
moje naturalne odrosty to ciemny blond a reszta taki jasny blond ale nie biały.

Cytat:
kupiłam puszkę 150 gram , włosy mam za ucho , więc zrobiłam po 50 gram, odwazyłam na elektronicznej wadze kuchennej i zalałam gorąca woda, nie wrzacą , wymieszałam , przestudziłam i nałozyłam na włosy , trzymałam 2 godziny, za drugim razem nałozyłam na wilgotne włosy , tyrzymałam przez 2,5 godziny , nic nie było widac na moich włosach ,nie wiedziałam że tak nie mozna ale nałożyłam sobie olejek Amla, jeszcze w rezultacie złapał mnie deszcz, zmokłam , wiec umyłam włosy szamponem be silikonów ale i bez SLS-ów , teraz wiem że to błąd a za trzecim razem rozmieszałam henne dodatkowo z cytryną, zostawiłam na 12 godzin i dopiero nałozyłam na włosy tym razem suche, trzymałam pona 4 godziny i..efekty marne.

Sklep Magiczne Indie to ten kolor:

Od wczoraj włosy zrobiły mi sie bardziej złote ale do miedzianego to im nadal daleko, odrosty jak miałam tak mam, choc pojawiły sie na nich delikatne refleksy równiez w kolorze złota.

Postanowiłam dać Khadi jeszcze jedna szansę i teraz chcę zamówić jasny brąz , który mam nadzieje sobie poradzi z ciemnymi blond odrostami i..chciala bym dodać tę z Amlą i Jatrophą,żeby były bardziej czerwonawe, ciekawe co z tego wyjdzie

Proszę powiedzcie czy ja mam nałozyć hennę na suche czy mokre włosy? Bo skoro ani tak ani tak nie wyszło to jak ma byc ????

Jak by nie wyszło to mam w pogotowiu( kupione dzis w zielarskim henna Eld Miedz i Chna) ale to tylko jak z Khadi nie wyjdzie, choc mam nadzieje że Khadi tym razem mnie nie zawiedzie i bedzie dla mnie ratunkiem przed chemią.

Edytowane przez Rosi23
Czas edycji: 2013-06-10 o 18:12
Stary 2013-06-10, 18:31   #954
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
Proszę powiedzcie czy ja mam nałozyć hennę na suche czy mokre włosy? Bo skoro ani tak ani tak nie wyszło to jak ma byc ???
No ale raz mialas odzywke przed henna, drugi raz pewnie resztki oleju. Za 3 razem to nie wiem mowiac szczerze...moze za dlugo stala

Ostatni raz mialas czyste wlosy po SLS bez niczego, tak?

Przedziwne to bo na jasnych wlosach to po wymieszaniu i nawet od razu nalozeniu na 2h powinnas miec mocny i naprawde intensywny kolor.

Co do mokre/suche - jak kto lubi - ja daje na umyte i osuszone recznikiem

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

p.s do henny z amla nie trzeba cytryny juz
Stary 2013-06-10, 18:43   #955
Rosi23
Raczkowanie

Cytat:
Ostatni raz mialas czyste wlosy po SLS bez niczego, tak?
tak zupelnie bez niczego , umyte dwa razy szamponem

Cytat:
Przedziwne to bo na jasnych wlosach to po wymieszaniu i nawet od razu nalozeniu na 2h powinnas miec mocny i naprawde intensywny kolor.
Własnie mnie to też dziwi bo raczej bałam sie że będe miała pomarańczowe włosy a tu nic;/

Cytat:
p.s do henny z amla nie trzeba cytryny juz
kombinowałam na wszystkie strony

Edytowane przez Rosi23
Czas edycji: 2013-06-10 o 18:45
Stary 2013-06-10, 19:06   #956
quleczka
Zakorzenienie

a chcesz miedź jak rozumiem?

jesli to bylaby moja decyzja to ja bym zrobila tak:

1) ze strony helfy kupila henne z amla khadi ( nie mowie, ze ta co kupiles jest zla ale helfy jest oficjalnym dystrybutorem khadi)

2) umyla dokladnie wlosy szamponem z sls

3) wymieszala z ciepla nie wrzaca woda i jak tylko troche przestygnie to na wlosy na 2h

Nic wiecej bym nie kombinowala

Ale gwarancji nie daje

Nie mialas jakis dziwnych zabiegow wczesniej? Keratyny na wlosy albo cos?

Tak juz totalnie zgaduje

Edytowane przez quleczka
Czas edycji: 2013-06-10 o 19:07
Stary 2013-06-10, 19:14   #957
xoxozuz
Raczkowanie

Hej Dziewczyny gdzie mogę kupić farbe Khadi?
xoxozuz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 19:27   #958
Rosi23
Raczkowanie

Cytat:
a chcesz miedź jak rozumiem?
pomyslałam że miedz bedzie w miare naturalna po moim jasnym blondzie, pozniej z czasem chciałabym wejśc w czerwienie, kiedyś takie miałam i bardzo mi sie podobały.

Cytat:
Nie mialas jakis dziwnych zabiegow wczesniej? Keratyny na wlosy albo cos?
nie nigdy, chociaz myslałam o takim zabiegu

Cytat:
Hej Dziewczyny gdzie mogę kupić farbe Khadi?
w sklepie np. helfy.pl

Edytowane przez Rosi23
Czas edycji: 2013-06-10 o 19:31
Stary 2013-06-10, 19:40   #959
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
pomyslałam że miedz bedzie w miare naturalna po moim jasnym blondzie, pozniej z czasem chciałabym wejśc w czerwienie, kiedyś takie miałam i bardzo mi sie podobały.
Neutralna? Chyba kazdy inaczej rozumie miedz

Swoja droga skoro chcesz isc w czerwienie to czemu dopiero pozniej?
Stary 2013-06-10, 21:00   #960
Rosi23
Raczkowanie

Wymysliłam sobie że najpierw wyrównam kolor miedzia, przyzwyczaje sie do tej zmiany i nastepnym razem dołoże czerwieni

Teraz jednak myslę że spróbuje z jasnym brazem, ten napewno sobie poradzi i z odrostem i z tymi rozjasnionymi.

Nie wiem czy mam zwidy czy ten kolor na moich włosach pomimo wszystko jednak nabiera mocy ???

Edytowane przez Rosi23
Czas edycji: 2013-06-10 o 21:02
Odpowiedz

Tagi
farby naturalne, henna, khadi

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości