Farby Khadi - opinie - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-01-06, 11:29   #1261
wezzie
Przyczajenie

Dot.: Farby Khadi - opinie

Witam
Nie wytrzymałam do wizyty u fryzjera z już w niedziele postanowiłam pozbyć się hennowego odcienia. UWAGA henne położyłam w piątek...różnica miedzy hennowaniem a farba chemiczną 2 DNI. Kolor "czekolada" nie wyszedł idealnie ale udało się wyrównać kolor. Uwaga dla soób z odrostami kolor po hennie może być mega nierówny wiec przestrzegam na własnym przykładzie.
wezzie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 17:10   #1262
201610111032
Konto usunięte

Czy któraś z was próbowała już tych nowych farb Khadi dla blondynek?
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 17:52   #1263
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie

Hej uzywalyscie juz khadi do jasnych wlosow?

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Zastanawiam sie nad zamiana z rozjasniania chemicznego na khadi do jasnych ale ze to nowosc i malo opinii to moze ktoras juz hennowania nia wlosy?

Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:38   #1264
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Hej uzywalyscie juz khadi do jasnych wlosow?

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Zastanawiam sie nad zamiana z rozjasniania chemicznego na khadi do jasnych ale ze to nowosc i malo opinii to moze ktoras juz hennowania nia wlosy?
Nie używałam, ale jestem pewna, że nie rozjaśnia to włosów.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 22:12   #1265
Albi Lupin
Raczkowanie

Z tego co sie orientuje to Khadi do jasnych (blond) jest wlasciwie przeznaczone na.. siwe wlosy

Uzywalam Khadi red - henna i amla, jestem zadowolona, ale aktualnie przechodze na wlasne mieszanki troche z oszczednosci, troche z checi dopasowywania ilosci henny/indygo do wlasnych wlosow
Albi Lupin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 23:09   #1266
Kar0lin4
Przyczajenie

Hej, zastanawiam się nad khadi bardzo... ale słyszałam, że wysusza niesamowicie włosy. Moje są wysokoporowate i jeszcze do tego zniszczone... Tzn bardzo połamane chociaż rzadko rozdwojone. Nie są niewiadomo jak przesuszone bo staram się je nawilżać i olejować ale boję się, że ten przesusz pogorszy mi stan włosów i że jeżeli nie bedzie to widoczne na pierwszy rzut oka to potem to wyjdzie. Co myślicie?
Kar0lin4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 06:33   #1267
Albi Lupin
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kar0lin4 Pokaż wiadomość
Hej, zastanawiam się nad khadi bardzo... ale słyszałam, że wysusza niesamowicie włosy. Moje są wysokoporowate i jeszcze do tego zniszczone... Tzn bardzo połamane chociaż rzadko rozdwojone. Nie są niewiadomo jak przesuszone bo staram się je nawilżać i olejować ale boję się, że ten przesusz pogorszy mi stan włosów i że jeżeli nie bedzie to widoczne na pierwszy rzut oka to potem to wyjdzie. Co myślicie?
Wlasciwie to henna pielegnuje wlosy...
O sobie moge powiedziec, ze moje wlosy sa o wiele lepsze po hennie. Mam wlosy wysokoporowate, koncowki bardzo suche, latwo ulegajace zniszczeniom, niegdys mocno farbowane.
Dzieki hennie moje wlosy staly sie mocniejsze, mniej wypadaja, sa gladkie i delikatne. Jesli tak bardzo obawiasz sie o przesusz mozesz henne mieszac z odzywka/maska w proporcji 50/50 i traktowac jako pielegnacje z lekkim odswiezeniem koloru.
Stary 2015-03-03, 16:48   #1268
201611241302
Konto usunięte

Farbuje khadi z amla i jatrophą.
Wcześniej używałam rudych farb loreala, kolor blakł po 2 tygodniach.
Henna nie blaknie, jest pięknie cały czas.
Włosy długie do stanika, farbuje sama bez problemu.
Dla rudzielców henna to super sprawa.
( a poza tym lubię się babrać w tym ciepłym błotku, zapach też lubię )
201611241302 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 17:03   #1269
atthedisco
Przyczajenie

Witam, przez kilka miesięcy farbowałam włosy henna Khadi - ciemnym brązem, postanowiłam jednak ściąć krótko włosy i rozjaśnić, tak jak się spodziewałam, tam gdzie pozostała henna włosy zrobił się zielone. Teraz postanowiłam zafarbować włosy henna Khadi - jasnym blondem. Mam w związku z tym pytanie, czy farbując włosy henna pokryje ona te zielone kosmyki? A może jest jakiś inny sposób (oprócz ścięcia włosów) na zamaskowanie zielonego koloru?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
atthedisco jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 14:38   #1270
SceneQueene
Zakorzenienie

Niestety nie pokryje. Możesz spróbować położyć na nie koncentrat pomidorowy, tak do godziny. Jeśli nie pomoże, czerwona szamponetka na chwilę albo próba drugiego rozjaśnienia.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 15:13   #1271
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez atthedisco Pokaż wiadomość
Witam, przez kilka miesięcy farbowałam włosy henna Khadi - ciemnym brązem, postanowiłam jednak ściąć krótko włosy i rozjaśnić, tak jak się spodziewałam, tam gdzie pozostała henna włosy zrobił się zielone. Teraz postanowiłam zafarbować włosy henna Khadi - jasnym blondem. Mam w związku z tym pytanie, czy farbując włosy henna pokryje ona te zielone kosmyki? A może jest jakiś inny sposób (oprócz ścięcia włosów) na zamaskowanie zielonego koloru?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
To nie zadziała. Tego typu farby nie pokrywają starego koloru, tylko się z nim łączą. Nie rozjaśniają też włosów.
Stary 2015-03-18, 23:18   #1272
bigosowadama
Rozeznanie

Zadaję tu też pytanie, które zadałam na wątku o farbowaniu henną.

Mam hennę khadi ciemny brąz zakupioną ze 2 mies. temu.
I jeszcze jej nie użyłam.
Poczytałam trochę wiadomości na temat henny. I nadal mam jedno pytanie, które powstrzymuje mnie od użycia.
A mianowicie jak zrobić próbę uczuleniową i gdzie (za uchem?), ile trzymać taką próbę.
I czy któraś z Was miała uczulenie, podrażnienie po hennie?
No więc odważyłam się. Pohennowałam.
Kolor niewiele się zmienił, troszeczkę są przyciemnione.
Srebrne nitki jakie miałam zrobiły się złotawe.
Ogólnie włosy nie są wysuszone. Wytrzymałam bez problemu bez mycia te 2 dni.
Jeśli chodzi o nakładanie to jest lepsze niż przy chemii. Henna łatwo schodzi ze skóry (wycierałam ją chusteczkami do demakijażu). Czoło i uszy posmarowałam kremem nivea- ten niebieski.
A zapach jest o wiele przyjemniejszy od farb drogeryjnych, mi się kojarzy z suszoną czarną herbatą.
Ogólnie na +, zobaczę jak długo kolor utrzyma mi się na włosach

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-03-21 o 17:03 Powód: ciąg dalszy
bigosowadama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 20:55   #1273
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie

Pytanko moje do Was brzmi - czy można mieszać hennę czarną z orzechowym brązem?

WYMIANA BUTÓW
CzerwonaKokarda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 10:44   #1274
Albi Lupin
Raczkowanie

Henna czarna - czyli w skladzie indygo, np. Khadi? Mozesz.
Stary 2015-03-26, 17:43   #1275
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Albi Lupin Pokaż wiadomość
Henna czarna - czyli w skladzie indygo, np. Khadi? Mozesz.
Dokładnie, chodzi mi o Khadi. Dziękuję

WYMIANA BUTÓW
CzerwonaKokarda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 20:04   #1276
olaciach
Przyczajenie

Lightbulb Dot.: Farby Khadi - opinie

Witam.
Od kilku lat farbuję notorycznie włosy, a konkretnie od roku są to trwałe farby, wcześniejsze to farby 28 myć. Żałuję tego przejścia jak nic.
Mam teraz mętlik na (i w ) głowie. 2,5 miesiąca temu ostatni raz farbowałam włosy - ciemnorudy blond (choć miałbyś rudobrązowy) u fryzjera. Tak zniszczył mi włosy, że żadne regeneracje nie pomogły. Moje włosy kręcone i skłonne do puszenia wyglądały tak źle po tym zabiegu, że gdy chciałam nosić rozpuszczone włosy to musiałam je.... prostować. No więc stwierdziłam, że wykonam sobie zabieg trwałego prostowania keratynowego. Wiem, że niesamowicie obciążyłam sobie włosy tym wszystkim, ale włosy sa po tym lepsze i takie że mogę wyjść z nimi do ludzi od razu, bez olejkowania i wiecznego prostowania ich ;p Zabieg ten sporo rozjaśnił mi włosy, ale dalej są rude. Mam odrost na 3 cm i kupiłam sobie ostatnio hennę khadi- nowość jasny blond. Bo nie ma sensu na lato przy moich włosach wracać znowu do brązu. Moje naturalne to ciemny blond, więc odrosty są ciemniejsze od reszty włosów i już dawno należałoby je pokryć, ale bardzo boje się efektu. Farbowanie, prostowanie no i odrosty- czy ta henna poradzi sobie z równomiernym rozprowadzeniem i co najważniejsze- jaki kolor mi wyjdzie? Wiem że khadi ma to do siebie, że wchodzi w rudości- nie przeszkadza mi to ;p ale gdy przeczytałam o zielonych - SZOK. Nie chce już farbować chemicznymi, ale gdy ta mi po prostu na włosach nie wyjdzie, to już odwrotu nie ma (tak piszą). PORADŹCIE MI PROSZĘ! ))
olaciach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 14:07   #1277
Gruszeczka26
Przyczajenie

Witajcie dziewczyny

Pewnie moje pytanie się powiela,ale od wczoraj buszuję po tych wątkach i wiem,że nic nie wiem ,także chce Was prosić o pomoc
W poniedziałek po raz pierwszy farbowałam włosy henną Khadi-ciemny brąz.Moje włosy nie były farbowane ok 10 m-cy.Odrost ciemny blond (tzw mysi) a na reszcie włosów pozostałości po chemicznej farbie-orzechowy brąz.
Ogólnie jestem zachwycona henną Khadi:włosy pięknie błyszczą,nawet mniej wypadają,co niestety jest u mnie skutkiem przebytej niedawno poważnej operacji.Martwi mnie jedynie jaśniejszy odrost. Doradźcie mi moje drogie jak Wy uzyskujecie jednolity odcień na całej długości włosów. Wszystko robiłam według instrukcji,tyle że nie kładłam jedynie na odrosty tylko pierw odrost a potem rozmieszałam na nowo hennę by była ciepła i położyłam na resztę włosów.
Podpowiecie mi jak zniwelować tą różnicę?

Edytowane przez Gruszeczka26
Czas edycji: 2015-04-03 o 14:09
Gruszeczka26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 11:40   #1278
ZuzannaW
Przyczajenie

Witam,
ja jestem pod wrażeniem farby khadi. Farbowałam włosy najpierw henna a potem indygo i póki co jestem zadowolona. wyglada bardzo naturalnie i 100% polecam tą farbę jak komuś nie przeszkadza zapach "zielska" (mi osobiście nie przeszkadza troche przypomina zapach skrzypu jak sie go zaleje wrzątkiem)
ja na pewno użyje jej jeszcze nieraz
ZuzannaW jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 17:12   #1279
Natatka
Raczkowanie

Nie wiem, czy ten post będzie dla kogoś przydatny, ale pamiętam, jak kiedyś, zanim jeszcze zaczęłam farbować włosy henną Khadi jasny brąz nie mogłam znaleźć odpowiedzi na pytanie, jak włosy zareagują na późniejsze farbowanie chemiczne czy rozjaśnianie. Spotkałam się z opiniami, że po rozjaśnianiu będą zielone itp.

Ostatnio podcinałam włosy o jakieś 10 cm i postanowiłam zrobić 2 kitki próbne, które później obcięłam. Potraktowałam je później farbami drogeryjnymi- najtańszymi firmy Marion, które kupiłam za ok 4,50zł, więc nie wiem, jakiej są jakości- w kolorach popielaty blond i jakiś tam bardzo ciemny brąz.

Ciemny brąz załapał normalnie. Trochę przyciemnił i tyle. Blond wcale nie sprawił, że włosy stały się zielone- zrobiły się rude.
Podsumowując, po hennie można zarówno farbować włosy na ciemniejszy kolor, jak i rozjaśniać. Po farbach chemicznych też trudno jest zejść z ciemnych kolorów od razu na blond. Także jak zwykle plotki rozpuszczały osoby, które nigdy prawdziwą henną włosów nie farbowały. Myślę, że jedynym minusem może być to, że po hennie trudniej je będzie rozjaśnić, ale zieleń to jakaś głupota.

Chciałam załączyć zdjęcia, ale na mój telefon nie dał rady. Na zdjęciach wszystkie włosy wyglądały tak samo.

Cytat:
Napisane przez Gruszeczka26 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

Pewnie moje pytanie się powiela,ale od wczoraj buszuję po tych wątkach i wiem,że nic nie wiem ,także chce Was prosić o pomoc
W poniedziałek po raz pierwszy farbowałam włosy henną Khadi-ciemny brąz.Moje włosy nie były farbowane ok 10 m-cy.Odrost ciemny blond (tzw mysi) a na reszcie włosów pozostałości po chemicznej farbie-orzechowy brąz.
Ogólnie jestem zachwycona henną Khadi:włosy pięknie błyszczą,nawet mniej wypadają,co niestety jest u mnie skutkiem przebytej niedawno poważnej operacji.Martwi mnie jedynie jaśniejszy odrost. Doradźcie mi moje drogie jak Wy uzyskujecie jednolity odcień na całej długości włosów. Wszystko robiłam według instrukcji,tyle że nie kładłam jedynie na odrosty tylko pierw odrost a potem rozmieszałam na nowo hennę by była ciepła i położyłam na resztę włosów.
Podpowiecie mi jak zniwelować tą różnicę?
Spróbuj następnym razem same odrosty potrzymać dłużej, a resztę henny możesz później rozrobić z odżywką bez silikonów i potrzymać krócej. Ja mam też kolor mysi blond a na włosach obecnie jasny brąz, który tak na prawdę jest już bardzo ciemny, bo z każdym farbowaniem henna łapie coraz mocniej, więc odrosty miałam zawsze jaśniejsze, a teraz odrost trzymam 1h (henna+woda), i resztę włosów ok. 30 min (henna+woda+odżywka).

Edytowane przez Natatka
Czas edycji: 2015-05-08 o 17:22
Natatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 18:39   #1280
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez Natatka Pokaż wiadomość
Podsumowując, po hennie można zarówno farbować włosy na ciemniejszy kolor, jak i rozjaśniać. Po farbach chemicznych też trudno jest zejść z ciemnych kolorów od razu na blond. Także jak zwykle plotki rozpuszczały osoby, które nigdy prawdziwą henną włosów nie farbowały. Myślę, że jedynym minusem może być to, że po hennie trudniej je będzie rozjaśnić, ale zieleń to jakaś głupota.
Zieleń to nie jest głupota. Po hennie, prawda, zieleń nie wyjdzie, ale jasny brąz Khadi to nie jest sama henna. Tam jest też indygo, które nie u wszystkich się łatwo wypłukuje. Zazwyczaj jest tak, że po farbowaniu Khadi na brąz po jakimś czasie kolor wypłukuje się do rudego, ponieważ spływa indygo. U ciebie spłynęło, to fajnie, ale nie zawsze tak będzie i ktoś inny może sobie zrobić sraczkowate kuku blond farbą.
Stary 2015-05-09, 15:01   #1281
Gruszeczka26
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Natatka Pokaż wiadomość
Spróbuj następnym razem same odrosty potrzymać dłużej, a resztę henny możesz później rozrobić z odżywką bez silikonów i potrzymać krócej. Ja mam też kolor mysi blond a na włosach obecnie jasny brąz, który tak na prawdę jest już bardzo ciemny, bo z każdym farbowaniem henna łapie coraz mocniej, więc odrosty miałam zawsze jaśniejsze, a teraz odrost trzymam 1h (henna+woda), i resztę włosów ok. 30 min (henna+woda+odżywka).
Dziękuję Ci bardzo za podpowiedź
Stary 2015-05-28, 12:42   #1282
bernikula
mOLDerator

Dziewczyny, jestem totalnym laikiem w kwestii farbowania henną i mam kilka pytań:
1. Otóż mając obecnie na włosach klasyczną 7kę (farbowałam Garnierem), chcę lekko rozjaśnić do 9 i zrobić to za pomocą henny? Da się? Jeśli tak to jak?

2. Czy henna rzeczywiście mniej niszczy Wam włosy niż farby chemiczne?

3. Czy nie wyjdą mi zielone włosy?

Proszę o rady

Insta
bernikula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 13:02   #1283
Hanako
Zadomowienie

Henna nie rozjaśnia włosów. Do tego henna zawiera czerwony barwnik, więc farbuje na odcienie rudości.
Stary 2015-05-28, 13:09   #1284
bernikula
mOLDerator

Czyli jakbym chciała mieć jaśniejsze włosy, ale farbowane henną to musiałabym je najpierw jakoś rozjaśnić? Ale czytałam, że rozjaśnianie plus henna= zielone włosy. Nie wiem co tu robić, jestem w kropce.

Insta
Stary 2015-05-28, 16:51   #1285
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem totalnym laikiem w kwestii farbowania henną i mam kilka pytań:
1. Otóż mając obecnie na włosach klasyczną 7kę (farbowałam Garnierem), chcę lekko rozjaśnić do 9 i zrobić to za pomocą henny? Da się? Jeśli tak to jak?
Henna nie rozjaśnia włosów.

Cytat:
2. Czy henna rzeczywiście mniej niszczy Wam włosy niż farby chemiczne?
W ogóle nie niszczy
Cytat:
3. Czy nie wyjdą mi zielone włosy?
Nie.

Cytat:
Czyli jakbym chciała mieć jaśniejsze włosy, ale farbowane henną to musiałabym je najpierw jakoś rozjaśnić? Ale czytałam, że rozjaśnianie plus henna= zielone włosy. Nie wiem co tu robić, jestem w kropce.
Skoro henna nie rozjaśnia włosów, to tak, musisz je najpierw rozjaśnić czymkolwiek, co ma taką zdolność. Na przykład blond farbą.
Po hennie(Lawsonia inermis) nigdy nie wyjdą zielone włosy, bo po farbowaniu zostaje na włosach wyłącznie czerwony barwnik. Jeśli pofarbujesz je potem chemicznie na ciemno, to będą ciemne z czerwonawą poświatą. Natomiast jeśli położysz blond farbę, to zrobią się pomarańczowe. Zielone nigdy. Ten kolor może wyjść po indygo.
Stary 2015-05-28, 19:56   #1286
bernikula
mOLDerator

Lisbeth, dziękuję za odpowiedzi A robiłaś kiedyś włosy jasną henną?

Insta
Stary 2015-05-28, 21:06   #1287
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Lisbeth, dziękuję za odpowiedzi A robiłaś kiedyś włosy jasną henną?
Co masz na myśli konkretnie?
Farbowałam się już chyba każdym ziółkiem, które potocznie jest nazywane henną, a niekoniecznie jest Lawsonią
Stary 2015-05-29, 08:02   #1288
bernikula
mOLDerator

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Co masz na myśli konkretnie?
Farbowałam się już chyba każdym ziółkiem, które potocznie jest nazywane henną, a niekoniecznie jest Lawsonią
No właśnie widzisz ja jestem totalnym laikiem w tej kwestii i stąd moje niedoprecyzowane pytania.

Chyba powinno być tak: jakie masz naturalne włosy i czy kładłaś kiedyś hennę blond?

Sama nie wiem, czy w moim wypadku to dobry pomysł, bo mam teraz takie ombre- u góry 7ka, na dole 9.23 i sama nie wiem, jaką hennę mogłabym na to dać. Boję się, że popsuję sobie włosy (w tym sensie, że będę wyglądała źle), a z drugiej strony mam dość tych chemicznych farb.

Insta
Stary 2015-05-29, 08:20   #1289
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
No właśnie widzisz ja jestem totalnym laikiem w tej kwestii i stąd moje niedoprecyzowane pytania.

Chyba powinno być tak: jakie masz naturalne włosy i czy kładłaś kiedyś hennę blond?

Sama nie wiem, czy w moim wypadku to dobry pomysł, bo mam teraz takie ombre- u góry 7ka, na dole 9.23 i sama nie wiem, jaką hennę mogłabym na to dać. Boję się, że popsuję sobie włosy (w tym sensie, że będę wyglądała źle), a z drugiej strony mam dość tych chemicznych farb.
Nie istnieje coś takiego jak henna blond. Henna zawiera wyłącznie czerwony barwnik.
Z ziółek farbujących włosy mamy przede wsztykim:
Hennę (Lawsonia inermis) - czerwony kolor barwnika
Indygo (Indigofera tinctoria) - granatowy
Kasja (Cassia obovata) - żółty
i jeszcze orzech włoski z juglonem farbującym na brązowo
Pewnie jest coś jeszcze, ale te są najbardziej znane. Ludzie zwykli potocznie nazywać henną wszystkie ziołowe farby, przez co czasem trudno się dogadać.
Jeśli chodzi o moje włosy, to trochę zdjęć jest tu http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post24828454 Jest tam także mój naturalny kolor.
Proponuję ci wypróbować przed henną rudą szamponetkę Joanny. U mnie wychodziła zawsze niemal identycznie jak henna, więc może u ciebie też da jakiś obraz jak mogłoby to wyglądać. A szamponetka przynajmniej łatwo się zmyje w przeciwieństwie do henny.
Stary 2015-06-01, 00:35   #1290
Lady_Anomalia
mimi

Czy ktoś ma jakieś sposoby na wypłukiwanie się koloru?

Tagi
farby naturalne, henna, khadi

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości