Jak kolorek do w這sk闚 ciemny br您?? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2003-10-27, 18:28   #1
anetamilosz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125
GG do anetamilosz

Jak kolorek do w這sk闚 ciemny br您??

Witam cieplutko
Od d逝窺zego czasu borykam si z problemem dobrania odpowiedniego kolorku do moich w這s闚 i w豉軼iwie ka盥a wizyta w salonie kosmetycznym pozostawia nadal jaki niedosyt..ju zaczynam wierzy 瞠 nie ma fryzjer闚 z powo豉nia Mam piwne oczka, raczej ciemna cer, kupi豉m ostatnio w drogerii farbk z owocami Garniere o nazwie "z這ty szatyn" bo chcia豉m ciut rozja郾i odcie w這s闚 i po zmyciu...okaza這 si 瞠 wyszed kolor brzydko br您owy...
Ehh tu gdzie obecnie mieszkam tzn w Piasecznie p\\Warszaw nie znam 瘸dnego sprawdzonego fryzjera, wi璚 mo瞠 Ty Gra篡nko doradzisz mi jak farbk kupi by uzyska kolor jasnej szatynki, ewentualnie jaka farba (nazwa, kolorek) na ciemno br您owych wlosach b璠zie wygl康a豉 nie幢e???:pomocy:
Wizazanki je郵i wy macie jakie do鈍iadczenie w dobrych farbkach do mojego kolorku w這s闚 to piszcie...
Dodam tylko 瞠 nie mam jak wybra sie na poszukiwania dobrego zak豉du fryzjerskiego bo mam ma貫go synka, kt鏎ego nie mam z kim niestety zostawi..
Pozdrawiam
Aneta
anetamilosz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-10-27, 18:53   #2
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Re: Jak kolorek do w這sk闚 ciemny br您??

Zawsze mi przykro kiedy nie moge doradzic, co do dobrania farb ze sklepowej p馧ki.Niestety nie znam ich, wiem ze nie zawsze wychodza kolory jakie obiecyje producent.wiem tez ze jezeli na w這sach jest juz farba i to ciemniejsza to nie da sie inna jej rozjasnic, bo farba nie usuwa farby,trzeba zrobic lekka dekoloryzacje, ale sama tego nie rob.Moze to czym farbowalas nie bylo farb? i sie zmyje, a Wizazanki maj doswiadczenie w samofarbowaniu i co Ci doradz
Stary 2003-10-27, 21:43   #3
anetamilosz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125
GG do anetamilosz
Re: Wiza瘸nki pom騜cie!!!!!!!!!!!!!!!!!

No tak, w豉軼iwie to nie mam z逝dze co do tego czy by豉 to farba czy nie, bo niestety by豉...Wida ju delikatne odrosty..Hmm, w豉郾ie te farby ze sklepowych p馧ek pozostawiaj wiele do 篡czenia...Mo瞠 rzeczywi軼ie Wy kochane wiza瘸nki macie jakie pomys造????/
Pozdrawiam
Aneta
anetamilosz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-10-28, 08:52   #4
sarenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 213

ja uwielbiam farby Garniera, jak dla mnie s delikatne i kolory wychodz do嗆 autentycznie . moja rada jest taka, aby troch odczeka豉, bo na niekt鏎ych w這sach te farby si spieraj. moja znajoma specjalnie farbowa豉 ciemn farb a potem my豉 w weekend kilka razy w這sy i otrzymywa豉 sw鎩 ulubiony kolor.. mysl, 瞠 mo瞠sz jednocze郾ie zastosowa jakie specyfiki dla blondynek [np szampon Timotei.. moim farbowanym na ciemno w這som doda jasnych refleks闚 wtedy kiedy tego chcia豉m - rozja郾i je przez to lekko].

WESOΧCH 名I﹗!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-10-28, 15:26   #5
Zuzie鎥a
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Od lat farbuj w這ski na br您owo i dwa kolorki napewno mog Ci poleci:
-m鎩 "zimowy" (ciemniejszy g喚boki br您 bez rudawo軼i, nic si nie spiera) to palette deluxe nr 800
-m鎩 "letni" (ja郾iejszy, czekoladowy, bardzo naturalny, ciep造) to viva color mocca nr 40
Zuzie鎥a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-10-29, 08:51   #6
Amaranta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

tez mam ten sam problem, wczoraj spedzilam pol godz w drogerii przy polce z farbami wyszlam prawie z placzem bo nie znalazlam zadnego odpowiedniego koloru. moj naturalny to tez ciemny braz chce go lekko rozjasnic,jakis lzejszy odcien brazu ale zeby byl intensywny.zastanawiam sie tez nad pasemkami, ale nie wiem jaki kolor pasemek wybrac,a poza tym na moich wlosach efekt pewnie bedzie mizerny (mam lekko krecone,zazwyczaj `balagan na glowie`i chyba nie bedzie widac efektu). pmozcie
Amaranta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.