Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pytania do fryzjerki

Notka

Pytania do fryzjerki Tutaj możesz uzyskać odpowiedź na pytania o stylizację fryzury, farbowanie, higienę i pielęgnację włosów.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-15, 13:14   #1
women20
Raczkowanie

Odrosty:(

Witam,

widze, ze jest tu sporo watkow o farbowaniu wlosow. Ja mam takie pytanie, jak samemu zafarbowac w domu odrosty? wlosy farbowalm zawsze u fryzjera -pasemka blond, tych pasemek jest duzo tak, ze praktycznie wyglaadja jakbym miala cale wlosy blond. Jakies 3-4miesiace nie bylam u fryzjera(brak kasy) i mam duze odrosty. Czy jest jakis sposo zeby zafarbowac samemu w domu?tylko rozjasniacz? raz kilka lat temu zafarbowalam i strasnize mi zniszczyl wlosy , pol mi wypadlo...boje sie znowu zafarbowac rozjasniaczemale przeciez zadna farba mi nie chwyci cimnego koloru na jasny?? czytalam dobre opinie o farbach l'oreala....ale i tak mi odrostow nie chwyci

women20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 14:54   #2
gingerbabe
Raczkowanie

Dot.: Odrosty:(

Ja bym kupiła czepek do pasemek i poprosiła np mamę o ich zrobienie.
Bez foto ciężko coś doradzić
gingerbabe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 07:04   #3
kisskisskisskiss
Przyczajenie

A ja bym poleciła rozjaśniacz joanny w spray-u. Jest on robiony praktycznie caly na bazie wody utlenionej. Moje kolezanki o farbowanych blond włosach a naturalnych swoich-brązowych uzywają go bo efekt jest zadowalający i wygoda w uzyciu przy farbowaniu odrostow.

kisskisskisskiss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 13:22   #4
women20
Raczkowanie

oo dziekuje za rade, nie wiedzialm ze jest rozjasniacz w sprayu. ale czy on mi odrazu''chwyci'' wlosy i nie bedzie odrostow?i czy nie bede miala zoltych wlosow ?

women20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 15:26   #5
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez women20 Pokaż wiadomość
oo dziekuje za rade, nie wiedzialm ze jest rozjasniacz w sprayu. ale czy on mi odrazu''chwyci'' wlosy i nie bedzie odrostow?i czy nie bede miala zoltych wlosow ?
rozjaśniacz w sprayu na bazie wody utlenionej nie rozjaśni włosów do jasnego blondu tak łatwo - woda utleniona stosowana dłużej niszczy, wysusza, wykrusza.
spróbuj farb tzw. rozjaśniających, np garnier nutrisse ma kilka takich blondów superrozjaśniających - ładnie chwytają i rozjaśniają odrosty.
black_sun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 20:48   #6
bianka12345
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
rozjaśniacz w sprayu na bazie wody utlenionej nie rozjaśni włosów do jasnego blondu tak łatwo - woda utleniona stosowana dłużej niszczy, wysusza, wykrusza.
spróbuj farb tzw. rozjaśniających, np garnier nutrisse ma kilka takich blondów superrozjaśniających - ładnie chwytają i rozjaśniają odrosty.
dokładnie. A najlepiej poszukaj w watku "najlepsze farby blond" odpowiedzi bo temat farb rozjasniajacych i zapobiegania żółtym odrostom był wałkowany 100 razy.

Nowe wątki na forum Pytania do fryzjerki

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości