z długich na krótkie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-10-27, 09:19   #1
Agassa
Raczkowanie

z długich na krótkie

Mam długie ,gęste ,troche kręcone czarne włosy.chciałabym coś zmienić w tej fryzurze bo taką mam od zawsze włosy trochę cieniowane bez grzywki,twarz mam owalną . Podobaja mi się fryzurki średnio krótkie i proste z grzywką ale nie wiem jak przy gęstych falowanych włosach to sie sprawdzi.Będzie to radykalna zmiana bo włosy mam prawie do pasa a chcę je ściąć dość dużo Proszę o jakąś radę bo do piatku muszę podjąć jakąś decyzję.
Agassa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-27, 09:44   #2
koculek
Zakorzenienie

Re: z długich na krótkie

Prosimy choć o jedną fotkę
Stary 2003-10-27, 10:10   #3
Agassa
Raczkowanie

Moją czy fryzury ?) Narazie załaczam fryzurę .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura 17.jpg (25,7 KB, 11 załadowań)
Stary 2003-10-27, 12:39   #4
Agassa
Raczkowanie

Załączam swoje narazie tylko takie dostępne zdjęcie ,z tymże aktualnie mam czarnawe włoski .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 08-08-2002 007.jpg (67,1 KB, 44 załadowań)
Stary 2003-10-27, 12:51   #5
sarenka
Zakorzenienie

moim zdaniem taka fryzura przy kręconych włosach bedzie kosztowała Cię sporo pracy rano. chyba, że zrobisz sobie trwałą rozporstowująca skręt. moje koleżanki, które mają z natury proste lub 'prostawe' włosy męczą się bardzo przy układaniu takiej grzywki [z resztą włosów łatwiej, bo długie włosy są cięższe.. a krótka grzywka lubi odstawać na boki]

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-27, 13:29   #6
Agassa
Raczkowanie

Właśnie nie chce fryzury gdzie bedzie trzeba się z nia bawić,a chciałabym grzywke bo zakryję sobie zmarszczkę mimiczną na czole .Jak faktycznie mnie bedzie męczyła to zapuszczę .Podaję jeszcze jeden przykład fryzury z tymże moje włosny podwiną się na pewno pod spód /są podatne / a na strąki nie mam co liczyć ,choć bardzo mi sie podobają trwałej nie chce robić ,wole dostowować fryzure do włosów,kiedys miałam grzywkę i nie pamietam czy była uciązliwa.Jesli nie pamiętam to chyba nie była
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery900.jpg (32,5 KB, 2 załadowań)
Stary 2003-10-27, 13:41   #7
sarenka
Zakorzenienie

Agassa napisał(a):
> Właśnie nie chce fryzury gdzie bedzie trzeba się z nia kiedys miałam grzywkę i nie pamietam czy była uciązliwa.Jesli nie pamiętam to chyba nie była

ależ ja wcale nie chcę Cię zniechęcać Agasso! po prostu piszę co wiem . moje znajome z kręconymi włosami nigdy nie potrafiły ujarzmić swojej grzywki . nawet jeśli grzywka była baardzo prpsta przez 2 godziny [po dłuuugim układaniu] to następnie się falowała i wichrzyła. może sa jakieś sposoby, aby łatwo i skutecznie rozprostować grzywkę

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-27, 14:42   #8
koculek
Zakorzenienie

Oj o takiej prostej fryzurce to niestety nie mozesz marzyć Nie jestem fryzjerką ale nie widzę szans na to. Może zadowolisz się po prostu krótszymi ale kręconymi? Ja mam proste i takie do brody i teraz zapuszczam aby zrobić sobie trwałą i aby falowały, jak Twoje
Stary 2003-10-27, 14:47   #9
Agassa
Raczkowanie

Nawet nie pomyślałam,że chcesz mnie zniechęcić,to są po prostu Twoje dobre rady,za które jestem wdzięczna , to ja siebie pocieszam bo tak bardzo chce mieć grzywkę i już sobie wymyśliłam,że jak się nie będzie układała to zapuszczę,wiem ,że z takimi kręconymi włosami to problematyczne,ja nie mam mocno kreconych tylko falowane i ciężkie i może..................
Stary 2003-10-27, 14:54   #10
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Masz farbowane włosy, wiec nie podejmuj ryzyka chemicznego prostowania włosów, bo sie przesuszą.Możesz natomiast je prostowac na prostownicy parowej lub ceramicznej zabezpieczajac srodkami stylizacji, zelami ,kremami wspomagajacymi prostowanie.Dużo info na ten temat na tej str. o prostowaniu wlosów.Ale jezeli Twoje włoski faluja mam dla Ciebie kilka fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia na1.jpg (30,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pa6.jpg (19,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x4.jpg (25,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w14.jpg (17,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pa7.jpg (14,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w2.jpg (48,8 KB, 4 załadowań)
Stary 2003-10-28, 07:21   #11
Agassa
Raczkowanie

Dziękuję ,bardzo fajne te fryzurki,szczególnie podoba mi sie pierwsza /bo wydaje mi się najmniej absorbujaca /,tylko tak na próbe dodam jeszcze niezbyt gęsta grzywkę ,zamówiłam już płyn pielęgnacyjny prostujacy do włosów u fryzjera także nie będę robiła trwałej prostującej,głównie dlatego,że jak będę chciała mieć fale to na dyfuzor i już ,no i mogę także prostować szczotką wspomagajac płynem.
Stary 2003-10-29, 09:26   #12
Agassa
Raczkowanie

Nie wytrzymałam i poszłam do fryzjera wcześiej ,ostrzygłam się tak jak na przedstawionej przeze mnie pierwszej propozycji z tymże zostawiłam trochędłuższe włosy niz ma modelka,oby sobie móc związać czy fikuśnie upiąć.Jestem b.mile zaskoczona bo grzywkę mam prostą jak drut /muszę mieć ją po prostu krótszą przed brwi a wtedy ona się nie faluje i nie odstaje i prosto ostrzyżona jak na zdjęciu się znakomicie sprawdza/Narazie włosy mam naciągnięte i również proste ale już chciałabym umyć i zrobić sobie loczki dziwne ? ,jak będę miała fotke to przedstawię.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości