Brzydki kolor po farbowaniu! Pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-14, 22:04   #1
VelaaLisa
Raczkowanie

Brzydki kolor po farbowaniu! Pomóżcie!

Witam.
Dzisiaj byłam u fryzjera, chciałam zafarbować się na rudo. Z natury mam kolor "średni brąz". Niestety efekt jest całkowicie nie taki, jaki miał być. Moje włosy okazały się jaskrawe i straszne - pomarańczowe,z czerwono-rudymi odcieniami. Zupełnie nie tego się spodziewałam. Wszystko to zauważyłam dokładnie w domu. Załamałam się! Kupiłam farbę zmywalną - kasztan czy coś podobnego, bo przecież w takim kolorze to aż wstydziłabym się wyjść na ulice! Obecnie mam ciemne włosy - bardziej takie jakby wiśniowe czy bordowe. Niestety nie jest to kolor który mi odpowiada. Nie bardzo pasuje on do mojej urody, cery, karnacji, itp.
Nie bardzo wiem co mam teraz zrobić. Chciałabym bardzo wrócić do swojego brązu, lub czegoś w tym rodzaju. Niestety nie wiem co miałabym zrobić. Nie chciałabym też strasznie zniszczyć swoich włosów i tak sporo dziś przeszły!
Jeśli moglibyście mi poradzić co mogłabym w tej sytuacji zrobić i czy jest szansa na zrobienie tego samemu w domu, czy znowu będę musiała udać się do fryzjera?
Proszę o pomoc
VelaaLisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 15:58   #2
natasha325
Raczkowanie

Dot.: Brzydki kolor po farbowaniu! Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez VelaaLisa Pokaż wiadomość
Witam.
Dzisiaj byłam u fryzjera, chciałam zafarbować się na rudo. Z natury mam kolor "średni brąz". Niestety efekt jest całkowicie nie taki, jaki miał być. Moje włosy okazały się jaskrawe i straszne - pomarańczowe,z czerwono-rudymi odcieniami. Zupełnie nie tego się spodziewałam. Wszystko to zauważyłam dokładnie w domu. Załamałam się! Kupiłam farbę zmywalną - kasztan czy coś podobnego, bo przecież w takim kolorze to aż wstydziłabym się wyjść na ulice! Obecnie mam ciemne włosy - bardziej takie jakby wiśniowe czy bordowe. Niestety nie jest to kolor który mi odpowiada. Nie bardzo pasuje on do mojej urody, cery, karnacji, itp.
Nie bardzo wiem co mam teraz zrobić. Chciałabym bardzo wrócić do swojego brązu, lub czegoś w tym rodzaju. Niestety nie wiem co miałabym zrobić. Nie chciałabym też strasznie zniszczyć swoich włosów i tak sporo dziś przeszły!
Jeśli moglibyście mi poradzić co mogłabym w tej sytuacji zrobić i czy jest szansa na zrobienie tego samemu w domu, czy znowu będę musiała udać się do fryzjera?
Proszę o pomoc
mozesz sprobowac zrobic u fryzjera dekoloryzacje, ale to pewnie wtedy zmyje te rudy kolor do jasnego, bo to pewnie farbowala farba ze wstepnym rozjasnianiem. i wtedy sprobowac polozyc np jasny braz. bo na tych jasnorudych jak mowisz polozyc kolejna farbe to nei wiadomo co by moglo wyjsc. a pokazalabys fotke z tymi wlosami ? bo mowisz jeszcze polozylas sobie na ten kolor szampon koloryzujacy, mam rozumiec ten taki na 6-8 myć ?
natasha325 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 17:03   #3
VelaaLisa
Raczkowanie

Co do szamponu koloryzującego to zgadza się, na 6- 8 myć.
O dekoloryzacji też już słyszałam, ale mówiono mi, że powinno się zrobić pewien odstęp czasu - nie wiem tydzień, dwa, może więcej.
Niestety ze zdjęciem aktualnie będę miała mały problem, ponieważ nie mam go czym zrobić(mój sprzęt znajduje się w innym mieszkaniu).
Stary 2010-04-15, 17:25   #4
natasha325
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez VelaaLisa Pokaż wiadomość
Co do szamponu koloryzującego to zgadza się, na 6- 8 myć.
O dekoloryzacji też już słyszałam, ale mówiono mi, że powinno się zrobić pewien odstęp czasu - nie wiem tydzień, dwa, może więcej.
Niestety ze zdjęciem aktualnie będę miała mały problem, ponieważ nie mam go czym zrobić(mój sprzęt znajduje się w innym mieszkaniu).
aa to szkoda, to czekam na fotke albo chociaz moze sprobowalabys telefonem zrobic byle widac mniej wiecej ajki to odcien.a to fakt, chyba trzeba byloby odczekac. z tego co tu sie nauczytalam na tych forach to aby szybko farba sie zmyła myc szamponem przeciwlupiezowym, podobno najlepszy nizoral. ale juz w ogole nie chcesz tego rudego ? bo moze zrobilabys sobie jakis inny odcien rudego, np taki ciemniejszy, wlasnie taki jakby kasztan.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

dołaczam przykladowe linki

http://www.garnierdbajosiebie.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^C OLOR_NATURALS^COLOR_NATUR ALS_DISCOVER&prdcode=P520 04&varcode=3600540181169& back=1

http://www.palette.pl/nasze-produkty...w/650-kasztan/
Stary 2010-04-19, 21:25   #5
VelaaLisa
Raczkowanie

Długo się nie odzywałam, ale nie miałam dostępu do komputera.
Co do włosów, to już się trochę do nich przyzwyczaiłam, na razie zamierzam trochę poczekać i ich nie ruszać, a może za jakiś czas zdecyduje się coś z nimi zrobić (niech sobie teraz troszkę odpoczną).
Jeśli chodzi o rudy to na pewno chciałabym mieć, ale na razie obawiam się że nieco się zraziłam i nie wiem czy znowu zdołam zaryzykować taka sytuacją.
Ciągle nie mogę załączyć zdjęcia, ale jak tylko mi się uda, to na pewno to zrobię
Znalazłam za to na internecie parę zdjęć, żeby chociaż lekko zobrazować Ci jaki kolor mniej więcej chciałam osiągnąć(to nie dokładnie jest jeszcze taki, ale bliski odpowiadającemu), a jaki mniej więcej wyszedł(w rzeczywistości jak dla mnie był o wiele wiele gorszy, ale ja z tego wszystkiego mogłam być lekko nie obiektywna) ;P

http://stregobor.pinger.pl/dyskusje/p/2 - ten miał być - zdjęcie nr 2

http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27965.jpg - a coś takiego wyszło!!

Pozdrawiam.
Stary 2010-04-21, 00:26   #6
natasha325
Raczkowanie

aa to bardziej taki ognisty kolor... czyli taka bardziej rudawa czerwien chcialas uzyskac?
Stary 2010-04-21, 14:33   #7
VelaaLisa
Raczkowanie

No troszkę tak, ale nie taki ognisty i "wściekły" jak na tym zdjęciu co załączyłam...
Na razie zostawiam tak jak mam, a jak ten szampon zacznie schodzić to zacznę się martwić i zastanawiać
Znajomi twierdzą że jest ładnie, więc nie mam co popadać w jakąś paranoję ;P
Dzięki za pomoc!
Stary 2010-04-22, 22:50   #8
natasha325
Raczkowanie

i masz racje :0 i prawda, nie ma co niszczyc wlosow, bo naprawde tymi farbami mozna sobie zepsuc wlosy najgorsze dzialanie maja farby blond, ale coz, chce sie ladnie wygladac to sie cierpi hehehe mowisz kolorek fajny to super, zawsze mozesz jakos sobie przyciemnic
Stary 2010-04-23, 14:56   #9
VelaaLisa
Raczkowanie

w końcu dostałam się do mojego aparatu, więc teraz mogę podesłać Ci fotkę
http://img153.imageshack.us/img153/5964/sdc14757.jpg
teraz wydaje mi się, że kolorek jest całkiem ładny(wiadomo w zdenerwowaniu człowiek jest niezadowolony ze wszystkiego i wszystko wydaje się beznadziejne) ;P
jeszcze raz dziękuję za całą pomoc
Pozdrawiam!
Stary 2010-04-25, 19:33   #10
natasha325
Raczkowanie

aa to widze bardziej wisniowy kolorek ładny kolor, niestety nie widze twarzy dlateog okreslic nie moge czy Ci pasuje, ale niektorym takie kolorki pasuja ja bym sie bała eksperymentowac, zostaje przy blond eheh prosze ardzo, i powodzenia przy kolejnych eksperymentach ! ) heehe
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości